Philip&Kate

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Philip&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Philip&Kate   Philip&Kate Icon_minitimeVas. Szept. 07 2014, 20:33


- Na azt mindjárt gondoltam. - Villan meg az arcomon egy halvány, ám cinikus mosoly, ami szinte azonnal el is tűnik. Igazán nem akarok arrogánsnak tűnni, hiába vágom kívülről belülről az etikett minden betűjét, egyszerűen ilyen a személyiségem, főleg ha ilyeneket mond, hogy „nem annyira, mint a jelenlévők nagy része”.
- Hm. - Vonok vállat. Miért fenyegetne? Talán mert egy törtető loty... szóval annak tűnik? Persze nem áll szándékomban konkrétan így megválaszolni a kérdését. - Tudja a sikeres embereken mindig keresik a fogást, ez ezzel jár. Biztos vagyok benne, hogy manapság sok üzletemberen lehetne is találni, nos én, mint látja, igyekszem tisztességesen élni. Úgy gondolom jól csinálom. - Részletezem neki elégedetten, ha már ilyen kíváncsi. Az már más kérdés, hogy folyékonyan hazudok az arcába, de ezért vagyunk itt, nem igaz? Az ilyen rendezvények arra jók, hogy mindenki megmutassa milyen sokra vitte és mennyi pénze van, legalábbis én így gondolom. Nem hiába vagyok sokszor inkább a svédasztallal elfoglalva. Az én igazi terepem a fekete piac, nem pedig az itt pöffeszkedő túlsúlyos bankárok, meg a magukat piszkosul jónak képzelő brókerek. De ettől függetlenül a viselkedésem természetesen kifogástalan és a hölgyet sem fogom faképnél hagyni, ő kérdez, én válaszolok, ennyire egyszerű az egész, főleg ha ilyen csinos.
A hízelgésére csak egy kacér mosoly a válaszom, majd torkot köszörülök, s inkább belekortyolok a pezsgőmbe. Mit mondhatnék, szeretem a szép nőket, meg a bókokat is, de annyira hiú közel sem vagyok, hogy ez befolyásolhasson. A következőkre viszont egy kérdő tekintet fut át az arcomon.
- Mondja, Kate, ha nem cikkezni szeretne, akkor miért múlatná az időmet? - Kérdem egészen udvariasan, szándékosan nem mondtam ki, hogy miért rabolná az időmet persze. - Ha jól tudom maguk már írtak rólam egy cikket, bár hogy őszinte legyek még nem volt alkalmam elolvasni. - Vallom be végül, hogy technikailag kezembe sem vettem az újságot. - Na jó, rendben, legyen, - felelem rövidke gondolkodás után - fussuk azokat a kötelezőket, de lassan térjen a tárgyra kérem.

Bocsi ha gyenge lett, nagyon kizökkentett a suli így hirtelen.  simi
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Philip&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Philip&Kate   Philip&Kate Icon_minitimeVas. Aug. 31 2014, 14:58

Philip & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] - Nem annyira mint a jelenlevők nagy része. - Mosolyáról sütött, hogy legszívesebben valahol máshol lenne már, de ő döntött úgy, hogy eljön ide. Ő is, ahogyan én is, kötelességből jelent meg, és ebbe a társalgás is beletartozik.
Philip Colt nem az az ember, akinek húzni lehetne az idejét. Nyíltan, őszintén szeret játszani, ezt le is szögezte. A jól bevált taktikámat ezzel sutba is dobhattam, és a második kedvencemhez nyúltam.
- Miért fenyegetném? Semmi hasznom nem származna belőle. - néztem mélyen a szemébe ártatlan bárány módjára. Túlságosan is tekintélyes ember, hogy ilyen kevés információval a kezemben ostobán fenyegessem. Merész vagyok és nem idióta. Igen, szeretek ködösíteni meg utalgatni, és aki paranoiás annyira, hogy veszélynek higgye, arról tudom, valamit rejteget. A mellékes hobbimnak köszönhetően mindennap vékony jégen táncolok, így megtanultam mit szabad és mit nem. Azonban kezdtem azt gondolni, nagyobb falatba haraptam, mint hittem.
- Igen maga. - bólintottam. - Ez a rengeteg ember csakis maga miatt van itt. Még az ingyen pezsgő sem csábító ennyire. - kortyoltam bele a buborékos italomba újra. - A többség már válthatott néhány szót is magával. Nem minden díszvendég ilyen kedves és nyitott. - hízelegtem, bár már tudtam, hogy Mr. Colt nem vevő erre. Talán a megszokás hozta így.
- Pusztán szeretnék néhány kérdést feltenni. Valószínűleg meg sem fog jelenni az újságban, hiszen minden lapnak maga lesz a szenzációja, és mi szeretünk kitűnni. A kötelező köröket viszont így is le kell futnunk, a biztonság kedvéért elbeszélgetni mindenkivel, aki számít. - Nem hazudtam. Tényleg nem fog ez az interjú megjelenni a Los Angeles Times lapjain, mert már napokkal ezelőtt írtam egy cikket Philip Colt munkásságáról és újdonsült klubjának örömhíréről. Az én interjúim sokban eltérnek a hagyományostól. Engem más érdekel, például mit is művel valójában, és miért itt teszi azt.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Philip&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Philip&Kate   Philip&Kate Icon_minitimeVas. Aug. 31 2014, 13:13


- Szóval fontosnak tartja magát. - Húzom ajkaim egy visszafogott, egyszerre sármos és igencsak cinikus mosolyra. Ennél felszínesen kedvesebbek már aligha lehetünk egymással. Sejtheti, hogy úgy érzem kismillió jobb dolgom lenne, mint belekezdeni ebbe, már csak azért is, mert végre sikerült leráznom mindenkit és lehetne egy szusszantásnyi szünetem. De végül is ezért vannak az ilyen fogadások, nem? Hogy az ilyen törtető emberek mint a kis csaj az olyan sikeres emberek közelébe férkőzhessenek mint én egy-egy jobb cikk reményében. Legyen, elvégre csak a munkáját végzi.
- Hm. - Reagálom le röviden a szavait és magasra szegem az állam. Az eddigi egészen laza tartásom már meglehetősen tekintélyes. - Maga fenyeget engem, Kate? - Húzom fel enyhén a szemöldököm, ahogy lenézek rá. - Nos, - kezdem egy apró mosolyt ismét az arcomra csúsztatva – az üzleti és humanitárius eredményeim magukért beszélnek. És higgye el, ismert ember lévén ha csak a felét is elolvasnám annak, amit írnak rólam, valószínűleg az ágyból sem lenne kedvem felkelni reggelente. - Már majdnem hozzácsúszik az is befejezésként, hogy mi nem foglalkozunk a törtető, mindenen átgázoló újságírókkal, mint amilyen valószínűleg ő is, de végül csak lehúzom a maradék pezsgőm látva, hogy erre közeledik a pincér és a világosabb pezsgőből elveszek még egy pohárral, abból annyit ihatok amennyit csak akarok, becsípni sem lehetne tőle. Bár amennyi whsiky nekem általában lecsúszik... kérdés, hogy be tudnék-e még rúgni, vagy már a „napi vitaminadag” kategóriának számít nálam az ital.
- Egészségére, Kate. - Nézek le rá ismét, s megemelem felé a poharam, de mielőtt belekortyolnék még elmosolyodom. - Alkohol mentes. - Biccentek a sajátomra. Amikor viszont a fogadást dicséri érdekes kifejezés ül ki az arcomra.
- Én? - Ráncolom a homlokom, majd megcsóválom a fejem. Ugyan, nekem csak a színvonal emelése miatt kellett megjelennem. Tudhatná hogy mennek az ilyen fogadások a díszvendégekkel. Semmi közöm a rendezvényhez.
- De ne húzzuk egymás idejét, kisasszony? Szóval, miben segíthetek?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Philip&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Philip&Kate   Philip&Kate Icon_minitimeVas. Aug. 31 2014, 10:08

Philip & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] Mikor egy befolyásos férfiről szeretnék többet kideríteni, sosem magával a célszeméllyel kezdem. Kisebb halaknál kérdezősködöm, óvatosan, de lényegre törően. Philip Colt esetében azonban semmi konkrétra nem leltem. Mindenki jobban félt tőle, mint tőlem, ami arról ad tanúvallomást, hogy egy igazán nagy emberrel kell megbirkóznom. Felkeltette a kíváncsiságomat, és innen általában nincs vissza út. Fejest ugrok az ismeretlenbe, és csupán reménykedni tudok, hogy ezúttal nem égetem meg magam.
Kézfogás helyett egy gyengéd kézcsókot kapok, amire a reakcióm egy elfojtott mosoly volt, amit tapasztalataim szerint a lenyűgözöttség jeleként értelmeznek a férfiak. Be kell valljam, rendkívül vonzó férfi, és manapság valóban kevés úriemberrel találkozok, noha ezek a tulajdonságai sem teszik Mr. Coltot angyalibbá, mint amilyen. Minden közelében töltött másodperccel megbizonyosodom arról, hogy ez az ember tényleg nagyon szereti a látszatot és a színjátékot, így biztos van valamije, amit rejtegethet.
- Valóban ismerem magát. A legtöbb fontos ember hallott már magáról. - A fogadás hírére az egész szerkesztőség a feje tetején állt, és szoros küzdelmet kellett folytatnom, hogy én kapjam meg a lehetőséget, hogy interjút készíthessek Mr. Colttal.
- Tudja, csak szeretném közelebbről megismerni magát. Mindkettőnk szakmájában jól jön, ha kedves viszonyt ápolunk, nem gondolja? Maga sem szeretné, ha olyan készítene magával interjút, aki csak a többi lapban közölt információkból értesült, nemde? Kellemetlen szituációkat tudnak szülni ezek a félresikerült cikkek. - Mosolyogtam rendületlenül. A bevált taktikámat alkalmaztam, az apró kiegészítőkérdéseimmel szinte a beszélgetőpartnerem szájába adom a szavakat; a sejtelmes rossz gondolatokat, mint a kellemetlen cikkek, pedig ködös alapokra helyezem, ezzel bizonyítva az igazamat.
Mivel Mr. Colt kezében is volt egy pezsgőspohár, a felénk elhaladó pincér tálcájáról levettem egyet, majd a nagymenő klubtulajdonossal szemezve belekortyoltam. Egészen finom volt, üdítően hatott rám.
- Nagyon kiváló ez a fogadás. - Néztem körül. - Igazán kitett magáért.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Philip&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Philip&Kate   Philip&Kate Icon_minitimeVas. Aug. 31 2014, 09:14


Sosem voltak ellenemre az ilyen fogadások. Sok éve kinőttem már a vadabb dolgok előnyben részesítéséből, mint például egy végigbulizott éjszaka a klubomban. Na meg ez a fajta szórakozás a profilomhoz is jobban illik. Egyébként is, a nők elegánsan vonzóak, a pezsgő jó, az étel meg... hát elég szegényes adagokkal bökik ki a szememet, de a jókora svédasztal önkiszolgáló, így sűrűn felbukkanok a közelében. Mit tehetnék, férfiból vagyok. Most is épp oda indulnék, ha már végre valahára sikerült minden hosszas bájcsevejt befejezni, de újabb akadályba ütközöm, ami – vagyis történetesen aki – sajnos túl csinos, hogy gondolkodás nélkül lerázzam.
- Philip Colt. - Fogom meg a kezét, s ahelyett, hogy kezet ráznék gyengéden felhúzom és kezet csókolok. Bár az ajkaim alig érintik a kezét, de ez nem az a rendezvény, ahol illik nőkkel kezet rázni, ahhoz túl színvonalas. - De ezt ön már tudja. - Pont úgy néz ki, mint aki tudja, szóval nem tévedhetek nagyot.
Egyébként nem tűnök valami érdeklődőnek. A firkászokat sosem szívleltem, meg amúgy is ami most foglalkoztat az egyértelműen a nem messze lévő svédasztal.
- Miben segíthetek, Miss Blanchet? - Kortyolok a pezsgőmbe ráérősen. Ismerős a neve. Talán a sajtósom említette, amikor felvilágosított, hogy média téren mire lehet számítani a rendezvényen. Milyen jelzővel is illette? Oh igen, dögevő.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Philip&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Philip&Kate   Philip&Kate Icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2014, 12:21

Philip & Kate

[You must be registered and logged in to see this image.] A Beverly Hills Hotel az egyik leghíresebb és legszebb hotel, amit valaha is láttam, kifejezetten lenyűgöző, ami nagy szó, mert engem nehezen lehet lenyűgözni. Újságíróként kötelességem a legtöbb itt tartott rendezvényen jelen lenni, hogy a Los Angeles Times sorait kiegészítsem néhány exkluzív cikkel. Ez alkalommal azonban teljesen más okból érkeztem erre az elegáns fogadásra, amelyhez elegáns külső is dukált.
Erre az estére kizárólag Philip Colt miatt jöttem el.
Sokat hallani róla az alvilági körökben, ködös ciripeléseket, óvatos utalásokat. Kíváncsi természetemet eléggé felcsigázta a hír, mi szerint Los Angelesben tartózkodik egy ideig, mert egy új éjszakai klubot nyit. Jól titkolt hobbimnak hódolva mindent ki szerettem volna belőle szedni.
Egy rövid, kékeszöld koktél ruhát választottam az estére, hogy ne tűnjek ki, viszont minden adottságom előbukkanjon. Ezt a fegyveremet szívesen használtam fel újra és újra, nem félve attól, hogy egyszer megunom. A férfiakat sosem lehet megunni.
Belépve az óriási terembe, azonnal Philipet kezdtem keresni a szememmel. A sok jól fésült, csinosan öltözött ember között nem volt nehéz megtalálni, csak ki kellett választanom a legjobban körülrajongott férfit. Határozottan átszeltem a termet, majd Colt mellett állapodtam meg. Vártam, amíg egyedül nem hagyták a bájcsevegni vágyó pénzes gazemberek. Be kell valljam, elég sokat kellett időznöm, míg végül eljött az én időm. A férfi elé léptem, elállva ezzel az útját.
- Üdv, Kate Blanchet vagyok, a Los Angeles Times újságírója.-  nyújtottam neki kezet egy sokatmondó pillantás kíséretében.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Philip&Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Philip&Kate   Philip&Kate Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Philip&Kate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Charlotte&Kate
» Briana & Kate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Beverly Hills :: The Beverly Hills Hotel-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.