Charlotte&Kate

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Charlotte Woodsen
Media
Media



ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.

Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 25 2014, 21:45


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

T
udom én, hogy Katenek nincs oka kedvelni Masont. Valószínűleg én se tenném, ha nem ismerném. Mármint, annyira nem ismerném, amennyire, mert azért még én se mondhatom el, hogy tudom milyen ember, de némi időt már töltöttem együtt vele és van fogalmam róla. Tudom, hogy a bunkó, flegma, egoista celebecske képes átformálódni gondoskodó, udvarias, kedves és figyelmes pasivá, akit érdemes szeretni. Csak azt nem tudom, melyik a színészi alakítás és melyik a valódi. Jó lenne kideríteni.
-Arról nem Ő tehet, hogy a filmek bénák. Ő jól alakít és ezt most mindenféle elfogultság nélkül mondom.- mert valljuk be, tehetséges színész, akárki akármit mond. Ez persze nem könnyíti meg az én helyzetemet, sőt. Csak ront az egészen, mert míg én a saját énemmel villogok, Ő ezernyi arcot viselhet. Rohadtul nem fair ez így.
-Ne. Ha Mason nem fog keresni, mindenre vágyni fogok, csak menő pasikra nem. Jó lesz nekem valami favágó Coloradoból vagy egy cowboy. Nem érdekelnek többé a menő pasik.- rázom nemlegesen a fejem, miközben ezt ledarálom és bár viccesnek hathat, cseppet sem vicc. Volt már alkalmam Masonhöz hasonló pasikhoz és, ha valamit tudok, az az, hogy nem érdemes velük kezdeni. A legtöbb, csak porig rombolja az egodat. Mason mondjuk ebben is más, mert ő inkább csiszolta, amikor arra buzdított, hogy ne érezzem magam kevesebbnek a kis színésznőcske mellett, akinek tetszett a ruhája, ez pedig mindennél többet ért nekem. Mintha kitekerve azt mondta volna, hogy gyönyörű vagyok.
-Tök mindegy. Azért az az egoista oroszlán iszonyat jól csókol. Azt hiszem, napokig ezt a jelenetet fogom visszajátszani a fejemben, ha épp pocsék napom lesz.- sóhajtok egyet ismét ábrándosan és a távolba pislogok, ahogy felidézem magam előtt a jelenetet. És az a duma... mint egy igazi romantikus regény főszereplője. Teljesen levett a lábamról, ami részben nevetséges, részben pedig jó. Kevés pasi van rám ilyen hatással.
-Nem akarok többé dolgozni. Hogy menjek így majd be a szerkesztőségre. Mindenki furcsán fog méregetni... összesúgnak a hátam mögött. Én nem vagyok elég erős ehhez. Talán, mégse függesztem fel a kapcsolatom az alkohollal.- vigyorodok el a végére, de persze nem tervezem, hogy alkoholista leszek, csak épp lehet, hogy sűrűbben nézek majd a pohár aljára, mint eddig. Azaz nem két havonta egyszer, hanem havonta kétszer. Az még nem vészes, nem?
-Egy forrócsokit tejszínhabbal és egyéb nyalánkságokkal. Szóval, legyen fullos. Szükségem van boldogság hormonra.- lesek fel a pincérre, de aztán gyorsan az asztalt kezdem szuggerálni, mert az jut eszembe, hogy talán rám ismer a pasi és mostantól ő is másképp néz majd rám. De pocsék celeb lennék, te jó ég.
-Nem is baj, ha nem iszol. Másképp nem tudnál ilyen bölcs dolgokat mondani, mert megint igazad van. Nem sokáig leszek szenzáció, ez a lényeg. Visszakapom a régi, Mason mentes életem... bár ennek valamiért nem örülök annyira, csak hát valami azt súgja, hogy nem fog keresni. A kis vitánk után biztos nem.- sóhajtok újfent, ahogy eszembe jut az a kora reggeli civakodás, vagy nem is tudom minek nevezzem. Ő megsértett, én megsértettem Őt és kész. Mindketten sértettek vagyunk az pedig esélytelen, hogy én menjek oda hozzá a bocsánatáért könyörögni. Nincs az a pénz. Eleget koppantam már életemben.
-Hogy a fenébe tudsz te ennyire erős és magabiztos lenni? Irigyellek, Kate. Elképesztő nő vagy és csupán azért nem sorakoznak a pasik az ajtód előtt, mert megvered őket.- vigyorodok el a végére, de tény és való, hogy ott virít szegénynek a homlokán a "kopj le" felirat, mert nem is akar pasikkal foglalkozni. Hacsak nem rövidtávon, de azt hiszem, Katere ráférne már egy kis szerelem. Talán, ehez a Mason ügyhöz se így állna hozzá, ha valaki felelevenítené benne milyen is rózsaszínben látni a világot.
-Tudod mit? Neked kellene megírnod egy cikket erről az egészről. Megengedném.- kúszik szelíd mosoly az arcomra, ahogy eszembe jut az egyetlen lehetőség, hogy is hálálhatnám meg Katenek, hogy most itt ücsörög velem. Ő az egyetlen, akitől nem sajnálnám a sztorit és szívesen olvasnám a cikkét egy buta szőke picsáról, aki bedőlt Mason Blackburrynek.


Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24 2014, 16:47

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Charlotte az egyetlen barátom és nem hagyom, hogy szenvedjen. Az eskü nagyon jól hangzott, Mason ha vágyik rá keresi, ha pedig nem, végre megszakad köztük ez az önsanyargató kapcsolat. Charlotte is jobban lesz, Mason, meg, hát kit érdekel. Engem egyedül a csodálatos Charlotte érdekel.
- Nem kell megkérned rá, örömmel felügyelem az esküdet. Amúgy sem valami nagy durranás hogy a filmjeit bámuld napokig. Sőt, a filmjei is bénák. Bár, a fagyis rész nem hangzik rosszul.- nevettem magamban. Nem vagyok nagy filmnézős, de még én is tudom, hogy alkottak már jobbat is. Mason csak azért híres, szerintem, mert minden lány bukik rá. Beleértve a kedves barátnőmet is.
- Két hét alatt annyi pasit szedek neked össze, amennyit nem szégyellek. Én meg ezt ígérem meg neked. Komolyan, az összes srácot kinézem a jegyzetfüzeteimből. Hírességek, üzletvezetők, cégvezetők, mind nagykutya. - esküdöztem én is. A sok ajánlat, ami hozzám érkezett boldogan fog landolni Charlotte asztalán, arra várva, hogy egy csodálatos estére váltsa őket. Vagy ki tudja, talán többre.
- Komolyan azt hiszed, ha nem szeretett volna megcsókolni nem tolt volna el? Ne gondold, hogy egy kismacskával voltál az este, inkább valami egoista oroszlánt képzelj magad elé. Ha nem élvezte volna, elcipeltet valami gorillához hasonló biztonságival. Attól mert átkaroltad a nyakát nem érezhetett ellenállhatatlan vágyat, hogy megcsókoljon. Ha, csak amúgy sem szeretett volna. - győzködtem Chart. Nevetséges, hogy saját magát hibáztatja ezért. Megcsókolta Mason, mert egy jó nő volt a karjaiban. Ha férfi lennék, én is így cselekedtem volna.
- Köszönöm. - vigyorodtam el, amikor rávágta, hogy igazam van, Mason a hibás mindenben. Boldog voltam, hogy végre elismerte. Ideje összekaparnom őt.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ó, ha tudná Charlotte mik az elvárásaim. Nem csak kimondhatatlanul sármos legyen, de okos is, pénzes is, az enyhe arroganciát sem vetem meg. Eddig egy ilyen pasit sem találtam.
- Lehet, igazad van. Maximum soha többet nem látjuk őket. Egy hét a paradicsomban, utána újra a rohanás. - méláztam el a masszőrsrácokkal töltött kikapcsolódás gondolatára. Lehet számomra is egy egyszerű pali lenne a legeslegmegfelelőbb. Félretéve a lehetetlen szempontjaimat meg is találhatom az én örök szerelmemet.
- Értem, remélem azért nem teljesen gyűlölted meg teljesen az alkoholt, még szükségem van rád, meg a kapacitásodra. - feleltem vigyorogva. Nem szeretném, ha mostantól egyedül kellene berúgnom, a csajos bulijaink alkalmával. Az nem lenne egészen fair, nemde? Egyedül szerencsétlenkedjek haza, amíg ő teljesen tisztán nevetgél rajtam. Igaz, segítene nekem hazajutni, de akkor is rosszul érezném magam.
- Nem, dehogyis, egyedül nem iszok. Rendelek inkább egy üdítőt, vagy vizet, de magamban nem fogok iszogatni. - intettem. A pincérfiú odaért hozzánk és egy tonikot kértem. - Charlotte, mit szeretnél?
Miután leadtuk a rendelésünket lustán dőltem hátra a székemen. Láttam, hogy Charlotte az asztalra támaszkodott, feje a tenyereire bukott.
- Ha nem hív egy idióta. Néha azt hiszem, meg sem érdemli, hogy foglalkozz vele. Az meg hogy celeb lettél, csak a te hírnevednek tesz jót, hidd el. Két napig zaklatnak, majd lekoppannak. Mi tudjuk a legjobban. - sóhajtottam. Tényleg az egészben ez a legzavaróbb Mindenki rászáll szegényre, el sem tudom képzelni mennyire kínos lehet. Mi is újságírók vagyunk, így pontosan tudjuk ilyen pofátlanok tudnak lenni egyesek.
- Engem ne félts, ha kell, kettébe harapom őket. Velem -velünk, ugyan nem szórakoznak! Ez a duó, itt - mutattam rá, majd magamra- a legjobb a szakmában, és hidd el, hamarosan ráébrednek majd kikkel húznak újat. - Nagyon utáltam a pletyka éhes, udvariatlan, idióta riportereket, akik az utóbbi időben nagyon elszaporodtak. A pongyola fogalmazás, hamis hírek, sületlen szövegek mind arról árulkodnak, egy tinédzser szintjén lehetnek.


Szavak száma: 580 Érdekesség: - Megjegyzés: - 

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 23 2014, 18:26


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

S
emmi másban nem reménykedek, csak abban, hogy tényleg sikerül tiszta vizet önteni a pohárba. Kiderül végre, mi a fene van, én is meggyógyítom a sebeim, elbújok a sötét vackomba nyaldosni őket, aztán minden mehet tovább, ahogy volt.
-Teszek magamnak egy esküt! Ha Mason két héten belül nem fog keresni valamilyen ürüggyel, elfelejtem. Soha többé nem keresem meg, nem írok róla és még, csak nem is nézek meg olyan filmet, amiben ő szerepel. Nem akarok hónapokig szenvedni és úgy nézni a filmjeit, hogy közbe zokogva fagyit tömök magamba. Nem vagyok én idióta tinédzserlány, aki holmi sztárocskákba habarodik bele.- ez az egész akár olyan is lehetne, mint valami lelkesítő beszéd egy csatajelenetben valami ócska, történelmi filmben. Viszont, ezzel most magamat lelkesítem és nem épp csatába készülök. Bár, a szerelmet háborúnak is szokták nevezni... vagy mi.
Viszont felmerül bennem a kérdés, mi lesz, ha esetleg keresni fog? Ha mondjuk eget és földet megmozgat, mert látni akar. Vagy hívni fog? Vagy baglyot küld... na jó, ez már túl abszurd, bár maga az elképzelés is az, hogy egy Mason kaliberű pasi épp az én társaságomra vágyna. Majd meglátjuk.
-Teszek az időre! Komolyan esküt teszek és te fogod felügyelni, hogy betartsam. Két hét múlva neki állok randizgatni és megpróbálom elfelejteni, ha eltűnik az életemből és nem keres többé.- bólintok a végére, hogy ezzel is tudatosítsam magamban is, végül kipislogok a kávézó ablakán. Még nem mertem megnézni a mai újságot. Na és az internet?! Jézusom, mi mindent írkálhatnak már ott. Talán meg se kellene néznem.
-Legszívesebben én is azt mondanám, hogy Ő a hibás, de mi van, ha én értettem félre mindent? Azt a csókot is lehet, hogy én harcoltam ki? Végül is, én akartam táncolni meg én karoltam át a nyakát.- ha jobban belegondolok, lehet én voltam a hülye. Na jó. Már megint Őt védem, de nem! Ő a hibás mindenért! Teljesen összezavart és tuti, hogy direkt csinálta.
-Na jó, befejeztem. Igazad van, mint mindig. Ő a hibás.- jelentem ki végül a kis tétovázásom után, majd elnevetem Kate reakcióján. Hálát adok az égnek, hogy nincs rá esély, hogy valaha is belém zúgna. Nem akarnék egy ilyen jó barátot elveszíteni. Maradjon csak az én hetero barátosném, akinek, amint rendbe jön a magánéletem, segítek összeszedni valami normális pasit, akire nem úgy tekint majd, mint bosszantó jelenségre az életében.
-Igen. Tudom, épp ezért talán pont egy masszőr fiú fog megfelelni. Szexik, egyszerűen, erős a kezük és biztos vagyok benne, hogy sok mindenhez értenek még a masszázson kívül.- vigyorodok el huncutul és érzem, hogy kezd egyre jobb hangulatom lenni. Ha nem a tegnap történteken rágódom, akkor nem lesz semmi baj. Teszek magasról az újságokra, a képekre és a hülyeségekre. Én tudom mi történt, meg Mason is és most már Kate is, ez pedig bőven elég. A többiek hagy találgassanak.
-Meglehetősen húzott a fejem, de nem voltam kiütve. Viszont rájöttem, hogy utálom a scoutch-ot.- húzom el a szám, mert még az emlékére is érzem, hogy megfájdul a fejem. Legközelebb kólázni fogok vagy valami női löttyöt iszok. Ácsi. Nem is lesz legközelebb, legalábbis nem Masonnel és nem egy puccos partin. Majd elmegyek Kate-el egy piszkos, füstös kis kocsmába.
-Nyugodtan igyál, nem zavar, de igen, én maradok a kakaónál.- vigyorodok el ismét, közben tekintetem az egyik vendégre siklik, akinek arcát eltakarja a méretes újság, amit olvas. Nem is ez a lényeg. Sokkal inkább az, ami az újságon van. Az a puszi, amit még akkor kaptam, ahogy Mason bekísért. Tenyerem homlokomra simítom, könyökömön megtámaszkodok és úgy bambulok inkább az asztalra. Igazság szerint, elég szép pár lennénk.
-Ugye tudod, hogy most, ha pár napra is, de celeb lettem? Reggel óta nem mentem a telefonom közelébe, mert már akkor 52 nem fogadott hívásom volt. Azt persze láttam, hogy egyik se Mason volt. Szóval, lehet téged is megtalálnak majd. Légy erős, Kate.- sóhajtom, mert amit a legkevésbé akarok az az, hogy őt is belerántgassam. Nem hiszem, hogy tetszene neki, ha firkászok rohannák le. Olyanok, mint mi! Brrr. Bár ki tudja. Talán lazábban kezelné, mint én.



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 23 2014, 16:08

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Charlotte esetlen szenvedése, ahogyan próbál a józan döntések és a vágyai között egyensúlyozni nagyon elszomorítják a lelkem. Talált magának egy csodálatos férfit, akiben azonban nem bízhat meg teljes mértékben, mind a hírnevéből, mind a tehetségéből fakadóan, ráadásul a férfi sem bízik meg benne a karrierjére hivatkozva. Nem csak a résztvevők, de a körülmények sem segítenek ennek a szerelemnek. Kicsit olyan, mintha már halálra lenne ítélve az egész, pedig még messze nem kezdődött el igazán. Drukkolok, hogy rosszul mérjem fel a helyzetet, és hogy nem ennyire lehetetlen azért. Charlotte-t teljesen tönkre vágná lelkileg, ha le kellene mondania Masonról. Igaz, nem árt a mostani aprócska szünet, de folytonosan csak rá gondol, úgy érzem.
Azért én Charlotte oldalán állok majd, bármi is fog történni, tudja, hogy számíthat rám, a hasznavehetetlen tanácsaimra, és a mindig járó nagy számra.
Ha pedig mégis sikerül minden akadályt elgördíteni a szerelmesek előtt, lehull Masonról a maszk és megmutatja őszinte valóját, elkezdenek bízni egymásban, akkor én leszek a koszorúslány. Bármi történik, ott leszek a barátnőm mellett. Ilyen rövid idő alatt ilyen erős kötelék alakult ki bennem, úgy gondoltam lehetetlenség. De most, egy baráti csevej alkalmával ráébredtem, Charlotte a legfontosabb személy számomra, bárkit ledózerólnék, aki közénk állna.
- Szerintem hamarosan meg fog mutatkozni a való maga. Nem hinném, hogy csak úgy szó nélkül hagyja az eltűnésedet. Ő is hozzá szokott már, hogy minden héten lát, meglepődik majd, ha kiderül, hogy pihengetsz valahol. - nyugtattam meg Charlotte-t. Én sem érezném kellemesen magamat, ha egy ismert nőcsábász lakásában ébrednék egy vad éjszakát követően, akibe feltehetőleg belehabarodtam, az ő álomnője pedig kiköpött én lennék.
- Foghatod az időre, de az semmit nem old meg. Te oldod meg, csak lassan és észrevétlenül. Lezárod, vagy rájössz mi ez a szituáció, mit érzel, vagy eszedbe jut egy kiváló ötlet. Az idő nem csinál semmit, az idő csak telik. Te vagy az, aki túllép a problémákon. - Nem vagyok a filozofikus alkat, de utálom, ha valaki az időre fogja azt, hogy túljutott valamin. Mert Ő jutott túl az akadályon, nem az idő. Az idő csak van, lustán csordogál lefelé a semmibe. Mert ami elmúlik, az elvész. Csak jelen van, a múlt nem számít már. Elfolyt.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Ne az italra fogd, a pasira inkább. Nem te vagy az idióta, hogy nem tudsz rájönni mi ez az egész, hanem Mason az, aki kétes jeleket ad. Lehet, észre sem veszi, csak beleépült az imidzsébe a hosszú évek alatt. A lányok meg ok nélkül döglenek utána. - Érzem, hogy Charlotte legszívesebben megvédené rajongása tárgyát, pedig az világosan játszadozik. Nagyon fel tud dühíteni a férfiak ezen szórakozása.
- Komolyan. Rá kell jöjjünk mi ez az egész, mert addig látom, nem fogsz megnyugodni. - mondom, miközben a szemébe nézek. Ha kell hipnózissal veszem rá, hogy kimondja mit gondol, mit érez, mit szeretne.
- Ha azon az oldalán állnék, lehet úgy is lenne. - mondom sokat sejtetően egy játékos vigyorral az arcomon. Nem sok embernek engedem meg ezt a játékos hangnemet, de Charlotte olyan számomra, mint egy ezeréves barát, mintha az idők kezdetétől fogva legjobb barátnőnk lennénk. Sosem bántam meg, hogy fontos szereplője lett az életemnek.
- Igen, érzem, erre a kikapcsolódásra nagyon szükségünk van. Pihenünk, ellazulunk, és nem foglalkozunk senkivel és semmivel. De nem hiszem hogy találnánk ott az ízlésemnek tetsző, kifinomult masszőr palit. Tudod, irreálisak az elvárásaim. - A sok jóval kecsegtető wellnesses "cikket írni jöttünk" szabadságunkat kanokat kizárva szeretném eltölteni. Csak a probléma van velük, itt ül a példa előttem. Engem nem tud egy férfi annyi jóval eltölteni, mint Chart, így felesleges lenne belemennem egy idegörlő kapcsolatba.
- Ú, tényleg, bocsi, említetted, hogy nagyon másnapos vagy. Mennyire is voltál részeg? - tudakoltam kuncogva. - Akkor én is inkább még egy koffein mentes kávét iszok. Neked meg akkor egy kakaó? - húztam fel a szemöldökömet, mialatt magamhoz intettem a pincérfiúnkat.


Szavak száma: 628 Érdekesség: - Megjegyzés: - 

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 22 2014, 18:00


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

C
seppet sem vidít fel az amit Kate mond, de igaza van. Semmit nem tudok Masonről. Legalábbis, az igaziról nem. Azt tudom, hogyan viselkedik a kamerák előtt és, hogy ért hozzá, hogy szerettesse meg magát az emberekkel. Tudja, milyennek kell lennie ahhoz, hogy elfogadják épp ezért nem tudom, hogy én ezt a megjátszott valakit tartom-e vonzónak, vagy azt a pasit, aki mögötte lakozik. Azt se tudom, hogy a tegnapi gondoskodó férfi, aki nem engedett el egyedül részegen, hanem felcipelt magához... az ő volt-e vagy az egyik kitalált karaktere? Vagy az, akivel táncoltam és megcsókolt... valami bóvli Casanova hasonmás akart lenni? Gőzöm nincs.
-Őszintén hiszek benne, Kate, hogy nem erről van szó, hogy Ő nem ilyen de persze, ezt megpróbálom elnyomni és ésszel gondolkozni. De mégis, hogy derítsem ki, milyen valójában? A tegnapi este után... ég a bőr a képemen. Nem is bánom, ha nem találkozok vele egy ideig.- vonok vállat, miközben kimondom a legfontosabb dolgot megint. Időre van szükségem és szerintem Masonnek is, mert még Ő sincs azzal talán tisztában, mit miért tesz. Gyanítom, arra már rájött, hogy velem nem fog játszadozni, így most ki kell találnia, mi másért csókolt meg.
-Az idő elvileg mindent megold, nem igaz?- erőltetek egy mosolyt barátosnémra pislogva, de ő is láthatja, hogy nem a legderűsebb ez a mosoly. Nem jó kedvemben mosolygok, pusztán próbálok pozitív maradni. Pár napig, hétig... elkerülöm Masont. Akkor majd kiderül, hogy amit érzek, az tinédzseres fellángolás vagy komolyabb ahogy az is kiderül, hogy hiányozni fogok-e Mason életéből, amit kétlek. Nem fog a nyakán lógni egy pióca, vagyis "keselyű". Talán sose volt még boldogabb, mint amilyen most lesz.
-Nem tudom, mi történt tegnap este. Ezért is nem szabad innom. Talán, ha józan lettem volna, akkor most mindent értenék.- vigyorgok Kate-re, gondolataimat pedig nem osztom meg vele, mert lehet lenyakazna. Csak a naiv Charlotte motyogja a hülye véleményét folyamatosan, hogy azért nem tett semmit Mason, mert velem komolyabb szándékai vannak. Röhejes, mi mindent fel tud hozni az ember az áhitott személy mentségére. Ilyenkor akád védő ügyvéd is lehetnék.
-Ha sokáig csiszolod az egomat, még azt hiszem, hogy ki akarsz velem kezdeni.- nevetem el magam és persze, egy pillanatig se gondolom komolyan, azt pedig remélem, Kate is tudja, hogy csak hülyéskedek. Az kellene még, hogy egy ilyen hülyeségen megsértődjön, bár akkor nagyot csalódnék benne, mert nem így ismertem meg.
-Még szép, hogy ez jár nekünk. Kicsit elvonatkoztatunk mindentől, kikapcsolunk és még szépülünk is közben. Nem, mintha szükségünk lenne rá, mert, ha én jól nézek ki szerinted, akkor te sem panaszkodhatsz. Lehet, a legjobb az lenne, ha mindketten felszednénk valami masszőr pasit...- vonogatom a szemöldököm a pasis ajánlatomra, de persze jómagamat el nem tudnám képzelni most valaki mással. Egyetlen egy csók emléke villan fel folyton a fejemben, és tudom jól, hogy ezt sürgősen orvosolnom kell, de nem épp egy masszőr lesz erre a megoldás. Talán megnézem a Titanicot úgy... tizenkétszer.
-Isten ments, de elmehetünk máshova. Én majd kakaózok vagy nem tudom. Nem akarok vízen, üdítőkön, kávén vagy kakaón kívül mást látni legalább két hónapig.- rázom a fejem, hogy ezzel is csak nyomatékosítsam, amit mondtam. Gyűlölöm az alkoholt. Eltompítja az ember agyát és teljesen meghülyíti, ráadásul jól mondta Mason. Iszonyatosan fáj a fejem a scoutch-tól.



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 22 2014, 17:30

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Nem szeretem magamat, vagy másokat hitegetni, mert borzalmasan nagyot lehet esni az ígéretek fellegéből. Charlotte azonban olyan nő, aki olyan álomba ringatja magát, ami valószínűleg több sebből vérzik. Ha csak Mason puszta látványa is ennyire megtölti melegséggel a szívét, nagy bajban lehet.
- Nem akarlak elkeseríteni, de még szörnyen keveset tudsz róla. Ahogy mondtad, egy hátborzongatóan jó színészről beszélünk, akinek bármilyen hátsó szándéka lehet. Hírnév, szórakozás. Megeshet, csak unatkozik és beteges hobbija nőket hülyíteni. Bár melyik hímnek nem az? - Charlotte-ra tekintettem és egy együttérző mosolyt ejtettem meg felé. Elképzelni se tudom milyen lehet neki most, kétségek közt vergődni, egyik oldalon Mason utáni, mardosó hiánya, másikon pedig a teljes káosz és bizonytalanság. Szegényem, fájdalom nélkül nem tud kijönni ebből a szituációból már.
A nagy gonddal kivasalt hajamat hátralendítettem, hogy ne takarja el a vállaimat. Amíg hallgattam a barátnőmet a mögé eső üres asztalra tévedt a tekintetem, és azon kezdtem agyalni, miként szedjem rá Chart, hogy elfelejtse Masont. Az lenne a legjobb, ha nem esett volna belé, de ehhez már alighanem késő van.
-Charlotte, melyik pasi ne vonzódna hozzád? Fiatal, szexi nő vagy, attraktív kisugárzással. Miért nem fektetett le? Talán új számára, hogy nem ugrik a csaj rögtön az ölébe. Számára ez a reakció ismeretlen. - Tényleg így gondoltam Charra. Mint nő, még jobban észrevettem rajta mindent. Nem vagyok az irigy típus, így nem is irigykedtem, inkább kíváncsian vizsgáltam meg Charlotte kinézetét mindennap. Hibátlan. Masonről meg nem tudtam mit mondani. Személyes ismeretségem nincs vele, elbeszélések alapján meg csak a fele igazsághoz juthatok hozzá. Fél történetből sosem derül ki a csattanó. Esetleg, mivel átveszem Charlotte interjúit Masonnel, utána járhatok a dolgoknak. Kihasználjam a helyzetet, vagy maradjak veszteg? Nem tudom, hogy a barátnőm mit gondolna rólam, ha megtudná kivallattam az aktuális fiú jelöltjét, vagy legalábbis egy kicsit kémkedtem utána. Ehhez még nekem sincs gyomrom.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Charlotte édesanyjára tett jelzőre keserűen elmosolyodtam. Az én anyám képe villant fel előttem, ahogyan az alkalmazottaival kiabál, mert kevesebb volt az évi nyereség a vártnál. Fájdalmasan ismerős volt.
- Azt, ami igaz. Charlotte, csak ismételni tudom magamat! Kevés hozzád hasonló emberrel találkoztam, plusz a szemeknek is csodás látványt nyújtasz. - Általában lerombolom más önbizalmát, nem építgetem, így idegenkedve éreztem magam a halomnyi bóktól, bár Charlotte jogosan érdemelte ki őket.
- Remek ötlet! Ideje az újságnak is kicsit elkényeztetnie a legjobb dolgozóit. Nem is értem, hogyan kaparintottak meg minket. Ennyi csak jár nekünk! - Már csak a gondolattól is ellazultak az izmaim. A keményen dolgozó nőknek szükségük van a luxusra meg a figyelemre, és ezt nem holmi színészektől fogják megkapni, hanem a legképzettebb szakemberektől, ajándékba. Nem mellesleg Charlotte-ot sem fogják zaklatni az agyament rajongó nőcik, illetve maga a nagy sztár sem. Elrejtőzik egy időre. Nem feltétlenül gyávaság ez. Kikapcsolódik, és majd azt követően próbál új utat találni. Ésszerűen hangzik.
- Szeretnél még inni valamit? - tettem fel a kérdésemet Charlotte-nak. Én mindenképpen el akartam fogyasztani valami alkoholtartalmút, mindenképpen szerettem volna jól indítani a pihenésemet. Ha valamit csinálunk, csináljuk jól! Meg, régen is volt, mikor utoljára ittam valami ütősebbet. Na, nem, mintha becsiccsenteni akartam volna, vagy hasonló, de jólesően kortyoltam volna bele egy koktélba.


Szavak száma: 511 Érdekesség: - Megjegyzés: - 

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 21 2014, 22:06


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

T
öbbek közt azt is bírom Kateben, azon kívül, hogy ő az egyetlen bizalmasom, hogy mindig rávilágít a leglényegesebb dolgokra. Miért lebzselek állandóan Masono körül? Ezt már én is kérdeztem magamtól és persze gyorsan rávágtam a választ, hogy az újság miatt, de mélyen legbelül már régóta tudom, hogy nem így van. Ez csak egy jó ok, ami mögé elrejthetem a valódi szándékom. És, hogy az mi? Az, hogy lássam és találkozzak vele és, hogy minden egyes találkozó adjon egy kis reményt, hogy "talán majd most észre vesz és rájön, hogy nálam jobbat nem fog találni soha". De, ha erre nem is ébred rá, legalább a szemeimet hagy elégítsem ki azzal, hogy egy héten egyszer láthatom személyesen. Ezért is jó, hogy elég aktív életet él. Mindig van valami, amiről lehet kérdezősködni.
-Nem tudom Kate. Csak jó látni és pár percig elhinni, hogy ő olyan pasi, aki hozzám való. Jó néha eljátszani a gondolattal, hogy mi ketten összepasszolunk, ugyanakkor egy-egy találkozó jó arra is, hogy ráébredjek, mekkora tuskó tud lenni. Kár, hogy pár nap alatt ezt megmagyarázom magamnak és újra azt kezdem hinni, hogy valójában egy tök rendes pasi lehet, akinek csak az kell, hogy szeressék.- sóhajtok egyet az újabb hosszú monológom végén és félve Katere pillantok. Szerintem nem is érti már szegény, miről beszélek, mert már lassan én sem fogom érteni. Ki lehet egyáltalán igazodni ezen? Kétlem.
-Ötletem van, csak igazam nincs. Úgy érzem, hogy vonzódik hozzám és ezt sugallta az a tegnapi csók. Meg beszélt valami szikráról is, amit lángra kéne lobbantani, Kate. Csak azt nem tudom, hogy mindez őszinte volt-e, vagy egy jó alakítás? Soha ne kezdj színészekkel! Soha!- emelem fel figyelmeztetően mutatóujjamat, majd visszahelyezkedek kényelmesen a székemre, mert mindez idáig olyan lelekesen magyaráztam, hogy előrébb kerültem pár centit. Így is már mindenki minket néz és szerintem percek kérdése, hogy rájöjjön valaki, hogy engem látott az újságokban. Fenébe, ez a celeb élet idegesítő.
-Kérdés, hogy mire pályázott, ha még csak meg se fektetett részegen? Pedig alkalma lett volna rá.- sóhajtom tanácstalanul, hiszen hogy is ne lett volna rá alkalma. Ha egy csókkal felébresztett volna, amikor elaludtam a lakásán, biztos vagyok benne, hogy nem álltam volna le és befurakodtam volna az ágyába. Ez teljesen biztos, de Ő nem használta ki a helyzetet. Miért nem?
-Nyugodtan szidhatod, én is szoktam, mert egy haszonleső perszóna.- legyintek, ahogy visszakozni kezd és elvigyorodok. Az se érdekelne, ha cikket írna arról, mekkora egy aljas vipera az anyám, mert tisztában vagyok vele. Semmi más nem érdekelte soha csak, hogy úgy alakuljon az életünk, hogy az neki is jó legyen. Például, ha felszedtem volna Harry herceget, annak nagyon örült volna.
-Köszönöm, hogy próbálsz még némi tartást adni nekem. Sokszor már én se tudom, mit gondoljak magamról.- csóválom a fejem a saját hülyeségemen és rádöbbenek, hogy igaza van Katenek. Jó nő vagyok, aki ráadásul nem is olyan gerinctelen, mint amilyennek Mason tart. Sosem ártottam még senkinek a cikkeimmel az pedig, hogy szórakozási lehetőséget nyújtok az unatkozó idióta amerikai lakosoknak, inkább dícséretre méltó. És igen. Valójában csodásan nézek ki és nem nekem kéne vergődnöm egy pasiért. Neki kellene a lábaim előtt csúsznia, hogy megkaphasson. Harcolnia kellene azért, hogy kitüntessem a figyelmemmel. Azt hiszem, így kellene Masonhöz is állnom. Ha hiányozni fogok neki és az a csók tényleg komolyabb szándékú volt, mint gondolom, akkor majd keresni fog és küzd értem.
-Szerintem, már nem is lenne fejem épp ezért érdemled meg, hogy a sok idióta nyafogásom után tényleg elvigyelek wellnessezni. Mit szólnál, ha már holnap mennénk? Kiveszünk szabit vagy megmondjuk, hogy a szállodáról írunk cikket és kipróbáljuk minden szolgáltatásukat. Akkor még meg is úsznánk ingyen.- nevetem el magam a végére, mert igazából nem is jutott ez eszembe. Ha egy cikk miatt mennénk oda, az újság állná a költségeket, mi pedig írnánk egy isteni magasztaló regényt arról, mennyire jó volt ott. Mert tudom, hogy jó. Jobb, mint szenvedni a bizonytalanságtól.



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 21 2014, 19:51

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Valójában Charlotte sincs tisztában vele, hogy még én sem tudom hogyan álljak a szituációhoz. Örüljek neki, hogy a legjobb barátnőm boldog, igaz, egy nagyképű sztárocska oldalán, vagy ideje lenne Mexikóba deportálni Masont, hogy még véletlenül se találkozzanak többet. Soha többet.
- Ha ennyire nem tudod, mit szeretnél, miért lebzselsz körülötte, úgy, állandóan?- a kérdésem lényegre törő volt. Ha Char nem tud dönteni,már bizony úgy néz ki tehetetlen, akkor rá kell vezetnem a válaszra, valójában mit érez. Én is szeretném tudni, teszem hozzá.
- Értem. Ha számít, szerintem teljes mértékben jól döntöttél. Ha ötleted sincs, mi ez, ami kettőtök között zajlik, nem kell belemélyedni. - mondom én. Talán álszentnek tűnhet, de Charlotte más személyiség, mint szerény személyem. Számára ez többet jelent, mint egy kötelességekkel teli éjszaka.
-Hát, ha ő arra gerjed, hogy minden buta liba, - és nem, te nem vagy az!- vidáman ugrik a pihe-puha ágyikójába, akkor egészségére.- csaptam az asztalra, mire többen odanéztek. Nem, tényleg nem tudom felfogni a férfiaknak azon gyűjtői szenvedélyét, ami az ágyba vitt csitrikhez kötődött.
- Jaj, ne foglalkozz az anyukáddal! Semmi köze az életedhez, főleg nem ahhoz, kivel jössz össze. Egy ilyen bugris segítsége nélkül is a csúcsra jutsz egyszer. Meg van benned hozzá minden fontos adottság. - mérgelődtem magamban. A legtöbb szülő idegesítően lelkesen alakítja a gyermeke életét, így túl a tizennyolcon is, akár a harmincon is. Szerencsére az én őseim nem ilyenek, bár ők meg inkább a másik véglet. Egyik sem szerencsés.
- Ne haragudj, mégis ő az édes anyukád, azért na! - kértem lelkiismeretesen bocsánatot. Valaki tényleg szereti a szüleit, jutott eszembe.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Attól, mert valaki újságíró, még nem szívtelen! Vannak nem szakmabeli gerinctelenek is. Meg mintha Masonban könnyen meg lehetne bízni.- Háborodtam fel. A hatást fokozva hangosan fújtattam is. Egy ilyet Blackburry ne merjen mondani Charlotte-nak, aki meg ne higgye el! Azt hittem, több önbecsülése van ennél.
- Már csak azért sem éget le, mert azzal magát is a földbe döngölné. Ha egy ilyen nőről mocskosul nyilatkozna, férfiak ezre mennének neki baseball ütőkkel. - Elképzeltem a felvázolt képet. Magamat is odaálmodtam, előlre, középre, egy acélbetétes bakanccsal a  lábamon, amint egy jól célzott rúgást viszek be neki. Akaratlanul halvány mosolyra húzódott a szám.
- Én nem fogok ellenállni, abban biztos lehetsz! - hevesen bólogattam a wellness ötletére. Koktélokkal a kézben, egy jacuzziban pihengetni, ahogyan a nap édes sugarai simogatnak... Ó, édes álomképek. Egy csajos utazás, semmi munka, semmi férfi, semmi probléma...
- Valószínűleg otthon vernéd a fejed a falba a bizonytalanságtól. - nevettem. Kezdett a beszélgetés kedélyesebb mederbe terelődni, amit nem bántam. A problémára igazi megoldást ugyan még nem találtunk, de Charlotte számára biztos jól jött a kibeszélés.


Szavak száma: 436 Érdekesség: - Megjegyzés: - 

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 21 2014, 13:16


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

F
ogalmam sincs mi lenne velem, ha Kate nem lenne hajlandó meghallgatni a nyűgjeimet. Mindig azt vallottam, hogy az embernek nem kell mindig panaszkodnia és úgy egyébként, meg tud mindenki állni a saját lábán, de rájöttem, hogy sokszor jó azért, ha el tudjuk mondani valakinek azt, ami a szívünket nyomja. Nem gondoltam volna, hogy épp Kate lesz ez a személy, de örülök, hogy így alakult. Képes olyan véleményt mondani, ami cseppet sem részre hajló.
-Nem vagyok boldog. Akkor lennék boldog, ha tudnám, mihez kezdjek.- sóhajtok egy nagyot újfent és tanácstalanul Katere pislogok. Ha tudnám... ha tudnám, hogy Mason nem úgy gondol rám, mint egy jó kis kalandra, akkor még tetszene is ez az egész, de így? Fogalmam sincs, mit akart jelenteni az a csók és azt se tudom, a korábbi flörtjeinkre hogyan kellene tekintenem.
-Nem tudom. Nem akartam hülyeséget csinálni és kicsit attól félek, hogy a hátam mögött most elégedetten röhög rajtam, amiért mégis csak bebizonyította magának és nekem is, hogy bárkit el tud csábítani. Ezt is bizonygatta este, hogy adott esetben el tudna csábítani...- túrok a hajamba egy újabb sóhaj kíséretében és szívem szerint a pultba verdesném a fejem. Fogalmam sincs, mit akarok. Talán ki kellene vennem egy kis szabadságot és elutazni valahova. Jesszus!
-A legrosszabb, hogy anyám rám fog szállni, ha meglátja a képeket. Csoda, hogy még nem hívott.- kerekednek el a szemeim és már hallom is, ahogy anya elmagyarázza nekem, milyen jót tenne a karrieremnek, ha felszedném Masont. Ő csak ezt látná az egészben. Az se érdekelné, ha mondjuk valójában nem érdekelne a Mason vagy undorodnék tőle. Csak a hírnevet látja és az neki elég is.
-Egyszer közölte velem, hogy nem tudna bennem megbízni vagy valami ilyesmi volt a szavai lényege és végül is meg tudom érteni.- bólintok egyet, miközben a semmibe pislogok már megint. Honnan is tudhatná, hogy sosem írnék meg róla semmit, ha együtt lennénk? Nem csinálnék az igazi Masonből szenzációt, ha megmutatná nekem. Sőt. Megbecsülném, hogy megnyílt nekem és féltve őrizgetném... na jó, már megint csöpög a kávézó.
-Remélem, tényleg tudja majd kezelni a dolgot és engem se járat le. És igen. Azt hittem nem fog megcsókolni. Nem az a kaliber vagyok, aki neki kellhet. Vagyis azt hittem. Bár sok szempontnak megfelelnék azok közül, amiket a tökéletes nőről mondott. Kiköpött én!- világosodok meg egy pillanatra, hogy végtére is esélyem az még lehetne, ha nem az lennék, aki. A sok jó tulajdonságomat elcsúfítja az, hogy újságíró vagyok.
-Mégis, hogyan deríthetném ki? Nem, Kate. Szépen eltűnök picit és remélem, hogy majd nem keres. Sőt. Talán meglepem magam szülinapomra és elutazok valahová. Vagy legalább menjünk el wellnessezni.- vigyorodok el, ahogy ez eszembe jut. Katere is ráférne némi kikapcsolódás. Tökéletes lenne, ha egy napot arra szánnánk, hogy csak masszíroztatnánk magunkat és hasonló dolgok.
-Mi lenne velem nélküled?- mosolyodok el végül lágyan és Katere pislogok. Ha ezt az egészet kiheverem, utána komolyan azon leszek, hogy az ő magánéletét rendbe tegyem.



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 21 2014, 10:59

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Mason komoly hatással van Charlotte-ra, állapítottam meg barátnőm szavaiból. Aki ennyire befolyással rendelkezik a másik felett, annyi mindenre használhatja azt, és Char igen jövedelmező célpont lehet. Nem pénzügyileg, hiszen egy híresség feltehetőleg többet keres, mint egy firkász, lényegében az egész keze benne van a médiában. Amit mi leírunk a magazinba, az úgy van. Az emberek nekünk hisznek és nem az emberi szónak, túl egyszerű ezt kihasználni bennünk. Talán ezért nem kötődök sok mindenkihez érzelmileg. Viszont Charlotte nem ilyen típus, és valahol büszke vagyok rá, hogy megmeri tenni azokat a lépéseket, amelyek a boldogságához vezetnek.
- Vérbeli újságíró vagy... - nevettem el magam a szívességes történeten. - Nem is ő lett volna a vonal végén, ha nem flörtöltetek volna. Kicsit, mintha ez lenne a perverz vágyálma. Tekintélyes nőszemélyeket csábít magához, csakhogy úgy legyen minden, ahogy őfelsége szeretné. De ha egyszer boldog vagy... - sóhajtottam. Csak remélni tudom, hogy Mr. Bugyivadász nem játszadozik Charlotte érzéseivel, amikor látja, hogy ennyire remeg a csókjáért... Az még tőle is szokatlanul szánalmas lenne.
- Ha ennyire vágysz rá, miért toltad el? - kérdeztem, miután Charlotte elrévedve élte át újra a csók emlékét. Tényleg nehéz számomra felfogni, milyen amikor ennyire kívánjuk a másikat. Képtelen vagyok átérezni, így rászorulok egy kis magyarázásra. Látom a barátnőmön, hogy bizonytalan, és nem tudja mit kellene csinálnia. Nem az a típus vagyok, aki a barátja szájába rágja mi a helyes, de most nem hagyhatom cserbe őt.
- Még jó, hogy örülök. Napok óta várok erre, amikor róla mesélsz szó szerint vibrál a levegő. Habár a pasit nem bírom, téged nagyon is, és ha ez tesz boldoggá, hajrá! Mason meg féltheti a tökeit, ha csak szórakozik veled. -tettem hozzá fenyegetően. Az összes sztárocskának vannak mocskos titkaik, amik perverz örömmel töltenek el engem. Blackburryt tönkretenni viszont egy életen át tartó kielégülés lenne, pusztán Char tart vissza benne. Ha elgördülne ez az akadály, ráadásul még jó szolgálatot is tannék a drága kolléganőmnek vele, éjt nappallá téve kutatnék valami piszkos kis ügylet után.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Elvitettem az üres kávésbögrémet a pincérfiúval.
- Ha józan vagy lefeküdtél volna vele? - Kíváncsi voltam. Ha a válasz igen, a barátnőm súlyosan belehabarodott a fiúkába. De vajon ő is így érez Lotty iránt? Megszerettem volna tudni, de Charlotte már folytatta is a mondandóját.
- Még a végén kiderül, hogy karácsonykor egy ingyenkonyhán jótékonykodik, és szabadidejében a kutyamenhelyen segít be. Egy ilyen férfi, akire napi szinten tíz új lány akaszkodik fel, az biztos hogy szembe került pár ilyen helyzettel. Nem hiszem, hogy egyszer sem esett volna kísértésbe. - tettem hozzá. Rosszindulatú kommentjeimet nehezen tudtam lenyelni, főleg, mert sok ilyen emberrel találkoztam. Lehet Mason a kivétel, de eddig minden pasi élvezte a hasonlóan kiütött lányok társaságát, egyszer minimum.
- Legalább semmit nem bántál meg. - fűztem még hozzá, hogy kicsit visszaevezzünk rá. Olyasmit mondhattam volna Masonról, amit később kiradíroznék.
- Hogy viselné?! Nem te vagy az első nője, aki után szaglásznak. Nap mint nap kérdezik a másik nemről, és ha természetesen szeretne viselkedni, úgy nyilatkozik majd rólad, mint a többiről. Még akkor is, ha nem vagy egy újabb buta liba. - Mason nem hülye. Ha egy csöpp esze is van, laza lesz és a publikumnak azt játsza majd, hogy Charlotte csak egy nőci, mint a többi.
A pincér visszatért, azonban nem rendeltem semmit.
- Tényleg azt hitted nem fog megcsókolni?- tudakoltam döbbentem. Azt hittem több önbizalma van a barátnőmnek.
-Ha minden porcikáddal rá vágysz, akkor derítsd ki játék vagy igazi érzelem van Blackburry mögött! És igen, ez a kitisztulás jó ötlet. Ha kerülöd, még az is lehet keresni fog Mr. Nagymenő. - Ez olyan tanács féle volt. Mentálisan megveregettem a vállamat.
- Miért is ne? A munka az munka, az érzelmeket félre kell tenni. - böktem ki hosszú habozás után. Én Mason Blackburryvel egy helységben interjúztatás közben. Nem lesz könnyű menet. De, ahogy mondtam, a munka az munka, így nem ellenkezhetek. Legalább kideríthetem, komoly-e ez a dolog kettejük között. Azért picit reméltem, hogy nem fognak róla sokat cikkezni, tehát nekem sem kell sok kontaktust felvennem vele.


Szavak száma: 661 Érdekesség: - Megjegyzés: - 

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20 2014, 19:26


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

S
ajnos előfordul, hogy a sok mesélnivaló közt eltűnik egy-egy infó morzsa, mint például ez a szívesség dolog. El se meséltem szegénynek, hogy nem rég Mason személyesen felhívott, hogy rávegyen, ne írjak meg egy cikket róla. Azt hiszem, ezt is pótolnom kell most.
-Ja igen. Volt egy csúnya húzásom. Kihallgattam egy beszélgetését egy csajjal, aztán felhívott, hogy lehetőleg ne írjam meg a cikket. Megegyeztünk, hogy így majd az adósom lesz. Mellesleg végig flörtöltünk egymással, szóval... na mindegy.- legyintek egyet az emlékre, ahogy a kádban ücsörögve hallgattam azt az őrültet és a bolond szövegelését, ami egyébként nagyon tetszett. Akárcsak a tegnapi flörtünk.
Kérdése hallatán bólintok, majd sóhajtok egy nagyot és az asztalra könyökölve Kate feje fölött a távolba révedek. Milyen volt? Le lehetne írni szavakkal milyen érzés, amikor megcsókol álmaid pasija egy "pofozz fel, de akkor is megcsókollak" megjegyzés után? Őrülten romantikus volt a csók pedig...
-Csodálatos volt, Kate. Komolyan mondom, ilyen hatással még egy csók sem volt rám. Azóta is csak azt bánom, hogy eltoltam magamtól.- csóválom a fejem rosszallóan és inkább az asztalt állok neki vakarászni. Haragszok is magamra, meg nem is. Tényleg képtelen vagyok eldönteni, hogy mit akarok. Igaza volt ebben Masonnek.
-Te ennek örülsz? Azt hittem leordítod majd a hajam és elhordasz mindenféle buta libának.- pislogok rá teljesen elcsodálkozva, de utána, mikor követeli a folytatást, természetesen folytatom a sztorit. MIért is ne tenném? Legszívesebben részletes leírást adnék mindenről Katenek, de nem akarom, hogy főbe lőjje magát a hülyeségeimtől.
-Nincs szürke ötven árnyalata. De megjegyzem, elég nehezen tudtam volna megállni, hogy ne legyen, csak épp becsiccsentettem és hát tudod, hogy olyankor bárhol el tudnék aludni.- vonok vállat, mert erről meg ugyebár nem tehetek. Bár, még mindig jobb, mintha minden rögtön kijönne belőlem. Szimplán így alszok egyet, utána jól vagyok és legalább így esély nincs arra, hogy hülyeséget csináljak.
-Pedig így volt. Bár előtte egyszer mikor még viccelődtünk azon, hogy majd neki kell haza támogatnia említette is, hogy odáig még nem süllyedt soha, hogy kihasználjon egy ilyen helyzetet. Kivéve, ha a nő tudja mit csinál. Hát én tudtam volna, de örülök, hogy nem tettem semmit.- kortyolok az újabb kávéból aztán gyengén Katere mosolygok. Nem azért örülök annak, hogy nem volt semmi több köztünk, mert nem akarnám. Hogy a fenébe ne akarnám, hogy Mason mellett ébredjek fel? Na de az akkor úgy kell megtörténjen, hogy... szóval tökéletesnek kellene lennie. Emlékeznem kell majd rá más részt pedig, ha most részegen lefeküdtem volna vele, biztos, hogy hetekig ostoroznám magam és bűntudatom lenne miatta.
-Igen. Igazából nem is haragszok érte, csak... igazság szerint nem tudom, hogy fogja viselni Mason, ha most rólam kérdezgetik majd. Azt meg végképp nem tudom, mit fog mondani.- kerekednek el a szemeim, ahogy ez eszembe jut, mert erről semmit nem beszéltünk meg. Vagy legalábbis nem emlékszek ilyesmire.
-Összezavart, mert te tudod a legjobban, hogy erről álmodozok már hetek óta, csak nem számítottam rá. Nem gondoltam volna, hogy Mr Blackburry meg fog csókolni, aztán haza visz magához és betakargat, de leginkább azt nem tudom, mi lesz ezek után? Nem találkozhatok vele. Ki kell tisztuljon a fejem és rendbe kell tegyem magamban ezt a dolgot, mert erős bennem a gyanú, hogy Ő csak szórakozik, én viszont nem akarok benne részt venni. Nem akarok egy lenni a sok közül, érted?- hogy értené? Én se értem az egészet, amit összehordok. Azt se tudom, miért akarom távol tartani majd magam ennyire Tőle, de az biztos, hogy így lesz. Leginkább azért, mert félek, hogy túlságosan zavarba ejtő lenne a jelenet, amikor újra találkozunk. Elég volt ezt a reggel túlélni úgy, hogy reggel ő üdvözölt.
-Megtennéd, hogy egy ideig átveszed a róla szóló cikkek írását? Nem tudnék nem elfogult lenni és nehét lenne elkerülnöm, ha interjút kellene vele csinálnom. Kérlek, Kate. Egész elviselhető tud lenni, ha akar és, ha megtudná, hogy a barátnőm vagy, talán ledobná a morcos pofit magáról.- ezt még én se hiszem el, de jól hangzik. Mason és Kate egy szobában? Képesek lennének kinyírni egymást! Mason se egy csendes típus és kimondja, amit akar, Kate pedig dettó. Lehet, hogy ez nem is volt olyan jó ötlet?


Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20 2014, 18:54

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Charlotte kislányos vigyorát látva tudtam, hogy bejött a taktikám. Én is vigyorogtam. Magamhoz intettem a pincért, hogy hozzon még egy adag kávét a barátnőmnek, aki vadul ürítette ki az előző bögréjének tartalmát.
Tűkön ülve vártam, hogy végre belekezdjen a majdnem esti mesébe. Túlságosan ért hozzá, hogyan fokozza a hangulatot, még, még, még.
Amikor Mason neve helyett egyszerűen csak annyit mondott, hogy Vele, tudtam, hogy valami izgalmas történt kettejük között.
- Szívességgel? - húztam fel az egekbe a szemöldökömet. Erről sem halottam még, így egyre duzzadó kíváncsisággal vizsgáltam Char arcát. Ő mindvégig másfele fókuszált, amíg beszélt. Biztosan az emlékeket idézte fel, ha olyan jó volt az este, nincs min csodálkoznom.
- Komolyan csókolóztatok? Milyen volt? - hangomból sütött a meglepődöttség. Először el sem hittem, de Char arca komoly volt.
- Végre. - sóhajtottam. Nem hittem volna, hogy így reagálok majd. Tényleg azért szorítok, hogy a legjobb barátnőm egy olyan férfival jöjjön össze, aki, hát, szoknyavadász hírében áll? De hiszen, ha boldogok miért is ne.
- És tovább? Itt van vége a tündérmesének, vagy átcsap egy szürke ötven árnyalat fejezetbe? - kérdeztem sokat sejtetően. Minden piszkos részletre szükségem van! Ha már így elkényeztetett a barátosném egy ilyen filmbe illő jelenettel, ne hagyja lógva a sztori végét.
- Mennyire is voltál részeg pontosan? - jutott eszembe hirtelen és azon kezdtem el agyalni, Charlotte ugye elég felelősségteljes, ahhoz hogy tudja mikor nem érdemes bemászni más ágyába. Nem úgy ismertem, mint egy szórakozott tinédzserlányt, így bíztam abban, helyén volt az esze.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Szóval azt akarod mondani, hogy egy olyan manus, mint Mason tökéletes úriember volt, és egy ujjal sem ért hozzád? Akkor én vagy félreismertem, vagy a fejére állt a világ. - Nem tetszett nekem ez a hazaautókázós rész, de Charlotte megnyugtatott, hogy nem történt semmi, mi több, Blackburry még gavallér is volt.
- Abban biztos lehetsz, hogy ezt kicikkezik. Te is ezt tennéd, nem? - kérdeztem, amolyan leteremtő stílusban. Miért nem gondoltál rá előbb, aranyom? Ha nem erről a lányról lenne szó, már a nagyzoló szövegemet írnám. Ez a szakma kegyetlen, sok áldozattal jár, és néha egy-egy ember életét tesszük tönkre azzal, hogy kiadunk valamit, amit titokban kellene tartanunk. Ezt Charlotte is tudja.
- Összezavart? Hogy érted? Jólesett, vagy undorodtál tőle? Helyesnek vagy helytelennek érezted? Ezt csak te tudhatod. Amúgy meg, ha jó volt, ne bánd! - mondtam, amolyan tanácsként. Nem vagyok valami jó az érzelmek területén, főként a tanácsaim bénák, de azért próbálkozom, főleg azért, mert Charlotte igazán elveszettnek tűnt.


Szavak száma: 406 Érdekesség: - Megjegyzés: - 

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20 2014, 15:31


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

É
rtékelem, hogy nem ugrik azonnal nekem és áll neki faggatni a tegnap estéről, még akkor is, ha tudom, hogy arról akar hallani. Kicsit még helyre kell tennem magamban is a dolgokat, hogy pontosan meg tudjam neki fogalmazni a történteket és úgy tudjam elmesélni, hogy ne csöpögjön végül az egész kávézó tőlem.
Annak ellenére viszont, hogy nem rohanom le rögtön a mesélni valómmal, valójában alig várom, hogy megosszam vele, mert attól tartok, egyedül nem tudom hova tenni a dolgokat. Kell valaki, aki kioszt, ha hülyeséget csináltam vagy épp vállon vereget, amiért úgy cselekedtem, ahogy, Kate pedig ilyen. Simán a képembe vágja az őszinte véleményét.
-Rá bizony. Életmentő ez a kávé, mert őszintén szólva, meglehetősen másnapos vagyok.- sóhajtok egyet és ezzel máris adtam neki egy kis info morzsát, de természetesen nem csak ennyivel akarom kiszúrni a szemét. Mindent elmesélek majd részletesen, mert tudom, hogy majd megöli a kíváncsiság és nem félek cseppet sem, hogy felhasználná ellenem az infókat. Bár karrierista, mint én, nem hiszem, hogy képes lenne ilyesmire. Nagyon nagyot csalódnék, ha nem így lenne.
-Oké. Tudom mire vagy kíváncsi és el is mesélek mindent, csak megiszom a kávét.- vigyorodok el, ahogy közli, hogy csajos dolgokról akar csevegni és magamhoz is veszem véglegesen a kávés poharat, hogy szép nagy kortyokkal eltüntessem. Azt hiszem, ebből kelleni fog még vagy két adag, hogy kitisztuljon a fejem.
-Igen, Vele voltam a partyn, de pusztán csak azért, mert jött nekem egy szívességgel, engem meg nem akartak beengedni. Szóval bevitt, aztán elvoltunk. Táncoltunk... megcsókolt.- mesélem jó nagy szüneteket hagyva, ekkor pedig érzem, hogy a fejem vérvörösre vált, viszont még a csók emlékére is bizseregni kezd az ajkam. Nem egyszer csókolóztam már, de az biztos, hogy életemben nem éreztem még úgy, mint tegnap, amikor Mason ajkai tapadtak az enyémre. Gyanítom, ez azért volt, mert már olyan régóta vágytam erre, vagy nem tudom.
-De ne aggódj. Észnél voltam. Ezen kívül nem történt semmi, bár biztos benne lesz az újságokban az is, hogy nála töltöttem az éjszakát és mindenki azt fogja gondolni, hogy megfektetett. De nem. Haza akart fuvarozni, de elaludtam a kocsiban, így aztán felcipelt magához és ott aludtam. Igazság szerint, egész este úriember volt csak... teljesen összezavart az a csók.- sóhajtok ismét, végül Kate arcára lesek most először azóta, hogy beszélek. Nem tudom, mire számítsak tőle. Szidásra, dícséretre? Azt fogja mondani, hogy tök jó, hogy még észnél voltam vagy azt, hogy miért nem ragadtam meg az alkalmat és vetettem magam Mason ágyába? Gőzöm nincs, de félek tőle. Komolyan félek attól, mit fogok most kapni. Attól meg még inkább, hogy itt a kávézóban rám ismer valaki és neki áll a hátam mögött sutyorogni...



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20 2014, 15:08

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Ahogyan Charlotte lehuppant és rávetette magát a kávéra, éreztem, hogy lesz mesélni valója a tegnap estéről. Kinek ne lenne? Mason Blackburry "nagy kutya", ahogyan azt mondani szokás. A híres nőcsábász és a fiatal újságíró kapcsolata... Érdekes főcím lehetne belőle. És még érdekesebb exkluzív információk, amiket a becsületem nem enged majd nyilvánosságra hozni. Ez eddig nem gátolt, de barátnőként más az élet. Akaratlanul is mosolyra húzódott a szám. Komolyan ki fogom vallatni a legjobb barátnőmet? Sőt, az egyetlen barátnőmet? Képes lennék rá? Nem vagyok a legtökéletesebb barát a világon, de ez még tőlem sem telik ki.
Kicsit közelebbről megfigyelve az elnyúzottság nyomait véltem felfedezni Charlotte-on. Nagyon kezdett felcsigázni már csak azzal, hogy rejtélyesen inkább engem kérdez, mint sem belekezdene már. Biztosan sejti, hogy mivel rengeteg kép folyik keresztül a kezemen, láttam, hogy ő is rajtuk van. Miért nem kezd el mesélni? Tudom, a türelem rózsát terem, de nekem most másra volt szükségem. Pletykákra. Sztorikra. Az idegölő szerelmi szálra.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mason nem az a típus, aki engem meghódíthatna, vagy elcsavarhatná a fejemet, ellenben Charlotte-ét. Amióta csak tudok kettejükről reménykedem, hogy végre összehozza őket a sors, ebben egyedül csak önmagukat akadályozzák meg. Szerintem észre sem veszik. Az összes találkozó alkalmával kiakasztják egymást - és akaratlanul engem. Ha kicsit megnyílnának... Á, tudom, hogy az milyen nehéz. Azért teljes szívemből drukkolok nekik.
- Örülök neki, hogy ennyire rátapintottam a vágyaidra. - pillantottam Charlotte-ra, akinek komolyan az élete múlott a koffeines finomságon. Én is kortyoltam a sajátomból.
- Á, tudod, csak csevegni kicsit. Barátnős dolgokról... - Már arra készültem, hogy nekiesek, azonban valahonnan legmélyről megszólalt az emberi oldalam. Adok neki még egy esélyt, hogy magától mesélje el. Szívem szerint azt akarom, hogy ne ki kelljen szedni belőle, hanem elmondja önként s dalolva. Nem azért, mert megsértődnék, vagy valami, hiszen neki is kijár a magánélet. Csak a kis "hobbimmal" járó tapasztalatom megijesztheti, és azért ő fontosabb annál, hogy sarokba szorítsam.


Szavak száma: 312 Érdekesség: - Megjegyzés: - 

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate - Page 2 Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20 2014, 11:18


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

N
ehezen kötök barátságokat már, csak a munkámnak köszönhetően is. Mivel én egy "firkász" vagyok, mindenki óvakodik tőlem és mindenki bizalmatlan velem, mert azt hiszik, hogy én mást se csinálok, csak mindenki mondandójában a tuti cikket keresem. Pedig ez nem így van. Szívesen beszéletek én bárkivel magánemberként is és tudom, hol a határ. Na és persze, a legtöbbször engedélyt kérek és előre közlöm, ha a következő beszélgetés egy cikkhez kell.
Ennek ellenére akadt egy személy a munkahelyen, akivel igen hamar igen jó barátságot sikerült kötnünk. Az első pillanatban, ha valaki azt mondta volna, hogy mi jóban leszünk, biztos, hogy kiröhögöm. A csaj kiköpött olyan, mint én. Akaratos, célratörő, kitartó, makacs és ultra bosszantó, ha kiszagol valamit, mégis, talán épp a hasonlóságnak köszönhető, hogy összebarátkoztunk és igazából örülök ennek. Van valaki legalább, akivel nem csak munkaügyekről tudok csevegni vagy épp, aki nem gondolja, hogy minden egyes szavára ügyelnie kell, mert tudja, mikor vagyok az újságíró és mikor nem.
-Szia!- intek az asztalhoz közeledve, ahogy megpillantom Kate friss és üde arcát. Ez mondjuk rólam nem mondható el, de azért a nyúzott ábrázatomra odavarázsolok egy mosolyt, végül ledobom magam hozzá.
-Á, remek. Életmentő kávé lesz ez.- pillantok le az előttem illatozó kávéadagra és, még mielőtt bármit is mondanék, belekortyolok. Bizony, még meleg de, ha hideg lenne se zavarna különösebben. A tegnapi este után az se érdekelne, ha mászik ez a kávé, csak koffeintartalma legyen. Zúg a fejem és a fény is elég bántó. Nem iszok soha többé egy kortyot sem.
-Isteni a kávé, köszönöm. De gondolom nem ezért akartál találkozni.- ismerem már és tudom jól, ha vasárnap délután elrángat kávézni, akkor ő bizony tudni akar valamit és van is egy sejtésem arról, mit szeretne. Gyanítom, hogy a tegnapi partyról már nem egy kép elé került... bárcsak kitörölhetném a tegnapot. Akarnám? Magam sem tudom eldönteni, hogy jó volt-e vagy inkább bánom.


Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 19 2014, 17:03

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Munka után egy találkozóra indultam. Belépve az Insomnia kávézóba megcsapott egy kellemes illat. Mélyet szippantottam belőle, majd helyet foglaltam az egyik picike asztalnál. Magamhoz intettem a fiatal pincérfiút, és a "Mit parancsol?" kérdésére azt válaszoltam, hogy "Két eszpresszót, kérem!". A pincér szélsebesen tovább indult, én meg vártam a kolléganőmre, Charlotte-ra.
Úgy jöttem a városba, hogy nem fogok barátokat keresni, csakis a munkára és a simlis ügyleteimre fogok koncentrálni, mert ezek eléggé kivesznek belőlem, gondoltam. Minden rendben is ment, éltem a magányosfarkas életemet teljesen zavartalanul. Egy nap azonban kénytelen voltam közreműködni egy másik újságíróval, Charlotte-tal, és hamarosan, szinte láthatatlanul, de jó barátokká váltunk. Kicsit olyan, mint én. Kitartó, makacs, meglehetősen harapós, ha arra van igény. Mindig is úgy tartottam, a barátaim a csendes, szürke típusból kerülnek majd ki. Én lepődtem meg a legjobban, amikor Chart hívtam fel minden lányos hülyeség miatt, és most itt ülök, hogy én osszam ki őt a tegnap estéről.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Délelőtt rábukkantam néhány fotóra, amelyek egy rendezvényen készültek. A kedves barátnőm feszített rajtuk, Mason Blackburry, a híres nőcsábász oldalán. Hirtelen nem tudtam eldönteni melyik volt a rosszabb; Hogy nem is tudtam az egészről semmit, vagy hogy Char biztosan ki lesz idegileg a pasitól. Nem tudok sokat a kapcsolatukról, csak elbeszélések formájában jutottam hozzá információtöredékekhez. Nem éreztem késztetést, hogy utánuk kutakodjak, Charlotte-ban megbízom annyira, hogy tudjam, elmondja ami fontos lehet a tanácsadáshoz. Valószínűleg most nem tudja, hgy tanácsot igyekszek adni. Vagy leüvölteni a fejét. Őszintén, még én sem tudom melyiket szeretném jobban.
A pincér kihozta a rendelésemet, megköszöntem neki. Lassan megláttam a távolban a közeledő Charlotte alakját. Izgatottan pörgettem át a fejemben a mondanivalóimat, a sablonos szövegeket kiszűrve belőle.
- Á, Charlotte! - Köszöntem, és az előttem álló székre mutattam.
Ma is Charlotte-osan festett, öltözködése, sminkje, mind arról árulkodott, hogy vigyázni kell vele.
- Úgy sejtem, nem jelent gondot, hogy előre rendeltem. - Böktem a bögréje felé. - Még forró. - Biztosítottam.
Beleszórtam a második adag cukrot az én koffeines nedűmbe, megkevergettem, majd belekortyoltam. Jól esően gördült végig a torkomon.


Szavak száma: 331 Érdekesség: - Megjegyzés: - 

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Charlotte&Kate - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Charlotte&Kate
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Philip&Kate
» Briana & Kate
» Charlotte and Alex
» I need your help - Charlotte & Mason
» Charlotte Ellis Woodsen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Belváros :: Insomnia kávézó-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.