Valeri & Kouji

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Valeri & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Valeri & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Valeri & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kouji   Valeri & Kouji Icon_minitimeSzomb. Márc. 14 2015, 21:04

Valeri & Kouji



Magamnak se vallottam be igazából soha, de végső soron én tényleg kedveltem Valerit anno. Nyilván az imidzsemnek nem tett volna jót, ha a suliban megtudják, hogy én egy ilyen szürke kisegérrel töltöm az időmet, ezért sokszor mutattam magam flegmának, nemtörődmnek, különösen, ha a suliban szólt hozzám. Ez talán rosszul esett neki, de egy idő után már nem szólt hozzám, ha más iskolabéli ismerősök is voltak a közelünkben. Alighanem megértette, mi a szitu. Ennek ellenére továbbra is kereste a társaságomat, ha lehetősége volt rá. Amit így visszagondolva nem is értek, hiszen én gyakorlatilag sosem vállaltam fel mások előtt, csak ha esetleg valami közvetlen bántástól kellett őt megvédeni. De erre sosem került sor azt az egy esetet leszámítva, ami miatt mi egyáltalán jóban lettünk. Azt hiszem, már akkor is túl kevés volt az önbizalma ahhoz, hogy elhiggye, igenis megérdemelné, hogy felvállalják. Nekem persze kényelmes volt így, így sosem firtattam. Most sem mutatom ki teljesen az érdeklődésem, de tény, hogy már nem érzem olyan sürgősnek arra az órára menni, egy pillanatra talán el is felejtkezek róla.
- A színészetről? Színésznek tanulsz? – vonom fel a szemöldököm. Igazság szerint mindig jól tudott utánozni más embereket, sokat nevettem azon, amikor a padon ülve utánozta egyik-másik tanárunk vagy osztálytársunk jellegzetes beszédmodorát, gesztusait, de olyan kis félénk, visszahúzódó lány volt, hogy valahogy nehezemre esett elképzelni őt mondjuk színházban, több száz, ezer ember előtt a színpadon állva. Megjegyzésére ösztönösen az órámra pillantok. Ahogy nézem, lényegében felesleges volt sietni, az órám már öt perce elkezdődött, ez a tanár pedig híres arról, hogy kipécézze magának a későket. Arra meg semmi szükségem, hogy még leckéztessen is egy órán keresztül. Akkor már inkább be sem megyek. Ami azt jelenti, hogy hirtelenjében bőséges szabadidő szakadt a nyakamba. A Sors akarata, bizonyosan.
- Nos, ami azt illeti, most már nem. Szóval, ha akarod, csak a tiéd vagyok – jegyzem meg és villantok felé egy pimasz mosolyt. Az ilyesmi is mindig zavarba hozta régen, sosem tudta kezelni a már-már flört-jellegű, vicceskedő beszólásaimat. Kíváncsi vagyok, változott-e ebben valamit azóta.
Vissza az elejére Go down
Valeri K Maystone

Valeri K Maystone


Valeri & Kouji Tumblr_lmhpgozTy41qahdn2o1_500 ζ Posts Number : 16
ζ Join date : 2014. Dec. 17.
ζ You'll find me : ϡ Los Angeles ~
ζ Job : ϡ Actress.
ζ : Valeri & Kouji Giphy

Valeri & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kouji   Valeri & Kouji Icon_minitimeHétf. Márc. 02 2015, 12:58


Valeri&Kouji

► Hi! How are You?





Zavartan billegek előtte és kissé kényelmetlenül érzem magam, amiért még a nevem sem feltétlen jutott eszébe, de nincs miért hibáztatnom. Mindig ilyen volt és én ezzel rendben is vagyok. A véletlen műve, hogy pont itt futunk össze. És nem is számítottam rá, hogy valaha újból találkozunk, vagy hogy ha összefutunk, mit mondok majd neki. Én mindig jobban kedveltem őt, mint ő engem. És ez egyfajta gátat szabott közénk. Nem könnyű mosolyogni olyasvalaki mellett, aki éppen máshol jár fejben, szinte mindig.
- Épp előadásom volt. - mutatok tekintetemmel a hátam mögött lévő terem irányába - A színészetről. - bizonyára ő még nem látta, vagy nem ismeri a sorozatot, amiben szereplek. Eléggé közkedvelt, mondjuk Kevin mellett nem nehéz. Hisz ő a főszereplő és rengeteg rajongója van. Lényegében neki köszönhetem a hírnevem én is. Azóta már többen felismernek és csupán csak szerencse kérdése volt, hogy engem hívjanak ide. Meglep, hogy mennyire nem változott semmit, főként mikor széles mosolyokkal pillant rám. Jól esően nosztalgikus érzések uralkodnak rajtam miatta.
- Örömmel hallom. - őszintén pillantok rá - Akkor ezek szerint most sietsz valahová? Nem akarlak feltartani. - el sem tudom dönteni, hogy valóban az ő érdekében ajánlom fel, hogy fusson tovább, vagy inkább a saját előnyeim miatt, hogy ne kelljen tovább kínosan éreznem magam valakivel, aki még csak nem is emlékszik a nevemre.


 | TO : Kouji. ~  | ©

Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Valeri & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Valeri & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Valeri & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kouji   Valeri & Kouji Icon_minitimeSzomb. Feb. 14 2015, 22:41

Valeri & Kouji



Ahogy Valeri zavarba jön, mikor érzékeli a bizonytalanságomat, az teljesen olyan, mint jó pár évvel ezelőtt volt. Mintha nem is változott volna semmi. Mindig is ilyen könnyen zavarba lehetett hozni. Bevallom, néha visszaéltem ezzel, egyszerűen mert szerintem határozottan jól állt neki, ha elpirult, vagy zavartan tekintgetett ide-oda. Most is olyan volt, mintha abban a pillanatban megbánta volna, hogy egyáltalán megszólított. Mintha már pusztán azzal valami borzalmas dolgot művelt volna, hogy egy kicsit is feltartott. Erre ösztönösen elmosolyodok és nemcsak a megkönnyebbüléstől, hogy nem hibáztam el a nevét.
- Na igen. Meglep, hogy itt látlak. Mi járatban vagy erre? – hangomban őszinte az érdeklődés. Tényleg kíváncsi vagyok, mit keres itt, mi lett vele azóta. Nem hinném, hogy erre az egyetemre jár, arról azért tudnék, biztos összefutottunk volna már korábban is. Sajnos nem tudom felidézni, merre is akart továbbmenni érettségi után. Biztosan mondta anno a terveit, de hát az már a feledés homályába veszett részemről. Az én fejem se káptalan, no!
- Egyébként megvagyok, köszi. Ha nem kellett volna ma ilyen hajnalban bemásznom egy kötelező szemináriumomra, egyenesen pompásan is lehetnék – jegyzem meg egy fancsali vigyor kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Valeri K Maystone

Valeri K Maystone


Valeri & Kouji Tumblr_lmhpgozTy41qahdn2o1_500 ζ Posts Number : 16
ζ Join date : 2014. Dec. 17.
ζ You'll find me : ϡ Los Angeles ~
ζ Job : ϡ Actress.
ζ : Valeri & Kouji Giphy

Valeri & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kouji   Valeri & Kouji Icon_minitimeSzomb. Feb. 07 2015, 21:33


Valeri&Kouji

► Hi! How are You?



Örömtelien léptem ki az előadó teremből. Nem gondoltam, sőt, álmodni sem mertem arról, hogy jól sikerül majd az előadásom. Azt gondoltam, hogy beégek és minden diák körbe röhög. Elvégre nincs akkora korkülönbség közöttünk, de úgy nézett ki sok rajongóm akad errefelé és ez büszkeséggel öntött el. Kissé megilletődve, zavartan lépkedek, mikor a tömeg közepén, vagy legalábbis ahhoz közel megpillantok egy ismerős arcot. Nem változott sokat, le merném fogadni, hogy most is a nők kedvence. Gyakorlatilag engem észre sem vett alsóban, ahogyan senki más sem. De ez engem nem zavart. A bátyám halála után nem törődtem a kötelékekkel. Ő volt a legjobb barátom és tudtam, hogy senki más nem tudná pótolni. Egy-két lány próbálkozott közel kerülni hozzám, de valahogy egyiknek sem sikerült soha igazán. Nem tudtam senkivel olyan közel kerülni, mint vele. És a gyász megváltoztatott. Előtte nyíltan, barátságosan viselkedtem mindenkivel, de utána, ez megváltozott. Megtanultam válogatni. Kouji az egyik tanítási nap végén megvédett pár zaklatótól. Azt követően több időt töltöttem vele és bár nem árultunk el egymásnak soha, semmit az érzelmeinkről, jól kijöttünk. Jó tanuló volt, de én jobb voltam és ezt kihasználva gyakran segítettem neki, amiben csak tudtam. Laza barátság volt és ő volt az egyetlen, aki sosem faggatott, hogy mit érzek, vagy hogy vagyok. Nem kellett eljátszanom, hogy milyen aranyos, jó fej vagyok, mellette tudtam igazán nevetni. Nem lógtunk egész nap együtt, csak egy keveset, de az engem mindig feltöltött. Tisztában voltam vele, hogy neki rengeteg ilyen barátja van, mint én, de ez nem zavart. Örültem annak, hogy van nekem. Jött a szalagavató, a ballagás. Nem táncoltunk együtt, én nem illettem bele a képébe, egy évfolyam társammal táncoltam, és gyakran azt vettem észre Kouji-n, hogy attól félt, megbántott ezzel, pedig nem. Nem bántam, hisz nem akartam rányomulni. Nem akartam közel engedni őt sem. Aztán elváltunk, én írogattam neki, néha még telefonáltam is, de nem jött válasz, ezért feladtam. Lassan bekerültem a stúdióba és már színésznőként mozgok. Nem volt időm se rá, hogy felkeressem és az igazság az, hogy el is felejtettem, mióta Kevin belépett az életembe. Másra időm sincs, ő tölti ki a mindennapokat.
- Igen. - bólintok alig észrevehetően, de kissé zavartan lépek közelebb - Nahát. Kicsi a világ. Hogy vagy? - széles vigyorral arcomon, barátságos tekintettel nézek végig rajta.
Olyan, mintha tegnap láttam volna utoljára. Bánt egy kicsit, hogy elveszítettem, de úgy érzem nem volt olyan erős a barátságunk, hogy kitartson és ezt elfogadtam. Sose voltam az a harcos típus, legalábbis Kevin előtt. Érte megküzdenék. Kouji mindig is vidám természetű volt és elkomolytalankodta az életet. Nem tudom, hogy ő mennyire emlékszik rám, ha emlékszik-e egyáltalán, de nem szándékozom feltartani őt.



 | TO : Kouji. ~  | ©

Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Valeri & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Valeri & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Valeri & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kouji   Valeri & Kouji Icon_minitimeSzomb. Jan. 31 2015, 01:00

Valeri & Kouji



Kissé bunkó módon igyekszek utat vágni magamnak a tömegben, az sem érdekel, ha közben kissé erélyesebben taszítok arrébb valakit. Ha már egyszer rávettem magam, hogy kimásszak az ágyamból emiatt a nyomorult szeminárium miatt, csak nem fogok már mások miatt elkésni! Ám ahogy éppen igyekszem átfurakodni a tömegen, mintha valaki a nevemen szólítana. A női hang kissé bizonytalan. Még igyekezetem közepette is ösztönösen megállok és a hang irányába fordulok. Nem telik sok időbe megpillantanom és azonosítanom a hang tulajdonosát. Szinte azonnal látom magam előtt azt a magas, kissé nyegle, sápadt kamasz lányt, aki mindig szerényen meghúzta magát a sarokban és csak kimért, halk hangon szólalt meg. Nem volt magányos, de túlságosan harsány se. Nem volt csúnya, de azért kirívósan szép se. Most valahogy kevésbé tetszett szürkének, mint akkor, de azért egyértelműen felismerhetőek voltak az akkori vonásai. Persze, végül is nem volt az olyan régen. Öt év végül is nem olyan nagy idő. Osztálytársak voltunk gimiben. Valójában az, hogy jóban voltunk, a józan észnek teljesen ellentmond. Én mindig menő csávó voltam, ő meg egy csendes, rendes, tanulós lány. Mindenki kedvelte, vagy legalábbis nem volt vele problémája, de mi egész sokat is beszéltünk. Sőt néha még a parkban is lógtunk együtt suli után. Valahogy úgy kezdődött az egész, hogy felsőbb évesek belekötöttek valami miatt órák után, én pedig épp arra jártam és mivel olyan volt a hangulatom, jól megmondtam nekik a magukét és elküldtem őket a fenébe. Onnantól kezdve jóban voltunk. Őt nem merték bántani, mert tudták, a védelmem alatt áll, ő meg elég sokszor segített nekem a házikban, dolgozatoknál, feleléseknél. Nem mintha amúgy rossz tanuló lettem volna, de egy-két jó válasz egy eminenstől sosem jön rosszul. Ebédeltünk néha együtt és hasonlók. Volt benne valami, amit kedveltem, bár ezt igazából magamnak sem tudtam megmagyarázni. Előtte olyan semmilyennek láttam őt. Aztán ahogy egyre többet beszéltünk, rájöttem, hogy de hát ez a lány szép és bájos. Na meg egész szellemes és szórakoztató is, amit sosem gondoltam volna róla. Bár a szalagavatón nem őt választottam páromnak, hanem valami menő csajt, ami talán kissé csalódás volt neki, noha ezt sose mondta, azért egyet mi is táncoltunk, erre határozottan emlékszem. Aztán jött az érettségi, a ballagás, én eljöttem egyetemre és noha cseréltünk elérhetőséget, ő írt is talán egyszer-kétszer, de én őszintén szólva nem válaszoltam, egyszerűen azért, mert elfelejtettem. Szóval megszakadt a kapcsolat. Most, ahogy látom, persze egyből beugrik minden emlék. A neve viszont… Na azon gondolkoznom kell… Mi is volt?
- Öhm… Valeri? – kérdésem bizonytalannak hat, de ez kívülről alighanem úgy tűnhet azért, mert nem ismerem fel hirtelen. De talán jobb is így. Kellemetlenebb lenne, ha tudná, hogy a nevén gondolkoztam. Nem tehetek róla, túl sok lánnyal futok össze mindenfelé, mindegyik nevét mégse jegyezhetem meg…
Vissza az elejére Go down
Valeri K Maystone

Valeri K Maystone


Valeri & Kouji Tumblr_lmhpgozTy41qahdn2o1_500 ζ Posts Number : 16
ζ Join date : 2014. Dec. 17.
ζ You'll find me : ϡ Los Angeles ~
ζ Job : ϡ Actress.
ζ : Valeri & Kouji Giphy

Valeri & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kouji   Valeri & Kouji Icon_minitimePént. Jan. 30 2015, 15:55


Valeri&Kouji

► Hi! How are You?




Nem hittem és most sem hiszem, hogy pont én vagyok a legalkalmasabb az ifjúszínészek közül arra, hogy előadást tartsak az egyetemen. Nem vagyok a szavak embere és sosem voltam. De ahogy megérkezem máris rendelkezésemre áll egy tanár és bevezet az előadóterembe. Előszedem az anyagot, amivel készültem, és pár perc alatt szinte megtelik a terem. Sőt, ami azt illeti még túl zsúfolttá is válik. A lámpalázam kifizetődő. Száz szempár, ha nem jóval több koncentrál rám, miközben beszélek és szinte csettintésszerűen végzek is. Mintha ennyire jól értenék ehhez. Megtapsolnak és a végén még kérdésekkel is bombáznak, amikre örömtelien válaszolgatok. Időhiány miatt azonban be kell fejeznem és már le is lépek a színpadomról, hogy átadhassam a helyet a következő jelöltnek. Ahogyan kilépek az ajtón a tömeget követve, egy ismerős arcot vélek felfedezni.
- Kouji? - szalad fel belőlem egy elgondolkodott tekintet kíséretében.
Ezer éve nem láttam a fiút és, ami azt illeti nagyon eltávolodtunk egymástól, pedig évekkel ezelőtt elválaszthatatlanok voltunk.


 | TO : Kouji. ~  | ©

Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Valeri & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Valeri & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Valeri & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Valeri & Kouji   Valeri & Kouji Icon_minitimeKedd Jan. 27 2015, 21:31

Valeri & Kouji



Még mindig a tegnapi bulitól kissé kótyagos fejjel, enyhe másnaposságtól szenvedve támolygok be az egyetem kapuján. Valójában már azt értékelni kellene, hogy ma egyáltalán bejöttem. Ez is kisebb fajta hőstett tőlem. Ritkán vetemedem ilyesmire egyébként. Hiába, a bulizás nem is olyan könnyű mesterség, mint azt egyesek gondolják. Nem is tudom, mi vett ma rá egyáltalán arra, hogy délelőtt felkeljek. Azaz dehogynem, a szeminárium, ahonnan még egy hiányzás és buktam a félévemet. Kelletlenül baktatok el a folyosón az egyik nagy előadó előtt, ahol hirtelen elkap a kifelé tóduló diákok áradata. Na szuper! Tutira elkések az órámról, míg ezen a tömegen átverekszem magam. Eltűnődök, vajon milyen előadás lehetett az, ahová ennyien beültek a korai időpont ellenére. Nekem aligha tudnának olyan témát feldobni, ami miatt én feladnám a reggeli alvásomat. Pláne egy ilyen éjszaka után, mint a tegnapi. De hát vannak fura dolgok a világon….
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valeri & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kouji   Valeri & Kouji Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valeri & Kouji
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abby & Kouji
» Taylor & Kouji
» Kouji Oohara
» Jennifer & Kouji
» Evangeline & Kouji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Belváros :: Egyetem-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.