Valeri Maystone

Go down 
SzerzőÜzenet
Kevin Jayne
Star
Star
Kevin Jayne


Valeri Maystone Andrewtumblrr ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Sep. 19.
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Színész
ζ : Valeri Maystone Emdrew_gif_by_damnvanity-d5ev79l

Valeri Maystone Empty
TémanyitásTárgy: Valeri Maystone   Valeri Maystone Icon_minitimeKedd Nov. 11 2014, 23:22

Valeri Maystone (Előzőleg ez volt a név, de ha szeretnéd, változtatható)

   

   P.b.: Emma Stone (örülnék neki nagyon *-*)
   Kor: 22-23
   Csoport: Media
   Foglalkozás: Színésznő
   Kapcsolatotok: Hol is kezdjem? Azt hiszem, ezúttal egyenes leszek veled... mikor megérkeztél a stúdióba a kis színésznő álmoddal, és mellém raktak, ki nem állhattalak? Hogy miért? Nem, nem azért, mert te vagy az új kolléga. Hanem azért, amiért minden reggel mosolyogva fogadsz, úgy is, hogy meglehetősen bunkón tudok viszonyulni hozzád. Amit amúgy azért teszek, mert könnyebb, mint beismernem, mennyire kedvellek, de ezt neked nem is kell tudnod. Vagyis így lett volna, ha azon a munkahelyi partin nem iszunk mindketten annyit. Vagyis csak én ittam, és mozdultam rád, te valójában mindenre emlékszel, de ezt eddig nem osztottad meg veled. Ahogy azt sem, hogy azóta az együtt töltött éjszaka óta én járok a fejedben, ahogy én sem kötöm az orrodra, hogy azóta még kevésbé hagy hidegen a mosolyod, amivel reggelente fogadsz... és még csak olyan bunkó sem tudok már lenni veled, mint korábban. A stábban a többiek ebből csak annyit vesznek észre, hogy folyton összeveszünk valamin, aminek általában én vagyok az oka és a flegmaságom, de ugyanakkor a kamerák előtt nagyszerű összhang van köztünk. Utálom, hogy így hat rám a mosolyod, utálom, hogy olyan kedves vagy még egy veszekedés után is... és utálnám, ha elkerülnél mellőlem. Ezért tovább játszom... úgy teszek, mintha megint csak a bugyidba akarnék jutni, miközben te már a gondolataim közé jutottál.
   

   


   
Vissza az elejére Go down
 
Valeri Maystone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» valeri maystone
» ϡ Valeri K Maystone -
» Valeri & Christian
» Valeri & Sebastian
» Valeri & Kouji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek :: Akiket már megalkottak-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.