Evangeline & Kouji

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Evangeline & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeSzomb. Nov. 22 2014, 18:51

Eve & Kouji


[You must be registered and logged in to see this image.]

Még mindig hallgatagon sétálok be a kávézóba, ami nem annyira jellemző rám. Általában folyamatosan lököm a dumát, ha egy Eve-hez hasonló nő társaságában vagyok. De egyrészt időbe telik, mig újra rendesen levegőt kapok az ördögfiókával való játékom után, másrészt annyira lefoglalnak a saját gondolataim, hogy észre sem veszem, mekkora közöttünk a csend, csak mikor Eve megszólal. Ekkor azonban sikerül megint megtalálnom a nőcsábász énemet.
- Ez csak természetes, Eve. Egy ilyen bájos nő a legjobb elbánást érdemli – bókomat még egy mosollyal is megtoldom. Nem hinném, hogy ettől zavarba jönne, végtére is már a munkája során is száz meg száz ilyennel találkozik, sokszor ennél lényegesen nyersebb stílusban előadva, hogy úgy mondjam. Hallottam én már nem egyszer, miket szólnak oda neki a bárban egyes alakok és azokból se rendezett még soha jelenetet. Mielőtt azonban bármi komolyabb beszélgetésbe kezdhetnénk, megérkezik a pincér.
- Egy latte macchiatót szeretnék. – Én már csak ilyen úriasan tolom, mert tejeskávét mondani, csak így egyszerűen túl nyárspolgári lenne. A pincér bólint, felírja a rendelésünket, majd távozik az asztalunktól. Így tekintetem ismét visszafordítom Eve felé, hogy most már tényleg csak rá koncentráljak.
Vissza az elejére Go down
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimePént. Nov. 14 2014, 20:45


A viszontlátás
Kouji & Eve

[You must be registered and logged in to see this image.]
Remélem, nem estem túlzásba, ami a korábbi viselkedésemet illeti és nem azért hallgatott, mert sikerült vérig sértenem. Nem állt szándékomban ezt tenni, én csak.. poénból mondtam, amit mondtam. Ő is szokott viccelődni, nehogy már egy ennyitől összezsugorodna az a méretes egója!
A kávézó nem volt messze. Szerencsére elég hamar odaértünk. Nem lepődtem meg, mikor előreengedett az bejáratnál, csak azon, mikor a széket is kihúzta nekem. Na arra nem számítottam.
- Páratlanul udvarias vagy ma - mosolyogtam rá, miközben helyet foglaltam a széken. Még akartam mondani valamit, de a pincér időközben megérkezett és belém folytotta a szót.
- Egy cappuccinót kérek! - Adom fel a rendelésemet neki, majd Koujira pillantok. Sosem rajongtam annyira az erős fekete kávékért, nekem mindig is túl keserűek voltak. Muszáj volt feltöltenem tejjel, ha le akartam gyűrni a torkomon.

 music: [You must be registered and logged in to see this link.] note: Bocsánat..    words: sok

Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Evangeline & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeSzomb. Szept. 27 2014, 16:03

Eve & Kouji


[You must be registered and logged in to see this image.]

Bosszantó, mennyire jól szórakozik Eve az én nyomorúságomon. Na jó, talán annyira nem nagy nyomorúság… Azaz dehogynem! A lényeg, hogy sikerült lepasszolni azt az ördögfiókát. Még fél óra és totál kifekszek tőle, az biztos. Jobban lefárasztott, mint egy durva buli vagy egy csaj. Pedig mindkét esetben akár egész éjszaka is bírni kell a mókát. Erre tessék, jön egy pelenkás és teljesen padlóra tesz. Talán komolyabban kellene venni az edzést. Na nem mintha nem néznék ki így is elképesztően jól, de egy kis erőnlétjavítás szükséges lehet. Eve láthatóan nem bírja abbahagyni a nevetést. Megjegyzéseit inkább figyelmen kívül hagyom, csak egy szúrós pillantást vetek rá.
A kávézó nincs messze. Figyelembe veszem az itteni szokásokat és előreengedem az ajtón. Jobban szeretem ugyan az ázsiai hagyományokat, ahol is a férfit, mit magasabb rendűt illik előreengedni, de elég ideje élek már itt, hogy tudjam, mi az illem. Na meg a nőknél is így lehet jobb pontokat szerezni. Annyira benne vagyok már ebben, hogy még a széket is kihúzom neki az asztalnál. Hiába, én már csak ilyen úriember vagyok, különösen, ha érdekeim úgy kívánják. Meg hát, lássuk be, Eve elég szemrevaló teremtés, még így kisgyerekes anyukaként is, vétek lenne bunkón viselkedni vele.
Vissza az elejére Go down
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeKedd Szept. 09 2014, 15:10


A viszontlátás
Kouji & Eve

[You must be registered and logged in to see this image.]
nnyira igyekezett megjátszani magát, elhitetni, hogy nem élvezte a mókázást a fiammal, hogy az elképesztő. Persze én átláttam a szitán. Nincs élő ember, aki nem élvezte volna azt a focizásnak álcázott játékot, amit ők ketten  űztek az előbb. Még nekem is élvezhető volt, pedig én nem is vettem részt benne, na jó, lehet pontosan emiatt is szórakoztam olyan jól. Nem akartam gúnyt űzni Koujiból, én mindössze csak annyit szerettem volna elérni, hogy vegye észre, mennyire jó fej az én eleven kisfiam. Mindazok ellenére, hogy néha az idegeimre megy, nagyon jól el lehet tölteni az időt a társaságában. Aki vele van, az holtbiztos, hogy nem fog unatkozni! Benny mindenki számára tartogat valamit a tarsolyában. Bár, picit sajnáltam, hogy Bennyt le kellett passzoljam  az édesanyámnak, de nem annyira, hogy ne tegyem meg és erősködni kezdjek Koujinál, hogy hadd maradhasson. Plusz, a végén még elhúlna a haja, ha annyit nyűgölném. Aztán a végén én leszek a hibás, ha kopaszodni kezd.
- Persze, nekem megfelel! - Egyeztem be készségesen, közben még mindig ott virított az a gunyoros mosoly az arcomon.
Az arca és a szavai láttán, amit kiváltottam belőle a megjegyzésem hallatán, akaratlanul is felnevettem.
- Bocsi, de ezt muszáj volt - kuncogtam a markomba. - De ne aggódj! Nem olyan vészes  az - kacsintottam rá újfent, kicsit meglökve a vállát, miközben elindultam az általa emlegetett kávézó irányába.

 music: [You must be registered and logged in to see this link.] note: Bocsi a késésért  Neutral   words: sok

Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Evangeline & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeSzomb. Szept. 06 2014, 17:21

Eve & Kouji


[You must be registered and logged in to see this image.]

El se hiszem, hogy egy ilyen kissrác így ki tudott fárasztani! Pedig nem vagyok rossz kondiban. Figyelek azért rá, hogy ne nézzek ki rosszul, meg puhánynak lenni elég férfiatlan dolog, nem engedném meg magamnak. Erre tessék… Holnaptól többet edzek, komolyan. Nehogy már egy pelenkás padlóra küldjön! Csak egy intéssel búcsúztam el Benitől. Többre még nem is nagyon volt levegőm, másrészt így tűnt a legméltóságteljesebbnek. Nehogy már azt gondolja, kedvelem vagy ilyesmi. Még az kéne, hogy máskor is játszani akarjon velem! Még egyszer ilyen mélyre nem süllyedek, az tuti! Még ha talán annyira nem is volt vészes a dolog… Vagyis dehogynem! Ezt fontos észben tartanom és elkerülni, hogy a jövőben ilyen gázos szituba kerüljek. Egy kicsit elgondolkoztam, miközben arra törekedtem, hogy normalizáljam a légzésem, így fel se tűnt, hogy Eve már le is passzolta a kölyköt, sőt vissza is érkezett már a padhoz nélküle. Ez persze megint megért egy kinevetést a részéről. Fogalmam sincs, ezek után hogyan fogom helyreállítani az imidzsem a szemében.
- Hát hogyne. Tudok is a közelben egy jó kis helyet, ha megfelel neked – válaszolom. Most már legalább folyamatosan tudok beszélni, mindenféle zihálás nélkül. Ez már azért határozottan jó jel.
- Na igen, ettől félek én is – mondom a fogam között szűrve megjegyzésére, miközben feltápászkodok a padról és lassan elindulok a kávézó irányába.
Vissza az elejére Go down
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeVas. Aug. 31 2014, 12:44


A viszontlátás
Kouji & Eve

[You must be registered and logged in to see this image.]
 ferde szemei láttán, amit küldött felém ismét mosolyra húzódtak az ajkaim. Száz százalékig biztos voltam benne, hogy ő is élvezte a fiammal való játékot, csak épp ezt még önmagának is szégyenli beismerni. Pedig nem kellene, mert néha azzal lehet a legtöbb pontot elérni a "csajoknál", ha lássák rajtad, hogy milyen jól elvagy egy kissráccal. Ezt mi nők tudjuk a legjobban. No, persze a pasiknak nehéz az ilyesmit elhinni és elfogadni, mert állításuk szerint 'rontsa az imidzsüket', ha egy kisebb korosztálybelivel látják. Ha egyszer belátnák, hogy mennyire nincs igazuk..
- Rendben van, akkor várj pár percet, amíg Bennyt jó kezekben hagyom - kuncogtam fel a válasza hallatán, majd kézen fogva segítettem talpra állítani a nagy fiamat. Mielőtt elvittem volna még utoljára hagytam, hogy Benny tisztességesen megköszönje a játékot a partnerének és elköszönjön tőle.
- Kösönöm, Kúzsii bácsi - ejtette ki az ő édes hangján a szavakat, majd amint Kouji is elbúcsúzott tőle, elkísértem őt a nagymamájához, akiről ezidáig nem is tudtam, hogy a közelben tartózkodik. Puszit leheltem a piciny orcájára, majd elköszöntem tőlük azzal a megjegyzéssel, hogy legyen jó fiú és ne rakoncátlankodjon sokat!
Visszatérve a padhoz, Koujit majdnem  ugyanabban a pózban találtam, mint amikor ott hagytam.
- Na, indulhatunk? - Nevettem el magam ismét, mikor újra az eszembe jutottak az elmúlt fél óra eseményei.
- Ugye tudod, hogy ezt a korábbit, soha nem fogom elfelejteni? - kacsintottam jókedvűen a barátomra.

 music: [You must be registered and logged in to see this link.] note: Bocsi a késésért  Neutral   words: sok

Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Evangeline & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeKedd Aug. 26 2014, 01:23

Eve & Kouji


[You must be registered and logged in to see this image.]

Láthatóan Eve remekül szórakozott a helyzeten. Remek. Jó is, ha megjegyezi magának, mert nem sűrűn láthat ilyet, az tuti. Remélem, más ismerős nem járt a környéken. Az elég ciki lenne. Persze, biztosan kimagyaráznám valahogy. Talán azt mondanám, csak jó benyomást akartam tenni a nőre, de persze borzalmas kínszenvedés volt az egész. Valójában ezt szerettem volna elhitetni magammal is. Mondjuk azért egy picit, de tényleg csak nagyon picit, talán élveztem is a „játékot”. De azért ebből nem csinálunk rendszert! Még ha nem is olyan borzalmas azért ez a kölyök, mint elsőre gondoltam… Na nehogy már megkedveljem itt! Egy gyerek. Idegesítő kis akarnok. Ezt a meggyőződésemet muszáj mantráznom magamnak, mielőtt még elfelejtem. Eve megjegyzésére kissé szúrós szemmel pillantottam rá. Hát nem látja, milyen állapotban vagyok? Nem azért, de emiatt majdhogynem kitüntetést kellene adni! Na mindegy, most az egyszer azzal a kávéval is beérem. A nevetésére is kissé ferde szemmel pillantottam rá. Remélem, így kifulladva is kellően méltóságteljesre sikerült az a nézés. De legalább ráállt a meghívásomra, az is valami.
- Talán mégis jobb, ha itt hagyod. Még egy ilyen menetet nem élnék túl, azt hiszem – jegyeztem meg még mindig kissé pihegve. Nem értem, miért rám szállt a kölyök, ha lett is volna ismerős, de mindegy. Így is jól elvoltunk… Azaz dehogyis! Borzalmas volt. El ne gyengüljek már itt! Nem lenne méltó hozzám. Hogy megkedveltem egy kicsit a kissrácot? Ezt senkinek nem kell, sőt nem szabad tudnia!
Vissza az elejére Go down
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeVas. Aug. 24 2014, 22:31


A viszontlátás
Kouji & Eve

[You must be registered and logged in to see this image.]
mérkőzés alatt a tekintetemet hol Bennyn, hol pedig Koujin tartottam, figyelemmel kísérve a srácok minden lépését. Annyira jó móka volt ez a játék! Mérhetetlenül nagyon hálás voltam Koujinak, amiért belement ebbe az egészbe. Lehet, hogy először nem rajongott az ötletért, viszont azt ő is beláthatja, hogy milyen jól el lehet szórakozni a kisfiam társaságában. Rövid időn belül látszott is rajta, hogy kissé kifáradt. Igazi kis gézengúz a kölyök, pláne ha képes még egy Kouji-hoz hasonlót is játékra bírni, ám mindez csak még szerethetőbbé teszi a fejét. Remélem ezzel a játékkal sikerült kifáradnia annyira, hogy az éjjel mélyen tudjon aludni. Mert én is szeretnék pár órát pihenni..
- Ez egy remek játék volt, skacok! - mondtam, mikor már mindketten lihegve sétáltak vissza felém, a padhoz. - Az én sportos kisfiam - bokszoltam bele finoman a kicsi vállába, majd egy határozott mozdulattal felkaptam és magam mellé ültettem a padra.
Kouji szavait hallva, akaratlanul is kikívánkozott belőlem egy jóízű nevetés. Beletellett néhány másodpercbe, amíg annyira összeszedtem magamat és abbahagytam a kacagást, hogy válaszolni tudjak neki.
- Rendben van, benne vagyok - mosolygom vissza rá. - Addig Bennyt.. - rövid ideig eltöprengtem, hol is hagyhatnám, közben a pillantásomat végigjárattam a parkban levőkön, majd hirtelen elmosolyodtam, amint kiszúrtam egy ismerős arcot. - meg is van, hogy kire hagyom. De persze, ha akarod, hozhatom őt is.. - tettem hozzá, bár a meghívásából ítélve eléggé a nem fele hajlik a válasza.

 music: [You must be registered and logged in to see this link.] note: Bocsi a késésért  Neutral   words: sok

Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Evangeline & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeHétf. Aug. 18 2014, 00:28

Eve & Kouji


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ha valaki a nap elején azt mondja, hogy egy kiskölyökkel fogok majomkodni a parkban ma délután, konkrétan kiröhögöm. Még hogy én! Erre tessék. A legszörnyűbb az egészben, hogy egy idő után még élveztem is a dolgot. Ezt persze senkinek semmi pénzért be nem vallanám. Ha bárki kérdezi, letagadom. Csak kínszenvedés volt az egész, de hát én meg az az áldott jó szívem... Remélem, Eve értékeli az erőfeszítéseim. Egészen belelovaltam magam a játékba. Nem hagytam persze a kiskrapekot, de meg kell mondanom, meglepett, mekkora energia szorult ebbe a kicsi gyerekbe. A játék végére már rendesen lihegtem.
- Oké. Azt hiszem ennyi elég lesz. Láthatod ennyiből is, jobb vagyok, mint te, de csak mert jó napom van, egyezzünk ki egy döntetlenben, oké? – ziháltam egy jó negyedórával később, miközben lerogytam a padra, ahonnan Eve szemlélte a játékunkat. Benny kissé durvásan nézett rám, de ügyet sem vetettem rá. Miután valamelyest levegőhöz is jutottam, a fiatal anyuka felé fordultam.
- Ezek után viszont a minimum, hogy iszol velem egy limonádét, vagy valami. Meghívlak – küldtem felé egy mosolyt, ami máskor tutira szívdöglesztő lett volna, most viszont egy kicsit csapzott állapotban, még mindig enyhén lihegve talán vesztett valamelyest az ellenállhatatlanságából. Persze attól még biztosra veszem, hogy vonzó volt.
Vissza az elejére Go down
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimePént. Aug. 15 2014, 19:35

Kouji & Eve
[You must be registered and logged in to see this image.]
 Látszott rajta, hogy nem igazán volt oda az ötletért, hogy egy kisgyerekkel játszadozzon, de valamiért legnagyobb örömömre mégis belement a dologba. Beleegyező sóhaja hallatán egy széles vigyor terült el az arcomon, majd jókedvűen tekintettem le a fiamra, majd vissza Koujira. Boldog voltam, ha Bennyt is vidámnak láthattam. Érdekes, hogy mindez pont az én fejemben megy végbe. Két éve még elképzelni nem tudtam volna hasonlót. A sors fintora..
- Köszi! - néztem rá hálásan.
Mosolyogva figyeltem, ahogy a megszeppent fiam bemutatkozik a számára ismeretlen, de minden bizonnyal szimpatikus bácsinak. Érdekelne, hogy vajon mi minden zajlódhat le a pici fejében. Mert nem mindig azt mondja ki, amire gondol. Hogy ezt honnan tudom? Egyszerűen látom az arcán. Azon az ennivalóan édes kis pofikáján! Kouji is bemutatkozott neki, majd kezdetét vette a mérkőzés. Amíg ők ketten játszadoztak, én leültem a padra és onnan szúrkoltam nekik, nem túl hangosan, épp annyira, hogy meghalják amit mondok. Kész szerencse, hogy nem voltak olyan messzire tőlem. Azért nem állt szándékomban üvöltözni, mint aki megkergült.
- Hajrá Benny! Győzzön a jobbik!

[You must be registered and logged in to see this link.] // zene: [You must be registered and logged in to see this link.] // megjegyzés: Remélem nem lett nagyon rossz! Very Happy

Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Evangeline & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeVas. Aug. 10 2014, 00:45

Eve & Kouji


[You must be registered and logged in to see this image.]

Egy pillanatig volt egy olyan naiv elképzelésem, hogy Eve majd mellém áll és könnyen megszabadulhatok a helyzetből, ami kezdett igencsak kellemetlenné válni számomra. Mondhatom, ritkán tévedek ekkorát. Természetesen nem könnyítette meg a dolgomat. Nyilván nem mondta ki nyíltan, de egyértelmű volt, hogy nem úszom meg, hogy lealacsonyodjak arra a szintre, hogy egy pisissel bohóckodva csináljak hülyét magamból egy csomó ember szeme láttára, fényes nappal, egy zsúfolt parkban. Remek, mondhatom.  Szememet forgatva néztem hol anyára majd fiára és vissza. Aztán sóhajtottam egyet.
- Legyen, játszok egy kicsit. De nincs sok időm – mondtam, egy sóhajt követően.
- Na játszunk akkor, Kiskrapek, vagy mi lesz? – fordultam rögtön a kölyökhöz, aki még mindig a labdát szorongatva nézett rám.
- A nevem Benny – mondta öntudatosan.
- Kouji. Örvendek – vetettem oda flegmán. A kisfiú ekkor letetette a labdát a földre és felém rúgta. Persze nem valami nagy elánnal, csak ahogy a korabeli srácok szokták. Nyilván nem lesz egy nagy meccs.
- No gyere! – Közben lábammal megállítottam a „passzt” és pár méterrel arrébb vezettem a labdát, hogy legyen némi helyünk. Nem mintha akkora pálya kéne egy ilyen játékhoz. Benny követett, tőlem nem túl messze állt meg. Aztán kezdetét vette a „mérkőzés”. Az egész körülbelül abból állt, hogy a kölyök kocogott a labda után a kurta lábain, én meg néha beleértem a lábammal és picit arrébb rugdostam. Kicsit olyan volt, mint mikor az ember kutyának dobál el botot, hogy futkosson utána, csak kisebb távolságra kellett lökdösni a labdát.
Vissza az elejére Go down
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimePént. Aug. 08 2014, 19:32

Kouji & Eve
[You must be registered and logged in to see this image.]
 Kouji szemmel láthatóan nem haragudott meg a korábbi kiakadásom miatt, sőt mintha megértette volna, hogy miért cselekedtem így.
- Valami olyasmi - emeltem égnek a szemeimet, amikor az anyai ösztönt kezdte emlegetni. Régebben még elképzelni nem mertem volna, hogy a jövőben az a pillanat is el fog jönni, hogy én bármit megtegyek azért, hogy épségben láthassam a saját fiamat. Ebből is látszik, hogy Isten útjai mennyire kifürkészhetetlenek. Sosem tartottam magam túlbuzgó katolikusnak, de ezzel az állítással  egyet tudok érteni.
Az én makacs kisfiam szűk két perc múlva megint megpróbálkozott a szigorú bácsi megpuhításával.
- Azt ne mondd, hogy ellent tudsz állni ezeknek a szemeknek.. - kuncogtam fel hirtelen, közben az én kis ördögfiókám fele fordítva a fejemet.
- Nem muszáj játszanod vele, csak ha szeretnél - tettem még hozzá újragondolva a korábbi megjegyzésemet, hisz nem kötelező játszania a fiammal. Majd gondoltam egyet és ismét leguggoltam a fiam mellé, ezuttal kívételesen nem abból a célból cselekedve így, hogy leszidhassam.
- Benjamin drágám, a követelőzéseid helyett inkább kérd meg szépen a bácsit, hogy játszon veled - kacsintottam játékosan a kis manóra. - Úgy talán még bele is megy a dologba - sandítottam sunyin a mellettem álló Koujira.
[You must be registered and logged in to see this link.] // zene: [You must be registered and logged in to see this link.] // megjegyzés: Remélem nem lett nagyon rossz! Very Happy

Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Evangeline & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeCsüt. Aug. 07 2014, 15:42

Eve & Kouji


[You must be registered and logged in to see this image.]

Úgy tűnt, Eve végre rájött, hogy ideje lenne kicsit a fiát is helyrerakni, nemcsak engem. Az újabb parancsra nem áll mellé, amit csak helyeselni tudok. A kissrác végül elhúzott szájjal ugyan, de elmorog nekem egy köszönömöt.
- Nem gond, gondolom ez valami anyai ösztön, vagy mi – vetem oda lazán. Közben átfut az agyamon, hogy az én anyám biztos nem beszélt volna így miattam senkivel. Bár nekem külön alkalmazottat fizetett csak arra, hogy játsszon velem. Eve ezt nyilván nem teheti meg. A pultos fizetésből erre aligha futná. Közben már éppen azon gondolkozom, hogy talán jobb lenne lelépni, mikor a kis ördögfióka megint megszólal.
- Játssz velem, bácsi! Légy szíves! – Közben mellé előveszi az ártatlan, kérlelő kiskutyaszemeket, amivel ezek a kis csipás gyerekek olyan megnyerően tudnak nézni, hogy mindenki elolvad tőle.
- Focizni akarok! – nyivákolja tovább. Felsóhajtok egy mélyet. Nem akarok én lenni a gonosz, de semmi kedvem hozzá. Csak remélni tudom, hogy az anyja beavatkozik. Mert ha nem, még a végén totál idiótát csinálhatok magamból itt a park kellős közepén. Vagy Eve-vel veszek össze halálosan. Nem is tudom, melyik alternatíva a rosszabb.
Vissza az elejére Go down
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeSzer. Aug. 06 2014, 21:11

Kouji & Eve
[You must be registered and logged in to see this image.]
 Lehet, hogy egy kicsit túlzásba vittem a dolgot, talán nem kellett volna annyira 'leüvöltenem' szegény Kouji fejét. Mondjuk engem is meg lehet érteni.  Nem tűröm, ha valaki sértegetni mer.. pláne, ha a fiammal is csúnyán beszélnek. Még, hogyha Koujiról is van szó.. vannak dolgok amiket nem tudok annyiban hagyni. Ez is egy ilyen dolog volt. Próbáltam lefejtegetni Benny makacs karjait a lábáról, sikertelenül. Az én drágám csak akkor engedett a szórításából, amikor már látta, hogy Kouji végre feláll és elindul a labdája után.. Azt hiszem, hazaérkezésünk után az lesz az első tettem, hogy újra elmagyarázzam az én kis ördögfiókámnak, hogy mit NEM szabad tennie. Ilyenkor jövök rá, hogy jó lenne egy férfi is az életében.. Egy apa, aki néha a kezére csap, ha úgy látja jónak.  
Amint Kouji visszatért a labdájával, majd átnyújtotta neki, a fiam parancsoló hangja hallatán hirtelen lehajolok Benny mellé és szigorúan rá szólok: - Mit is kell ilyenkor mondani? - emelem meg közben a szemöldökeimet. A kisfiam erre bűnbánóan mered rám,  majd fordul a számára ismeretlen férfi felé.
- Köszönöm széépen.. -  mondta, közben elhúzva az é betűt, majd ezt hallva felemelkedtem, hogy egy magasságban lehessek Koujival. - Tényleg köszi.. és bocsi, ha túlságosan is goromba voltam az előbb.. de túlságosan is felhúztál - magyaráztam neki egy vállvonás keretein belül.
[You must be registered and logged in to see this link.] // zene: [You must be registered and logged in to see this link.] // megjegyzés: Remélem nem lett nagyon rossz! Very Happy

Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Evangeline & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeHétf. Júl. 21 2014, 15:51

Eve & Kouji


[You must be registered and logged in to see this image.]

Soha nem fogom megérteni a kisgyerekes nőket. Még ha a saját kölyke is, nem kellene ennyire felkapni a vizet. Fogalmam sincs, min akadt úgy ki Eve. Ez a gyerek egy akarnok. Látszik, hogy el van kényeztetve. Őszintén kicsit megütköztem rajta, mikor közölte, hogy ő az anyja. Férjnél biztosan nincs, szóval csak azt tudom elképzelni, hogy valami vendég a bárban vagy egy hasonló jöttment felcsinálta. Megesik az ilyen. Na persze nem velem, én erre azért jobban odafigyelek. Már csak a vagyonunk miatt is. Mondjuk ő pont nem olyannak tűnt, aki bárkivel elmegy egy menetre, de sosem lehet tudni. Akadhatnak kivételek. Nekem igazából édes mindegy. Mindenesetre tényleg nem értem a felháborodását. Miért kellene nekem egy pisisnek ugrálni, akihez ráadásul semmi közöm, meg a labdájához se? Tehetek én róla, hogy pont erre gurult? A kissrác azonban továbbra sem engedett, hiába igyekezett az anyja is lefejteni rólam. Fásultam felsóhajtottam, de jobbnak láttam nem vitatkozni Eve-el. Mondhatok akármit, úgyis a kölyke pártját fogja, ismerem az ilyet. Feltápászkodtam a padról és abba az irányba indultam, amerre a labdát sejtettem. Nem kellett messzire menni, hamar megtaláltam egy közeli bokorban. Felvettem, majd odasétáltam a kis pároshoz és leguggoltam, hogy a fiúval nagyjából egy magasságba kerüljek és felé nyújtottam.
- Tessék, a labdád. Remélem, most már elégedett vagy. – A szemem sarkából felsandítottam Eve-re is. Nem szerettem volna, ha továbbra is a sértődöttet játssza ilyen kis semmi miatt. A fiú elvette a labdát, de továbbra is konokul nézett a szemembe.
-  Játsszál velem, bácsi! – Micsoda parancsoló hangnem! Vajon az anyját is így pattogtatja otthon? Mindenesetre nagyon remélem, hogy Eve-nek van annyi esze, hogy helyrerakja végre ezt a gyereket. Miért is rám kattant ennyire ez a fiú? Csak tudnám az okát!

/megjegyzés: bocsi a késésért, kicsit el voltam havazva az utóbbi időben, de most már igyekszem gyorsabban válaszolni Smile/
Vissza az elejére Go down
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeSzomb. Júl. 05 2014, 15:47

Kouji & Eve
[You must be registered and logged in to see this image.]
 A legelső reakcióm, amit Kouji megjelenése okozott a mosolygás volt, de néhány röpke pillanattal később, amint tudatosult bennem, hogy voltaképpen mik is hagyták el a száját úgy fél perccel azelőtt, hogy hozzászólok, akaratlanul is megsértődtem a dúrva szavak hallatán. Ez csúnya húzás volt tőle  még akkor is, ha nem tudta, hogy a kisfiúnak voltaképpen ÉN vagyok az anyja. Rögtön Benny mellett kötöttem ki, lehajolva a fiamhoz, majd finoman igyekeztem engedni piciny kezének szorításából, hogy engedje el a goromba Kouji nadrágját.
- Nyugi Kicsim, a Bácsi segíteni fog neked megkeresni a labdádat, már csak a goromba hangnemének használata miatt is - mondom Bennynek,  közben szigorú pillantást vetve Koujira is, jelezve, hogy minden szavát hallottam, amit az imént mondott.
Fülemet elkerülték a nyájas, kedves szavak, melyeket az után ejtett ki a száján, hogy vérig sértett úgy engem, mint a fiamat.  
- Mellesleg az Anyja én vagyok! - mutatkoztam be, nyomatékosan magamra mutatva. Nem érdekelt, hogy voltaképpen fogalma sem volt róla, hogy én vagyok a kissrác anyja vagy arról, hogy egyáltalán anya vagyok, de ez akkor is csúnya volt tőle. S ezt nem nézem el jó szemmel. Egyelőre elfordultam a férfitől, hogy ismét a kisfiamra tudjak figyelni, hátha megtudhatom tőle, hogy pontosan merre fele is köthetett ki az a bizonyos labda.
- Benny, mondd merrefele is sikerült elrúgnod a labdádat? - kérdeztem türelmesen és kedvesen, mire a kisfiam félénken ennyit mondott: - Nem vagyok biztos benne.. talán arra - mutatott abba az irányba, mely fele mintha korábban Kouji is intett volna.
- Rendben Kicsim, akkor most elmegyünk megkeresni - mosolyogtam bátorítóan, átölelve a kis vállát, de mielőtt megmoccantam volna, a "goromba úriember"-re sandítottam. - Te is jössz! Ennyivel tartozol neki! És nekem is - tettem hozzá szigorúan, hiszen azok után ami korábban elhagyta a száját, az a minimum, hogy segít megkeresni a labdát.
[You must be registered and logged in to see this link.] // zene: [You must be registered and logged in to see this link.] // megjegyzés: Remélem nem lett nagyon rossz! Very Happy

Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Evangeline & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeSzomb. Júl. 05 2014, 02:14

Eve & Kouji

[You must be registered and logged in to see this image.]

Meredten néztem a kissrác szemébe. Nem számítottam erre a legkevésbé sem. De azért hamar visszanyertem a hidegvéremet.
- Asszem itt gurult el az előbb. Arra talán. – Fejemmel abba az irányba böktem, amerre emlékezetem szerint a labda gurulhatott. Nem láttam, csak éreztem és nem is figyeltem oda rá, szóval simán lehet, hogy rossz irányt jelöltem meg, de a legkevésbé sem érdekelt. Mint ahogy az sem, hogy egy elég apró gyerekkel társalgok. Én ugyan nem gügyögök, legyen akármekkora. Ugyanolyan ember, mint egy idősebb. Akár felnőtt, akár gyerek. Ha ilyen folyékonyan beszél, alighanem érteni is jól ért. Hiába mutattam azonban neki az irányt, a gyerek még mindig makacsul kapaszkodott a nadrágomba.
- Segíts megkejesni, bácsi! – mondta továbbra is mereven a szemembe nézve, eléggé ellentmondást nem tűrően.
- Talán légy szíves. Vagy kérem szépen vagy valami. Anyád nem tanított meg rá, hogy kell megkérni valamire másokat? – kérdeztem kissé flegma hangnemben, állva a kiskrapek pillantását. Engem ugyan nem fog senki utasítgatni! Pláne nem egy ilyen kis pisis. Ekkor azonban felcsendült a hátam mögül egy magyarázkodó hang. Mikor megláttam a tulajdonosát, ismerősnek tűnt, de első pillantásra nem tudtam hova tenni. Aztán mikor a nevemen nevezett és tüzetesebben megvizsgáltam, beugrott. Az egyik bárból egy pultos, ahová rendszeresen járok. A neve… Eve. Beszélgettem már vele néhányszor, flörtölgettünk, de semmi komoly. Az a fajta csapos volt, akit nem tudtak befűzni a vendégek, pedig igen szemrevaló volt. Nem mondom, hogy nekem ellenemre lett volna egy menet vele, de azért különösebben nem erőltettem a dolgot sose. Talán ezért is jöttem vele ki jól. Éreztem rajta, hogy nem bírja, ha valaki nagyon nyomul, ezért visszafogtam magam.
- Velem bárhol össze lehet futni, ha nem vigyázol, Eve. Én mindenütt ott vagyok, ahol érdemes. És nincs is jobb egy ilyen kellemes nyári délután, mint a parkban ejtőzni, főleg, ha ilyen remek társasága is akad az embernek. Mellesleg csinos vagy, mint mindig – villantok rá egy mosolyt visszafogott bókom mellé. Ekkor azonban a kölyök megint megrángatta a nadrágomat, amit azóta sem engedett el. Pedig már egészen elfeledkeztem a jelenlétéről.
- Bácsiiiii! A labdám! – Fogalmam sincs, miért nekem hisztizik, de úgy tűnt, valamiért szilárd meggyőződése, hogy azt a labdát mindenképp nekem kell visszahozni. Csak tudnám, miért. Főleg, hogy Eve szemlátomást valami ismerőse vagy rokona. Akkor miért pont engem nézett ki erre a feladatra?
Vissza az elejére Go down
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeSzer. Júl. 02 2014, 18:33

Kouji & Eve
[You must be registered and logged in to see this image.]
 A munkaidőm lejártával rögtön hazafele vettem az utamat, hisz ha jól számolom kerek negyedórám van még addig, míg Bennynek sétálhatnékja nem támad. Szép időben mindig rátör a foci iránti szenvedélye. No, nem mintha tudná is a játékszabályokat, viszont erőszeretettel játszik a nagymamájától kapott labdájával. Bár, tudom, hogy Jennyvel, a bébiszitterével is nagyon jól elvan, mindettől függetlenül minden egyes délután 5 órakor elnézünk a város egyik parkjába, hadd fárassza le magát rendesen az én gézengúz kisfiam. Hiszen, minél jobban kimerül, annál mélyebben is tud  aludni éjjel. Plusz, minden erőmmel azon vagyok, hogy minél kevesebbet gondoljon Clayre s többet másra.
Épp időben sikerült betoppannom a lakásba. Nevetni támadt kedvem, amikor megláttam a tetőtől talpig felöltözött fiút, kezeiben egy pár cipővel. - Anyuu! Ugye ma is elmegyünk játszani? - szaladt elém üdvözölni, feltéve a szokásos kérdését. Én meg csak mosolyogtam, miközben  feladtam rá a kis cipőket. Megköszöntem Jennynek, hogy vigyázott rá, majd nem sokkal később már a buszon is voltunk. 15 perc unalmas utazás után végre megérkeztünk a Grand Park ismerős bejárata elé. - Na gyere - indultunk meg a játszótér fele, de hiába is próbáltam a helyes irányba teregetni, természetesen ő pont másfele akart menni. Na mindegy, hagytam, hadd találkozzon az újdonsült barátaival. Amíg ő játszadozott, én leültem egy közeli padra olvasni.
Bő öt perc múlva, mikor felnézek s látom, hogy Benny nincs sehol, ijedten pillantottam körbe, de szerencsére csak egy ismeretlen férfihez ment oda visszakérni a labdáját.. Mi van?? Nem voltak messze, viszont jobbnak láttam inkább közbe lépni, kitudja, milyen hangulatában kapta el a fiam az illetőt.
- Kicsim, már megint elrúgtad a labdádat? - néztem rá dorgálón, hisz mindig ezt csinálja. - Elné.. - kezdtem volna az elnézést kérést, ha a tekintetem hirtelen össze nem akad egy rég nem látott barátéval. - Kouji! Nem is gondoltam volna, hogy veled itt is össze lehet futni - szaladt egy hatalmas mosoly az arcomra, miközben felismertem őt.
[You must be registered and logged in to see this link.] // zene: [You must be registered and logged in to see this link.] // megjegyzés: Remélem nem lett nagyon rossz! Very Happy

Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Evangeline & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Evangeline & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitimeSzer. Júl. 02 2014, 03:08

To: Evangeline


[You must be registered and logged in to see this image.]

Kellemes péntek délután. Annyira szépen sütött a Nap, hogy úgy éreztem, vétek lett volna bemenni a délutáni óráimra az egyetemen. Semmi kedvem sem volt a tanár unalmas mormogását hallgatni. Úgy döntöttem, inkább kibuszozom a külvárosi Grand Parkba és ott ejtőzöm egy kicsit. Délelőtt már épp elég volt a suliban rohadni. Különben is, kell egy kis pihenés az esti buli előtt. A parkba érve lazán, zsebre tett kézzel lófráltam, ráérős tempóban sétálgatva az ösvényen. A fűben fiatalok hasaltak, szerelmespárok ölelkeztek, családok piknikeztek, a padokon nyugdíjasok ültek. Nem volt zsúfolásig tele a park azért, lévén sokan még dolgoznak ilyenkor, de akadt már itt ember. Viszont legalább még nem volt olyan nagy kihívás üres padot találni. Egy egészen szimpatikusra akadtam, viszonylag távol az emberektől, ahol nyugodtan leültem, hátradőltem, könyökömmel megtámaszkodtam a pad támláján. Arcomat a Nap felé fordítottam és a szememet becsukva élveztem a sugarait. Nem volt még olyan nagy forróság, így a nyár elején, éppen kellemes volt. Kellemesebb, mintha az órán ülnék, az tuti. Így, elmélyedve gondolatatimba ücsörögtem ott. Hallottam egy labdát pattanni, majd elgurulni éreztem valahol a lábam környékén, de nem foglalkoztam vele. Úgysem itt állt meg, meg nem is az én gondom. Nem sokkal később azonban egy kéz ragadta meg a térdemet. Összerezzentem és kinyitottam a szemem. Egy nagy, barna szemű, kétéves forma kölyök nézett szembe velem.
- Bácsi! Nem láttad a labdámat? – kérdezte egyenesen rám nézve, ilyen kicsi gyerekhez képest meglepően érthetően és tagoltan. Én még csak zavartan pislogtam vissza rá hirtelen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Evangeline & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline & Kouji   Evangeline & Kouji Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Evangeline & Kouji
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Evangeline Barrish
» Kouji Oohara
» Jennifer & Kouji
» Holly & Kouji
» Abby & Kouji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Külváros :: Grand Park-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.