Briana & Kate

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Briana & Kate Empty
TémanyitásTárgy: Briana & Kate   Briana & Kate Icon_minitimeCsüt. Júl. 03 2014, 00:10

Briana & Kate

 Már hetek óta tervezgettem, hogy valaki után nyomozgatni kezdek. Hiányzott az izgalom, ami a kémkedéssel és ármánykodással járt. Ráadásul néhány titkos "szerződésem" lejárata is szélsebesen közeledett. Szeretem a bűnös életemet, olyan mámoros az idő, amelyet benne töltök! A legújabb kiszemeltem az egyik jól menő sztriptíz bárban ténykedik, a The Black Widow Clubban.Érdekes embernek tűnik azok alapján,amit a nem tömérdek publikus információk engedni láttatnak. Párszor elsétáltam a club előtt, merő véletlenségből, egy szőkét láttam sokszor mellette lebzselni, alapvetően pedig állandóan elfoglalt volt. Láttam benne némi fantáziát. Szóval, érdekesnek tűnik. Elég érdekesnek, és veszélyesnek, hogy mielőtt követni kezdeném, kipuhatolózom, mikor van teljesen egyedül, privát helyen. Ritkán vagyok ennyire óvatoskodó, persze mindig kell ügyelnem a lebukásra, ez az ember azonban az eddigi legnagyobb kockázat lehet, muszáj kétszeresen is vigyáznom. Vakmerő vagyok, nem ostoba. Elengedhetetlen tudnom, mikor szükséges a távolból figyelnem, vagy a közvetlen közelből alakítani az eseményeket. Most arra a döntésre jutottam, nincs elegendő rendelkezésemre álló anyag, hogy tudjam megéri-e belevágni a projektbe. Igazi terepmunka, kedves Blanchet kisasszony!
Sokat tűnődtem, milyen módon kellene közelebbről szemügyre vennem a helyzetet. Mindenképpen be kellett jutnom a klubba, ezért eszembe jutott, esetleg álláskeresőként tündöklök majd. Azonban hamar rá kellett ébrednem, nem vagyok egy fedett ügynök, így inkább maradtam Kate Blanchetnél. Ebben a szerepben vagyok a legkiválóbb, és a legjobb formámra volt szükségem.
Az esti látogatásomhoz eléggé "újságírósan" öltöztem fel. Egy szolid, barna ruhát húztam magamra, fekete magas sarkúval. A sminkem szelíd tusvonalból, pirosítóból, illetve egy halvány árnyalatú ajakfényből állt. A tükörbe nézve megállapítottam, hogy nem tűnök potenciális zsarolónak, célomat elértem, indulhatok.A klub nem rég nyithatott ki, hiszen mikor beléptem szinte üres volt az egész, elvétve lézengtek vendégként érkező férfiak. Kirázott a hideg az egész épület kisugárzásától, általában kerülöm az ilyen szórakozóhelyeket, van, hogy a hasonló bárok egész környékére be nem teszem a lábam. Azonban dolgom volt. Tökéletesen akartam végezni, kénytelen voltam körbeszaglászni. Alaposan körülnéztem, kamerák után kutatva, amiből egyet sem találtam. Természetesen, ez nem azt jelenti, hogy nincsenek remekül elrejtve valamerre. Ezek után az arcokat vizsgáltam meg. Pár sötét alak, a táncosnők, és hopp, a szöszi! Rögtön egy magabiztos mosolyt villantottam, elindulva felé. Útközben mérlegeltem, megéri-e őt is megkörnyékezni. Ha ilyen jóban vannak a célpontommal, talán kettő az egy ellen szituáció alakulhatna ki, az az én húznám a rövidebbet. Bevállalom, hogy a lányt is megfogom valamivel, amitől elhallgat, vagy inkább a törzsvendégekkel kezdjem? Gyorsnak kell lennem, futott át az agyamon. A szöszke nem tűnik ártatlannak, minden vetkőző nőnek van egy súlyos titka, amiért egy bárban köt ki. Mellé léptem, megszólítottam.
- Szia, elnézést, te itt dolgozol? Segítenél?- A le nem vakarható mosolyommal szerettem volna pozitív válaszra bírni.

Szavak száma:432Érdekesség: Ruha Megjegyzés: Remélem megfelel, és ne haragudj a kései kezdésért.Smile

Vissza az elejére Go down
 
Briana & Kate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Briana & Thomas
» Charlotte&Kate
» Philip&Kate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Belváros :: The Black Widow Club-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.