Taylor & Kouji

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Taylor & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Taylor & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Taylor & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taylor & Kouji   Taylor & Kouji Icon_minitimeSzer. Jan. 28 2015, 00:23

Taylor & Kouji



Végig Taylort nézem, ahogy belekortyolok az italomba. Szórakozottan elmosolyodok, ahogy szája elé teszi az ujját.
- Ahogy parancsolja, Miss Pleasure – válaszolom. Teljesen el is feledkeztem róla, hogy itt mindenki a művésznevén szólítja.
- Egyébként mondták már, hogy találó rád ez a név? Mindig élvezet rád nézni – jegyzem meg továbbra is mosollyal az arcomon. Túlzásba azért nem akarom vinni a bókolást, ebben a szakmában alighanem kijut neki a bájolgásból bőven. Na de azért én csak vonzóbb vagyok, mint azok a kopaszodó, pocakos, ötvenes fószerek, akiket ő többnyire kénytelen szórakoztatni. Mert hát a magamfajta egyetemistáknak elég kis hányada engedheti meg magának anyagilag, hogy igénybe vegye a szolgáltatásait. Bár ami azt illeti, fogalmam sincs, pénzért vagy kokóért meddig is hajlandó elmenni. Ezt sose kérdeztem meg tőle. Végtére is én szexért úgysem fizetnék, így nem is különösebben érdekel. Nem mintha nem vinném el egyébként egy körre szívesen. Csak ez így nem annyira esélyes. Persze sosem lehet tudni. Viszont nem fogom túlzott nyomulással fárasztani, azzal aligha érnék célt. Csakúgy finoman esetleg. Ha iszok, úgyis kevésbé tudom magam visszafogni. Továbbra is szórakozott mosollyal az arcomon fordulok abba az irányba, amerre Taylor fintorog, ahogy egyik kolléganője elvonul mellettünk. Valójában az sem olyan rossz nő, már ha valaki a felpumpált mellekre és ajkakra bukik.
- Ugyan ki is lehetne méltó konkurencia neked? – mondom, miközben kicsit a vöröske után nézek. Nem hazudok, Taylorhoz képest valóban középszerűnek, olyan semmilyennek tűnik. Noha a Black Widow azért nem alkalmaz bányarémeket, annál elitebb hely. A tulaj rendesen megválogatja, milyen lányok is dolgozhatnak nála. Keringenek arról is pletykák, hogy „próbakört” is tesz velük, de hogy ez mennyire igaz, azt én nem tudhatom. Nem is érdekel. Azon is csak mosolyogni tudok, amit arról mond, hogy érezte, találkozni fogunk ma. Hát persze. Nyilván azért jól esik az egómnak, hogy „várt rám”, de hülye lennék komolyan venni. Azt mindenesetre látom rajta, egyelőre nem akaródzik neki tovább menni. Meg is értem. Legyezgeti is a hiúságomat rendesen, hogy többre értékeli a társaságomat, mint másokét. Mondjuk, az ő szavaival élve, ilyen konkurencia mellett ez el is várható. Még egye kortyolok a whiskey-mből, mielőtt válaszolnék.
- Csak a szokásos. Egyetem, buli, buli hátán, meg néha egy kis másnap. És veled mi újság, kedves Miss P.? Hogy megy a munka?
Vissza az elejére Go down
Taylor O'Brien
Bad Guy
Bad Guy
Taylor O'Brien


Taylor & Kouji Giphy ζ Posts Number : 5
ζ Join date : 2015. Jan. 07.
ζ Age : 30

Taylor & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taylor & Kouji   Taylor & Kouji Icon_minitimeKedd Jan. 27 2015, 17:41


Hey you
Koujii& Taylor

Az után a sok szar után ami bennem van már élvezettel pörgök a rúdon és fürdőzöm a vetkőztető tekintetekben, imádom. Élvezem, hogy minden mozdulatomat követi a szemük és ebben az 5-10 perc hírnévben minden egyes palinak ÉN személyesen vagyok a legnagyobb vágyálma. Nagyon is kellemes érzés ha az ember olyan a reflektor fényben, mint virág a fényben. Fejlődik szépül és táplálkozik. Savanyú képel lépek ugyan le a színpadról, de az hogy megpillantom a kedves kis kuncsaftom egyből mosolyt csal az arcomra, ugyan ő nem szór meg lóvéval, de annyi baj legyen. Legalább el tudok vele beszélgetni értelmesebben , mint a drogos és kanos gazdag parasztokkal, annak ellenére , hogy Koujinak se lehet vékony a pénztárcája ugyanis árad belőle a mondhatni nemesi neveltetés és felsőbbrendűségérzet. Köszönt azonban a nevemmel csak a legritkább esetekben dicsekszem így a szám elé emelve a mutatóujjam jelzem, hogy csak óvatosan a nevemmel. persze a góré tudja meg néhány lány de itt általában P.-nek  vagy Pleasure-nek hívnak. Milyen találó művésznév igaz? Na jó azt nem mondta senki, hogy nem elég szépnek és tehetségesnek lenni még jó képzelőerővel is rendelkezni kell.
-A falnak is füle van, az információ pedig drága dolog ahhoz, hogy csak úgy szórjuk, édes.
Mosolygok rá sejtelmesen. De azért hozzáteszem, hogy örülök hogy megjegyezte a nevem. Egy rúdtáncos minden apró emberi hozzáállásért epekedik. Kiöli az emberből az embert ez a szakma de engem ez is tart életben.Furcsa ugyan de egyedül ez köt már ide és a remény, hogy lehet még belőlem más is nem csak lefelé vezet az út, bár nincsenek illúzióim. Ezekkel a kilátásokkal csoda, hogy még élek.
- Köszönöm szépen a dícséretet, de nem túl nagy a konkurencia ,így el is várható.
Bökök fejemmel szinte észrevétlenül ám finnyás fejjel a mellettem elhaladó vörös szilikonrémre.
-De mindegy is. Éreztem, hogy ma fel fogsz bukkanni.
Kacsintok rá vidáman immár. Mindig feldobja a napom ha itt van , mert olyankor nem az jár az agyamban, hogy valakinek le kellene dobni a textilt, hogy legyen zsé a jövőhavi lakbérre.
-Mesélj csak és egyébként mi a helyzet veled.
Mondom majd lekuporodom mellé a kanapéra persze jó közel nehogymár azthiggyék lazsálok a melóban.


 music: omg if i was you note: Smile  words: nemvolt kedvem megszámolni

[/b]
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Taylor & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Taylor & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Taylor & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taylor & Kouji   Taylor & Kouji Icon_minitimeKedd Jan. 27 2015, 00:42

Taylor & Kouji



Ahogy nézem a színpadon vonagló lányokat, végre valami változatosságot látok a műsorban. Nem tart sokáig felismernem Taylort. Kevés lány tud így bánni a rúddal. Mármint természetesen a színpadon lévő rúdra gondolok, nem másra. Bár ilyen testkultúrával a csaj bizonyosan az ágyban sem lehet rossz. Eddig sajnos még nem volt szerencsém kipróbálni. Nem egyszerű befűzni egy rúdtáncost egy ingyen menetre, főleg, ha munka közben találkozol vele. Ráadásul az a hír is járja róla, hogy mindenféle szereket is tol, én viszont azzal sem szolgálhatok, távol tartom magam az ilyesmitől. Fizetni meg elvből nem fizetek a szexért. A whiskey-met kortyolgatva gyönyörködöm benne, amíg lehet. Az őt követő lány a színpadon már fele annyira se ügyes vagy szép, hogy lekösse a figyelmem. Nem mintha csúnya lenne, de Taylor után a színpadra lépni nem egy hálás feladat, mert nagyon szembetűnő a közönségessége, a középszerűsége az utána következőnek mindig. Meg kell hagyni, ő egy ritka vonzó, tehetséges lány, minden tekintetben. Viszont nem kell sokáig nélkülöznöm, hamarosan az ő hangja rángat ki a gondolataimból. Felé fordulok és rámosolygok.
- Szép estét, drága, egyetlen Taylorom! Hát mi mással is lehetne tölteni egy ilyen remek éjszakát, mint a mai? A Te táncod pedig csak még inkább feldobta. Fantasztikus voltál ma is, mint mindig – mondom, majd belekortyolok a poharamba, miközben tartom vele a szemkontaktust.
Vissza az elejére Go down
Taylor O'Brien
Bad Guy
Bad Guy
Taylor O'Brien


Taylor & Kouji Giphy ζ Posts Number : 5
ζ Join date : 2015. Jan. 07.
ζ Age : 30

Taylor & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taylor & Kouji   Taylor & Kouji Icon_minitimeHétf. Jan. 26 2015, 19:10


A szöszi
Koujii& Taylor

Újabb unalmas munkanap, vagy mégsem? Egy sztripper élete sohasem unalmas, főleg ha mellette még drogdíler is a lelkem. Ettől függetlenül a napom olyan átlagosnak számít idáig az én életemhez képest. Délután keltem és szépítkeztem, hiszen este meló. A több órás tollászkodás után lazításképp elfüstöltem egy "vicces cigit"  számomra inkább az a vicces, hogy van aki így hívja. De minden esetre magamat egyre jobban érzem, hiszen hogy lehetne másképp kibírni ha minden egyes undorító pasi csorgatja a nyálát neked pedig meg kell játszani hogy kívánnád az érintésüket, dehát ugye a csúúnya, csúnya házszabályok...
Nagy nehezen ráveszem magam arra, hogy elinduljak a Black Window felé, hiszen ma éppen ott kéne fellépnem. Nem gyakoroltam semmit a héten, fene abba a lusta fajtámba. Különben is tök éhes vagyok, de nem ehetek nehogy ne legyen tökéletesen lapos a hasam. Azt hiszik a vékony lányoknak nem kell küzdeni azzal, hogy megehetnek-e valamit. Meg a fenét nem.
Ahogy beérek a clubba egyből az öltöző felé veszem az irányt, a biztonsági őr csávó ügyet se vet rám csak egy morgással konstatálja, hogy most kivételesen nem vagyok késésben. Ahogy beérek az öltözőbe mosolyogva köszönök a lányoknak, de csak elhaló köszönéseket kapok. Gyűlölnek, de én ezt élvezem. "Haters gonna hate." Tudják, hogy jobb vagyok náluk. Igazi tehetségem van ehhez a szakmához. Így magamnak vigyorogva komótosan készítem el a sminkem és a legszebb fekete kurvaszerkóm és mehet is a buli.
még van pár percem mielőtt színpadra lépek. Addig bedobok egy italt nevezetesen vodkát az öltözőben és készen is állok immár a színpadom függönye előtt. Lassan elhúzódnak két oldalra, hallom a hangot ami bekonferál és elindul a zeném. A lehető legszexibb mozgással vonulok a rúd felé , csak ennyi időm van körbenézni, de elvakítanak a fények amik megvilágítják a színpadot, nem látok semmit. Na mindegy is tuti senki ismerős, pedig egész nap úgy éreztem, hogy ma találkoznom kell valakivel, akit ismerek.
Na de végül elkezdem a koreográfiát. Sokkal kifinomultabb a koreográfiám, mint bármely másik lánynak itt. ők csak rázzák magukat és dörgölőznek a rúdhoz én pedig táncolok rajta és vele. Nagy különbség.  Mondjuk a többi lány olykor valójában kiárusítja a bájait én viszont  nem tudnám megtenni. Ha valaki meg is tetszik a bárból akkor sosem kérnék a szexért pénzt. Maximum ellopnám a pénztárcáját, de ez már mellékes. Mikor vége a számomnak még vonaglok körbe kicsit, hogy megkapjam a jól megérdemelt pénzem végül a meghajlás keretében levonulok a színpadról és megyek is körbe pincérnősködni , hiszen ez a váltó műszak. Egy kicsit táncolsz aztán mehetsz szórakoztatni a vendégeket. Ez a legundorítóbb része a dolognak. Ekkor megpillantok egy ismerős arcot.
-Kit látnak szemeim, a kedvenc péntek esti kuncsaftom. Csak nem bulizni jöttél?
Az utolsó mondatot már Kouji mellé érve mondom egy olyan igazi colgate reklámos mosollyal.

 music: Top of the world note: bocsi a késői válaszért csak beteg voltam és nem volt enegiám írni  words: nemvolt kedvem megszámolni

Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Taylor & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Taylor & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Taylor & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Taylor & Kouji   Taylor & Kouji Icon_minitimeKedd Jan. 20 2015, 23:13

Tay & Kouji



Péntek este van és ez épp elég ok arra, hogy ma szokás szerint kirúgjunk a hámból a haverokkal. Az egyik egyetemi csoporttársam, aki mindig tudja, hol a legnagyobb buli, javasolta, hogy keressük fel a Black Widow Club-ot. Ami azt illeti, ez nem a legjobb hírű hely, anyám biztos gutaütést kapna, ha megtudná, hova is járok alkalmasint, de kit érdekel? Viszonylag felkapott hely, de mindenki tudja, hogy a dílerek és kurvák paradicsoma. Nem mintha ez egyébként más klubokban nem így lenne, csak erről a helyről ez köztudott. Csoda, hogy még nem záratták be, mikor itt van a belvárosban. Biztosan jóban van a tulaj valakivel vagy legalábbis tudja, kit kell megkenni. Így megy ez ezekben a körökben. Pénz beszél, kutya ugat.
Miután kikértük az italunkat a színpadtól nem messze letelepedtünk egy asztalhoz. Ez a hely ugyanis a sztriptíz műsorairól is híres. És meg kell hagyni, elég dögös kis táncos lányaik vannak. Beszélik és alighanem is így van, hogy a lányokat jó pénzért el is lehet vinni egy-két menetre. A haverjaim is éppen erről tárgyaltak, a színpad felé csorgatva a nyálukat. Kissé lenéző mosollyal a szám szegletében hallgattam őket a bőrkanapén elterpeszkedve. Akinek szüksége van ilyesmire… Nem mintha nem engedhetném meg magamnak, de elvből se fizetek nőért. Anélkül is kapok minden ujjamra ötöt, ha úgy akarom. Persze azért végiggusztálom az árut. Most például éppen a színpadra lépő igen vonzó szőkén akad meg a szemem. Nem mondom, formás példány, pár az arcát pont nem látom a sötétben. Mégis, valahogy ismerősnek tűnik. A húszas évei elején járhat, talán valamivel fiatalabb így ránézésre, mint én. Elég szemérmetlenül bámulom, miközben a whiskeymet iszogatom, de ez aligha zavar itt bárkit is. Végtére is pont ezért vonaglik ott fönn, nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Taylor & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taylor & Kouji   Taylor & Kouji Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Taylor & Kouji
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Taylor O'Brien
» Kouji Oohara
» Jennifer & Kouji
» Evangeline & Kouji
» Holly & Kouji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Belváros :: The Black Widow Club-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.