Abby & Kouji

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Abigail Peterson
Party Face
Party Face



ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 30 2015, 11:43

Jól indul ez az este, mit mondhatnék, nincs okom panaszra. A kedvem remek - igaz, erre picit az alkohol is rásegít -, energiám van bőven, már alig várom, hogy átérjünk egy diszkó, vagy hasonló helyre, ahol majd tudok jó sokat táncolni. Szeretek mozogni, érezni a zenét, ahogy a fülembe mászik, bekúszik a bőröm alá és teljesen átadom magam neki. Úgy érzem Koujival el tudnánk lenni a parketten egy darabig. Bevállalós srácnak nézem, olyannak, akit kevés dolog akadályozhat meg és kétlem, hogy egy kis mozgásba ne menne bele. Szeretek vele lenni és kicsit se bánom, hogy közel húz magához, hogy megérint, simogat. Kifele tartva a bárból simán hagyom neki, hogy a derekamnál átfogjon. A csípős hideg szél miatt kissé neki is simulok, ahogy átadom magam ennek a finom irányításnak. A puszi után felnézek rá és magam kezdeményezek egy smárt. Nem húzom sokáig, hagyom szóhoz jutni, és az utasítását meghallva a szabad kezem ökölbe szorítva az égnek emelem boldogan ezzel is kifejezve mennyire egyet értek vele.
Szerencsére van egy klub a közelben, ahova lassan beérünk. Bent meleg van, ami nagyon jól esik a kinti időjárás után. Hangosan szól a zene és rengeteg a táncoló ember. A bejárattól balra van egy hosszú pult a fal mentén, amely mögött a kiszolgálószemélyzet minden fizető vendég kívánságát teljesíti. Hát személy szerint én most nem kívánok alkoholt, sokkal inkább másra vágyok.
- Nem megyünk táncolni? - kérdezem az engem fogdosó japán srácra nézve várva a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 27 2015, 17:30

Abby & Kouji



Úgy érzem, épp ideje volt, hogy feltápászkodjunk az asztaltól és valami élettelibb, táncolós hely felé vegyük az utunkat. Már csak azért is, mert még néhány kör és a haverjaim alighanem az asztalra borulva alszanak el. Az meg igazán kár lett volna, ha ilyen hamar berekesztjük ezt a pazar estét. Szerencsére Abby is egyetért velem, sőt, mikor megemlítem az indulást, szinte húz maga után, a kezemet fogva. Elmosolyodok és nem ellenkezem. Ahogy kiérünk a bárból a hűvösebb levegőre, valamelyest tisztul az alkoholtól bódult fejem. Igazából pont kellemes így. Kezemet kiszabadítom Abby szorításából, de csak azért, hogy a derekára kulcsolva még közelebb húzhassam magamhoz. Nyomok egy puszit a fejére, mivel szerencsére egy kicsivel magasabb vagyok nála, ezt gond nélkül meg tudom tenni és ha felém fordul, egy csók jut a szájára is. Ha belelendülünk egy kicsit, még egy elmélyültebb smárolás is belefér. Aztán fölemelem a fejem.
- Akkor irány a legközelebbi klub! – Adom ki az utasítást. A srácok helyeslően bólogatnak, néhányan harsány kurjongatással is hangot adnak egyetértésüknek, majd kis társaságunk (némelyek már igencsak nagy amplitúdójú kilengéssel kacsázva), megindul az elsőként útba eső diszkó vagy klub felé.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji - Page 2 Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 26 2015, 19:51

Sok mindent tettem már ezalatt a 19 év alatt. Tettem jó és kevésbé jó dolgokat, sőt olyanokat is, amik eléggé rossznak mondhatók. Többen azt mondanák egyes tetteimre, hogy ezt ők a helyemben szégyellnék. De nem értem miért állnak ehhez így hozzá. Miért olyan nagy baj, hogy az ember élvezi az életet és a fiatalságot? Az ember követ el őrültségeket, kisebb és nagyobb hibákat, de minden megtörténésének jó oka van. Könnyen lehet, hogy nem csak véletlenül jöttem ebbe a bárba és botlott belém ez a helyes japán srác. Mondjuk az is lehet, hogy ebbe kicsit túl sokat képzelek, talán nem mindennek van nyomós oka. Mindegy, a lényeg az, hogy legalább elszórakoztat és én is őt, most pedig ez számít. Biztosra veszem, hogy mi ketten a mai este folyamán nagyon jól fogjuk magunkat érezni, amit nem bánok, sőt örülök neki. Egy kis buli meg hancúrozás sosem árt meg, pláne, ha nincs mit vesztened vele. Nekem pedig nincs veszíteni valóm, mert a barátom az ilyesmit simán elnézi, az meg, hogy mások mit gondolnak rólam. Úgy se lehet megfelelni mindenkinek, aki akar tud találni a legtökéletesebb személyben is hibát. Magamnak így is megfelelek és ez a fontos, az, hogy elégedettek legyünk önmagunkkal.
Jól elvagyok Koujival és a haverjaival. Jó fejek, el lehet velük dumálni, nem mindig csak a magukét hajtogatják és ezt bírom. Nem szeretem, ha valaki mindig a saját hülyeségét hajtogatja tojva arra, hogy az érdeki-e a másikat, avagy nem. Príma, hogy most normális társaságba keveredtem és ez csak dob az amúgy se rossz kedvemen. Idő közben lecsúszik a torkomon még pár ital, amitől egyre jobban érzem magam. Kicsit becsíptem, de bírom annyira a piát, hogy pár pohár koktél ne fogjon ki rajtam.
- Persze, Herceg. - kuncogok aprót, a "Hercegnő" jelzőt kicsit túlzásnak érzem, de nem akarom azzal picit is elrontani a hangulatot, hogy a szavakon lovagolok. Inkább kedvességnek fogom fel ezt a szót, hiszen ennek szánta, mivel sok lány szereti, ha hercegnőnek érzi magát és ezzel én is így vagyok.
Feltápászkodok, majd végignézek a többieken. Úgy látom egyesek már túl sok piát ittak, de nagy fiúk már ahhoz, hogy tudjanak magukra vigyázni, úgy nézem nem kell őket félteni. Ahogy jelenleg látom a helyzetet a legnagyobb veszély ami fenyegeti őket az egy erős másnaposság reggel.
- Gyerünk, fiúk! - fogom meg Kouji kezét széles mosollyal az arcomon, miután már mindenki indulásra kész követem ezt a "falkát" ki a bárból egy másikba, ahol csak még élvezetesebbé válhat az este.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 25 2015, 22:07

Abby & Kouji



A hangulat határozottan jó. Nem mintha általában lapos szokott volna lenni, de most különösen. Úgy látom, Abby is elég jól szórakozik. A koccintás után nagyot húzok az italomból, amit az este folyamán természetesen még jó pár másik követ. Valószínűleg az alkohol is szerepet játszik abban, hogy mindenki egyre hangosabban beszél és egyre többet nevet mindenféle hülyeségeken. A srácok hozzák a formájukat és a társalgás természetesen egy pillanatra sem hal el. Nem mintha én csöndben ücsörögnék. Nem az a fajta vagyok, aki csak némán ücsörögne a sarokban, az italát kortyolgatva. Beszélgetés közben is remekül lehet inni. Ha elfogy a poharamból az ital, mikor valamelyik haverom a pulthoz megy, hozatok vele magamnak, valamint ha Abby is igényt tart rá, neki is. A számlát utána nyilván rendezzük, noha erre igazából egyik haverom se szorul rá. De senki ne mondja, hogy tarhálnék. Az elég szégyenletes volna tőlem. Ami Abbyt illeti, természetesen azért őt sem hanyagolom el. Elég közel ül hozzám, így nem nehéz a beszélgetés közben, az asztal alatt a combjára tennem a kezem, sőt, ha nem érzékelek ellenállást, még simogatom is kicsit. Nem olyan lánynak tűnt eddig, akit az ilyesmi zavarna. Végül, mikor már a hangulat úgy érzem, eléggé a tetőfokára hágott és én is kezdem megunni az egyhelyben ücsörgést, kiürítem utolsó poharamat, majd visszateszem az asztalra.
- Nos, én amondó vagyok, hogy induljunk el valami jó kis klubba a közelben. Vélemény? – körbepillantok a társaságon. A fiúk természetesen bólogatnak és miután kiürítik a poharukat, nekiállnak feltápászkodni, ami nem mindenkinek megy egyszerűen az elfogyasztott alkohol miatt. Tekintetemet, mely talán kissé ködös már az alkoholtól, (bár részegnek azért még nem mondanám magam), Abby felé fordítom. Egészen közel hajolok hozzá, úgy intézem hozzá a szavaimat.
- És te mit gondolsz, Hercegnő, mehetünk?
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji - Page 2 Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 21 2015, 21:23

Örömmel fogadom az újbóli csókot, hiszen miért ne tennék így? Semmi okot nem látok rá, hogy ellökjem magamtól, mert nem bántott meg egy fél szóval se, hogy ellenálljak. Nem szokásom valakit ok nélkül eltaszítani, ha nem ártott nekem. Ő pedig nem követett el ellenem semmit, sőt. Normális volt velem, meghívott már a második kör italra és azt is felajánlotta, hogy lógjak vele és a haverjaival. Plusz az unalmamat is egy csapásra elűzte. Nálam ezek abszolút jó pontot érnek. Annyit legalábbis megérdemel, hogy ne legyek vele bunkó és vele töltsem az estémet. Nem nagy dolgok, de az apróságok is számítanak, néha többet is, mint gondolnánk. Ha valakinek rossz kedve van a kedvesség legkisebb morzsája is sokat jelenthet. Mondjuk kétlem, hogy ő most rossz passzban lenne, nem úgy néz ki, mint aki problémákkal küszködik - vagy nagyon jól tudja titkolni az igazi érzelmeit -. Ez csak egy példa volt rá, hogy más helyzetben mennyit érhetnek a hasonló kis dolgok. Viszont kanyarodjunk vissza a valósághoz, ami jelenleg az, hogy a csók véget éréséve elveszem a koktélomat és megindulok mellette a sarokban ülő haverjaihoz akik tuti mindent láttak. Odaérve rájuk mosolygok ezzel is kifejezve, hogy mennyire örülök neki, hogy itt lehetek. Tetszenek Kouji szavai, szeretem ha valaki így beszél rólam.
-Hali. - köszönök nekik és egyesével végighallgatom a bemutatkozó fiúkat. Egyik se próbál meg közeledni felém, amiből egyértelművé válik, hogy ki is itt a vezér és kik azok, akik engedelmeskednek és tiszteletben tartják az akaratát. Egyértelműen Kouji a kis társaság feje, aki képes kontroll alatt tartani őket és akivel a többiek nem szállnak szembe, más különben most már megpróbált volna valamelyik lecsapni a kezéről. Jó ezt látni, hiszen ki ne örülne annak, ha a vezért fogná ki? Én személy szerint örülök neki, mert így ha valamelyik köcsög próbálná lenni egyből könnyebben megoldható a helyzet. Bár kétlem, hogy bunkóznának, normálisnak néznek ki és ez is jó, hogy nem köcsögöket kell elviselnem, hanem jó arcokat, akik nincsenek túlzottan elszállva önmaguktól.
Miután mindenkit letudtam leülök Kouji mellett az asztalhoz, persze véletlenül se távol húzódva tőle. Egész kényelmes kis székek vannak itt, ami csak dob az amúgy is jó kedvemen.
- Az estére! - emelem én is a poharam középre egy koccintás erejéig, majd lehúzok egy kisebb kortyot az italomból és érzem, hogy az alkohol lassan kezd hatni, mert egyre jobban érzem magam.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 21 2015, 01:35

Abby & Kouji



Bólintok, mikor megkapom belegyező válaszát és a pultos felé fordulok ültömben, a szemkontaktust megszakítva Abby-vel, hogy rendeljek még egy kört mindkettőnknek. Azért az egyik kezem a derekán hagyom. Aztán míg a pultos kitölti, amit kértem, visszafordulok Abby felé és még egyszer megcsókolom. Most rövidebb a dolog, csak addig, míg elém nem tolják a pulton az italokat. Majd odatolom a koktélt a csaj elé, én pedig leszállok a bárszékről, miután felvettem a sörömet. Megvárom, míg ő is lekászálódik a helyéről és kezemet újra a derekára helyezve a közeli asztalunkhoz vezetem. Ami a haverjaimat illeti, átlagos egyetemista arcok, semmi extra. Szeretnek bulizni, akárcsak én, kissé harsányak talán, de semmiképp sem bunkók. Én a magam részéről tudom kezelni őket. Ők amolyan falka a számomra, aminek én vagyok a vezére. Mindannyian tehetősebb családból jönnek, egyesek fellengzősnek, vagy sznobnak is szokták néha titulálni őket. Megjegyzem engem is, de szerintem csak az irigység beszél belőlük. Én, mint vállalatlánc örökös, nagy dolgokra vagyok hivatott, míg ők nem. Örülhetnek, ha egyszer az alkalmazottaim lehetnek majd. Persze addig még itt az egyetem, simán kibulizhatom magam. És én ezt is teszem.
- Srácok, találtam itt egy ilyen gazdátlan kincset, Abby a neve – mutatom be félig-meddig viccesen a társaságnak. Hagyom, hogy a haverjaim bemutatkozzanak neki maguk. Tuti, hogy látták az előbbi csókcsatánkat, így biztosra veszem, hogy nem fognak beleköpni a levesembe. Ha mégis megpróbálnák, nem állok jót magamért, de ezzel ők is tisztában vannak. Nem fizikai erőszakra gondolok itt elsősorban persze. Kifinomultabb annál az eszköztáram. Megvan a megfelelő befolyásom, hogy kicsináljam, akit ki akarok. Az egyetemen és ha kell máshol is. Pénzen igen könnyű ugyanis befolyást venni. Szinte bárhol. De szerintem kellően tisztázottak itt az erőviszonyok. Az ázsiaiak körében ugyan általában megbotránkozást kelt a szexualitás vagy az érzelmek nyilvánosság elé tárása, a csók már bőven túllépi ezt a határt, még a kézfogást is ferde szemmel nézik az utcán az idősebbek, én azonban elég régóta élek már az Államokban ahhoz, hogy túllépjek ezeken a konzervatív nézeteken. Nincs hát bennem szégyenkezés az előbbi incidens miatt, sőt, ha úgy alakul, szívesen meg is ismételném. Közben mindenki végez a bemutatkozással, én pedig helyet foglalok az asztalnál, természetesen úgy, hogy Abby is elférjen mellettem.
- Hát akkor, az estére! – azzal magasra emelem a poharamat, az asztal közepe felé, egy közös koccintásra.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji - Page 2 Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 20 2015, 19:44

Sok dolog elmondható róla. Kissé lusta vagyok - főleg, ha iskoláról van szó -, lógós, beképzelt, ribanc, olcsó, lotyó, ostoba, önző, idegesítő. Le merném fogadni páran akikkel nem vagyunk annyira jóban tudnák pár dologgal bővíteni ezt a listát és egyes szavakat kicserélni durvábbakra, amik szerintük jobban illik hozzám. Hát ez van, mindenkinek meg vannak a maga hibái, senki sem tökéletes akármennyire is törekszünk rá az összes embernek úgy sem fogunk tudni megfelelni. Szerintem nem is kell, bőven elég, ha mi meg vagyunk elégedve saját magunkkal. Azért nekem is vannak jó tulajdonságaim, amikért szeretni lehet. Nem vagyok gyík, de teljesen ostoba se, van humorérzékem, barátságos vagyok, megbízható és bátor. Meg persze a külsőm is jó. Ezek igazak rám és úgy érzem kicsit se túlzok. Aki ismer ezeket észreveszi bennem a és rossz tulajdonságaim ellenére is kedvelnek és elfogadnak. És csak ez számít igazán, az, hogy hányan vannak azok, akik ismernek és minden hülyeséged ellenére szeretnek. Nem az a fontos, hogy hányan gyűlölnek. Utáljanak csak nyugodtan, az azt jelenti, hogy valamit jól csinálok.
Úgy látom, pontosabban inkább érzem, hogy Kouji is bír. Legalábbis az ajkai és a nyelve ezt súgják, amiket élvezek amíg lehet.Tuti ránk szegeződik pár szempár, azonban teszek rá, nem mi vagyunk az elsők, akik smaciztak itt és biztos nem az utolsók is.
- Jó ötlet. - válaszolom, miután a csók véget ért. Szívesen iszom még egy koktélt és ismerem meg a haverjait. normálisak ehetnek, hiszen kétlem, hogy bunkókkal barátkozna. Inkább hozzá hasonló srácokra számítok.
- Benne vagyok, részemről mehet. - felelem egy mosollyal. Ez az este kezd egy jobb lenni, már alig várom, hogy kiderüljön miféle kellemes meglepetéseket tartogat a következő pár óra.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 20 2015, 17:42

Abby & Kouji



Határozottan tetszik, hogy ilyen laza ez a csaj. Szeretem az ilyen lányokat. Legalábbis ha összeakadok velük egy-egy buliban. Igazán feldobják az estémet. Másnap meg az se baj, ha már a nevükre sem emlékszem és az arcukra is csak homályosan. Persze azért bányarémekkel nem kezdek. Nem szorulok rá, hogy lejjebb adjam a szintet. De ez a lány távolról sem az, sőt. Pont megfelel nekem, minden tekintetben, eddig legalábbis úgy tűnik. Bónusz már csak az lehet, ha kiderül, hogy az ágyban is jó. A csókja mindenesetre ígéretes. Jó pár percig elveszünk egymás szájában és ahogy érzem, neki sincs ellenére a dolog, sőt. Az én csóktechnikámra se panaszkodott még senki. Azért van benne gyakorlatom, tudom, hogy kell jól csinálni. Mikor befejezzük a csókot, sem távolodok el tőle teljesen, a kezem továbbra is a derekán nyugtatom és mélyen a szemébe nézve beszélek hozzá.
- Kérsz még egy italt? Utána odamehetnénk a haverjaimhoz, itt ülnek a sarokban – fejemmel abba az irányba bökök. Feltételezem végignéztek mindent és besöpörhetem a gratulációikat utána, de ez most mellékes. Tartani már nem tartok tőlük, tudják, nem érdemes az én „zsákmányomra” fenni a fogukat.
- Utána meg együtt átmehetnénk valami klubba. Mit gondolsz? – kérdőn vonom fel a szemöldököm, miközben azért egy félmosolyt is megeresztek a szám sarkából.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji - Page 2 Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 19 2015, 19:39

Szinte biztos, hogy mi ketten nagyon jól elleszünk az este további részére. Hasonlítunk egy pár dologban, pont elégben ahhoz, hogy mindketten kellemesen érezzük magunkat és senki ne értsem félre semmit. Nem olyan srácnak nézem, aki komoly érzelmekre vágyik, én meg nem vagyok az a fajta, aki egy kis szeretkezés után rámászik a másikra, mert el tudom választani a szexet a szerelemtől. Tudom, hogy melyik mi és hol vannak a határok, nem vagyok teljesen hülye, még ha néha annak is tűnök.
Természetesen értem én a célzását és abszolút nincs ellenemre a dolog. A szex is a szórakozás egyik fajtája, ráadásul az egyik legjobb. Egyszerű, következmények nélküli kis móka. Mondjuk amúgy sem olyan vagyok, akit annyira izgat, hogy mi mit vonhat maga után - azért fogamzásgátlót szedek, mert egy gyerek mégse kéne -. Ha állandóan azon paráznánk, hogy mi lesz ha megtesszük ezt, vagy nem azt elszalasztjuk a jó lehetőségeket, amikből életünk nagy pillanatai lehetnének és aztán okolhatnánk magunkat, hogy miért nem éltünk az alkalommal amikor lehetett volna.
- Bizony. - értek egyet vele mosolyogva és látom neki is van némi sütnivalója, mert levágja mit akarok és reagál is rá. Jó látni, hogy nem bénázik sokat, határozottan, de rámenősség és erőszakosság nélkül közelít. A csók elől nem hátrálok ki, sőt még kicsit elébe is megyek és egy pici nyelvezést is bevetve tapadok rá a szájára. Az egyik kezem felkúszik a tarkóján és beletúrok a hajába - persze ügyelve arra, hogy ne túrjam szét a bezselézett részeket -. Ezt mindig is szerettem. Nem érdekel, hogy kinek akad meg rajtunk a szemük, egy csókban még nincs semmi, láttam már olyanokat, akik szinte egymásnak estek.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 19 2015, 17:20

Abby & Kouji



Úgy érzem, pokoli nagy mázlim volt ma este. Ez a lány pont olyannak tűnik, akit keresek az ilyen laza bulizós estékhez. Egy jó kis szórakozás és semmi több. Én garantálom, hogy velem jól fogja érezni magát. Az viszont az agyamra tud menni, mikor egyik-másik csaj félreérti a dolgokat és még másnap is zaklatni próbálnak mindenféle hülyeségekkel. A szex még nem jelent életre szóló elköteleződést. Sőt semmilyen más elköteleződést se. Csak kellemes időtöltés. Az egyik legkellemesebb.
- Ennek örülök. Biztos vagyok benne, hogy nem fogod megbánni. Jól fogunk szórakozni – újabb mosolyt villantok felé, miközben a szemem sarkából végigmérem, ahogy ott ül mellettem. Nem bunkón, így akár figyelmen kívül is hagyhatja, de azért elég észrevehető ahhoz, hogy ne értse el a célzást. Megjegyzéséből szerencsére úgy tűnik, tényleg egy igazi vagány lányhoz van szerencsém.
- Úgy tűnik, már is találtunk egy közös pontot. Az életfilozófiánk egyezik ezek szerint – jegyzem meg, mélyen a szemébe nézve. Ostoba lennék, ha nem használnám ki a fizikai közelség adta lehetőségeket. A jelek egyébként is többek, mint egyértelműek. Csak egy pancsernek nem esik le, mit akar egy csaj, ha így a nyakába mászik. A kezemet a derekára csúsztatom. Arccal közelítek felé közben. Olyan sebességgel, hogy ha akar, kitérhet előlem, mert azért nem tudhatom, mennyire bevállalós. A haverjaim pedig látótávolságban vannak, egy totális lebőgést nem kockáztatnék meg. Úgy érzem, csak a megfelelő határozottsággal nyomulok. Ha esetleg elfordulna, sima arcra puszi lesz belőle, így senki büszkesége nem sérül, megsértődni sincs miért. De ha nem, akkor még egy szenvedélyes nyelves csók is lehet belőle. Mert én nem az a fajta vagyok, aki nem használná ki a lehetőségeket.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji - Page 2 Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 18 2015, 19:57

Nem bánom, hogy rám talált ez a srác, sőt, így legalább lesz egy kis társaságom. Még az se zavar, hogy biztos nem csak beszélgetni szeretne velem, hanem szexelni, de ezt nem bánom, egy kis lepedőakrobatikából sosincs baj. Ő valamennyire normálisnak néz ki, nincs annyira elszállva magától, mint egyes srácok akikről virít, hogy a saját maguk számukra a legfontosabb. Azok néha totál az idegeimre tudnak menni. Tudom, én is kicsit beképzelt vagyok - egyesek szerint nagyon is -, viszont nem olyan hatalmas az egóm, tisztában vagyok vele, hogy vannak hibáim, pont, mint mindenkinek. Aki azt állítja magáról, hogy hibátlan az hazudik.
Tetszik amit mond, örülök neki, hogy hajlandó elszórakoztatni az este további részében, mert kezdem megkedvelni ezt a srácot. Jó fej, a külsejével sincs gond. Kezdetnek ez pont elég.
- Jó ezt hallani, elfogadom a felajánlást. - mondom, hiszen miért is ne fogadnám el? Egyenlőre nem látok jó indokot ellene, inkább csak mellette.
- Még nincs konkrét elképzelésem az estével kapcsolatban, úgy alakul, ahogy, nem vagyok semmi jó elrontója. - válaszolom és egy alkarom a másik után kerül át a nyakán és nézek a szemébe egy lágy mosollyal. Veheti tőlem célzásnak is, hiszen kissé annak is szántam. Az biztos a következő mozdulatot meghagyom neki, tegyen amit akar, ahogy mondtam nem vagyok semminek sem ellene.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 18 2015, 18:13

Abby & Kouji



Mindig jó dolog, ha úgy már rögtön az este elején találok egy potenciális jelöltet egy alkalmi numerához. Mert álszent lennék, ha azt állítanám, nem fordul meg ilyesmi a fejemben, ahogy erre a lányra ránézek. Hogy egyedül van, azzal meg egyenesen megütöttem a főnyereményt. Határozottan jól néz ki és mint kiderül, még csak egy zavaró barátnő sincs a képben. Ha nagyon nem baltázom el (és miért tennék ilyet?), egy határozottan kellemes estének nézek elébe, úgy érzem.
- Nos, én itt vagyok és állok szolgálatodra a ma este folyamán, ha gondolod – visszamosolygok rá.
- És mi a terved egyébként? Egész este itt terveztél iszogatni, vagy esetleg valahol máshol lesz a végállomás? – kérdezem. Ami azt illeti, végállomása remélhetőleg valahol kettesben lesz velem, de addig esetleg még valami bulihelyet útba ejthetnénk, ott egyébként is könnyebb fokozni a hangulatot, szabadabban lehet fogdosni és hasonlók. Na meg, mi a haverokkal egyébként is valami klubba terveztünk menni alapozás után. Nem bánnám, ha esetleg ő is csatlakozna, de egyelőre még szeretném kipuhatolni az ő szándékait. Bár nem úgy néz ki, mint aki ellene lenne egy kis partizásnak.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji - Page 2 Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 14 2015, 21:22

Nem vagyok félős, gyáva, sőt éppen ellenkezőleg. A legkisebb félelem sincs bennem, ha suli helyett inkább a városban lófrálok, vásárolgatok, vagy akár az éjszaka közepén ellógok otthonról. Nem az én világom mindentől egyből parázni. Ahhoz egy élet túl kevés, hogy úgy éljük le, hogy mindig berezelünk és azon idegeskedünk mi lesz holnap. A mának kell élnie, kihasználni a fiatalságot és az életet, mert gyorsan elszáll. Azt akarom, hogy idősebb koromban ne az jusson eszembe, hogy mennyi időt vesztegettem el, mennyire nem éltem amikor kellett volna. Azt szeretném, hogy legyen mire emlékeznem és azt mondhassam, hogy igen, akkor éltem igazán. Azt se bánom, ha őrültség egy részük, hiszen mindenki követ el őrült dolgokat, ez amolyan törvényszerűség és ez így jó, így van rendjén. Attól sem tartok, hogy ha Justin kiakad rajta, hogy eljöttem bulizni és elszórakoztattam magam. Ő is szokta ezt csinálni és én ezt neki elnézem, szóval a minimum, hogy ezt viszonozza. Szerencsére várható, hogy így fog tenni, mivel ő sem szereti, ha teljesen elveszik a szabadságát. Abban még nincs semmi, hogy beszélgetek egy sráccal, esetleg le is fekszem vele, hiszen a szex nem más, csak testiség. Mindketten szoktuk űzni mással is, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretjük egymást, vagy valami baj lenne a kapcsolatunkkal, csak nálunk ez így normális.
- Köszi. - mondom kis mosollyal a számon. Egész kedves ez a srác, úgy érzem jól elleszünk mi ketten.
- Nem várok senkire, a barátnőm meg sajnos nem ért rá, ezért úgy döntöttem nekiindulok egyedül, úgy is valaki majd fog akadni társaságnak. - és igazam is lett. Alig vagyok itt pár perce és máris itt egy egész helyes, normális fiú, aki úgy látom szívesen biztosítana számomra egy kis mókát ma estére az kicsit sem gond.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 13 2015, 22:20

Abby & Kouji



Nagyon nem vagyok a komoly kapcsolatok híve. Ami azt illeti, egyetlen, úgy klasszikus értelemben vett „barátnőm” se volt. Valahogy egy lány se tud hosszútávon lekötni. Egy kellemes éjszaka, legfeljebb kettő és ennyi. Nekem több tőlük nem kell. Meg amúgy is, a családom japán egyik legbefolyásosabb már-már dinasztiája és mint ilyen, nálunk a felsőbb körökben még szokásban van, hogy a szülők válasszák ki egymásnak a házasfeleket. Többnyire üzleti alapokon. Egy neves, gazdag családból származó menyasszony sosem árthat anyagi szempontból sem, nem mellesleg az üzleti kapcsolatokat is szorosabbra lehet fűzni egy jó házassággal mondjuk egy másik cégvezető lányával. Szóval több mint valószínű, hogy én is így fogok majd feleséget kapni. Nekem ez teljesen megfelel. Ha már itt tartunk, egyébként is csak japán feleséget tudok magamnak elképzelni. Egyrészt, nem keverném a vérvonalat. Nem mintha bármi bajom lenne a más rasszba tartozókkal, de mégsem szeretném, ha az Oohara-vérvonal elvesztené a tiszta japánságát. Másrészt, meg egy japán lány mégiscsak jobban kezelhető. Úgy nevelik őket, hogy engedelmesek legyenek, lessék a férjük óhajait és ne beszéljenek feleslegesen. Ezek sajnos az amerikai nőkből hiányoznak. Mondjuk most nem pont az anyámra gondoltam. Ő pont nem ilyen. Bár belegondolva ő mindig okosan intézte ezeket a dolgokat. Mindenesetre én pont ilyen feleséget tudnék elképzelni magam mellé. Az nagyon pöpec lenne. Nem mintha nem tetszenének az amerikaiak. Ez barna csajszi is igazán dögös. Határozottan bejön. De hosszabb távra nem terveznék vele, ezt már ennyiből megmondom. Én csak jól akarom érezni magam és ennyi. Nem bánnám, ha ma este ez vele történne. Eddig igazából a kilátásaim is jók, azt hiszem. Bólintok és a pultosnak le is adom a rendelést a koktélra illetve magamnak egy whiskey-kólára.
- Szóval Abby. Szép név. Illik hozzád – rámosolygok megint.
- És mit csinál egy ilyen csinos lány, mint te egy ilyen helyen egyedül? Esetleg vársz valakire? – El kell kezdeni valahogy a társalgást, másrészt ezt nem árt letisztázni. Nem szeretnék összeakadni mondjuk a csávójával. Annyit egy csaj se ér, hogy verekedésbe vagy bármi hasonló balhéba keveredjek miatta.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji - Page 2 Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 11 2015, 21:52

Nem Kouji hibája, hogy nem aléltam el a mosolyától, egyszerűen ennél több kell nekem ahhoz, hogy valaki egy esténél tovább érdekeljen. Jake-ben sem csak a külseje fogott meg, hanem az, hogy nem az a tipikus szoknyavadász ostoba srác, több annál. Nem bánom azonban, hogy ez a fiú csak ilyesminek tűnik, egy kis szórakozásra attól még jó és nekem annyi most pont elég. Ma csak bulizni jöttem, nem nagy érzelmekért, akkor nem itt lennék. Nekem most pusztán valaki kell akivel picit lehet beszélgetni, táncolni, elszórakoztatni egymást, meg legfeljebb egy ágyban kikötni és ennyi. Ő ennek megteszi, úgy nézem egész normális, ezért is döntöttem úgy, hogy nem koptatom le, hanem adok neki egy esélyt.
- Cosmopolitan. - válaszolom egy mosollyal és mivel lassan kifogy az italom kicsit se bánom, hogy ezt megkérdezte, mert ez azt jelenti, hogy meghív egy körre, az pedig sose baj. Mondjuk azon se sértődtem volna meg, ha ez elmarad, mert van pénzem, simán kiperkálok még pár koktélt.
- Én Abby vagyok.- villantom meg picit barátságosan a fogaim. Természetes, hogy a becenevem használom, az Abigailt mindig is utáltam, már attól falra mászok, ha anyámtól hallom. Nem nyújtom ki a kezem, mert nem tudom, hogy ő mennyire az a kézfogós fajta.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 10 2015, 16:55

Abby & Kouji



A csaj szemén nem látom azt, hogy hanyatt esett volna a mosolyomtól, de ami késik, nem múlik. Kezdetnek az is megteszi, hogy láthatóan azért értékeli a közeledésem és nem küldött el a búsba.
- Persze, szívesen – válaszolok továbbra is mosolyogva és ledobom magam a mellette lévő bárszékre. Oda is vihetném a haverjaimhoz, de egyelőre egyszerűbb így. Majd később. Nem akarom, hogy az a sok kiéhezett kan rögtön rávesse magát. Nem vagyok hülye, hogy csökkentsem a saját esélyeimet. Na nem mintha a haverjaimat konkurenciának érezném. Mindig is több sikerem volt a csajoknál, mint nekik. Nekik csak akkor jutott, ha én odavetettem a maradékot, amire nekem már nem volt szükségem. De így van ez jól. Végtére is egy jövendő cégtulajdonos vagyok. A főnöknek meg ilyen mindig a legjobb jár mindenből. A falkában is mindig a domináns farkas eszik először. Így megy ez.
- Mit iszol? – kérdezem a lányt. Egy ital még nem a világ, különben is megengedhetem magamnak, hogy meghívjam, akármit kér. Senki nem mondhatja, hogy nem vagyok lovagias.
- Egyébként Kouji vagyok – ránézek bemutatkozás közben, de kezet nem nyújtok. Nemcsak ázsiai származásom miatt. Ismerem az illemet, még ha bárokban a legtöbben nem is. A nő nyújt először kezet, ha akar. Ez esetben természetesen elfogadom. De ha nem, az ilyesmit nem illik erőltetni.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji - Page 2 Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 06 2015, 20:48

Őszintén szóval kicsit unom magam a pultnál. Nincs normális zene, vagy valaki olyan akivel el lehetne beszélgetni. Eddig megszoktam, hogy mindig vagy Lillie, vagy Justin velem van és amíg egy normális buliba nem érünk ők szórakoztatnak. Kár, hogy Justin lebetegedett, Lillie meg a pasijával lóg. Mondjuk nem haragszom egyikőjükre sem, hiszen tisztában vagyok vele, hogy nem kerülnek, csak simán most nem úgy alakult, hogy velem legyenek. Megértem Lillt is, tudom egy kapcsolatban mennyit érnek a boldog pillanatok. Azért jó lenne, ha legközelebb engem választana, vagy rávenné a barátját, hogy jöjjön ő is el velünk. Biztos jó arc lehet. Ezen gondolkodok picit unatkozva, lassan elfogyasztva az italom amikor a felmentés egy helyes srác formájában megérkezik. Mintha tudta volna, hogy most társaságra van szükségem. Nem gazán vett le a mosollyal, de azért kicsit szimpatikusnak tűnik. Ma estére megteszi.
- Szia! Ha akarsz csatlakozhatsz. - mondom egy mosollyal és a magam mellett lévő üres székre intek jelezve, hogy üljön le nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 05 2015, 20:58

Abby & Kouji



Alighogy megittuk a haverokkal az első kört, már megyünk is a következőért. Így megy ez. Gyorsan hangulatba kell jönni az estéhez. Miután lement egy rövid, belekortyolok a sörömbe. Ekkor megakad a szemem egy csajon, aki épp akkor lép oda a pulthoz rendelni. Hosszú barna haj, formás alak, egész helyes arc, rövid, fekete ruha. Ezt látom, ahogy rendesen végiggusztálom. Pont a stílusom. Olyan lány, akit szívesen látok magam alatt vagy fölött az ágyban. Körbepillantok, nem-e várja valamelyik asztalnál a csávója, mert akkor nem lenne szerencsés ráhajtani. Annyit azért nem ér a dolog, hogy balhézzak miatta. Én ide szórakozni jöttem, nem verekedni vagy vitázni, nem hiányzik egy konfliktus bárkivel is. De a lány nem indul meg a pulttól, ott kezd el iszogatni. Úgy tűnik, egyedül van. Ritka az ilyesmi, legalább barátnőkkel szoktak lenni. Így legalább egyszerűbb is a dolgom. Az alkohol is dolgozik már bennem, meg egyébként sem szoktam ebből gondot csinálni, felállok az asztaltól, odasétálok mellé a pulthoz és lazán megszólítom.
- Hello! Nem magányos így egyedül iszogatni itt? – Közben villantok rá egy lehengerlőnek szánt mosolyt. Bízom annyira a csáberőmben, hogy nem fog elküldeni, hacsak nem a pasiját várja. De akkor meg még mindig visszamehetek az asztalomhoz és nézhetek valami másik préda után.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji - Page 2 Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 04 2015, 20:33

Unottan váltogatok a csatornák között, szinte semmilyen normális műsört nem találok, csak hülyeségeket, vagy oktatófilmeket amik olyan unalmasak, hogy az ember képes rajta elaludni. Tv-s vásárlós műsorok és minden jót ígérő jósok is akadnak bőven. Végül úgy döntök inkább netezek kicsit, az valamivel jobb. Ezzel megy el a délelőtt amit iskolában kéne töltenem, de nem érdekel, a kettes így is simán meg van, nem fogok megbukni. A szüleim szerencsére mindig késő délutánig dolgoznak és akkor érnek haza amikor már véget ér a tanítás, szóval ezzel sincs gond. Ha anyám mégis elkezdene valamin hisztizni apám úgy is leállítja, ez általában így szokott menni szerencsére. Ezért szeretem aput, mert ő a tenyerén hordoz és könnyen le tudom venni a lábáról egy-két kedves szóval. Tegnap is mikor anyám veszekedett velem a hangos zene miatt apám szerelte le.
Szóval miután elment a délelőtt elnézek kicsit Justinhoz, majd hazamegyek. Szegény lebetegedett, ezért este se tud jönni bulizni. Kár, pedig jó lett volna, ha vele együtt bulizhatnám át a péntek estémet. Na mindegy, majd el leszek valahogy. Hazaérve pihenek kicsit, majd nekilátok készülődni. Lezuhanyzom, megcsinálom a hajam és felöltözök. A választásom egy fekete rövid ruhára esik ami körülbelül a combom közepéig ér. Egy kisebb fekete táskát viszek magammal benne egy alapozóval és egy ajakápolóval, ha fel akarom frissíteni a sminkem meg egy csomag óvszerrel a biztonság kedvéért. Mázlimra anya most alszik, mert lestrapálta a munka, ezért nem ordít és gond nélkül el tudok menni. Egy utolsót még simítok a macskámon, akinek előzőleg készítettem ki kaját, hogy ellegyen amíg távol vagyok, majd már mászok is ki az ablakon bezárva az magam után a kulcsaimat a táskámba dobva. Egy közeli bárra esik a választásom, ahol kicsit hangolódni tudok az estére, meg esetleg társaságot találni egy jó bulizáshoz. Belépve a pulthoz lépek és rendelek magamnak egy kicsit alkoholos italt és azt megiszom.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji - Page 2 Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 03 2015, 01:26

Abby & Kouji



Péntek van és mi mással is lehetne egy ilyen szép, kellemesen meleg estét eltölteni, mint bulizással. Ez nem is kérdés. Viszont mivel elég fiatal még ez az este, a haverjaimmal úgy döntünk, hogy még mielőtt valami klub felé vennénk az irányt, előbb beugrunk a Jesse’s be egy-két körre. Végül is jobb úgy odaérni egy buliba, ha az embernek már van egy alaphangulata. Na meg még ki is kell találnunk, hol is partizzunk ma este. Számtalan lehetőség szóba jöhet. Leülünk a srácokkal egy pulthoz közeli asztalhoz, ahonnan viszont a helyet is nagyjából belátjuk. Így ugyanis utánpótlás miatt sem kell messzire menni és a terepet is fel tudjuk mérni. Hátha akad valami szemrevaló bige már itt is. Addig is viszont már emeljük is az első poharat koccintásra, hogy az első italunkat rövidesen követhesse a többi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abby & Kouji - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abby & Kouji
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kouji Oohara
» Jennifer & Kouji
» Evangeline & Kouji
» Holly & Kouji
» Taylor & Kouji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Belváros :: Jesse's Bar-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.