Charlotte&Kate

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeKedd Szept. 02 2014, 13:23


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

E
lképzelni nem tudom, mennyivel bánhatnak velünk másképp, ha megtudják, hogy újságírók vagyunk. Nem, mintha most olyan rossz bánásmódban részesülnénk, mert nekem eddig semmi okom nincs a panaszra. Sőt. Tetszik a hely, a kiszolgálás, az emberek. Szerintem ez tényleg egy olyan hely, ahol csakis jól érezheti magát az ember.
-Lehet, nem is lesz rá szükség.- vigyorodok el, mert látom Kate-en, hogy ő meg aztán végképp élvezi ezt az egészet. Ráfér már egy kis lazítás, mert ha én munkamániás vagyok, akkor ő nem tudom mi. Még nálam is túl tesz, ami nem baj, csak nem egészséges. Most egy kicsit ki kell kapcsolnia. És nekem is.
-Igen. Ebben egyet kell értsek veled.- bólogatok mosolyogva még akkor is, ha a pultos srác valószínűleg valami kezdő főiskolás lehet, aki suli mellett ebből az állásból tartja fenn magát. Legalábbis, nálam nem saccolom idősebbnek. Ahoz túl kölyökképű, de persze ettől még cuki. Csini pofa, jó segg, jó test... a kor meg kit érdekelne, ha arra kerülne a sor? Más kérdés, hogy nem vagyok az alkalmi szex híve, úgyhogy meghagyom a tagot Kate-nek.
-Indíthatnánk egy cikksorozatot. 30 nap pihenés vagy ilyesmi címmel. Beköltöznénk és elmondanánk utána, milyen is volt ez az egész két újságírónő szempontjából.- vonok vállat, miközben ötletelek, de tény, nem lenne életem legrosszabb élménye, ha itt maradnánk örökre. Kiszolgálnának, nekünk pedig annyi lenne a dolgunk, hogy hagyjuk. Teljes nyugodtság, kipihentség, de egy idő után az nem fárasztó? Nem értek én ehhez.
Még javában az első koktélom szürcsölgetem és próbálok rájönni, hogy akkor ez most jól esik-e nekem vagy sem, mikor Kate a második körről kérdez. Ezt én asszem inkább kihagyom, szóval nemlegesen megrázom a fejem és meglóbálom a poharam, hogy az nekem még épp elég. Lehet ezt is bánni fogom így másnaposan.
-Igyál csak. Majd eltámogatlak valamelyik szobába. Vagy szólok a srácnak, segítsen rajtad.- sutyorgok, miközben a nekünk háttal álló pultos felé biccentek és huncut mosoly kúszik arcomra. Komolyan szívesen ráuszítanám Katere, mert ha valami feltűnt, az az, hogy igen szép szemekkel méregeti kolléganőmet. A pasik amúgy is buknak a náluk idősebb nőkre, Kate pedig biztos tudna neki mutatni egyet s mást.
-Menjünk. A srácot nem viszed magaddal?- nevetem el magam, miközben kicsatangolok ismét a hallba és körbe lesek, hogy akkor most merre is tovább. Előbb masszázs vagy inkább szauna? De lehet manikűr-pedikűr is. Olyan nehéz választani.
-Te hova mész először?- kérdezem érdeklődve Kate-et, miközben magamhoz veszek egy prospektust is, hogy mégis mi mindent lehet itt csinálni és próbálom kiszámolósdival eldönteni, melyik a legszimpibb most hirtelen.



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimePént. Aug. 29 2014, 10:04

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem számítottam arra, hogy Charlotte beleegyezik a közös alapozásba, már csak azért sem, mert bő két órával ezelőtt még másnaposan támolygott be a kedvenc kávézómba. Azért örömmel konstatáltam, Charlotte nem hagyta, hogy nélküle kezdjem a pihenésünket. Mindig is ilyen barátnőről álmodtam, aki tűzön-vízen át mellettem van, segít ha kell, és ha iszok, akkor velem tart. Na, nem mintha alkoholista lennék, csak néha napján szeretek ellazulni, kikapcsolódni. Ebbe beletartozik az alkohol is, csak minőségi, mértékkel. Nem vehetik a fejem egy kis szórakozásért, nem? Remekül végzem a munkám, jó állampolgár vagyok többnyire, így a városvezetés csak szerencsésen járt velem.
- Szerintem nincsenek olyan sokan, de majd bevetjük az újságíró kártyát. Mennyire félhetnek tőlünk? - kérdeztem kuncogva. Eredetileg nem ijesztgetés volt a célom a szakmámmal, de összekötve a kellemeset a hasznossal megtanultam mikkel jár ez a munka. Kevesen bíznak meg bennem, és amint kiderül hol dolgozom mindenki kinéz, vagy gyanakodva méreget.
[You must be registered and logged in to see this image.] Megigazítottam a hátsóm a puha bárszéken, és megvártam míg a pultos fiú, "fiú" mivel igen csak fiatalka volt, kitölti az italunkat a különleges, a szalon logójával ellátott poharakba. Amint kézbe kaptam a whiskeymet azonnal belekóstoltam. Mennyei indítása egy mennyei pihenőnek. Charlotte-ra sandítottam, aki egy gyümölcsös koktélt rendelt. Úgy véltem nem szerette volna magát megint kiütni, hogy egy híres színész és szoknyavadász lakásán ébredjen. Most itt vagyok én, Charlotte barátnője. Olyan barátnő, aki szeret nagyképű hírességeket altájakon megsuhintani egy acélbetétes bakanccsal, aztán címlapon megjelentetni valami piszkos kis titkot.
- Mindig öröm veled dolgozni, persze, hogy segítek a cikkben. Minél több szem, annál jobb. Az már biztos, hogy fiatal, de fincsi alkalmazottak dolgoznak a szalonban. - mosolyogtam a pultos fiúra. Ha a masszőrünk is hasonló pali lesz, komolyan beköltözök ide. Mindennapi kényeztetés, dögös férfiak, kiapadhatatlan alkohol utánpótlás. Charlotte is gyakran látogathatna meg, nem beszélve a főnökről, aki kicsit hiányozna, bármilyen is néha.
- Lehet, komolyan megfontolom ezt az ideköltözést. - ugrattam kolléganőmet. - Velem tarthatnál. Semmi bonyodalom, csak euforikus állapot. Erre igazán nem mondhatsz nemet. - vigyorogtam. Újabbat kortyoltam a whiskeymből, és csalódottan vettem tudomásul, hogy csak nem megittam az egészet.
- Újabb kör? - tudakoltam óvatosan. Szerettem volna még a pultos fiúban gyönyörködni, élvezni a bár érdekes hangulatát meg még jobban ellazulni. Teljesen transzba akartam esni, hogy maradéktalanul élvezhessem a nap további részét.
- Lassan indulhatnánk, nem? - álltam fel a székről. Nem dülöngéltem, szédültem. Nem ittam annyit, ráadásul idő kell a whiskeynek, hogy beüssön.


Szavak száma: 380 Érdekesség: - Megjegyzés: -

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimePént. Aug. 22 2014, 20:25


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

K
ate előrángatta magából a lazábbik énjét, aminek személy szerint nagyon örülök. Rá is rá fér, hogy kicsit tegyen magasról mindenre és csak azzal törődjön, hogy élvezze ezt a napot. Megérdemeljük! Ez a legfőbb indok az egészre, és amúgy is, nagy nevű újságírók vagyunk. Simán lecsekkolhatunk ilyen helyeket, mint wellness szálloda.
-Éld csak bele magad, mert hamarosan úgyis valóra válik.- röhögök, miközben a kormányt markolom és próbálok a lehető legrövidebb úton eljutni a cél felé. Menjen mindenki az útból, mert jövünk! Ez most a mottónk. Semmi más nem érdekel csak, hogy odaérjünk és kikapcsolhassak.
Kapásból gondoskodnak róla, hogy királykisasszonynak érezzük magunkat és, ha írok is esetleg a helyről, ezt nem fogom kihagyni belőle. Sok helyen megfeledkeznek arról, hogy az első benyomás a legfontosabb. Itt viszont udvariasak és minden gyönyörűszép, mosolyom pedig csak akkor fagy rá az arcomra, mikor Kate közli, hogy igyunk. Gyorsan lekérdezem az agysejtjeimet, mennyire vevők ilyesmire, de a másnaposságot már csak haloványan érzem. A fejem nem zakatol olyan durván és a gyomrom se kavarog. Talán, még segítek is rajta, ha iszok egy pohárkával.
-Jó, oké. Igyunk.- vigyorodok el, miközben megindulok vele együtt a kis bár felé, ami már önmagában olyan, mint a Nirvana, vagy minek hívják a hippik a paradicsomot. Aranyos, nyugis és árad belőle a csíííí. Na jó, ennyire nem vagyok szakavatott. Maradjunk annyiban, hogy kellemes a hely.
-Na majd még kiderül, hogy hozzuk össze az egészet. Lehet, hogy nem is lesz úgy hely vagy fogalmam sincs, mennyire vannak tele ilyenkor.- vonok vállat végül, ahogy ledobom magam az egyik bárszékre és máris a koktéllapot kezdem bújni. Jó lesz nekem most valami gyümölcsös akármi. Valami szolid, alig alkoholos koktél, amitől nem dőlök ki.
-Egy ilyen áfonyás vodkás csodát kérnék.- mutatok a kiválasztott italra, mire a pultos srác bólint egyet azzal a relaxációs mosollyal az arcán, és már tölti is ki nekünk a kért italokat. Jó lesz ez. Érzem.
-Mi lenne, ha ennek örömére közösen írnánk majd egy cikket a helyről? Ha jó, akkor azért, ha rossz, akkor meg azért?- lesek mosolyogva Katere és igazából én még mindig nem tartom kizártnak, hogy céges számlát kérjünk végül. Miért is ne lehetne egy ilyen megmozdulásunk? Leteszteljük az egyik szállót. Szoktak ilyesmit csinálni a jó újságírók nem?



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimePént. Aug. 22 2014, 16:53

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ahogyan Charlotte beletaposott a gázba, kiléptem a megszokott rohanó életemből, majd átvedlettem egy lazább Kate-é. Minden porcikám egy forró iszappal teli kádba kívánta magát, izmaim gyakorlott kezek után kiáltoztak. Nem is tudtam, hogy ennyire szükségem volt erre a kis kirándulásra. Sokat köszönhetek Charlotte-nak, de ez az eddigi legjobb ötlete.
- Ah, ne is mondj ilyeneket, még beleélem magam. – vigyorogtam. Nem lenne rossz egy saját kis wellness fürdő, ahol imádnivaló férfiak meg ügyes kozmetikus nők lesik minden kívánságomat.
Charlotte szinte fénysebességgel száguldott, aminek következtében belepréselődtem az ülésembe. Nem bántam a sietős iramot, és úgy tűnt, a forgalom is nekünk kedvez. Kozmikus igazságszolgáltatás a sok jóért cserébe, amit a publikummal közöltünk. Imádom a munkám!
Megérkezve két férfi fogadott minket, az egyik kikapta a cuccunkat a kezünkből, a másik meg pikk-pakk leparkolta Charlotte autóját. Még be sem léptünk, már is elkényeztettek minket. Tetszik ez a hely. Belépve megcsapott a finom, kellemes illat. Valami lazító hatású illóanyaggal, talán levendulával volt felturbózva.
A lehetőségeket olvasgatva döntésképtelenné váltam. Mivel kezdjünk? Mit hagyjunk ki? Az élet nehezebb kérdések elé állított egy szalonban, mint hittem volna.
[You must be registered and logged in to see this image.] Fontolgattam egy darabig, aztán eszembe jutott egy jó kis indító.
- Kezdjünk egy pohárkával. – mosolyogtam. Lehet Charlotte nem örül annyira az ötletnek, hiszen szörnyű másnapossága volt még a kávézóban, de én mindenképp tökéletesen laza szerettem volna lenni. Ha mondhatom így, nagy nap ez a mai, számomra, legalábbis.
- Ha beiktatunk egy hosszú masszázst is a végére, mehetünk kettesben is. – válaszoltam. Ha már így kettesben szakadtunk el a szürke hétköznapokból, miért is váljunk ketté? Charlotte valószínűleg még szeretne beszélgetni, és milyen barátnő lennék, ha leráznám? Végülis elhozott engem ide, nem is lehetnék hálásabb neki. Egyedül meg az is megtörténhet, hogy elunom magam. Főleg, ha a szexistenről, aki a hátamat gyúrja, kiderül, hogy cseppet sem néz ki olyan jól.
Miután letisztáztuk a csapatban vonulást, megindultam a bárba. Nem volt óriási tér, egy apró táncparkett meg egy kisebb pult kitöltötte az egészet. Nem az a tipikus zajos, füstös, sötét hely, ahova járni szoktam, hanem inkább olyan „aranyos” volt. Komolyan gondoltam az első pohárkát, tehát betértem. Leültem az egyik székre, rámosolyogtam a pultos fiúra és rendeltem egy whiskeyt.


Szavak száma: 341 Érdekesség: - Megjegyzés: -

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeCsüt. Aug. 21 2014, 19:41


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

O
lyanok vagyunk, mint két kisgyerek, akiket apuci vagy anyuci épp Disney Land-be készül elvinni. Én legalábbis fel vagyok teljesen villanyozva a gondolattól, hogy nem vár ránk más, mint teljes ellazulás. Rám fér már és mivel Kate is hasonlóan karrierista és munkamániás, mint én, szerintem neki sem árt, ha kicsit elvonatkoztat az újságtól. Hiába, hogy nem fizikai munka ez, mert épp nem ásunk a város szélén, elfáradunk és a testünk sínyli meg. Reggelente én például úgy érzem magam, mint egy 80 éves vén asszony. Vagyis, nem tudom az hogyan érzi magát de, szerintem olyan érzés lehet. Fáj mindenem. Ezt teszi a kimerültség. Szóval, most pihenés vár ránk és sok sok nevetés.
-Igen. De én azt se bánom, ha nő, csak valaki csináljon valamit az izmaimmal.- vigyorodok el, miközben sikeresen kirángatom végre barátnémat a lakásából és becuccolunk a kocsiba. Tényleg látszik rajta is, hogy ez rá fért már. Mekkora zseni vagyok, hogy ezt kitaláltam? Sőt! Ha ez most jól sikerül és tényleg élvezni fogjuk, akkor havi szinten beiktatunk egy vagy két ilyen alkalmat. Ez olyan csajos este lesz, csak épp munkamániás kivitelben. Nem piálunk és manikűrözünk egymásnak, hanem lazítunk.
-Kérdezd meg, lehet-e róla szó. Internet biztos van. Onnan küldözgetnéd a cikkeidet, közben a hátadat gyúrná valami izmos szexisten.- kuncogok halkan, majd indítok és már száguldok is a végállomás felé. Szerencsénkre, ilyen időtájt olyan nagy dugó már azért nem szokott lenni, így elég gyorsan megérkezünk és, ahogy kell, az ajtóban vár egy férfi, aki segít a cuccainkat bevonszolni, majd a másik leparkolja a kocsit. Tiszta exkluzívnak érzem magam.
-Hova menjünk először?- kérdezem Kate-et, ahogy a kezembe kapott prospektust kezdem nézegetni és megmondom őszintén, legszívesebben mindenhova mennék egyszerre. Nehéz döntés, hogy iszappakolást akarok-e előbb vagy épp pedikűrt-manikűrt. Mindet élvezem, ha eljutok. Az is lehet, hogy a frizurámmal csináltatok valamit. Még fogalmam sincs.
-Ja és... külön menjünk vagy inkább együtt tervezzünk?- kérdezem kíváncsian Kate-et újra, hiszen nekem ugyan egyértelmű, hogy ha már együtt jöttünk, a legtöbb helyre együtt megyünk be, de nem biztos, hogy Kate is így gondolja. Lehet, hogy a lazítás alatt arra is gondol, hogy nem csicsereg neki a kedves barátnője.



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeSzer. Aug. 20 2014, 15:49

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Bujkáló mosollyal figyelem Charlotte-ot, ahogyan hasonló arckifejezéssel talánozik nekem. Ha rajtam múlik egyszer híres író lesz, mindenki imádni fogja, és a neve hallatára már sikoltozva bőgnek majd. Embereken fog segíteni mindaz, amit ő gondol, érez, csak le kell gépelni, onnantól kezdve mindenki epedezni fog érte. Lehet, még nem jött el az ideje, de hamarosan bele kell vágnia, tudom. Komolyabbra vágyik, elismerésre, valami fényre, amely sokáig pislákolni fog még a feje fölött, mint egy aranyglória. Illene hozzá. Szerény, okos, tehetséges. Nem véletlenül imádnák őt.
- Nem akarlak zavarba hozni, ezek igazak. – zártam le a témát. Nem szerettem volna vitát indítani, ezért inkább az utca felé fordítottam a tekintetemet pár pillanatra, így megakadályozva, hogy tovább firtassa a témát, legalábbis a szemembe nézve. Észrevettem az embereket, ahogyan csak elmennek a kávézó előtt, előre koncentrálva, nem is figyelve arra, hogy bent két nő világmegváltó terveket szövöget. Mennyi ilyen mellett haladhattunk el, az életben már sokszor. Van, amelyik megvalósul, bár a legtöbb a süllyesztőbe kerül. Kevesen annyira kitartóak és hevesek, mint mi ketten.
[You must be registered and logged in to see this image.] A készülődés hevében teljesen megfeledkeztem arról, mennyire is vártam már ezt a kis kiruccanást. Nagy teher nehezedett ránk az elmúlt hónapokban, amitől valamiképp muszáj megszabadulnunk. Magamban köszönetet adtam Blackburrynek, hiszen ha ő nincs, valószínűleg itthon ülnék és dolgoznék, nem pedig gőzerővel készülnék a teljes ellazulásra.
- Kész vagyok. – vigyorodtam én is el. Hiszen pihenünk végre! Charlotte segített lecipelni a táskám, amelyet beszenvedtünk a csomagtartóba közös erőkkel. Én elterültem az anyósülésbe, szinte belefolytam. Úgy éreztem, ez az autóútt már a wellness pihenésünk része lesz.
- Már alig várom, hogy egy fincsi pasi kezei alá feküdjek. – álmodoztam csukott szemmel. Elképzeltem, ahogyan a hátamat gyúrják, ó, mennyei!
- Legszívesebben beköltöznék egy ilyen helyre. Mennyivel könnyebb lenne? – gondolkodtam hangosan. Reggel felébrednék, megreggeliznék, aztán kezelésről kezelésre járnék, majd este elaludnék. Persze hiányozna a munkám, de az óriási kísértés felülkerekedne rajtam.


Szavak száma: 313 Érdekesség: - Megjegyzés: -

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeHétf. Aug. 18 2014, 21:25


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

I
gaza van Katenek. Nem egyszerű olyat alkotni, amiért sok sok ember rajong és nehéz eltalálni azt a stílust, ami sokak ízlésének megfelel. Ugyanolyan ez, mint celebnek lenni. Nem biztos, hogy mindenki szeretni fog, de neked törekednek kell arra, hogy sok ember legyen a rajongód és ne hagyjanak eltűnni a süllyesztőben. Nagyon nem könnyű feladat ez és épp ezért nem álltam még neki megpróbálni.
-Na majd egyszer. Talán.- jegyzem meg mosolyogva, aztán csak ámulok azon a sok jón, amit rólam mond. Már megint túl elfogult velem szemben, tudom, mert annyira csodálatos azért mégsem vagyok. Meg vannak a hibáim. Tesze-tosza vagyok és hiányzik belőlem a határozottság, ami benne meg van. Adhatna belőle egy kicsit kölcsönbe. Akkor talán azt is tudnám, hogy most mihez kezdjek az életemmel és ezzel a Masonös üggyel. Így viszont tanácstalan vagyok.
-Megint zavarba hozol, Kate. Fejezd be!- szólok rá röhögve, de aztán csak hálásan mosolygok rá. Olyan önbizalomfröccsöt tud nekem néha adni, hogy azért már komolyan mondom, fizetnem kellene. Ma viszont inkább egy wellnesseléssel hálálom meg.
-Igen, tudom. Úgyis lesz valami. Mindig van valami.- vonok vállat és újult erővel mosolygok rá. Tudom, hogy valami úgyis történni fog, aminek köszönhetően tudni fogom, merre tovább. Vagy jó lesz vagy rossz, de valami lesz és ez az élet rendje. Események, amik tovább hajtanak és tovább terelik a kis történetünket valamerre. Ilyen ez.
Miután elbúcsúzunk és hazavonulok a cuccaimért, Katenél kötök ki, hogy a csengővel megpróbáljam kicsalogatni otthonról. Hangja hallatán elvigyorodok és szinte látom magam előtt, hogy kapkodva próbál elkészülni végre. Nem, mintha nagyon siettetném. Wellness lesz és az a pár perc, ami rajta múlik, már nem számít. Annyit még kibírunk, de aztán, amikor végre megjelenik az ajtóban, vigyorgok azért, mint a vad alma.
-Nyomás, kisanyám. Készen állsz?- kuncogok, ahogy segítek levinni a cuccát majd bedobom a kocsiba, ahogy önmagamat is. Alig várom, hogy elkezdődjön ez az egész. Kész felüdülés lesz a sok baromság után, amit átéltem.



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeHétf. Aug. 18 2014, 16:58

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Az én karakterem összetett, mégis olyan, mint egy ronggyá vált klisé. A tipikus kívül kemény belül roncs fajta. Nem szívesen olvasnék magamról, de tudom, hogy ha Charlotte vetne papírra, érdekesebb lennék, mint valójában. Egy fantáziadús változat belőlem… Felkeltené a kíváncsiságomat.
- Szívesen kitenném a büszkeség polcomra. – mondtam, és elképzeltem, ahogyan Charlotte dedikált könyve csücsülne az egyik kis falamon. Minden ott van, ami számít; A diplomám, a díjaim, a különféle eredményeim, és ott lenne a könyv is, hiszen nem is lehetnék akkor már Charlotte-ra büszkébb. Kicsit olyan nekem, mint az amerikai családom, egy szőke, cserfes nővér.
- Maradandót nehéz alkotni, és még nehezebb hozzá megtalálni a megfelelő közönséget. Ma már nem a nyomtatott sajtó a menő, hanem az internet, és nagyon nehéz jó réteget találni ahhoz, hogy megmaradjon az alkotásod. – elmélkedem. Sokan próbálkoztak sok mindennel, de annyi minden létezik most már, hogy nem tudunk minden fontosat a fejünkben tartani. – De neked menne. Kedves vagy, érdekes, gyönyörű és értelmes. Pontosan tudod, hogyan kell megszólítani az embereket. – bíztattam a barátnőmet. Mindig annyira kifejező, kedves, hogy badarság lenne ezt sutba dobnia és a szerkesztőség íróasztala mögött dekkolnia egész életében. Dolgozhatna az emberekkel, írhatna nekik, nem pedig egy személytelen magazinnak, amit ugyan sokan vesznek meg, mégis csak száraz tényeket és ostoba sztárhíreket tartalmaz.
- Hidd el, megérdemelte. Nem először volt veled szemét, ugye? – sóhajtottam. Egyszer szedi össze a bátorságát Charlotte, aztán bűntudata támad utána. Számomra ez furcsa, de lehetséges, ez másoknál mindennapi. Saját magunkat gátoljuk meg abban, hogy azzá váljunk, akivé szeretnénk.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mosolyogva figyeltem, ahogyan Charlotte teljes képzavarban ül, és nem tudja mi van vele, mi van az életével. Velem is előfordult már párszor, amikor nem tudtam teljesen hányadán állok magammal, de az idő és a szünet segített.
- Ha pihensz egy picit megoldódik magától. – bizonygattam. – Bevillan valami, ami megmutatja merre kell elindulnod. – Nem voltam benne biztos, hogy Mason keze nem játszott közre ebben a mizériában. Lehet annyira összezavarta a másnapos Charlotte-ot, hogy szegény megkérdőjelezi a saját életét.
Ellenkezni akartam az autós tervével, de ismerve a barátnőmet, ilyenkor jobb engedni. Furcsa, hogy vele olyan közeli viszonyom alakult ki nagyon rövid idő alatt, amilyen a húgommal éveken keresztül sosem volt.
- Rendben, nekem tökéletes.– bólintottam, aztán a pénztárcámért nyúltam. Mire észbe kaptam, már Charlotte vette elő a pénzét. Ha nem lenne az egyetlen barátnőm, akkor egy illedelmes vitát nyitnék arról, hogy amit én fogyasztottam én is fogok kifizetni. Kár ezen rágódni, hiszen ő igazán fontos nekem, nem buta vitákkal akarom ezt elszúrni.
Elbúcsúzunk, én pedig Charlotte után nem sokkal távozok a kávézóból és bepattanok az autómba. Szeretek magam a volán mögött ülni, így a hazafele tartó úton kiélveztem, hogy én vezetek.
Otthon gyorsan lezuhanyoztam, átöltöztem, kisminkeltem magam. Elővettem egy nagyobb táskát, telerámoltam minden szükséges cuccal, ruhával. Nem vagyok az otthonfelejtős fajta, de biztos, ami biztos, átnéztem a csomagom tartalmát újra, hogy esetleg hiányzik-e valami. A nagy pakolásban nem is néztem az órára, csak egy éles hangra, a csengőmre lettem figyelmes.
- Két perc! – ordítottam ki, aztán a kezembe kaptam a táskám és elhagytam a lakásomat.


Szavak száma: 499 Érdekesség: - Megjegyzés: -

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2014, 21:25


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

J
ól esik, amikor ilyesmiket mond, hogy jól írok meg miegymás és el is hiszem, de azért azt is tudom, hogy kissé elfogult velem szemben. Mégis csak a barátnőm és ez így természetes. Ugyanakkor azt is tudom, hogy a képembe vágná simán, ha egy cikkem borzalmas is lenne. Értékelem Kate-ben, hogy őszinte velem mindig. Nem tétovázik. Ha van valami véleménye, elmondja nekem akár jó, akár rossz.
-Elfogult vagy de, ha lesz is ilyen, kapsz majd egy külön, névre szóló példányt és szerintem az egyik karaktert rólad mintáznám.- vigyorodok el, mert persze én meg aztán végképp elfogult vagyok. Ha valaki kitart mellettem, elvisel és támogat, meg tudom hálálni. Kateről pedig tényleg érdemes lenne egy karaktert megformálni. Erős, határozott nő, aki nem fél senkitől és semmitől. Nem is tudok elképzelni olyan élethelyzetet, ahol ő tanácstalan lenne.
-Igen. Valami olyanra, aminek értelme is van és nem csak egy-két napig menő, mert annyi az össz értéke.- vonok vállat, mert igazából még én magam sem tudom, hogy mire gondolok. Valami olyat szeretnék egyszer alkotni, amit évek múltán is felemlegetnek, hogy "igen, az a könyv csodálatos és mindenkinek ajánlom" vagy ilyesmi. Persze, nem vagyok én Shakespeare épp ezért nem akarom, hogy valami könyvem majd, ha egyszer végre befejezek egyet kötelező olvasmány legyen, csak legyen visszhangja az életemnek.
-Én azért annyira nem vagyok büszke magamra. Úgysem hiszed el, de akkor sem érdemelte meg. Oké, megsértett, de én kezdtem a hisztit. De végül is már mindegy.- legyintek, mintha ennyivel elintézném, de magamban ez még jó ideig vissza fog köszönni. Tényleg nem tudom, hogy fog ez lezajlani, mert még az is bennem van, hogy talán nekem kellene majd bocsánatot kérnem. Még képes is lennék rá, amilyen hülye vagyok, akkor pedig minden büszkeségem oda veszne. Remélem, lesz bennem elég erő, hogy ne csináljak ilyesmit.
-Nem is tudják az emberek, mennyire képes befolyásolni őket az a hülye doboz és az újságok. A divat magazinok meg mindenféle baromágok... mindenki próbál azokhoz igazodni. Komolyan, szinte utálom néha magam, amiért ezt csinálom és azt hiszem, gyerek koromban nem is erre vágytam. Ideje lesz szerintem rendbe tenni magamban pár dolgot.- azaz eljött az ideje egy nagytakarításnak, hiszen minden embernél el jön ez az időszak olykor-olykor, amikor úgy érzi, hogy valami nem jól van és most le kell állni picit, hogy letisztuljon a víz. Ennyire összezavart volna Mason vagy ez alapból megtörtént volna? Fogalmam sincs.
-Vagy, ha neked megfelel, felveszlek és majd haza viszlek. Nem tart semeddig és így a kocsid sem kell ott hagyni valahol.- vágom rá hirtelen, mert valahogy ez eddig eszembe se jutott. Nem akartam én Kate-et megfosztani attól, hogy a saját kocsijával jöhessen vagy akármi, így viszont ez tűnik a leglogikusabbnak. El is döntöttem, hogy így lesz.
-Egy óra múlva akkor felveszlek.- vigyorodok el, közben a számla is megérkezik, amit kifizetek, mert én így akarom. Elég neki az is, hogy hallgatta a hülyeségeimet nem még, hogy ő fizessen. Majd legközelebb. Aztán intek még vigyorogva és kievickélek a kávézóból, hogy haza vonuljak és össze kapjam kicsit magam. Lélekben felkészülök a tisztulásra meg miegymás, miközben próbálok nem a telefonomra pillantani és engedni a késztetésnek, hogy bekapcsoljam. Jó az úgy, ahogy van.
Az egy óra pedig el is illan azzal, hogy ülök és lesek magam elé az életemen töprengve. Mi legyen most? Merre tovább? Masont elfelejtsem vagy sem? Megannyi kérdés, amire választ nem most fogok kapni, így hát amint annyi az idő el is indulok Kate-hez, hogy pár perc múlva csengessek nála, ha elkészült.



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimePént. Aug. 15 2014, 18:22

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Charlotte hasonlatára felfelé görbült a szám. Én sem így képzeltem az elején a szexi pasi történetét, akiből aztán pikk-pakk lábtörlő lett belőle. A valóságban is történik ilyen, nem tagadom, de legtöbbször csak koppan a nő, amikor meg akarja változtatni az irányításmániás pasit.
- Hidd el, ha az best-seller lett, a tied az egész világot meghódítja majd. – mondtam. Kéz röhej, ami kortárs irodalomként van jelen mostanában, talán valamelyikünknek kellene meghódítania ezt az irodalmi ágat is. Például Charlotte-nak. Igazán érdekes könyveket adhatna ki, tudom, milyen ötletek rejlenek benne. Hiszek abban, hogy sikeres lehetne ebben a szakirányban is.
- Valami komolyabbra? Értelek. Én is gondolkodtam valamilyen felnőttesebb témáról, de egyelőre megvagyok. – A nevetséges sztárocskák, élettelen, komolytalan tinédzser-idolok meginterjúvoltatása valóban idegesítő, nem mellesleg felesleges. Sajnos ezt eszik az amerikai átlagemberek, az intellektuális cikkek cseppet sem vonzzák őket. Nem mondom, hogy meg volnék lepve, vagy ilyesmi. Az emberek hülyék, és nem csak Amerikában, az egész világban élnek hülyék.
Apropó, hülyék.
- Charlotte, büszke vagyok rád. – imitáltam sírást, majd felnevettem. Tényleg így gondoltam, örültem, hogy Masonnel szemben nem egy csöpögő tizenhat éves, hanem az a felnőtt nő, akit jó magam is elég jól ismerek. Őszintén megvallva azt hittem, nem fog kiállni magáért, legalábbis egy ideig még.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- A tévé a másik szerelmem. – fintorogtam. – Annál silányabb minőséget el sem tudnék képzelni. A reality show-k után már nincs lejjebb, de sajnos, a mostani műsorkínálat azt sugallja feljebb sem. – csóválom a fejemet. – A kulturális műsorok fele is vagy kamu, vagy olyan későn van, amikor senki sem tartózkodik a képernyő előtt. – Nem, mintha annyira érdekelne a kultúra, de sok emberre igazán ráférne egy kis művelődés. Múzeumok, színházi előadások, könyvek. Persze, ezeket sehol sem hirdetik, minél butább az ember, annál jobban lehet irányítani.
- Jó-jó! – tettem fel a mellkasom elé a kezem izgatottam. – Én leparkolom a kocsim valahová a szerkesztőség elé, aztán mehetünk a tieddel, ha ez nem gond. Inkább fizetek vagyonokat a mélygarázsnak, mint hogy buszra szálljak. – mondtam, elképzelve, ahogyan három izzadt test simul hozzám. Rémálomnak is a legborzasztóbb. Inkább fizetek sokat, mint hogy ez megtörténjen.


Szavak száma: 335 Érdekesség: - Megjegyzés: -

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeSzer. Aug. 13 2014, 22:33


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

I
mádom, hogy ennyire egy húron pendülünk Kate-el. Nem is lennénk másképp ilyen jó barátnők, hiszen milyen durva viták lennének abból, ha ő imádná pl a Szürke ötven árnyalatát, én meg nem vagy épp fordítva? Így viszont együtt ócsárolhatjuk azt a szennyet, amit szívem szerint még arra se használnék, hogy begyújtsak vele. Pocsék, röhejes, nevetséges, retek... tudnék még sok mindent mondani rá, mert egyszerűen egy borzalom.
-Szerintem neki ülök majd én is egy hasonlónak. Na az lesz csak igazán siker könyv. De nem ám ilyen töketlen balfék lesz fabrikálva az adoniszból. Nem! Utálom, amikor egy pasi őrülten vonzó, aztán valami rinyagép miatt átvált Casanova és Rómeó közös gyerekébe.- csóválom a fejem rosszallóan és nem is tudom mit tennék magammal, ha Masonnel ilyesmi történne. Persze, kell a romantika és elvárnám tőle, ha közünk lenne egymáshoz, hogy olykor éreztesse velem, hogy nő vagyok és vonzó és egyebek, de azért nem kell túlzásokba esni. Az ágyban se örülnék neki éppenséggel, ha úgy bánna velem, mint egy törékeny porcelán babával. Bár az ostorozást se igazán igényelném. Lényegtelen. Az a fontos, hogy nem jó, amikor a-ból át esik valaki b-be. Olyankor jön a kiábrándulás és társai.
-Iiigen, bár őszintén szólva én egyre kevésbé élvezem, hogy Miley Cyrus féléket üldözök az utcán. Szánalmasnak érzem magam, az olvasókat meg még nálam is szánalmasabbnak látom. Azt hiszem, komolyan át kellene térnem valami olyan szakirányra, ami líraibb vagy nem is tudom.- találgatok hangosan, hátha Kate rájön, mit akarok konkrétan megfogalmazni, de a lényege az, hogy olyat akarok írni, amire pár év múlva büszke lehetnék. Még azt is élvezném, ha forgatókönyvet írhatnék és most már a kellő ismeretség is meg lenne hozzá. Talán neki is kéne látnom. Olyan sok ötletem van.
-Fel én. Kijárt már neki és talán észhez téríti picit.- vonok vállat, de igazából lelkiismeret furdalásom van a pofon miatt. Oké, bunkó volt, de én váltottam ezt ki belőle, mert neki álltam hisztizni, holott mindent megtett azért, hogy rendben legyek. Haza fuvarozott, betakargatott és még csak meg se erőszakolt én meg kivertem a balhét. Meg még fel is pofoztam.
-Ez a hely tele van hülyékkel. Tudod, azokkal az igazi zombikkal, akik leülnek a tévé elé, nézik a hülye műsorokat és fel se fogják mi történik körülöttük. Remélem, én sose leszek ilyen. Ezért is nem nézek tévét. Inkább olvasok vagy netezek, akkor nem tudnak akármi hülyeséget az orrom alá dörgölni.- oké, a neten is vannak reklámok meg miegymás, de nincsenek beteg tévé show-k vagy idióta sorozatok, csak az, ami tényleg érdekel. A szappanoperáktól például már a falra mászok. Nem kell engem hülyíteni ilyenekkel.
-De nem megyünk túl közel hozzá! Csak találkoztunk, kocsiba pattanunk és indulás. Jut eszembe. Jössz kocsival vagy inkább menjek én? Ki akar sétálni?- vigyorodok el és őszintén szólva, nekem teljesen mindegy, hogy jutok el odáig, mert már útközben a relaxáláson leszek ezerrel. Lehet el is alszok majd menet közben, de az tuti, hogy nem fogok semmi dühítő dologra gondolni. Sem újság, sem Szürke ötven árnyalata, se Mason...



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeSzer. Aug. 13 2014, 12:14

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Miért érdemes kitartani? Talán az élet nagy kérdései közé tartozik. Mi történik a halál után, mi van az óceán mélyén, szakítás után meddig lehet gyászolni a kapcsolatot... Mind-mind olyan kérdés, amelyre a legkülönfélébb válaszok születnek, hiszen megannyi személyiség járkál az utcákon. Mindenkinek más válaszra van szüksége a nyugalomhoz, és ebben nem tudok Charlotte-nak segíteni. Csak egy lemondó sóhajjal tudok neki szolgálni.
Mr. Grey említésére elmélázok picit, hiszen megalkotta az írónő a tökéletes pasit számomra, majd ahogyan Charlotte is kifejti, három könyv alatt sikeresen bezúzza a tökéletességemet, és újrahasznosítva egy nyálgépet vet papírra.
- Az a nő az első oldaltól fogva egy rinyagép gép volt, akiben annyi csáberő sincs, mint egy meztelen csigában. Persze, mint minden tündérmesében, a szexi, irányításmániás palinak rögtön megtetszik... Pf! Ezért nem szoktam kortárs írok maszlagját olvasni. Ez gyerekeknek való, lehetetlen kitaláció. - háborodtam fel. Nem véletlen, hogy Charlotte a barátnőm, mindketten gyűlöltük a könyvet. Nem a pasit, a könyvet. Akármennyire is ellenállhatatlan a főszereplő férfi, az egész sorozat úgy, ahogy van egy nagy kuka. A sok fiatal tinilány miatt lett sikeres, és sajnos senki nem veszi észre, mennyire hibás is az egész. Azért végig szenvedtem, reménykedve, Mr. Greynek meg fog jönni az esze.
- Ezért vagyunk itt mi, hivatásos újságírók. - mosolyogtam élesen. Mindenkinek vannak titkai, aláírom, ezért vagyok az, aki. Nekem is vannak piszkos kis rejtegetnivalóim, meggyőződésem, hogy Charnak is van, nem beszélve Masonről. Unalmas perceimben titkok után kutakodni, olyasféle hobbivá nőtte ki magát.
- Felpofoztad? Nem hiába vagyunk mi barátnők. - tettem a kezemet a szám elé, visszatartva a kitörő kuncogásomat. Ez az a Charlotte, akit én ismerek, a kemény nő, aki nem hagyja, hogy játszanak vele. Büszkeség töltött el a tudattól, hogy igenis, a nők ilyen határozottak is tudnak lenni. Nem vagyunk játékszerek, akiket szerződések érvénybehelyezésért házasítanak össze egy idegen férfival, vagy csadorba öltöztethető tenyészállatok, a nők emberek. Nők nélkül férfiak sem lennének.
[You must be registered and logged in to see this image.]
A fejemet csóváltam. Sajnos egy válogatott, kifinomult réteget leszámítva az emberek bomlanak a szennylapokért és a híresen igaz történeteikért. Annyira átlátszóak, hogy az hihetetlen, talán ezért is gondolja mindenki, hogy ami egy bulvárban áll, nem lehet más, csupán a színtiszta igazság. Na, persze. A sok felesleges maszlag a legutolsó, tehetségtelen celebekről mind agymosás, hogy az átlag ember ne a politikával, a világgal, a kultúrával foglalkozzon, hanem valamelyik botrányhős még polgárpukkasztóbb utódjával. Milyen ruhát viselt egy elegáns átadón, ki az újabb partnere, milyen állatokat nézett meg az állatkertben. Tiszta, agysorvasztó idiótaság. Bezzeg, ha a saját életéről van szó, mindenki csendben mered maga elé.
- Az igazság mindig érdekesebb a kitalációnál, ezt már tudhatnák az emberek. Egyrészt, mert a valóság megtörtént, másrészt olyanokat ki sem lehetne találni. Jó lenne, ha az emberek nem a tévén nőttek volna fel, de gyakran fel sem tűnik Amerikának  ha megszűnik egy újság. Keveset olvasunk manapság. – sóhajtok. Ritkán használom a többes szám első személyt, ha a jenkikről beszélek, de be kell látnom, hogy egy ideje elszakadtam már hőn szeretett Franciaországomtól, és igazi los angelesi nő vált belőlem.
- Keserűen ismerős. – nevettem fel szomorkásan. Charlotte-tal nem csak a munkánk egyezik, úgy tűnik édesanyáink kedves, bíztató szavaik is hasonlóak. Én biztosan nem lennék jó édesanya, olyan lennék, mint a jómagamé, de Charből biztosan remek szülő lenne. Kedves, odaadó, teljes ellentéte, mint az anyukája. Sajnos, én akaratlanul is őseim génjét és nevelési módszereit örököltem, észre sem vettem, és már olyanná váltam, mint ők maguk. Nem lenne érdemes még egy gyereket megkínozni a pénzéhség hatalmával.
- Egy óra múlva, mondjuk a szerkesztőség előtt? Vagy messziről kerüljük el most a munkahelyünket? – kérdeztem egy terebélyes vigyor társaságában. Ha ugrálva tapsikolni nem is szerettem volna, azért feltétlenül nagyon örültem és izgatottan vártam, hogy hazaeshessek, aztán takarítás helyett előrángathassam a bőröndömet, majd belepakolhassak. Szinte már magamon éreztem a jakuzzi melegét, a masszőrök biztos kezeit… Mámoros. A jakuzzi, masszázs és a sok egzotikus, büdös kenceficés kezelés mellett leginkább az ellazító koktélok kínálata csigázott fel még, alig bírtam türtőztetni magamat. Mint az óvodások, amikor megtudják, hogy Disneylandbe látogatnak.


Szavak száma: 646 Érdekesség: - Megjegyzés: -

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeVas. Aug. 10 2014, 13:42


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

T
alán. Hát ez az, hogy a beszélgetésünkben, ha szóba kerül Mason vagy, hogy mit kellene tennem, túl sok a "ha" meg a "talán". Tehát, konkrétan ötletem nincs se nekem, se Katenek, hogy mi lenne most a legjobb döntés. Azt hiszem, a legjobb az lesz, ha hagyom szimplán, hogy az események maguktól menjenek tovább amerre akarnak. Néha jó kicsit sodródni az árral.
-Már nem tudom, miért érdemes meg miért nem.- vonok vállat, hiszen ha valaki kitartó, nem feltétlenül tudja attól még, hogy meddig érdemes kitartani valamiért. Sok film van erről és élő példák is bizonyítanak ezt is meg azt is. Akkor most az ember döntse el, hogy mi a jó.
-A legjobb az lesz, ha senki se emlékszik majd senki nevére. Akkor arról se tudunk majd pontosan beszélni, hogy mi történt ott.- vonok vállat vigyorogva, miközben újfent megjelenik előttem a kép a kis tábortűzről és a részegségről és arról... ahogy Masonnel turbékolunk a tűz mellett ücsörögve a földön. Őrület, hogy mára már eljutottam odáig, hogy ha szóba jön, hogy "egy pasi" nekem konkrétan Ő ugrik be. Túlságosan felé húzok és épp ezért fogok én még nagyot koppanni.
-Igen. Szexis, amíg az a buta picsa nem csinál belőle egy nyálgépet, egy pincsit, aki az összes vonzó tulajdonságát levetkőzi és olyan lesz, mint egy idióta barom. Mindez egy senkiért, aki még csak okosnak sem nevezhető, mert buta, mint a segg és annyi tapintat sincs benne, mint egy elefántban. Az a női karakter minden, csak nem vonzó.- nem tehetek róla. Ha könyvről, véleményről vagy kritikáról van szó, ömlenek belőlem a szavak. Újságíróként nem ártott ezzel a könyvvel is tisztában lennem, így aztán elolvastam, de már a harmincadik oldalnál úgy voltam vele, hogy megkeresem a kedves író nőt és agyon verem azzal a példánnyal, ami nálam volt. Na de nem számít. Nem is megyek bele jobban de azért elgondolkozok egy pillanatra, hogy kritikusnak jobb lennék az újságnál.
-Szerintem Masonnek is van bőven titka, amit gondosan rejteget a nyilvánosság elől, hiába a kócos szexi fajta. Mindenkinek vannak titkai.- pillantok sejtelmesen Katere, mert ugyebár az is tuti, hogy neki is vannak és asszem, nekem is vannak. Mindenki csinált már olyat, amire nem büszke vagy éppen tevékenykedik valami olyasmit, amit nem kéne vagy nem illik. Ilyen ez a világ. Kétszínű és titokzatos.
-Most se szemétkedett igazából, csak megsértett. De megkapta érte, ami jár. Felpofoztam. Szerintem már ez is elég sokkoló volt számára.- ez az, amit nem akartam elmondani Katenek de már muszáj volt, hogy jobban átlássa a dolgokat. Igenis, kiálltam magamért és a hőn áhított lovagot felképeltem, mert így éreztem jogosnak. Látszólag ugyan nem is hatotta meg, de valamiért az az érzésem, hogy nem sűrűn történik ilyesmi Masonnel. Én viszont megtettem, és rohadt büszke vagyok magamra.
-Igen. És a mostohaanyám nevelt, aki mindig takarítónőként használt, Mason pedig a tegnapi bálon szedett fel, ahol elhagytam a cipőmet, mert éjfélre haza kellett érnem. Tudom én. Ismerem őket. Borzalmasak. Én azért jobb szeretem a valóságot leírni és utána járni mindennek alaposan.- húzom el a szám, ahogy eszembe jut a sok hülye, akik pusztán azért, hogy minél olvasottabb cikkjeik legyenek, őrültségeket írnak le. Ha elvesztik a hitelességüket, sokkal nagyobbat bukhatnak, de ez eszükbe se jut, csak hazudoznak. Írnának inkább fantasy regényeket az ilyenek.
-Akárhogy is legyen, nem szívesen rúgatnám ki magam. Akkor anyámnak lenne igaza, hogy elcsesztem mindent és ezt nem akarom.- nevetem el magam, mintha valóban ez lenne a legfőbb oka annak, hogy nem hagyom abba az írást. Igen, ez is meghatározó. Bizonyítani akarok neki, megmutatni, hogy igen is, az az út is járható, amit találtam magamnak. Más tészta, hogy imádom is a munkám. Szerencsére.
- Azt elhiszem, de nem faggatlak. Inkább vonuljunk akkor, aztán egy óra múlva, ha találkozunk valahol, úgy jó?- állok föl az asztaltól, miközben intek a pincérnek és az órámra lesek. Kell az a wellness... most! Testnek és léleknek a felfrissülés, a masszázs meg ilyenek. Szükségünk van rá, ez ma bebizonyosodott.



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeCsüt. Aug. 07 2014, 23:31

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Kitartó vagy sem, Charlotte semmiképpen nem adná fel a harcot Masonért. Nem azt mondom, hogy rossz érzés volt így látni őt, mert ellenkezőleg, nagyon is szívmelengető látvány volt, csak nem tudhatom ez meddig tart majd. Kevésbé lesz csodálatos akkor, mikor Mason megbántja, ő meg kisírt szemekkel mered rám.
- Talán. Nem is olyan rossz az, ha valaki kitartó, csak érdemes legyen kitartani valamiért. – bölcselkedtem. Vékony a határvonal a kitartás és a makacsság közt, melyet egy apró hibával könnyen át lehet lépni.
- Szerintem a jövendőbeli, újdonsült barátaink egy sima „hé-re” is hallgatnának. Valószínűleg ők is olyan részegek lesznek majd, hogy elfelejtik a nevüket félúton, nem beszélve a mienkről. – mosolyogtam. Az alkohol, az együgyű pasik, a kirándulás, és a szabadság gondolata felvillanyozott. Minél többet csevegtünk róla, annál inkább kezdett valóságossá válni. Kedvet kaptam hozzá, hogy a wellness után rögtön menjünk meggyötörni magunkat egy kicsit. Csak hogy megmaradjon az egyensúly.
- Nem értem mi bajod Mr. Grey-jel, igenis szexis férfi, bár a kikötözés számomra sem hangzik jól. – kuncogtam. Ha a könyv nem is volt egy jól szerkesztett, jól megírt történet, a főszereplő egy igazán lebilincselő férfi volt. Szó szerint.
- Pont ez az! Tudod mi fog következni, semmi izgalom, semmi titokzatosság. Szükségem van az izgalomra. – áradoztam Charlotte-nak. Szeretem, ha a kapcsolataim tele vannak rejtélyekkel, így nem a kanapén ülve, unatkozva töltenénk a közös időnket. Bulizni járnánk, a másikat figyelnénk fürkésző tekintettel, hogy megismerjük a titkait. Számomra ez az időtöltés, nem a mozizás meg cukiskodás.
- Kár, mert igazán megleckéztethetted volna Blackburryt. Nem szemétkedne többször veled, az biztos! – Sajnálatos, hogy ez nem fog megtörténni. Charlotte nem tudja elrejteni az érzéseit, mintha az arcára lenne írva, hogy hé, beléd estem; vagy hahó, téged utállak.
[You must be registered and logged in to see this image.]
– Valószínűleg már felderítették az állítólagos háttér sztoridat, mi szerint egy szegény családból származol, és táncosnőként kerested a kenyeredet, amíg a hős, Blackburry fel nem karolt. Vagy más őrületes idiótaságot. – ráztam meg a fejemet. A riporter kollégáink előszeretettel használják a fantáziájukat az igazság helyett, és az eladási ráta növekedésének érdekében tündérmeséket kreálnak igazi sztori helyett. Az cseppet sem zavarja őket, hogy még a három évesek sem hiszik el az összehordott baromságaikat.
- Tönkre is menne. – nevettem. – Komolyra fordítva a szót, tényleg mi visszük a hátunkon a lapot. – Lehet, nagyképűségnek hangzik, de Charlotte és én vagyunk ketten, akik eléggé jók a szakmában ahhoz, hogy egy ilyen neves sajtót a felszínen tartsanak. Nem azt mondom, hogy mások, a munkatársaink nem elég ügyesek, akaratosak, pusztán arra célzok, hogy mi lelkesek, elszántak, makacsok vagyunk. Elengedhetetlen ehhez a szakmához az akaraterő.
- Hát, nagyon remélem, hogy kiderül róluk. – mosolyogtam. Nehéz lenne elképzelni őket, mint édes-kedves, cukormázas sütikéket, bár akármi megtörténhet, nemde?
- Nem olyan óriási dolog. – válaszoltam sejtelmesen. Számomra nem is az, de a populáció normális rétegénél kiverné a biztosítékot. Ezért is nem kürtölöm világgá.
- Ha jól emlékszem a jövőhetet beszéltünk meg, de felőlem most rögtön is indulhatnánk. Annyit csevegtünk róla, hogy megjött a kedvem egy kis masszázshoz. – álmodoztam. Nem bánnám, ha komolya venné a szavaimat Char és azonnal rohannánk haza összepakolni.


Szavak száma: 497 Érdekesség: - Megjegyzés: -

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeSzer. Aug. 06 2014, 16:15


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

S
emmi kétségem afelől, hogy elég kitartó tudnék lenni, ha arról lenne szó, hogy be kell törni Masont. Már, ha lenne rá esélyem és mondjuk egy pár lennénk. Lehet, hogy eleinte kikészítene, de szép lassan megmutatnám neki, mi az, amivel jutalmat érdemelhet ki és mi az, amivel a bennem lakozó fúriát ereszti szabadjára. A pasik is olyanok, mint a kutyák. Meg a nők is.
-Tudod, hogy kitartó vagyok. Talán túlságosan is.- húzom el kissé a szám, mintha ez olyan nagy probléma lenne, pedig nem az, hiszen többször nyertem már emiatt, mint ahányszor vesztettem. Vegyül példának Masont, aki nem sok újságíróval volt hajlandó szóba állni, erre engem még le is smárolt. Ez annak köszönhető, hogy nem adtam fel és mindig bepróbálkoztam. Talán most is ezt tenném és megszegném a fogadalmam, hogy nem keresném többé. Újra és újra az orra alá dörgölném magam amolyan szándékos véletleneknek köszönhetően, hátha rájönne, hogy én vagyok számára a tökéletes nő. Amolyan "Hiszel a szerelemben első látásra vagy sétáljak el előtted még egyszer?" effektus lenne, de akkor sem adnám fel.
-Mindenképp valami egyszerű nevű pasit keresnénk, hogy még csatak részegen is meg tudjuk szólítani valahogy.- kuncogok, ahogy magam elé képzelem azt a hippi féle életmódos izét. Letáboroznánk valahol Arizonában a kaktuszok környékén, tüzet gyújtanánk, piálnánk és élveznénk két tájszólásos adonisz társaságát. De még mennyire, hogy élveznénk... én személy szerint főleg akkor élvezném, ha Mason kinézetű lenne a tag és még viselkedésre is olyan lenne...
-Te az a nő vagy, aki tipikusan a Mr Grey típusú pasikra bukik, tudom én. Csak nehogy te is kifogj valami kötözős barmot, mint a könyvben. Ennyivel jobbak a kócos pasik. Tudod, mire számíthatsz tőlük. Humorra, némi bunkóságra, vad szexre és társaikra...- egyre inkább olyan ez a beszélgetés, mint két gimnazista csacsogása. Legalábbis részemről, hiszen pasikról beszélek folyamatosan. Tényleg elment az eszem.
-Csak önmagam tesztelésére komolyan kipróbálnám ezt a fapofás dolgot de tudom, hogy vagy elröhögném, vagy szimplán kiülne az arcomra az imádat.- sóhajtok egyet gondterhelten, mert ha valami kiderült már gyermek koromban az az, hogy nem vagyok jó színésznő. Hazudni sem tudtam soha a szüleimnek. Volt, hogy még olyat is bevallottam, amit nem is én csináltam csak, hogy ne legyen rajtam nyomás. Nem vagyok én jó az ilyesmi dolgokban. Kivéve, ha egy őrülten jó cikkről van szó, mert akkor tudom úgy használni a szavakat, hogy nem is hazudok, de kiszedek mindent az illetőből. Úgyis elérem amit akarok, csak épp tiszta eszközökkel.
-Szent Isten, ne is mondd! Még nem mertem se újságárus, se laptop közelébe menni. Mi mindent írhattak már össze rólunk?- temetem arcom a kezeimbe, de aztán veszek pár mély levegőt és lenyugtatom magam. Végtére is, teszek rá, mit találnak ki. Én tudom mi történt. Tudom, hogy Mason volt olyan édes, hogy nem használta ki, hogy be voltam rúgva, sőt. Őrülten édes volt és ezért hálás vagyok neki. Annak már kevésbé, hogy ezt az egészet át kellett élnem miatta.
-Édes vagy. Tuti, hogy akkor nem küldene el. Két ilyen príma írótól nem szabadulna meg.- vigyorodok el, mert tény, hogy mi ketten azért jócskán kiteszünk magunkért. Nem hiába nincs magánéletünk. Sokkal fontosabb nekünk a munka. Vagyis... eddig az volt de, ha Masonnel sikerülne akármit is alkotni, komolyan elgondolkodnék azon, mi a fontosabb.
-Én simán el tudom ezt képzelni. Remélem, idővel kiderül a főnökről és Masonről is, hogy tévedtem-e vagy sem.- vigyorodok el és tényleg alig várom a percet, amikor a főnök pl sírva jön be dolgozni, mert meghalt az arany hala. Na akkor kiderülne, hogy valójában nem is olyan szőrös szívű, mint amilyennek tűnik.
-Tudom. Másképp nem tudnál jó cikkeket írni. Meg se merem kérdezni, mi a titkod.- vigyorodok el sunyin, mert bár elképzelésem van róla, de nem akarok én találgatni. Idővel majd kiderül. Most viszont, ahogy az órára pillantok, leginkább azt a wellnest kezdem hiányolni. Érzem, hogy kívül belül szükségem lenne rá.
-Akkor mikor is menjünk wellnessezni, miben maradtunk?- pillantok fel Katere kérdőn, mert a sok Masonnel kapcsolatos elképzelésem között elveszett már ez az infó. Ki kell ürítenem az agyam, hogy az ilyen dolgok ne váljanak csak úgy köddé.



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeKedd Aug. 05 2014, 00:57

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] A barátnőm válasza arra enged következtetni, hogy Masonnak már sikerült betörnie a vad, szabad, musztáng énjét. Már nem vágtat egyedül a naplementében, hanem Blackburry úr után üget csupán. Elhajította az összes büszkeségét, pusztán az érdekli, hogyan kellene ugyanazt az érzést keltenie az uraságban, amit az uraság kelt benne. Amikor róla beszél kivirul, majd el is hallgat, én meg már nem is tudom melyik oldalon álljak. Először örültem nekik, majd mikor beszámolt Charlotte arról, hogy igazából nem tudja megfejteni, össze is kaptak, örömmel pocskondiáztam Masont. Különleges időtöltésem gazdag, híres fickókat szidni. De úgy tűnik Char képtelen elfelejteni vagy bántani ezt a férfit. Minden sértésemre mosolyog, vagy kimenti, így nem tudom elérni azt a hatást, amelyet el szerettem volna. Már engem is összezavart.
- Nagyon kitartónak kell lenni ahhoz. – mondtam, kihangsúlyozva a lényeget. Charlotte hirtelen egy hősszerelmes Júliává alakult. Itt nem a szülők, inkább a média teszi lehetetlenné a bimbózó szerelem kiteljesedését, és kicsit olyan, mintha Romeo nem is szenvedne, de ez a való élet. Semmi sem olyan szent, mint azt hinnénk.
- Nekem elég, ha ki tudom mondani a nevét. – kuncogtam. Két parasztfiú, meg a két vérbeli városi csaj egy különös képet alkotott a fejemben. Mindent ki kell próbálni egyszer, és nem csak a drága meg luxus dolgokról beszélek, hanem a sáros, koszos tevékenységekről is. Malacot terelgetni meg tehenet fejni biztosan nem fogok, kizártnak tartom, bár a zöldségültetés nem hangzik végzetesnek. A különféle kultúrák, kalandok, ismerkedés meg már csak hab a tortán. Egy ilyen kis kalandtúra rám férne már, kemény és hideg vagyok, ami olykor, nagyon ritkán ugyan, de megesik, hogy hátráltat.
- Én is megnézném a fejét, amikor beállítanál hozzá. – vigyorodtam bele a semmibe. Ha nem is amiatt, mert Masont viccelné meg, de mindenképpen élvezettel töltene el bármely férfit olyan pozícióban látni. Azt se tudná mi van éppen, csak kiguvadt szemekkel figyelné álmai nőjét, amint az terminátorként masíroz be a nappalijába,majd halál nyugodtan meginterjúvolja őt. Ezért még fizetnék is.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Charlotte csak a frizura részre reagált, ami annyit jelentett számomra, hogy a többi talán talált. Érdekes, azt hittem mindenben meg fogja védeni őt, hogy Mason nem olyan, ő tökéletes. Úgy tűnik azonban, hogy a barátnőmnek nem ment teljesen el az esze, észreveszi szíve választottjában a rosszat is. Lehetséges lenne, hogy Mason nem is őrjíti meg teljesen, hanem csak szimplán belézúgott Charlotte?
- Nekem a jól fésült alakok jobban bejönnek . –nyaltam meg a számat. Az unatkozó, gazdag, furcsa palik az ideálom. Könnyen le lehet őket rázni, nem tapadnak, nem küzdenek értem. Azok, akik szélfútta hajjal is marha jól néznek ki, megbízhatatlanok. Jóképű rögtön ébredés után is? Vigyázat! Valami mágia bújik meg mögötte.
- Elolvasol néhány bulvárcikket magadról és ki is sülsz. Teljesen. Örökre. – néztem komolyan a barátnőmre. Annyi abszurdumot képesek összeírni a keselyűk, hogy mindenki agyát kioltanák jó hosszú időre, ha sokat olvasnánk belőle. A pletykalapok, meg a napi sztárhírek vakbél kacagtató hülyeségeket tartalmaz, egy tíz éves fogalmazásával. Az igénytelen lapokkal lehet engem kiüldözni a világból.
- Én is imádom olvasni a soraidat, így ha kidobna, veled mennék. – fontam össze a karjaimat a mellkasom előtt. A főnök picit túlzásba viszi a színpadias szigort, de szeret minket, így sosem válna meg tőlünk ilyen körülmények között. Titkolom, ám én is nagyon kedvelem őt.
- Igazad lehet. A főnök is, és akár Mason is egy vajszívű személy legbelül. – Nem állítom, hogy én is közéjük tartozom, de esetleges hasonlóságok fellelhetőek. Én sem szeretem mutatni, ha valami megbántott, helyette lenyelem, majd mosolyogva megbosszulom. Akit meg szeretek, az elől ezt jól titkolom. Ez egy érzéketlen fadarab effektus, ahogyan én nevezem.
- Na, csak az kéne még. Meg van a saját módszerem, amivel kicsalok néhány szaftos infót a sztárocskákból. – Ez a módszer pedig a testem lenne. Na, ja, néha ez sem válik be, olyankor változok át egy maffiavezér lányává, aki se perc alatt levágja a kisujjadat, ha nem beszélsz. Aranyos tulajdonság, nemde?


Szavak száma: 634 Érdekesség: - Megjegyzés: -

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeVas. Aug. 03 2014, 18:28


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

A
vadló hallatán azért egy pillanatig elgondolkozok, hogy most ez valóban igaz-e rám, de rá kell döbbenjek, hogy aránylag igen. Mármint, minden relativitás kérdése. Azaz, nem szokásom egy éjszakás kalandokba keveredni, de nem is váratok egy felnőtt férfit az első ágyba bújással fél évig. Szóval, amolyan normális szinten vagyok vadló. Viszonylag gyorsan el lehet nyerni a szimpátiám, de ugyanilyen gyorsan ki lehet esni abból a bizonyos kosárból, és abban az esetben, ha tetszik a pacák, egész rövid udvarlást követően döntök úgy, hogy akkor lépjünk a következő szintre. Viszont, ha nem tetszik a pasas... na akkor igazán betörhetetlen vagyok. Volt, aki évekig próbálkozott...
-De tudod, mindig akad valaki, aki az ilyen lovakat is képes betörni, ha elég kitartóan küzd.- nem utalgatok én, dehogy is, de azért ezt nem árt megjegyeznem. Mindenkinek meg van a gyenge pontja, mindenki beadja előbb-utóbb a derekát és mindenki számára létezik az a bizonyos Valaki, aki miatt elássuk a büszkeségünket, hülyét csinálunk magunkból és olyasmiket is megteszünk, amiket amúgy nem tennénk. Ilyen a szerelem... vagy mi.
-Én egy Jonathant akarok.- nevetem el magam, ahogy elképzelem magunkat azon a kis kiruccanáson két cowboy-jal, akiknek szalma szál lóg ki a szájukból és elképesztően vicces tájszólással beszélnek. Már pusztán emiatt is megérné ez az egész, de mindemellett szívesen megnéznék pár helyet. A Grand Canyon-t, Colorado-t, Texast, Arizonát és még sorolhatnám. Ezen a téren igen is vonz a természet.
-Igazad van, nem menne. De annyira vicces lenne, ha mégis olyan vagány lennék, hogy képes lennék egy ilyet végig csinálni.- sóhajtok egyet ábrándosan és megpróbálom elképzelni a helyzetet, ahogy Mason értetlenül lesne rám, amiért olyan lettem, mint egy robot. Mert ebben az esetben kb úgy viselkednék. Se vigyor, se jó pofizás, csak a munka és a kérdések. Előbb-utóbb biztos megunná, idegbajt kapna és faggatni kezdene, miért vagyok karót nyelt.
-Ezt azért Masonről nehéz elképzelnem, mikor az esetek 90%-ában össze-vissza áll a haja. Olyan édesen kócosan, tudod...- jegyzem meg halkan, de a többi viszont talán stimmel. Tutira megszokta már, hogy mindent megkap és ezt lehet nőkre és holmikra egyaránt érteni. Egyre többen hevernek a lába előtt, Ő pedig élvezi és ezért játékszer számára minden. Gondolom én is.
-Az életem így is könnyű, amíg nem kezdek el gondolkozni. Ergo, ki kell sütni az agyam és minden rendben lesz.- tárom szét a karjaim vigyorogva, mintha épp most találtam volna fel az időgépet, aztán kultúrálom magam, még mielőtt kivágnak a kávézóból. Ha valaki hallja, mi minden hülyeségről csicsergünk mi most, biztosan azt fontolgatja már, hogy belénk állít egy-egy villát, kanalat, széklábat vagy akármit.
-Tudom, hogy nem rúgna ki. Imádja olvasni az irományaimat.- vonok vállat mosolyogva, kissé nagyképűen, de mit tegyek, ha ez van? Legalább egy valaki imád valamiért és mondjuk nem is igazán árt, ha az éppenséggel a főnököm. Legalább biztosítva van némiképp az állásom.
-Ami azt illeti, a főnök is jó színész, mert amúgy csupaszív ember, csak játsza a tuskót. Szerintem Mason is ilyen lehet. Ez amolyan védelmi mechanizmus a pasiknál általában, nem? Nálad is az.- sandítok óvatosan Kate-re és van egy olyan érzésem, hogy most talán terelni fogja a témát, de akkor is így gondolom. Szeretné ő a szerelmet, csak a csalódást nem akarja. Vagy tévednék? Meglehet.
-Lehet neked is rá kéne akadnod valami celebre. Sok mindent köszönhetek az idióta hírességeknek, akik kikotyognak ezt-azt vagy épp részegen összeesnek egy buliban. Nem tudom mi lenne velem, ha normálisak lennének.- csóválom a fejem mosolyogva, végül a fali órára lesek. Meglehetősen régóta beszélgetünk már Kate-el, de esküszöm élvezem. Rég mondtam már ki ennyi mindent hangosan, s csupán azt remélem, hogy nem küld el a búsba, amint végeztünk.



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimePént. Aug. 01 2014, 15:25

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Charlotte ajkaiból azok a szavak buktak ki, amelyeket hallani szerettem volna, de a hihetetlenül komoly arckifejezése elárulta, hogy nem azt gondolja, nem azt érzi, amit nekem bevall. Ő sem és én sem szeretnénk Masonnek megadni azt az örömöt, hogy Charlotte térden csúszva, csöpögős film kliséket szajkózva könyörögje magát vissza, így bár mindketten tudtuk az igazságot, de erősnek mutatva magunkat nem beszéltünk róla.
- Ez a beszéd! Te egy betörhetetlen vadló vagy. – próbáltam még jobban felspanolni, de a saját hasonlatom megnevettetet. Képtelenségeket kezdenék beszélni kínomban? Meglehet.
-Köszönöm! – vigyorodtam el. – Biztosan találunk valami Joe-t vagy Billyt vagy Buddyt, akik örömmel elszórakoztatnak majd bennünket az autentikus túránkon. – kalandoztam. Egy tájszólásos, farmergatyás, flanelinges srác az oldalamon olyan, mintha én magam állnék be kapálni a mezőföldekre. Lehetetlenség. Azért vicces volt eljátszani a gondolattal, hogy falusi túrára menjek falusi fiúkkal, falusi ruhákban, falusi programokkal.
-Nem rossz ötlet, de kibírod, hogy fapofával beállítasz hozzá? Senkinek sem tenne jót, ha interjú közben omlanál össze, neki nőne az önbecsülése, a tied pedig… Teljesen eltűnne. – motyogom. Tényleg érdekes felvetés, kivitelezhető is, de képes lenne rá Charlotte? Makacs, eltökélt, de nem érzéketlen, ami pedig jól jönne ebben az esetben. Csak reménykedtem benne, hogy megjön az esze.
-Azért ilyenek, mert azt hiszik, mindent felvásárolhatnak. Nőket, örömöt, szeretetet. Elkényeztetett kis kölykök, akik azt sem tudják mi a harc. Ha szétfújja a hajukat a szél, kiakadnak, és a fodrászukat hívják, akik persze gyorsgombon vannak. – kuncogok. Túl sok tapasztalatom van az elit, újgazdag fiatalokkal, így tapasztalatból beszélek. Igazából kiöregedett keserű öregasszonynak hangozhatok. Mi történik, ha tényleg az vagyok? Charlotte-nak ideje sem volt meggondolni kibe esik bele, sajnos. Minden sokkal könnyebb lenne számára.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Akkor is ki kell találnunk valamit, hogy megkönnyítsük az életedet. –morfondíroztam. Velem ellentétben Charlotte foglalkozik azzal, ki szereti és ki nem. Engem csak az érdekel, hogy Charlotte ne utáljon meg, ez sokat elárul rólam. Nem törődöm, makacs vagyok, szóval eléggé teszek mások véleményére.
-Úgysem mond fel neked, nem hülye. Megérdemelsz egy hét szabadságot, ezt nem veheti el tőled. – tiltakoztam. Komolyan nem bánná, ha kirúgnák? Engem igenis érdekelne, sőt nagyon sajnálnám, ha ezentúl nélküle kéne bemennem az irodába. A napom fénypontja, amikor véletlenszerűen belébotlok, váltunk néhány szót, majd visszatérünk a munkához. Kimaradna a napi csevegésünk, idegbeteg lennék, akkor pedig mindenki fejét leüvölteném a helyéről.
-Igazad lehet, te találkoztál vele, neked meg hiszek. De akkor sem adom fel az elméletemet, mi szerint pokolian jó színész! Bárki megbújhat a páncélja mögött. – emeltem fel a mutató ujjamat, mint egy figyelmeztető jelet. Megeshet, Charlotte igazat beszél és Mason egy teljesen normális, kedves teremtés, csak a médiának játssza meg a nagy macsót. Hihetetlen, mennyire nehéz eligazodni az embereken, főleg azokon, akik a publikum és a riporterek kereszttüzében él. Talán belőlem is más ember lenne, ha anyámék akarata szerint Franciaországban maradok és tisztességesen vezetném a cégük egyik fontos részlegét.
-A szokásos cikkeken… A lebuktatós sorozatomon, az ingatlanajánlókon illetve a politikai híreken. Mostanában nem kapok valami megterhelő feladatot. – húztam a szám. Valóban így van, a rendes munkaidőmben összedobott írások kihívásoknak sem nevezhetőek, de persze a mellékállásban elvégzett kémkedés, zsarolás, már más tészta. Jelenleg azon a fronton sincs semmi érdekes, tehát nem titkolok semmit Charlotte elől, bár ha lenne is hallgatnék. Komolyan bízok a barátnőmben, ez viszont nem olyan hobbi, amivel dicsekszik az ember. Perverz játék, unaloműző elfoglaltság, nem tudnám meghatározni. Annyi éve csinálom, hogy furcsa lenne abbahagyni, talán nem is tudnám. Addig jó, amíg senki nem szerez tudomást erről.


Szavak száma: 552 Érdekesség: - Megjegyzés: -

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeSzer. Júl. 30 2014, 21:24


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

H
a Kate nem tenné hozzá a mondandójához, hogy elájul amennyiben azt mondom, amit ő felvázol, simán előadnám, mert tényleg így érzek. Minden héten legalább egyszer felkerestem Masont valami cikk miatt és eleinte azt hittem, hogy ez csak az elhivatottság miatt van, hogy rendesen akarom végezni a munkám, de aztán rádöbbentem,  hogy hiányzik, ha nem látom bizonyos időközönként. Hiányzik a hangja, a hülye beszólásai, a mosolya és a vesébe látó tekintete, ami olyan sötét, mint egy viharos nyári éjszakán az égbolt. Mindezt persze nem közlöm Kate-el, mert akkor megkapnám, hogy borzasztóan nyálas vagyok és nem is szoktam ilyesmivel villogni. Maradjon csak az én titkom, hogy legbelül egy igazán romantikus fiatal nő vagyok, aki várja a hercegét. Azt a férfit, aki képes lenne térdre ereszkedni, amikor megkérné a kezem, aki olykor meglepne egy-egy virágcsokorral vagy reggelivel az ágyban, vagy épp csak szimplán képes lenne mindenki előtt világgá kürtölni, hogy szeret engem. Na ez a férfi nem létezik, ezért is nem reklámozom, hogy legbelül ilyesmikről álmodozom.
-Isten ments, hogy miattam elájulj! Nem vagyok teljesen belezúgva Mason Blackburrybe!- jelentem ki olyan ábrázattal, mint aki épp a bíróságon tanúskodik valamiről, dehát másképp nem is tudnék ekkorát hazudni. Valójában oda vagyok érte. Nagyon is és ez a legborzasztóbb az egészben.
-Jó, rendben. Úgysincs rá sok esély, hogy épp ő lenne a pasim, ha elindulnánk, szóval oké. Nem lesz ott se Mason se Blackburry, ahogy kéred.- vigyorodok el és persze egy pillanatig belegondolok, hogy mi van, ha mégis együtt lennék Masonnel akkor épp? Közlöm vele, hogy bocs szivi, de ezt jó ideje lebeszéltük Kate-el és kikötése volt, hogy te nem lehetsz ott? Ugyanakkor felesleges ezen agyalnom, mert mi sosem leszünk egy pár. Nem illünk össze. Ugye?
-Furcsa, hogy a makacsságom épp most hagyott cserben. Érdekes módon, Masonért nem harcolok makacsul. Feladtam egy nagy vita után és eltűntem a képből. Nem tudom, hogy ennek örüljek-e inkább vagy sem. A makacs Charlotte ennek ellenére megjelenne nála fapofával egy újabb cikk miatt. Lehet ezt kellene tennem. Eljátszani, hogy cseppet sem hat meg, hogy összevesztünk és úgy kezelni, mint egy idegent.- vonok vállat az elgondolásom végén és megint azon kapom magam, hogy be nem áll a szám. Szerencsétlen Kate-et meg már kivégzem a sok hülyeséggel, mert ekkora adag romantikában egy év alatt nem részesül. El tudom képzelni, hova kíván már lassan, amiért még mindig ezen a témán lovagolok. Terelnem kell valamerre, mert a végén mindketten megzakkanunk. Én Mason miatt, Kate pedig miattam.
-Lehet, hogy azért nem áll le más nőkkel, mert mindet olyan könnyen megkapja. Azt pedig egy pasi sem szereti. Küzdeni nem kell érte, nincs meg a vadászösztön, nincs meg a várva várt csók és a forró együttlét... meg is tudom érteni, amiért így viselkednek a helyes, gazdag pasik.- gondolkodok el hangosan ezen az egészen és tény, ha pasi lennék, én is így csinálnám. Az a nő semmit nem ér, aki az első kedves szó után szét teszi a lábát, mert az ember egyből arra gondol, hogy akkor mindenki mással is ezt teszi-e? Emellett kimaradnak a szép udvarlások, a várva várt, véletlennek leplezett gyengéd érintések és egyebek.
-Lehet, hogy nem lennék jó G.I. Jane. Én nem tudok olyan durva és brutális lenni, mint egy katona. Én kedves, aranyos és imádnivaló vagyok mindig.- pillogok szerényen de mindezt nem egoból mondom. Én azért jobb szeretem, ha a legtöbb ember szeret, azokra pedig, akik rühellnek a munkám miatt, inkább nem is gondolok. Csak lehangolnának.
-Igazán kedves lenne tőled. Tényleg jó lesz most picit eltűnni. Szerintem délután fel is hívom a főnököt, hogy a héten ne számítson rám. Gondolom megérti majd vagy fene tudja. Maximum felmondok. Az lenne csak a nagy változás.- vonok vállat, mert igazából már ez sem érdekel és ez igazán ijesztő. Imádom a munkámat és most még azt se érzem, hogy elhivatott lennék vele kapcsolatban. Jelenleg semmit nem érzek, csak nagy csalódottságot és sértettséget. Na meg a tegnap esti alkohol mennyiség nyomait.
-Tudod, azért lehet, ha megismerné, másképp gondolnád. Én sem hittem, hogy ez a pasi tud normális lenni, de érezned kellett volna azt a gyengédséget, ahogy felcipelt. Nem beszélve arról a csókról, ami nem az a macsós "ledugom a nyelvem a torkodon" féle volt. Szerintem Mason egyáltalán nem olyan, mint amilyennek mutatja magát. Vagy lehet, hogy megint csak védeni próbálom?- pislogok Katere tanácstalanul, kicsit rémülten, mert én se tudom már mi igaz és mi nem. Mi az, amivel én ruházom fel álmaim pasiját és mi az, ami tényleg valódi.
-Na jó. Nem akarlak kikészíteni mára. Beszéljünk valami másról. Min dolgozol manapság?- ha nem pasi és szerelmi élet, akkor munka. Mi más is lehetne, ami elég unalmas téma egy vasárnapi másnaposság elleni kávézáshoz?



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeSzer. Júl. 30 2014, 18:24

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Egy tökéletes világban most Charlotte elképedve tiltakozna erre a kijelentésemre, hozzátenné, hogy elment az eszem és röhögve fikázná a romantikus gondolatainkat. Sajnos ez azonban a való élet, itt pedig Charlotte elgondolkodott a kijelentésemre. Sokkal egyszerűbb lenne az élete, ha Mason semmibe venné, talán akkor Charlotte se állt volna hozzá így a kezdetektől, és nem itt tartanánk. Valahol buliznánk, pasiznánk, élnénk a szabad, vad, szingli életünket.
- Ha most bevallod, hogy hallhatatlanul imádod, ha egy napig nem láthatod már nem vagy teljes ember, én elájulok! – nevettem. Tudtam, hogy Charlotte intelligensebb, érettebb nő ennél, így nyugodtan viccelődtem ezzel. Reméltem, nem sértődik meg ezen.
- Tényleg jó lenne, látni Amerikát, honnan jön a kajánk, ilyesmi. – kuncogtam. – De Mason mentes lesz az út! Bármilyen hapsit hozunk koloncnak, egyik sem lehet Mason vagy Blackburry, mindkettő főleg nem! – tettem fel a mutatóujjamat. Mi ketten egy légtérben… Hát nyugton nem maradnánk, Charlotte pedig idegekkel nem bírná végig szenvedni a csatározásunkat. Nagyon szeretem kihúzni a gyufát másoknál, Masonnél még külön öröm is lenne. Furcsa, hiszen a legjobb barátnőm álomférfija, én mégis rühellem, de nem tehetek ellene. Nem vagyok mindennapi! Sosem volt igazi jó barátnőm, így érthetetlen számomra mi az igazán teljes odaadás és hűség, de igyekszem, megteszek minden tőlem telhetőt!
- Na, azért ennyire nem vészes. Összecsaptak feletted a hullámok, én is nehezen kezelném. Egy óriási pihenés után minden helyre jön és újra a belevaló, makacs Charlotte leszel. Higgy nekem! – győzködtem. Őszintén így gondoltam, ahogyan elmondtam neki, és ha segítségre szorul, tudja, itt vagyok. Mostanában nem történik velem úgy se semmi, így állok a rendelkezésére 0-24 órában.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Csak így tovább! – bátorítottam. – Játszd egy kicsit a megkaphatatlant, ha komolyan érdekled, nem szalad el ijedten. Ha meg elmegy, hagyd! Senki nem kíváncsi az ijedt gyermekre. – játszottam el a gondolattal. Gyerekesnek, és idiótának tűnhet, de én valóban azt a képet festem magam elé Masonról, hogy ő egy tipikus macsó, aki ha problémával találja szemben magát, anyuci szoknyája alá siet. Ennyire előítéletes lennék? Kit tudja?
- Nem minden helyzetben előnyösek, bízz bennem! Amúgy meg itt vagyok neked, hogy G.I. Jane-t faragjak belőled, nem? Ketten a világ ellen. – mosolyogtam. Tényleg képes lennék érzéketlen tuskót faragni ebből a lányból? Úgy tűnik nem lesz más választásom.
- Ha kell fedezlek, hogy teljesen nyomtalanul húzz el innen. Van egy kis tapasztalatom benne. – vigyorogtam élesen. Franciaországból is csak úgy leléptem, az ottani ismerőseim fele még mindig nem tudja mi van velem, hála annak a képességnek, amit kémkedésnek becézek. A beteges hobbim hasznossá vált, marha fura, de tetszik.
- A lovagod tényleg bekaphatja. – csatlakoztam a felinduláshoz jó magam is. Charlotte és én jobbat érdemlünk egy sztárocskánál, főleg a barátnőm, aki nagyon ragaszkodó, odaadó, pimasz és vicces. Megérdemli, hogy egy tökéletes férfi csöppenjen az életébe, hányinger keltően romantikus első találkozásuk legyen, majd még csöpögősebb első randijuk, hibátlan, megható lánykérésük, aztán egy álomesküvő, ahol még én is könnyeznék. Gyerekek, lenyűgöző, óriási kertes ház egy kiválóan jó környéken, kedves bejárónő, saját magazin Charlotte-nak, népszerű blog az anyaságról, stb. Csodálatos családanya lenne belőle, bár még fiatal ehhez. Sok szabadságot igényel, ő is és én is, amit megadhatok neki annyival, hogy elviszem ide-oda, a lehető legtávolabb Masontől.


Szavak száma: 514 Érdekesség: - Megjegyzés: -

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeKedd Júl. 29 2014, 21:18


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

M
egint igaza van Katenek, mert tényleg hiába tudnám megjátszani magam, attól még ugyanúgy csorgatnám a nyálam Mason után. Sőt. Ha netán együtt kellene dolgoznunk... az még végzetesebb lenne. Képtelen lennék érzelmek nélkül együtt dolgozni vele és mondjuk egy párt alakítani egy filmben. Jó ég! Mekkora csapás lenne. Jó ez nekem így.
-Furcsa így konkrétan hallani, hogy belezúgtam. Eddig ez nem is tudatosult ennyire bennem de most, hogy mondod...- pislogok elgondolkodva és be kell valljam, tényleg erről van szó. Ha visszagondolok a reggelre, ahogy összebújva aludtunk vagy arra, amikor felcipelt a lakására, finom borzongás fut végig rajtam. Bár az is lehet, hogy mindez csupán a rohadt jól működő kémia. Fogalmam sincs.
-Egyszer mindenképp összehozunk egy ilyesmi utat. Maximum, ha addigra lesz pasink, akkor négyesben csináljuk vagy csajos utazás lesz, de nekem is jól esne egy kis távolság ettől a várostól, ahol mindenhonnan Mason képe virít rám.- sóhajtok egyet kicsit morcosan, de valójában nem is bánom annyira, hogy sűrűn elém akad Mason vagy a neten vagy az újságokban. Imádom nézni. Jézusom, Charlotte, ez már tényleg beteges!
-Mondom, hogy kifordultam önmagamból. Én nem szoktam ilyeneket mondani és... nekem nem holmi celeb pasikkal kéne foglalkoznom, hanem a munkámmal. Ez nevetséges.- csóválom a fejem elképedt arccal, végül arcom tenyereimben temetem és pár pillanatig csak lesek a sötétbe. Mi lesz velem a karrierem során, ha az első nőcsábász adonisz így elcsavarta a fejem? Vagy ez nem sikerülne mindenkinek, csak Mason ilyen különleges? Benne meg van minden, amit egy pasiban valaha kerestem. Legalábbis, eddig úgy nézett ki, hogy ez így van. És még a vitánk is olyan volt, hogy... ha egy pár lennénk biztos nem leléptem volna végül, hanem valami sokkal romantikusabbat csináltam volna. Úgy még az a pofon se tűnne most olyan botrányosnak, mert így ég az arcom miatta. Felképeltem szegényt, pedig tényleg egész este rendes volt velem.
-Nem fog keresni de, ha mégis... fogalmam sincs, mit tegyek majd. Az biztos, hogy nem fogok azonnal megenyhülni. Érezze csak, hogy megsértett és nem az a nő vagyok, akit egy mosollyal visszaédesgethet magához.- puffogok újfent, ahogy Róla van szó és el is határozom magam ezzel kapcsolatban. NEM FOGOK AZONNAL ELFELEJTENI MINDENT! Ha valaha újra látni akar és beszélni velem, akkor igen is, erőltesse majd meg magát! Mutassa ki, hogy hiányzok neki és, hogy szeretne még látni az életben. Ja és persze kérjen bocsánatot, amiért úgy beszélt velem, mint egy olcsó ribanccal vasárnap kora reggel.
-Így is tökéletesek a tanácsaid. Legalább ezektől kemény és büszke leszek, nem egy csöpögős picsa. Szívesebben lennék olyan betörhetetlen, mint amilyen te vagy, Kate. Sose sajnáld, amiért nem tudsz úgy csöpögni valakiről, mint én. Soha!- pislogok komolyan barátnőm arcába és így is gondolok mindent, ahogy elmondtam. Sose hazudnék Katenek, mert nem érdemli meg, mert mindig is korrekt volt velem. Ha hülyeséget csináltam, igen is a pofámba vágta, de legalább nem bájolgott és ezt tisztelem benne. Most is kerek perec elmondta a véleményét, mert nem az a célja, hogy benyalja magát nálam hanem, hogy segítsen a véleményével.
-Ez rendes tőled. Talán tényleg eltűnök picit. Szabit veszek ki a hétre vagy nem tudom. Kell egy kis szünet most de, természetesen a wellnest megejtjük.- vigyorodtam el a végére, majd hálásan Katere pislogtam. Megint ott tartok, hogy mi lenne velem nélküle? Képtelen lennék átvészelni például ezt a napot is vagy, valami sötét sarokba bőgnék egyedül.
-A lovagom bekaphatja.- válaszolom egy vagány vigyorral, mintha tényleg komolyan gondolnám és tényleg komolyan utálnám most Masont vagy mi, pedig nem így van. Azt utálom, hogy még ezek után is ember számba veszem, de mit tegyek, ha előttem csak az jelenik meg mindig, ahogy összebújva aludtunk?



Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeKedd Júl. 29 2014, 18:23

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Charlotte, mintha kifogásokat keresne arra, amit érez. Természetes reakció ez, amikor valaki annyira szeretne valamit, hogy belesajdul a lelke, mégsem lehet az övé, mert a józan ész megtiltja. Ördögi kör ez, amiből nehezen fogom tudni kirángatni őt. Nem vagyok valami nagyon ügyes, hihetetlenül gyakorlott legjobb barátnő, mindig is a magamnak való fajtához tartoztam. Néha beszélgettem a haverjaimmal, buliztunk, de senkiben nem bíztam annyira, mint Charlotte-ban.
- Attól még ugyanúgy belé zúgnál, csak el tudnád rejteni előle mit érzel. Nem lenne semmivel sem jobb, hacsak nem rosszabb. - világosítom fel Charlotte-t, aki nem tűnik túl felvillanyozottnak. Borzasztó nézni, ahogyan akarja is meg nem is a filmsztárját, aki, nem mellesleg úgy tűnik kevésbé akarja a barátnőmet. Jó színész, de úgy tűnik túlságosan is jól bújik szerepekbe.
- Élvezhető lenne, nem tagadom. Legalább látnám Amerika összes vidékét, hiszen alig jártam más helyen Los Angelest leszámítva. Összesen csak három államban. - mosolyodtam el. Magam elé képzeltem, ahogyan egy fehér, sárcsíkokkal tarkított cabrióban utaznánk, a rádióba hangosan szólna a zene, farmeringben, elképzelhetetlenül rövid sortban és szalmakalapban kapálóznánk az ég felé, illetve az autópályákon is egyedül száguldanánk, esetleg ha elhúzna mellettünk valaki még ránk füttyentene egyet előtte. Kiröhögnénk az idiótán felöltöztetett madárijesztőket, este piszkos kis hotelekben szállnánk meg, ahol rémtörténeteket mesélnénk elalvás előtt. Mint a kalandvágyó tinédzserek, gondoltam, de Charlotte-tal ez is élvezhető lenne, nem csak a munka és a lelkes csevejek.
- Hát, ez tényleg úgy hangzik, mint egy tizenhat éves kislány szerelmi vallomása. - nevettem vele együtt. Felnőtt nők vagyunk, igen is vannak önálló gondolataink, nem csak a férfiak. Persze ez teljesen más tészta, ha egy fickó elvarázsol bennünket, onnantól tényleg az asztallapon is a hőn áhított lovag képe jelenik meg. Vagy nem. Ki mennyire romantikus alkat. Charlotte ezek szerint nagyon oda volt a hasonló volumenű romantikáért, bár tudom, hogy ez nagyon gyötri őt. Karrierista, ambiciózus, makacs, mindenáron szeretne a legjobb újságíró lenni, ezért is kínlódik az érzelmeivel.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ahogy megemlíti, tényleg olyan, mintha kifordult volna kicsit önmagából. De hát ez a szerelem, nem?! Mindenki ünneprontónak hív, pedig csak simán magamat védem azzal, hogy nem foglalkozok ilyenekkel.
- Azért ne üss le senkit! Ha majd lenyugodsz, "visszaváltozol", könnyebben kezeled majd az egészet.- nyugtattam. Reméltem, erre van szüksége most, nem pedig hergelésre. Nem engedhetem, hogy hülyeséget műveljen. Nekem kell most észnél lennem.
- Lehetséges, hogy nem most, de később kereshet. Ha felkészületlenül ér, marhaságot csinálhatsz. - aggodalmaskodtam. Képtelen lennék mindig a közelben lenni, lecsapni Masonre, amikor szükséges, ergo kénytelen vagyok "kiképezni" a barátnőmet a kényelmetlen szituációk elhárítására.
- Bár csak én is túl érzelmes lennék!- fintorogtam. - Ilyen alkalmakkor jól jön, hogy jégszívű robot vagyok, de kevésbé mulatságos, amikor tanácsot kellene adnom neked. - mosolyogtam keserűen. Talán Franciaországban lennék most egy divatcég élén, ha túl érzelmes személy volnék, de nem vagyok az. Los Angeles szívében dolgozom, nap, mint nap, a nyüzsgés közepén vagyok. Szenvedélyesen élem az életemet, mindent beleadok abba, amit csinálok. A szenvedély nem érzelem, az én világomban teljesen más, és függetlenek egymástól.
- Jól teszed, én addig elbánok a firkász szemetekkel. - vigyorogtam ördögien. - Meg sem érdemlik, hogy foglalkozz velük, és ez a lovagodra is igaz! - tettem hozzá. Igen jól kell hozzá ismerni a szakmát, hogy tudjam, mivel lehet egy hiéna-szerű újságíró útját elvágni. Sokszor volt tapasztalatom hozzá, de én akkor letértem arról az útról, amelyen mindannyian vagyunk. Nem hiszem, hogy sokan képesek lennének rá. Így hagyom, hogy Charlotte pihenjen, én meg nevetve hárítom el a nyálcsöpögtető riporterek kérdéseit.


Szavak száma: 550 Érdekesség: - Megjegyzés: - 

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeVas. Júl. 27 2014, 20:55


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

V
alóban, az én helyzetemen rohadtul nem segít, hogy jó színész. Nagyon nem, mert így sosem fogom megtudni, mikor mit mondhatok. Azt se fogom soha tudni, hogy bízhatok-e benne akármivel kapcsolatban is. Mondjukk most már tök mindegy, mert soha többé nem fogunk beszélni, van egy olyan érzésem. Vagyis, a negatív kis Charlotte, aki most összezuhant, folyton ezt kántálja. Remélem, hogy nem neki lesz igaza.
-Igen, tudom. Miért nem lettem én is színész? Akkor ez most leperegne rólam, nem?- morfondírozok, bár tudom jól, ha színész lennék is, akkor is meg lennének a saját érzéseim, amiket nem tudnék kordában tartani, csak egy-egy felvétel erejéig. A magánéletben úgyis elő törne minden.
-Tudod, néha ez nekem is eszembe jut. Eltűnni a fenébe ebből az egész forgatagból, beülni a kocsiba és csak menni, amerre a fejem visz. Annyira jó lenne. Komolyan bevállalnék egy ilyen utat és, ha te elkísérnél, akkor még jobb lenne, mint képzeltem.- mosolyodok el a végére és picit el is játszok a gondolattal, hogy Kate és én elindulunk a 66-os úton és végig megyünk Amerikán.
-Tudom, hogy csak magamat kínzom vele és próbálom is elterelni a gondolataim de... úristen, ez most nagyon nyálas lesz, de mindenről Ő jut eszembe. Komolyan, ez már betegség. Gyógyíts ki, kérlek!- nevetem el magam a végére kínomban és a fejemet fogom, hogy kevésbé látszódjon, mennyire vörös most, mert érzem, hogy majd leég az egész fejem. Mikor lettem én ennyire buta picsa? Ja igen, ezt Mason is a fejemhez vágta. Talán igaza is volt. Elment a maradék eszem is. Nekem a karrieremre kellene koncentrálnom, nem sztárocskákra.
-Remélem is, hogy tudják hol a helyük, mert manapság annyi ideg van bennem, hogy simán kiverném a balhét. Fogalmam sincs, mi van velem. Kifordultam önmagamból teljesen.- sóhajtok egyet fejcsóválás közben és az asztalon lévő kis szalvétával kezdek játszadozni. Vagyis, össze-vissza hajtogatom. Lehet a végére kijön belőle egy Mason, mi?
-Nem tudom, Kate. Elég durva vita volt. Kétlem, hogy eljönne hozzám a bocsánatomért esedezni. Büszkébb ő annál.- húzom el a számat szomorúan, végül inkább eleresztem azt a kis szalvétát, mert már szanaszét gyűrtem. Le kell nyugodnom és elfogadni, hogy ennek itt és most vége, ez ennyi volt és minden megy tovább. Visszaáll az életem olyanná, amilyen Mason előtt volt. Nyugodt, karriermániás és pont.
-Irigylem, hogy te képes vagy erre. Kikapcsolod és kész, de én nem tudom. Szerintem túl érzelmes vagyok.- röhögöm el magam, de nem járok messze az igazságtól, asszem. Minden hülyeségen képes vagyok meghatódni és, ha szeretek, akkor nagyon szeretek. Akár szerelemből, akár testvért, akár barátot. Ha pedig megutálok valakit, azt végleg teszem. Ott nincs több lehetőség.
-Jó, rendben. Hidd el, legjobban annak örülnék, ha mindenki békén hagyna. Lehet, kikapcsolom a telefonom. Te megtalálsz, ha akarsz, mások meg ne keressenek. Még Ő se.- vágom oda vállat vonva, de talán tényleg ez lenne a megoldás. Nem kell nekem telefon, hogy minden hülye elérjen vagy épp, hogy Mason felhívjon vagy ne adj' Isten én hívjam fel egy gyenge pillanatomban. Pedig biztos, hogy eszembe fog még jutni párszor, hogy bocsánatot kérek tőle én, de nem teszem. Nem tehetem!


Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimeVas. Júl. 27 2014, 16:59

Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Ahogyan beszélgettünk az én kedvem is feldobódott, nem csak Charlotte-é. Próbáltam lelket önteni belé, felvidítani, ezáltal én is kicsit kedélyesebbé váltam. Ezt a hatást, amit a csacsogása okoz, sohasem tudom neki majd eléggé meghálálni.
- Igen, pokoli jó színész, és ez nem fog rajtad segíteni. - mutattam rá a lényegére a mondanivalójának. Ha a színészek közt keresgél az ember oda kell figyelnie az apró tényre, amely a pasik pénzkeresetéről szól. Veszélyesek, mosolyogva átvernek, majd elutaznak a világ végére egy szerepért, és soha többé nem térnek vissza.
- Akkor a wellness után teszünk egy autentikus túrát Amerika mezőgazdasági központjaiban, majd kilátogatunk Kanadába. Azt hallottam ott vannak a legkedvesebb emberek. - mosolyogtam a hasonlatára. Lehet igaza van és egyszerű emberekkel kellene találkoznia, de akkor miért van annyi sztárpár? Persze a legtöbb házasság befuccsol, hangos botrányokkal teli szakítások, de akkor is, nem láttál még filmsztárt összeházasodni egy civillel. Vagy csak az én radarom alól kerültek ezek ki?
- Egoista oroszlán? - húztam fel a szemöldökömet a furcsa becenévre. Mason, mint egy bátor oroszlán? Vicc. Nem akartam újra elkezdeni Charlotte fiúját fúrni, inkább folytattam. - Magad elé képzeled a csókot, aztán még ramatyabb lesz a kedved, hogy valójában ez csak egyszer történt meg. - világosítottam fel. Még én is elkenődnék, ha eszembe jutnának egy álom képei, aztán rájönnék, a valóság pont az ellenkezője.
[You must be registered and logged in to see this image.]
A szerkesztőség több rétegből áll. Vannak a jó újságírók, a bénák, a fotósok, meg vagyunk mi, akik az igazi minőséget adják a lapnak. Nem a többiek miatt, hanem miattunk ilyen hangos az újságárusnál a sor, ha kimegy a lap. A cikkeink alapján megismernek minket, nem is kell alul rápillantani a nevünkre. Ebben a rétegben állunk Charlotte-tal, és be kell valljam, nem igazán értem, miért fél belépni. A többieknek egy szava sem lehetne, inkább örülnének, hogy ilyen tehetséges nővel dolgozhatnak egy lapnak.
- Charlotte, a munkahelyed a várad. Nagy szavunk van, akármit is szeretnének a többiek nem hozzánk fordulnak? Nem járnának jól, ha suttognának mögötted. Ha mégis megteszik, ne aggódj, a következő szívességnél az arcukba röhöghetsz. - biztattam. Túl sok ember nem
tudja merre van a határ a pofátlanság és a tiszteletteljes, alázatos kérés között. Túl sok tehetségtelen, lusta ember kapaszkodik fel mások hátán, de első adandó alkalommal ki is használnák őket. Nagyot sóhajtva fordulok el.
- Bölcs naná. - vágom rá nevetve. Nem igazán tudom miket mondok, bölcsnek sem gondolom magamat, főleg nem mondanám, hogy sejtelmem van miről hadoválok. Ha ez beválik... Komolyan alábecsültem a képességeimet.
- És mi van ha keres? Ha a vita számára nem jelentett annyira sokat, csak egy összekapást, erre nem gondolsz? Tényleg az lenne a legegyszerűbb, hogy elmenekülsz előle, de tudom, hogy ha keres a nyakába borulsz majd. El kell felejtened őt, mégsem szabad kihagyni egyetlen lehetőséget sem. - figyelmeztettem Charlotte-t. Igen, próbálja meg elfelejteni, de ne gondolja azt, hogy ezzel mindennek vége lehet. Ha Mason visszatér, vagy ki sem kerül a képből Charlotte-nak sok erőre lesz szüksége, hogy mindent rendezzen.
- Egyszerűen. Kihagyom az érzelmeket. Rutin kérdése és az érzelmek huss! Elszálltak. Néha rossz, de legalább nem kell ezekkel foglalkoznom. És igen, valószínűleg megverném őket. - vigyorogtam. Gyermekkorom nagy részét azzal töltöttem hogy önálló, független, érzelemmentes nő váljék belőlem, ami eléggé jól sikeredett. Így aztán az évek, és az akarta volt a kovácsom.
Charlotte arcán egy édes mosoly húzódott, amikor megengedte, hogy megírjam a cikket rólam. Elgondolkodni se igazán gondolkodtam, egyből jött a helyes válasz a zsigereimből.
- Nem, Charlotte nem vagyok hajlandó megírni. A mi lapunk nem ad le ilyen híreket. Nem szeretnék rólad írni, azt meg főleg nem, hogy más. Ha kell, írok én Masonről, de senkinek nem tetszene, hogy helyette a szőke fruskát istenítem, akivel elhagyta a rendezvényt. - Nem fogok Charlotte-ról cikket írni! Így is a média kereszttüzében van, képtelen lennék még jobban a tűzvonal felé taszigálni. Nem ezt érdemli, és ha ezt nem veszi észre, sajnálom, de én fogok neki segíteni!


Szavak száma: 623 Érdekesség: - Megjegyzés: - 

Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte&Kate Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte&Kate Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitimePént. Júl. 25 2014, 21:45


Charlotte & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.]

T
udom én, hogy Katenek nincs oka kedvelni Masont. Valószínűleg én se tenném, ha nem ismerném. Mármint, annyira nem ismerném, amennyire, mert azért még én se mondhatom el, hogy tudom milyen ember, de némi időt már töltöttem együtt vele és van fogalmam róla. Tudom, hogy a bunkó, flegma, egoista celebecske képes átformálódni gondoskodó, udvarias, kedves és figyelmes pasivá, akit érdemes szeretni. Csak azt nem tudom, melyik a színészi alakítás és melyik a valódi. Jó lenne kideríteni.
-Arról nem Ő tehet, hogy a filmek bénák. Ő jól alakít és ezt most mindenféle elfogultság nélkül mondom.- mert valljuk be, tehetséges színész, akárki akármit mond. Ez persze nem könnyíti meg az én helyzetemet, sőt. Csak ront az egészen, mert míg én a saját énemmel villogok, Ő ezernyi arcot viselhet. Rohadtul nem fair ez így.
-Ne. Ha Mason nem fog keresni, mindenre vágyni fogok, csak menő pasikra nem. Jó lesz nekem valami favágó Coloradoból vagy egy cowboy. Nem érdekelnek többé a menő pasik.- rázom nemlegesen a fejem, miközben ezt ledarálom és bár viccesnek hathat, cseppet sem vicc. Volt már alkalmam Masonhöz hasonló pasikhoz és, ha valamit tudok, az az, hogy nem érdemes velük kezdeni. A legtöbb, csak porig rombolja az egodat. Mason mondjuk ebben is más, mert ő inkább csiszolta, amikor arra buzdított, hogy ne érezzem magam kevesebbnek a kis színésznőcske mellett, akinek tetszett a ruhája, ez pedig mindennél többet ért nekem. Mintha kitekerve azt mondta volna, hogy gyönyörű vagyok.
-Tök mindegy. Azért az az egoista oroszlán iszonyat jól csókol. Azt hiszem, napokig ezt a jelenetet fogom visszajátszani a fejemben, ha épp pocsék napom lesz.- sóhajtok egyet ismét ábrándosan és a távolba pislogok, ahogy felidézem magam előtt a jelenetet. És az a duma... mint egy igazi romantikus regény főszereplője. Teljesen levett a lábamról, ami részben nevetséges, részben pedig jó. Kevés pasi van rám ilyen hatással.
-Nem akarok többé dolgozni. Hogy menjek így majd be a szerkesztőségre. Mindenki furcsán fog méregetni... összesúgnak a hátam mögött. Én nem vagyok elég erős ehhez. Talán, mégse függesztem fel a kapcsolatom az alkohollal.- vigyorodok el a végére, de persze nem tervezem, hogy alkoholista leszek, csak épp lehet, hogy sűrűbben nézek majd a pohár aljára, mint eddig. Azaz nem két havonta egyszer, hanem havonta kétszer. Az még nem vészes, nem?
-Egy forrócsokit tejszínhabbal és egyéb nyalánkságokkal. Szóval, legyen fullos. Szükségem van boldogság hormonra.- lesek fel a pincérre, de aztán gyorsan az asztalt kezdem szuggerálni, mert az jut eszembe, hogy talán rám ismer a pasi és mostantól ő is másképp néz majd rám. De pocsék celeb lennék, te jó ég.
-Nem is baj, ha nem iszol. Másképp nem tudnál ilyen bölcs dolgokat mondani, mert megint igazad van. Nem sokáig leszek szenzáció, ez a lényeg. Visszakapom a régi, Mason mentes életem... bár ennek valamiért nem örülök annyira, csak hát valami azt súgja, hogy nem fog keresni. A kis vitánk után biztos nem.- sóhajtok újfent, ahogy eszembe jut az a kora reggeli civakodás, vagy nem is tudom minek nevezzem. Ő megsértett, én megsértettem Őt és kész. Mindketten sértettek vagyunk az pedig esélytelen, hogy én menjek oda hozzá a bocsánatáért könyörögni. Nincs az a pénz. Eleget koppantam már életemben.
-Hogy a fenébe tudsz te ennyire erős és magabiztos lenni? Irigyellek, Kate. Elképesztő nő vagy és csupán azért nem sorakoznak a pasik az ajtód előtt, mert megvered őket.- vigyorodok el a végére, de tény és való, hogy ott virít szegénynek a homlokán a "kopj le" felirat, mert nem is akar pasikkal foglalkozni. Hacsak nem rövidtávon, de azt hiszem, Katere ráférne már egy kis szerelem. Talán, ehez a Mason ügyhöz se így állna hozzá, ha valaki felelevenítené benne milyen is rózsaszínben látni a világot.
-Tudod mit? Neked kellene megírnod egy cikket erről az egészről. Megengedném.- kúszik szelíd mosoly az arcomra, ahogy eszembe jut az egyetlen lehetőség, hogy is hálálhatnám meg Katenek, hogy most itt ücsörög velem. Ő az egyetlen, akitől nem sajnálnám a sztorit és szívesen olvasnám a cikkét egy buta szőke picsáról, aki bedőlt Mason Blackburrynek.


Music: [You must be registered and logged in to see this link.] | Words: donnóó | Note: ^^

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Charlotte&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte&Kate   Charlotte&Kate Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Charlotte&Kate
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Philip&Kate
» Briana & Kate
» Charlotte and Alex
» I need your help - Charlotte & Mason
» Charlotte Ellis Woodsen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Belváros :: Insomnia kávézó-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.