Like Nobody Else

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Jason Brooks
Artist
Artist



ζ Posts Number : 206
ζ Join date : 2014. Aug. 09.

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 02 2014, 01:41


Alison & Jason




18+

Elmosolyodom, és az egyik szemöldököm a magasba vonva ingatom a fejem, mintha kicsit kételkednék a hallottakban, amikor közli, hogy előbb-utóbb működni fog rajtam a meggyőző ereje, és minden titkomat elcsicsergem neki.
- Meglátjuk – nyugtázom, és a szememben egy csöppnyi játékosság csillan. – De sportszerű leszek: nem csak a nőknek vannak ám ilyen képességeik – teszem hozzá továbbra is somolyogva, és megeresztek felé egy titokzatos pillantást.
Imádom, hogy ennyire magabiztos, és azt is, ahogy ezzel hatni tud rám. Az ilyen kijelentésekkel általában ösztönös tiltakozást vált ki belőlem, de nem is feltétlenül azért, mert tényleg ilyen vészesen komolyan gondolom, csupán annyira jól esik ellent mondani neki. Jól esik belemenni ezekbe a játékokba, amiknek a vibráló ereje rendre előcsalogatja a régi vonásaimat.
Ez a tűz is, amivel jelenleg a beteljesülés felé hajtom magunkat, sokkal inkább volt jellemző a régi Jasonre, mint erre a mostani képződményre, amit az évek során létrehoztam. Furcsa, hogy mennyire kihozza belőlem a felszín alatt rejtőző dolgokat, de igaza van abban, hogy talán most pont erre van szükségem. Jelenleg legalábbis minden idegszálammal így gondolom.
Érzem, hogy eléri a csúcsot, és mihelyt ez megtörténik, én sem erőlködök tovább azon, hogy ezt megakadályozzam. Szinte pillanatokkal utána én is megérkezek, és egy meghitt kis levezetés után fáradtan dőlök le mellé.
A vér még mindig túlságosan gyorsan áramlik az ereimben, és a légzésem is elég erőteljes, de szeretem ezt a néhány percet. Szeretek ilyenkor hátradőlni, lehunyni a szemem, és élvezni, ahogy a heves érzések után apránként megnyugszik a testem. És irtó jól esik közben bármiféle gyengéd érintés, finom cirógatás.
Reménykedek, hogy most nem fog felugrani mellőlem, és valami mondvacsinált indokkal elillanni valahová. Éppen ezért apró mosolyt csal az arcomra, amikor megérzem az első érintését a karomon, és annak is örülök, hogy közelebb bújik hozzám, és a mellkasomra hajtja a fejét. Így azért mégiscsak biztosabb vagyok benne, hogy elégedett. És voltaképp én is az vagyok. Nem tudom, lehet-e többet várni egy estétől.
- Igen, ez becsülendő hozzáállás – bólintok, amikor a tetoválása mértjéről beszél. – Olykor engem is emlékeztethetne erre valami – jegyzem meg elgondolkodva, egy halvány mosollyal, és továbbra is csak szórakozottan futtatom az ujjaimat az oldalán.
- Ha eddig nem fáztál meg, akkor már nem ezen fog múlni. És persze rajtam sem – hajolok felé egy apró csókot nyomva az ajkaira, majd felállok, és újból magamra kormányozva az alsómat az inge után nyúlok, amit a vállaira is borítok, amikor ő is feltornássza magát az ágyból. – Ez azért jól jöhet – ölelem rá az anyagot már most, mikor még el se indultunk.
Az erkélyen aztán én is rágyújtok, és elégedetten fújom a füstöt a város arcába. Tényleg lehűlt a levegő, legalábbis ezt jelzi a bőrömön jelentkező libabőr réteg, de most valahogy mégsem fázom. Az egyetlen, ami miatt mégis arra gondolok, hogy talán nem ártott volna magamra kapni azt az inget, az a paranoiám, hogy valamelyik sarokból mindjárt villan a vaku, és így kerülök majd be az újságokba. Éjnek évadján mindössze egy alsónadrágban cigizve az erkélyen, egy szintén hiányos öltözetű nőt ölelgetve.
Utálom, hogy mindig erre kell gondolnom, bármit is teszek, de hát, ahogy a rosszmájúak mondani szokták, tudtam, hogy mire vállalkozok, amikor erre a pályára léptem. Persze ez csak a legritkább esetben igaz.
- Na? Hozzam azt a lepedőt? – fonom át szorosabban a derekát, ahogy egy mosollyal a fülébe mormogok.
- A fürdőnek csupán egy feltétele van – fújom ki a füstöt egy kis szünetet tartva, és megint csak elmosolyodok, már az előtt, mielőtt kimondanám a következő mondatot. Nem tudom, mi van velem ma. Az utóbbi pár évben összesen nem mosolyogtam ennyit, mint ma éjszaka.
- Mégpedig az hogy kénytelen leszel elviselni a társaságomat – fordítom finoman magam felé, és az állát megemelve megerősítem a kijelentést egy csókkal.





Music:link | Words: szavak száma | Notes: megjegyzés


A hozzászólást Jason Brooks összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 02 2014, 02:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Alison Shepard
Artist
Artist
Alison Shepard


Like Nobody Else - Page 4 34hw1mx ζ Posts Number : 227
ζ Join date : 2014. Aug. 10.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles utcáin/a tetováló szalonban
ζ Job : tetováló művész, illegális versenyző, kezdő díszlettervező
ζ : Like Nobody Else - Page 4 2rohnro

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 02 2014, 02:20


i just want this now with you...

Annyiféle érzés tombol most bennem és képtelen vagyok valahogy eltüntetni őket. Félelem attól, hogy mindez árt a kapcsolatunknak. Öröm, amiért sikerült ennyire feloldódni mellette és egyben sikerült őt is feloldani picit. Aggodalom, amiért rádöbbentem, hogy fontosabb nekem, mint kellene. Vágyakozás, hogy az este tovább tartson. Irracionálisan tovább és még megannyi vegyes érzelem. Legerősebb ezek közül mégis az, hogy akarom őt. Annyira lüktet bennem ez az érzés, hogy minden érintésemet és csókomat már, csak ez irányítja. Ahogy feljutok a csúcsra is, csak ezt érzem, hogy akarom őt, ezt, újra és újra, minden lehetséges alkalommal, meghitten és boldogan... szerelmesen. Igen, talán erről lehet szó, de esküszöm nem vagyok biztos benne. Nem tudom, hogy nem-e csupán azért érzem most ezt, mert már rég volt ilyesmi romantikában részem vagy, mert hosszú ideje ő az, akit ennyire közel engedtem magamhoz... fogalmam sincs. Nem is biztos, hogy a megfelelő szó jár épp az eszemben. Lehet, hogy ez csak fizikai vonzalom még mindig, csak nem sikerült még két menet után se leküzdeni? Talán holnap. Holnap mindenre fény derülhet. Ha reggel úgy ébredek, hogy hidegen hagy az érintése, akkor ez az este tényleg csak a vágyaink kiélése volt és semmi több. Talán.
-Ez az egész csak azért nem fair amúgy, mert belőlem alapból fele olyan nehéz sincs kiszedni valamit, mint belőled.- súgom oda, miután sikeresen átélek egy újabb orgazmust és nagyjából lecsitulnak a kedélyek. Csak most jutottam el odáig, hogy valamivel lereagáljam ezt a kijelentését, mert eddig az uralta jószerével az elmémet, hogy Vele vagyok és őrülten élvezem minden pillanatát. Nem csak a szexnek, hanem a mellékes dolgoknak. A szavainak, az érintéseinek, a gesztusainak.
Csendben cirógatjuk egymást és próbálunk lehiggadni, mikor egy hirtelen ötlettől vezérelve kitalálja, hogy megnézi a tetoválásom. Nem is sejtettem, hogy egyáltalán emlékszik rá, hogy olyanom is van, de nem ellenkezek. Mit takargassak már magamból? Nyitott könyv vagyok számára és csak abban reménykedek, hogy idővel, ahogy szép lassan kiismer majd, talán eldől mi legyen velünk. Vagy vonzóbb leszek számára, vagy épp undorítónak fog tartani, legfőképp a múltbéli hibáim miatt. Ettől is félek igazából, de nem fogok semmit eltitkolni előle, ha érdeklődik. Ha már ilyen közel kerültünk, nem akarom, hogy esetleg máshonnan halljon majd ezt-azt és számon kérje, hogy neki miért nem mondtam?
-Talán egyszer csinálok neked valami hasonlót. Persze csak, ha szeretnéd.- mosolyodok el és próbálom nem szóba hozni a mostani tetoválást, hiszen tudom jól, hogy attól mindig begubózik, ha szóba kerül. Vagyis, egyszer így történt, gondolom most se lenne másképp, elrontani pedig nem akarom ezt a pillanatot. Később. Később úgyse fogom kibírni, hogy ne kérdezzek rá, őt mire emlékezteti a tetoválás, amitől annyira meg akar szabadulni? Meg akarom Őt érteni végre és nem csak elképzelésekből táplálkozni, amik vagy valósak vagy nem.
Gyenge pír szökik az arcomra, mikor apró csókot lehel ajkaimra és konkrétan közli, hogy ő bizony simán át fog ölelni. Valamiért, most már furcsa, hogy még szeretkezés után is bátran megcsókol. Persze, nem bánom. Egy cseppet sem, sőt. Örülök neki. Azt jelenti, hogy még ő sem érzi itt az idejét annak, hogy visszaessünk az alap szerepünkbe.
-Köszönöm.- motyogom, mikor a hátamra teríti az inget, ami immár kiegészítőmmé vált, majd kibattyogok vele és rágyújtok. Arcomon apró mosoly játszik, ahogy gyengéden átölel és sok mindent megtennék azért, hogy ez így is maradjon. Mindezt viszont magamban kell tartanom. Nehéz lesz normálisan viselkednem mellette, ha rajtam lesz a késztetés, hogy odabújjak hozzá.
-Nem. Ez így tökéletes.- sutyorgom vissza mosolyogva, miközben kezem karjára simítom és csak bámulok a városra csendben füstölögve. Még mindig eljátszadozok a gondolattal, hogy mindez valóságos és nem csak a ma este elő tört vágyaink eredménye.
-Hallgatlak.- vigyorodok el, mikor közli, hogy van egy feltétele a fürdőnek, közben újabb adag füstöt fújok ki, végül várom, hogy közölje, amit szeretne. Szavai hallatán akaratlanul is elmosolyodok és érzem, hogy a szívem meglódul, holott alig pár perce állt normális tempóba. Szerencsétlen, el sem tudja képzelni mi bajom van, mert egy este alatt most legalább ötödjére kell tempósabban vernie.
-Igazából örülnék neki.- suttogom ajkaiba, még mielőtt hagynám, hogy megcsókoljon, majd gyengéden viszonzom is és felpislogok rá. Annyira olyan ez az egész, mintha együtt lennénk, hogy az már fáj. Viszont ez egy édes fájdalom számomra, mivel megtehetné azt is, hogy csak ellézeng mellettem és, mivel már megkapta, amire vágyott, nem is törődik velem. Ennek ellenére még most is úgy csókolgat, mintha mindez teljesen normális lenne.
-Elférünk ketten is a zuhanyzóban, vagy szűkös a hely?- vigyorodok el, ahogy eszembe jut ez az apró kérdés, közben kifújom az utolsó adag füstöt és elnyomom a cigimet. Ezután végre szabad az út, hogy megforduljak és átöleljem a derekánál, arcom pedig nyakába fúrjam. Annyira jó ez most, hogy van valaki, aki gyengéd velem, hogy még én is elcsodálkozok, mennyire hiányzott ez. Mindezek után viszont, amint ő is elnyomja a cigit, kézen fogom és magam után húzom befelé. Még menet közben lecsúsztatom vállamon az inget és szembe fordulva vele, vigyorogva húzom a fürdőbe. Megkergültem. Ebben teljesen biztos vagyok.


Music: zenee :3

Vissza az elejére Go down
Jason Brooks
Artist
Artist
Jason Brooks


Like Nobody Else - Page 4 Tumblr_n8hux0o_M4_W1tejn5ko8_500 ζ Posts Number : 206
ζ Join date : 2014. Aug. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : The Orpheum Színház
ζ Job : dancer, actor

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 03 2014, 22:13


Alison & Jason




- Egyszer azt mondtad, szereted a kihívásokat – pillantok felé egy szemtelen kis mosollyal, mikor azt állítja, hogy belőlem nehezebb bármit is kihúzni, mint belőle. Ez így igaz, de hát nem szoktam hozzá, hogy csak úgy kiadom magam. Az információ tudás, és a tudás hatalom. Ergo minél kevesebbet tudnak rólam, annál kevésbé vagyok támadható, és annál kevésbé tudnak visszaélni vele.
Persze nem állítom, hogy Alison megtenné, sőt, minél több időt töltök vele, annál inkább úgy érzem, hogy bízhatok benne, de akkor is idő kell, amíg felengedek egy kicsit.
Na meg, az újságíróknak egyfolytában nyilatkoznom kell, és ez hamar megtanított rá, hogyan térjek ki a válaszok elől, hogy legyek rövid, lényegre törő, és a lehető leginkább titokzatos és többértelmű. Mióta híres lettem, majdhogynem teljesen leszoktam a konkrét válaszokról, ebbe most gondolok csak bele.
- Ma este azért nem panaszkodhatsz – gondolok ezzel arra, hogy az est folyamán szerintem többet tudott meg rólam, mint a két hét alatt együttvéve. De most, ahogy itt fekszünk egymás mellett, szinte összebújva és egymást cirógatva, valahogy nem bánom. Egyedül talán csak azt, amikor Amyről kezdtem beszélni neki. Azt nem kellett volna, ezt biztosan érzem, de szerencsére jól időzítettünk ezt az összebújós programot. Így én is és ő is sikeresen túllendültünk azon a részen.
Ahogy a tetoválását simogatom, és kissé elmélázok rajta, hogy voltaképp ő mennyivel jobban is áll hozzá a dolgokhoz, mint én, hirtelen felajánlja, hogy rám is varr valami hasonlót, ha akarom. Felpillantok rá, és néhány pillanatra elmerülök a tekintetében. Akaratlanul is eszembe jut, hogy ennek azért van tétje. Ha tényleg megcsinálná, az már biztos örökre rá elékeztetne, ahogy ez a mostani minta is visszavonhatatlanul emlékeztet valakire, és amitől már csak szabadulni szeretnék. De még az sem olyan egyszerű, simítok végig automatikusan a begyulladt részen.
- Lehet, rám férne – mondok végül csak ennyit, de megtűzöm egy félmosollyal, és nyomok egy lágy csókot a tetoválására, majd az ajkaira is, majd felkelek az ágyról, hogy magamra kapjam legalább az alsómat.
Ráterítem az ingemet a vállára, és már indulunk is a teraszra, hogy cigi közben szépen magamhoz ölelhessem. Közben eszembe jut, hogy ez most valahogy érezhetően más, mint ami az eddigi nőkkel volt, ha nagy ritkán aludt itt valaki. Szex után vagy simán alvás, vagy csak a szemkontaktus nélküli, hideg udvariaskodás ment. Ilyesmi pláne nem jött soha szóba, hogy cigizés közben átölelem a teraszon, hogy meg ne fázzon; most viszont meglepően jól esik. Azt hiszem, kérnie sem kellett volna tőlem, a kezem automatikusan a derekára kanyarodott volna.
Közli, hogy zuhanyozni szeretne, én pedig egy sunyi mosollyal felajánlom a társaságom. Azt mondja, örülne neki, és a csók után, ahogy elnyomjuk a ciginket, már húz is a fürdő felé.
Látom rajta, hogy tényleg felvillanyozta az ötlet, és valamiért arra gyanakszom, hogy jár valami a fejében, de fogalmam sincs, hogy mit tervezhet. Menet közben felém fordul, és leejti magáról az inget, ezzel pedig sikerül mosolyt csalnia az arcomra. Ha nem lett volna az utóbbi másfél órán belül két orgazmusom, ezzel most baromira felizgatna.
- Szerintem meg tudjuk oldani, hogy kényelmes legyen... – lépkedek utána somolyogva, mint akit megbűvöltek, és mihelyt beérünk, becsukom magunk után az ajtót, és mint aki már meg is feledkezett róla, hogy miért jöttünk, hozzá is préselem az ajtóhoz, és tenyereimmel közrefogva az arcát, hevesen megcsókolom. Nem tudom, ez most honnan jön, vagy miért, egyszerűen csak kívánom, és nem akarom elnyomni magamban ezt a vágyat. Ma este már úgyis mindegy. Ma este már nincs értelme ó visszafognom magam.
A kezeim közben lesiklanak a nyakára, majd a vállaira, onnan pedig az oldalára és a hátára tévednek, annyira jól esik, hogy ruha nélkül, a selymes bőrét simíthatom. Nem tudok betelni vele.





Vissza az elejére Go down
Alison Shepard
Artist
Artist
Alison Shepard


Like Nobody Else - Page 4 34hw1mx ζ Posts Number : 227
ζ Join date : 2014. Aug. 10.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles utcáin/a tetováló szalonban
ζ Job : tetováló művész, illegális versenyző, kezdő díszlettervező
ζ : Like Nobody Else - Page 4 2rohnro

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 04 2014, 18:26


i just want this now with you...

Kihívások? Nem mindegy, hogy egy autóversenyt nevezünk kihívásnak, vagy, hogy megpróbáljam megfejteni Jason dolgait. Olyan, mint egy régi könyv, amit levenni még le tudok a könyvespolcról, de képtelen vagyok kinyitni. Csak azt remélem, hogy az idő segít majd és, ha a kitartásomon múlik, akkor sikerülni is fog. Nem szokásom feladni. Soha.
-Igen, ez így van. Látom, figyeltél.- vigyorodok el, miközben én is fel lesek rá és egy rövid ideig az arcát kémlelem. Tényleg nagyon jó lenne érteni Őt. Akkor sok mindenre választ kaphatnék. Többek közt arra is, hogy van-e értelme gyengéd érzelmeket táplálnom iránta, vagy sem.
-Eszembe se jutott panaszkodni.- szemtelenedik el arcomon a mosoly, majd mellkasára hintek egy apró csókot és tovább körözgetek körmeimmel a hasán. Őrjítően édes tud lenni, az már egyszer biztos. Az pedig, ahogy itt fekszünk összebújva, miközben egymást cirógatjuk, elképesztő érzés. Tényleg olyan picit, mintha bármi közünk lenne egymáshoz komolyabban. Idilli és romantikus, amire már igen csak szükségem volt, de van egy sanda gyanúm, hogy neki is.
-Remélem tudod, kinek kell szólnod, ha elhatároznád magad.- duruzsolok halkan, miközben végig simítok óvatosan a hegen is és fejcsóválással jelzem, hogy ez még mindig nem tetszik. Bár talán, a kis borogatás már javított rajta valamennyit, azért még mindig elég durván néz ki. Azt hiszem, mielőtt kidőlnénk, ráveszem még egy borogatásra.
Az idilli hangulatot végül megtörjük, de nem sokáig, mert pár perc múlva ugyanígy összebújunk az erkélyen, mintha már el se akarnánk többé szakadni. Részemről mondjuk, ezzel nem is lenne semmi problémám. Valahogy úgy érzem, hogy akarom őt az életembe, a mindennapjaimba és, hogy meg akarom vele osztani ezt az egészet. Még, ha nem is sok, vagy érdekes, mert ugye nem vagyok valami egetrengetően érdekes nőszemély. Oké, a verseny, talán dob egy picit az összképen, de szerintem az se nagy ördöngősség.
Nem tudom igazából eldönteni, hogy mi ez az egész, mert érzem, hogy élvezi Ő is, hogy itt vagyok és "kissé" összemelegedtünk, és mintha picit fel is engedett volna, ugyanakkor azt is érzem, hogy még mindig benne van az az óvatos tartózkodás. Nem is merem olyan téma felé terelgetni a beszélgetést, amivel csak azt érném el, hogy begubózzon.
Sokkal jobb most élvezni, ahogy játszadozunk. Szemtelenül mosolyog, miközben követ a fürdő felé és közli, hogy talán megoldjuk majd, hogy elférjünk. Remélem, ez alatt arra gondol, hogy majd édesen összebújunk, mert arra még mindig vágyom. Azt hittem, talán csillapodik majd egy picit ez az érzés ezután az egész őrület után, de úgy tűnik, csak erősebb, amivel nem is lenne nagy probléma, ha nem tenne még ő is rá egy lapáttal. Látom az arcán, hogy tetszik neki, ahogy meztelenül előtte riszálok, ami dob az egómon, mert ez azt jelenti, hogy nem csak a szex hevében tetszett neki rajtam bármi is. Arra viszont nem számítok, hogy amint a fürdőbe érünk, az ajtónak présel, és olyan csókkal illet, amitől majd, hogy nem megremeg a lábam. Nem is tudom elfojtani azt a kéjes nyögést, ami hirtelen kikívánkozik belőlem, közben tenyereim csípőjére simítom és közelebb húzom magamhoz. Ez az, amivel teljesen összezavar, mert ezt már tényleg nem tudom hova tenni. Úgy viselkedik, mint akit teljesen megbabonáztam, de ennek ellenére tudom, hogy mi a véleménye még mindig arról, hogy komolyabban együtt legyünk. Kész ellentét az, amit tesz és amit mondott nem rég. Vagy még talán ő se tudja? Esetleg szimplán ki akarja élvezni az estét és még mindig a szex hatása alatt van? Gőzöm nincs, de őrülten élvezem, ahogy kezeivel bebarangolja a testem.
-Nem tudom, hogy leszek képes ezek után visszafogni magam, és nem neked esni akárhol.- suttogom végül ajkaiba, ahogy egy rövid időre elszakadok tőle, de aztán azonnal újra megcsókolom, hátha majd akkor fel se tűnik neki, hogy egyáltalán mondtam valamit. Ezt nem akartam most így oda vágni, mert még a végén arra fogja ösztönözni, hogy abbahagyja. Még mindig nem tudom mire, hogyan reagál és ez frusztrál. Jobb esetben, csak elvigyorodik és még forróbban csókol én pedig tovább kántálhatom magamban, hogy ez semmi komoly, csak élvezzük egymás társaságát egy ideig.
Amint úgy érzem, hogy kezd belőlem lassan nimfomániást csinálni és, már megint csak a szexre tudok gondolni, eltolom magamtól és elmosolyodok, hogy aztán a zuhanyzóhoz sétáljak és megnyissam a csapokat. Miközben kezem a víz alá tartom és beállítom, hogy pont jó legyen a hőmérséklete, olykor-olykor rásandítok, várva a pillanatot, hogy ledobja magáról a boxert. Most először premier plánban barangolhatná be tekintetem a testét és a gondolattól is megborzongok.


Music: zenee law

Vissza az elejére Go down
Jason Brooks
Artist
Artist
Jason Brooks


Like Nobody Else - Page 4 Tumblr_n8hux0o_M4_W1tejn5ko8_500 ζ Posts Number : 206
ζ Join date : 2014. Aug. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : The Orpheum Színház
ζ Job : dancer, actor

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 04 2014, 21:56


Alison & Jason




18+

- Rád mindig figyelek – suttogom vissza, miközben látom, hogy az arcomat figyeli. Talán azt nézi, hogy igazat mondok-e, vagy fogalmam sincs, de most még csak ez sem zavar. Nem jövök tőle zavarba, inkább viszonzom a pillantását, és elmosolyodok a kijelentésén, hogy esze ágában sincs panaszkodni a ma estét illetően.
Pedig az elején még nagyon nem gondoltam, hogy ide fogunk kilyukadni. Még akkor sem, ha éreztem, és az előző találkozók alapján biztosan tudtam is, hogy vonzódom hozzá. Olyan nekem, mint valami mágnes, ha nap közben nem figyelek, magához vonzza a gondolataimat, ha pedig velem van, állandóan meg akarom érinteni, és eddig erőszakkal kellett visszatartanom magam, hogy ne lépjem át azt a határt, amit meghúztam magamnak. És amit ma éjszaka sikerült teljes mértékben ledönteni.
Hogy mi lesz ez után? Na igen, az már megint egy másik kérdés. Fogalmam sincs. De ma valahogy képtelen vagyok tartósan ezen gondolkodni, nem esik jól egy percet sem erre vesztegetni, amikor annyi minden mást csinálhatunk még most.
Most jól esik a gondolat, hogy elengedhetjük magunkat, azt csinálunk, amit akarunk, és mindez büntetlen marad. Értem úgy, hogy később sem lesz meg a böjtje, nem zavarjuk össze magunkat és egymást annyira, hogy már ne lehessen többé kibogozni a szálakat. Bármilyen irányban is alakul majd ez később. De esküszöm, most nem tudnám megmondani, hogy mit miért teszek, vagy hogy mit várok a holnaptól. Olykor még magamat is képes vagyok meglepni.
Például amikor a fürdőszobába beérve, egy hirtelen fellángolástól vezérelve az ajtónak nyomom Alisont, és egy heves csókot követelek tőle. Ez is szinte ösztönösen jön, ilyen az, amikor nem töprengek, nem gondolkodok semmin, csak engedem, hogy magukkal sodorjanak a vágyak.
Amit suttog, attól egy pillanatra elmosolyodok, és érzem, hogy a gondolatra libabőr kúszik a karjaimra.
-  Ha megteszed, egész biztosan címlapra kerülünk – töröm meg a csókot, mert ezen nem tudok nem elvigyorodni. – Főleg, ha az azt követő interjúáradatban elszólom magam, hogy hogyan is ismerkedtünk meg.
De mihelyt kimondom, feltűnik, hogy ezt pont úgy hangzott, mintha a hivatalos kapcsolatunkat tervezgetném, és ez engem is meglepetésszerűen ér, így inkább próbálom az ártatlan, kissé szemtelen és komolytalan mederben tartani a témát.
Finoman eltol magától, de nem megy messzire, csak a zuhanyzóig, ahol elkezdi beállítani a vizet. Nekem pedig eszembe jut, hogy milyen kár, hogy második alkalommal nem itt estünk egymásnak.
De túlságosan hívogató a helyzet, hogy sokáig az ajtónál ácsorogjak, és csak messziről nézzem, hogy mit bűvészkedik. Inkább megszabadulok az alsómtól, és az egyik hívogató hátrapillantásától kísérve csatlakozom hozzá a kellemesen meleg vízsugarak alá. Ahogy elkapom a derekát, és finoman magamhoz húzom hátulról, a kezeim ismét engedem végigfutni a testén a fürge vízcseppek barázdája mentén, és a borostámmal a nyaka hátsó vonalát karcolom.
- Nem tudom, mit művelsz velem... – mormogom a fülébe teljesen tanácstalanul, és magam sem igazán tudom eldönteni, hogy ezt most bóknak szánom, vagy inkább vallomásnak.





Vissza az elejére Go down
Alison Shepard
Artist
Artist
Alison Shepard


Like Nobody Else - Page 4 34hw1mx ζ Posts Number : 227
ζ Join date : 2014. Aug. 10.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles utcáin/a tetováló szalonban
ζ Job : tetováló művész, illegális versenyző, kezdő díszlettervező
ζ : Like Nobody Else - Page 4 2rohnro

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 04 2014, 22:23


i just want this now with you...

"Rád mindig figyelek." Jelen pillanatban ez szebbnek hangzik, mint egy szerelmi vallomás. Nem tudom, komolyan nem tudom, hogy miért mond ilyeneket, miért teszi azt, amit és, hogy mi lesz ebből, ahogy azt se tudom, hogy fogom lerendezni ezt az egészet magamban, de most csak a pillanatnak akarok élni. Kihasználni minden percet, hogy aztán úgy írjam fel ezt a napom a képzeletbeli naplómba, mint életem legszebb és legromantikusabb estéje.
Nem is nagyon tudok mit válaszolni erre. Csak pislogok rá csendben, és reménykedek, hogy nem süt rólam a... szerelem. Már, ha ez tényleg az. Végig gondolom az utóbbi hetet, hogy milyen sokat gondoltam rá, plusz hozzáadom a ma estét és azt a sok érzelmet, ami kavarog bennem, végül kénytelen vagyok nem azt mondani, hogy belezúgtam. Ebben az egy hétben akármi vicceset hallottam vagy láttam, vagy szimplán csak tetováltam valakire valamit, folyton rajtam volt a kényszer, hogy felhívjam és elmeséljem neki. Vagy felhívjam csupán azért, hogy halljam a hangját. Erről viszont azt gondoltam eddig, hogy szimplán csak sértette a büszkeségem, ami történt a taxinál vagy, hogy a békülés szándéka volt bennem. De nem. Hiányzott, annak ellenére, hogy nem voltunk még sülve-főve együtt.
Nem tudom örüljek-e, amiért ez a helyzet. A nagy számat ismerve, simán elárulom magam seperc alatt, mint ahogy azt a fürdőben is teszem majdnem az ajtónál csókolózva. Fáj, ha arra gondolok, hogy holnap, ha találkozunk valahol vagy holnapután vagy azután, nem csókolhatom meg üdvözlésképp, nem bújhatok oda hozzá és nem cirógathatom, mert azzal csak bajba keverném. Amúgy se biztos, hogy erre vágyna. Talán ez az este után rám férne újabb egy hét, hogy átgondoljak mindent, de az borzalmas lenne.
-Eszem ágában sincs rád uszítani az újságírókat. Ezért kell majd visszafognom magam, csak nem tudom képes leszek-e rá. Nem ártana majd megbeszélnünk pár szabályt.- vigyorodok el a zuhanyzó felé menet, de közben újra csak kattogni kezdenek a fogaskerekeim és ezen az újságírós dolgon kezdek gondolkodni. Miért mesélné el a találkozásunkat? Simán mondhatná azt, hogy csak egy nőcske vagyok, hogy ezzel lekoptassa a firkászokat. Nem sértődnék meg érte, sőt. Legalább engem is megkímélne az egésztől, ugyanakkor édes tőle, hogy ilyesmin agyal. Képes lenne elmesélni a találkozásunkat?
-Talán, nem ártana majd lakatot tenni arra a szexi szádra.- sandítok rá az ajkamba harapva, ahogy az említett ajkakat szemügyre is veszem alaposan, majd beállok a víz alá és várom, hogy csatlakozzon. Őrület ez az egész. Utoljára a nagyon komoly barátommal fürödtem együtt, mert nem épp szokásom az ilyesmi, most pedig itt vagyok vele, akit nem régóta ismerek, nem is találkoztunk talán, csak háromszor és nem is vagyunk együtt és most épp együtt fogunk tusolni. Nem értem már az egészet.
Ahogy magához ölel a víz alatt és borostájával a nyakamat kezdi cirógatni, lehunyom a szemem és teljesen hozzásimulok. Nem tudja mit művelek vele? Akkor én mit szóljak?
-Ez kölcsönös.- sóhajtom, miközben tenyereimet kezére simítom és egy rövid ideig lesem, hogy fest együtt a kettő. Lehet, hogy ez lesz az új mániám, de képtelen vagyok nem azt képzelni, hogy akár egy pár is lehetnénk. Esküszöm, érte még a firkászokat is megpróbálnám elviselni. Mindezt viszont nem tálalhatom ki neki soha. Vagy, ha nem is soha, jó ideig biztos nem. Nem akarom magam ráerőszakolni, szóval, ha kell, akkor örökké csendben lapítok majd és a képzeletemben játszadozok majd a gondolattal, hogy Ő az enyém.
-Ha azt szeretnéd, nem művelek semmit.- sutyorgom, miután lassan felé fordulok és felpillantok rá. Komolyan. Ha azt kérné, hogy ne tegyek semmi kompromittáló mozdulatot, ne mondjak semmi izgatót vagy, hogy ne is nézzek rá egyáltalán, akkor azt tenném. Nem akarom, hogy miattam kínlódjon és olyasmit tegyen, amit nem is akar igazán. Megkönnyíteni akarom az életét, nem megnehezíteni.
-Attól tartok, hogy igen durván férfi illatom lesz, ha most ezzel letusolok.- éééés terelek. Mert miért is ne terelnék? Jobb nekem a tusolózseléről beszélni, ami egyértelműen az övé, mint arról, hogy épp azon morfondírozik, hogy megőrjítettem, mert akkor erős kényszer lesz rajtam, hogy én is kibökjek valami hasonlót.



Vissza az elejére Go down
Jason Brooks
Artist
Artist
Jason Brooks


Like Nobody Else - Page 4 Tumblr_n8hux0o_M4_W1tejn5ko8_500 ζ Posts Number : 206
ζ Join date : 2014. Aug. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : The Orpheum Színház
ζ Job : dancer, actor

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeSzer. Nov. 05 2014, 13:11


Alison & Jason




16+

Hálás vagyok azért, amit mond. Hogy nem akarja rám uszítani a sajtót.  Még akkor is, ha nem volt vérre menően komoly, amit mondtam. Ezzel biztosít róla, hogy a történtek után tényleg nem ragaszkodik semmihez. Nincsenek felém elvárásai, és ez kissé oldja bennem a holnappal kapcsolatos félszt és kétségeket.
Az eddigi tapasztalataim alapján ugyanis nem minden nő volt ilyen konzekvens az előzetes megállapodáshoz. Sőt. Mondhatni egyik sem. Hiába tettem világossá számukra, hogy ami kettőnk között zajlik, az csupán egyetlen éjszakára szól, utána már nem voltak hajlandók vagy talán képesek újra visszalépni a mindennapi kapcsolatrendszerbe, számos kellemetlen pillanatot okozva ezzel maguknak és nekem is.
A legrosszabb az volt, amikor ténylegesen a sajtó elé tárták az ügyet. Hol bosszúból, hol büszkeségből, vagy csak a pillanatnyi hírnév miatt. Eleinte elég kínos volt, csak pislogtam az újságírók kérdéseire, de mára már megtanultam helyén kezelni az ilyet. És a bizalmam is jócskán megrendült.
Alisonnal azonban kissé más a helyzet. Vele nem csak egy aktuális és egészséges munkakapcsolatot szeretnék megőrizni, mint az eddigi helyzetekben, hanem a barátságunkat. Vagy már nem is tudom, hogy mennyire állja meg köztünk a helyét ez a szó. Talán most már érdemesebb lenne kapcsolatról beszélni, eltekintve most attól, hogy miféle. Nem szeretném, ha csorbulna a kapcsolatunk a ma éjszaka miatt, és jól látja, ez lesz majd nagy feladat, hogy ezt a helyén kezeljük.
- Szóval szabályokat akarsz? – vonom fel a szemöldökömet egy sunyi mosoly kíséretében, ahogy utána indulok a zuhany irányába. Mikor belépek utána, a kezem rögtön a derekára csúszik, és könnyedén magamhoz húzom, hogy hátulról belemormoghassak a fülébe.
- És mégis milyenekre gondolsz? – simítom végig ajkaimmal a nyakát. – Hogy hetente csak egyszer találkozunk? Hogy semmi csók és semmi érintés, ha házon kívül vagyunk? Vagy egyszerűen csak nem iszunk? – sorolom mosolyogva az alternatívákat, amik eszembe jutnak. – Vagy szögezzem le, hogy nyilvános terepen ne izgasd a fantáziámat? Fogadjam meg, hogy egyáltalán nem érek hozzád? – duruzsolok továbbra is a fülébe, de valahogy egyik megoldás sem tűnik betarthatónak. Elvégre hogyan is kérhetném tőle, hogy ne piszkáljon fel, ha egyszer egy kellőképpen sunyi és sejtelmes mondata vagy pillantása már képes megvezetni. Az érintéseket szintén nem lehet teljes mértékben kiszűrni, és túlságosan jól ismerem ahhoz, hogy tudjam, ezek az ártatlannak tűnő, de nagyon is provokatív szavak és mozdulatok, az apró játszadozások hozzá tartoznak az eredeti jelleméhez. Hogyan is kérhetném tőle, hogy változzon meg a kedvemért?
A varázsától és a közvetlenségétől fosztanám meg ezzel, amik kétség kívül a legvonzóbb tulajdonságaihoz tartoznak. Az is lehet, hogy pont ez az, amivel már a kezdetektől fogva hatástalanította a pajzsomat.
- Gondolod, hogy be tudnánk őket tartani? – vetem fel a kérdést, holott én tudom a legjobban, hogy valahogy muszáj lesz. Ha nem is ezeket, ha nem is ilyen formában, de nekem szabályokhoz kell kötnöm az életemet. És ha része akar lenni az életemnek, bármilyen formában is, akkor sajnos neki is alkalmazkodnia kell ezekhez.
Elmosolyodok, ahogy a felvetésemre reagál. Hogy mi is lenne, ha az újságírók valahonnan megtudnák az igazat. Az valószínűleg az ő életébe is beleszólna, és itt talán ez a legnagyobb kockázat, nem is az, hogy rólam milyen pletykák terjengenének. Az már mindennapos dolog, de az ő nyugalmát nem akarnám felrúgni. Talán ez lesz a legnagyobb motiváció, hogy rendesen odafigyeljünk minden apróságra, és még véletlenül se kockáztassunk.
- Ne aggódj, nem kevernélek bele ebbe az egész őrületbe – magyarázom, de látom, hogy ő sokkal inkább az ajkaimat fixírozza, ahelyett hogy a mondandómra figyelne, ezért a mutatóujjamat az álla alá csúsztatva a tekintetem felé kormányzom a pillantását.
Fontos, hogy ő is komolyan értse, hogy mi a tétje a dolognak. Amíg az ember nincs benne, addig fogalma sincs, hogy mivel jár ez az egész. Legalábbis sokkal másabb elképzelni, mint benne élni.
- Bár a szalonnak kétség kívül jót tenne – mosolyodok el halványan.
A következő kijelentésével azonban meglep. Amikor felajánlja, hogy ha akarom, egyáltalán nem tesz semmit. Sok szempontból bizonyára ez lenne a leglogikusabb lépés, de akarni, hogy akarhatnám ezt? Itt a gond. Most, hogy belekóstoltam ebbe a bizsergető izgalomba, ami a közelében a hatalmába kerít, nehéz lenne lemondani róla, és újra visszakerülni a mindennapok egyhangúan unalmas mókuskerékbe.
Ráadásul itt megint csak visszakanyarodok ahhoz az állásponthoz, hogy akkor a lényegi elemét veszítené el, és ezt nem akarhatom.
- Szó sem lehet róla – ingatom a fejem határozottan, majd a csípőjéről a gerince vonalán felszalad a kezem a vállához, és finoman magamhoz vonom, hogy a bőröm ismét az övéhez érjen. Na és, hogy ne is legyen muszáj a szemébe néznem. – Tudom, milyen érzés lefojtani a saját személyiségedet, és sosem kérnék tőled ilyet – nyomok egy csókot az álla vonalára, majd útjára engedem, hadd kezdjen babrálni a tusfürdőmmel.
- Mással sajnos nem tudok szolgálni – hunyom le a szemeim, és a fejem kissé felfelé fordítom a zuhanyrózsa irányába, hogy hátrasimítsam az immáron csurom vizes tincseimet a homlokomból.



Vissza az elejére Go down
Alison Shepard
Artist
Artist
Alison Shepard


Like Nobody Else - Page 4 34hw1mx ζ Posts Number : 227
ζ Join date : 2014. Aug. 10.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles utcáin/a tetováló szalonban
ζ Job : tetováló művész, illegális versenyző, kezdő díszlettervező
ζ : Like Nobody Else - Page 4 2rohnro

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeSzer. Nov. 05 2014, 18:21


i just want this now with you...

Nem is tudom, hogy gondoltam ezt a szabályosdit. Igazából, át se gondoltam teljesen, mert ahogy elkezdi sorolni a lehetőségeket, mindre reflexből vágom rá gondolatban, hogy "nem", "esélytelen", "lehetetlen". Képtelen lennék nem megérinteni vagy szimplán úgy viselkedni, mint aki teljesen közömbös. Még, ha nem is lehetek teljesen nyílt és őszinte és nem duruzsolhatok szerelmesen a fülébe reggeltől estig, azért még pár kósza érintést igényelnék. Ezek után meg végképp.
-Talán, abban megegyezhetünk, hogy nyílt terepen kerüljük az ilyesmit. Semmi csók, semmi kézenfogva sétálgatás, maximum óvatos, lopott érintések. Meg talán némi összepillogás belefér, nem?- duruzsolok vissza, miközben lehunyt szemmel élvezem, ahogy hangja és ajkai simogatják a bőrömet. Elég nehéz eközben ilyesmit kinyögni, de tény, hogy nem akarok címlapon lenni és legfőképp, nem akarok neki se semmi galibát okozni. Egyébként sem vagyunk együtt, mert még ő sem tudja mit akar még, ha én tisztában is vagyok azzal, hogy részemről mire vágyom. Ezen felül nincs az, hogy mostantól együtt vagyunk vagy bármi hasonló, tehát kerülni kell a médiát is.
-Nem, nem hiszem, de muszáj lesz visszafogni magunkat. Aztán pedig, ha kettesben leszünk...- sutyorgom vállába, mikor végül felé fordulok és ezt a mondatot inkább függőben hagyom. Szerintem sejti, hogy mire gondolok. Tény viszont, hogy alapból a találkákat nehéz lesz összehozni, mert neki és nekem is van bőven dolgunk, de biztos megoldjuk majd valahogy, ha végképp nem bírjuk egymás nélkül.
-Azt szerintem, hogy hányszor találkozzunk hetente, kár lenne behatárolni. Eddig se találkoztunk valami piszok sűrűn.- magyarázok, miközben a tetoválásán végig húzom párszor óvatosan az ujjam és azon agyalok, vajon mikor jöhetne a következő "kezelés". Nem mostanában, az biztos. Ennek rendbe kell jönnie teljesen.
-Ne is keverj bele, szóval igen. Többet nem érhetsz hozzám.- csillan szemtelen fény a szememben, ahogy a korábbi felvetésére reagálok és persze, cseppet sem gondolom komolyan. Megőrülnék, ha többé nem ölelne magához vagy nem suttogna a nyakamba ilyen édesen, mint most.
"Szó sem lehet róla." Ennyi az össz reakciója, ami mosolyt csal az arcomra, mert ez azt jelenti, hogy nem bánja ezt az egészet, ahogy azt sem, ami a szokásom. Hogy olykor kétértelmű megjegyzéseket teszek és, hogy csak úgy megérintem az embereket. Vagyis nem mindenkit, csak azt, akit a barátomnak tekintek. Közvetlen vagyok az ilyen személyekkel és erről nem tehetek. Utálok úgy viselkedni, mint egy robot.
-Azért megpróbállak majd kevésbé ingerelni. Tekintettel leszek a körülményekre és arra, hol vagyunk épp. Ígérem, jó kislány leszek és, csak akkor szemtelenkedek, ha kettesben leszünk.- vigyorodok el a végére, mert azt hiszem, ez még elég könnyen menne. Kevesebb bujaság, de maradok olyan, amilyen vagyok. Nem akarom Őt sem kínozni azzal, hogy egy lehetetlen helyszínen a fantáziáját izgatom.
-Egy dolog elnyomni a valódi énedet és megint más tekintettel lenni a másikra. Kedves, hogy nem akarod, hogy másképp viselkedjek, de én sem akarlak kényelmetlen helyzetbe hozni. Meg magamat se.- simítom meg az arcát, majd a tusolózselével kezdek szemezgetni. Cseppet sem zavar egyébként, hogy ez férfiaknak való. Csak az érdekelt, őt zavarni fogja-e, ha kan szaggal fekszek le mellé az ágyba, de ezek szerint nem érdekli túlzottan. Talán, a parfümömmel majd javítok a helyzeten. Vagy rontok? Nem tudom.
-Nekem megfelel.- nyomok egy picit a kezemre és lassan körbe kenegetem magam. Annak ellenére, hogy meglehetősen fura ez a helyzet és szokatlan, nem igazán zavar a jelenléte, ami ismét szöget üt a fejembe. Azt hiszem, ez amiatt lehet, hogy végül is nem vagyok a barátnője és nem kell neki megfelelnem. Olyan vagyok, amilyen. Nem velem fog villogni a partykon és nem én fogom csókolgatni a képeken, amiket az újságok készítenek. Nem kell stresszelnem amiatt, hogy szégyenkeznie kell-e valaha miattam. Valahol ez igazából elég elszomorító.
-És... ha valamelyikőnk megismerkedik valakivel, szólunk a másiknak, rendben?- pillantok fel rá, mert ezzel nem igazán magamra gondolok. Eddig sem találkoztam senki érdekessel rajta kívül, ezután sem fogok és egyébként is, kevés lenne bárki most ahhoz, hogy Őt elfelejtsem ezzel az éjszakával és minden mással együtt. Nála viszont ilyesmiről azt hiszem, nincs szó. Azaz, ha talál magának valami nőszemélyt, én maradok a legjobb barát szerepben.



Vissza az elejére Go down
Jason Brooks
Artist
Artist
Jason Brooks


Like Nobody Else - Page 4 Tumblr_n8hux0o_M4_W1tejn5ko8_500 ζ Posts Number : 206
ζ Join date : 2014. Aug. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : The Orpheum Színház
ζ Job : dancer, actor

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 06 2014, 16:33


Alison & Jason




Halvány mosollyal hallgatom, Alison hogyan képzeli el az együtt töltött időnkre vonatkozó szabályokat. Amik persze csak addig lesznek érvényben, amíg a nyilvánosság előtt vagyunk, hogy az én vagy az ő lakásában mi zajlik, arra azt hiszem, teljességgel felesleges lenne korlátokat szabni. Az eddigiek alapján ezt a tanulságot már levonhatom.
- Ennyi bőven belefér – bólintok beleegyezően. És ha arra gondolok, ettől mennyivel több zajlik olykor szimpla munkatársak között a forgatásokon, próbákon, különféle rendezvényeken, még soványkának is érzem a megengedett tartományt, de tisztában vagyok vele, hogy mindkettőnknek jobb, ha itt húzzuk meg a határvonalat.
És ez érdekes, de valahogy azt veszem észre magamon, hogy még várom is ezeket a kiruccanásokat. A gondolat, hogy mindenkit megtévesztünk magunk körül, és csak mi tudjuk, hogy valójában mi a helyzet, mit tennénk vagy mondanánk legszívesebben az adott szituációban, még akkor is, ha a nyilvánosság miatt a szöges ellentétére kényszerülünk, már most egy kis izgalmat varázsol belém. Mintha egy érdekes játék küszöbén állnék.
- Ha kettesben leszünk...? – kérdezek vissza egy sunyi mosollyal, és a szemöldökeim színpadiasan a magasba futnak, mikor felém fordul, és a vállamba sutyorogja a választ. Tudom ám, hogy sejtetőnek és befejezetlennek szánta a mondatot, de hallani akarom, hogy kimondja. Pontosabban: mondja ki, és esküszöm, megteszem itt helyben.
A visszafogás mestere is kibillenhet néha a szerepéből, és nekem ma éjszakára elegem van a korlátozásokból. Minden sejtemben élvezem, hogy szabad vagyok. És hálás vagyok neki, mert mindezt ő hívta elő belőlem. Olyan ajándék ez most, amiért legszívesebben minden kívánságát teljesíteném.
- Ezt én is így látom – értek egyet a találkáink egyeztetésével kapcsolatban. Mindketten elfoglaltak vagyunk, nekem ráadásul a napközbeni próbák mellett hamarosan beindulnak az esti előadások is. Nemsokára kész az első két darab, ami már mehet is a közönség elé. Ez pedig még inkább megnyirbálja majd az időmet, húzom el a számat egy kicsit szomorkásan.
- Nem hiszem, hogy sokat fogunk tudni előre tervezni. Remélem, szereted a spontán találkozókat – pillantok rá bujkáló mosollyal. Hűha, rég mondtam ki ezt a mondatot utoljára.
Mikor belekezd a játékba, hogy többet ne is érjek hozzá, úgy döntök, alkalmazkodok hozzá, és lekapom a derekáról a kezeim, hogy magam elé emelve őket, felmutassam az ártatlanságomat.
- Pardon, mademoiselle! Soha többé, egy ujjal sem – nézek mélyen a szemébe, miközben ígéretet teszek. Persze csak mímelem, de hajt a kíváncsiság, hogy mit lép rá.
Azt mondja, megpróbál majd kevésbé ingerelni, amin csak elmosolyodok. Ha tudná, milyen kevés is elég hozzá... de ezt most inkább nem kötöm az orrára. A büszkeségem azt hiszem, tiltakozna egy kissé.
- Ez bölcs ötlet, különben a szemtelenségek büntetést vonnak majd maguk után. – És kész vagyok. Ennyi hülyeséget se tudom, mikor hordtam össze utoljára, de most valamiért élvezem. Bár azt azért le kell szögezni, hogy a fogalmazás ellenére, nagyon is komoly tartalom húzódik meg az ilyen kijelentések mögött. Ha nyilvános helyen fog provokálni, valahogy biztosan bosszút állok rajta. Ezt már most elhatározom.
Mellette azért a kisördög, aki a mellkasom alatt bujkál, mintha direkt várna is egy ilyen alkalomra. Érzem, hogy ma estére már menthetetlenül átvette rajtam az uralmat a régi énem, ez az izgalmakra vadászó, felelőtlen viselkedés rá vall.
- Ha ennyire tekintettel szeretnél lenni rám, akkor engem is igazán bekenhetnél azzal – teszem meg a szemtelen tétet, és a jobb kezében lapuló tusfürdőre bökök. Ezzel persze terelek, de a körkörös mozdulatok, amivel a saját testébe masszírozza a zselét, elvonják a figyelmem. Olyannyira, hogy muszáj vagyok csatlakozni a teste simogatásához, míg csak a következő kérdésével ki nem zökkent egy kicsit.
- Én minden nap megismerkedek valakivel – válaszolom szórakozottan mosolyogva, és megint csak kitérve, mintha nem is érteném, hogy mire gondol. Ó, de szándékosan. – Ma például új jelmeztervezőt kaptunk. Francia pasas. Díjat is nyert Párizsban. Ha érdekel a divat, bemutathatlak neki.





Vissza az elejére Go down
Alison Shepard
Artist
Artist
Alison Shepard


Like Nobody Else - Page 4 34hw1mx ζ Posts Number : 227
ζ Join date : 2014. Aug. 10.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles utcáin/a tetováló szalonban
ζ Job : tetováló művész, illegális versenyző, kezdő díszlettervező
ζ : Like Nobody Else - Page 4 2rohnro

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 06 2014, 21:13


i just want this now with you...

Magam sem tudom, hogy fogom túlélni ezeket a "találkozókat", amikor majd együtt lógunk az utcán, beülünk valahova egy kávéra vagy fene tudja, hol futunk össze. Hogy fogom kibírni, hogy ne érintsem meg, ne simítsam meg az arcát vagy, hogy ne tapadjak az ajkaira? Őrület. Odabent már most ellenkezek ez ellen és legszívesebben azonnal kinyögném, hogy ezt nem akarom. Vagy mindenki előtt megy az egész vagy sehogy. Legalábbis, a büszkébbik mivoltom ezt ordítja, de persze jobban belegondolva, ez lehetetlen lenne. Felforgatnánk teljesen mindkettőnk életét a semmiért, mert oké, hogy én érzek iránta valamit, de nem biztos, hogy ez kölcsönös és talán nem is lenne jó vége. Talán idővel biztosabb lesz minden, akkor pedig visszatérhetünk erre vagy lezárjuk a dolgot és végeztünk. Minden esetre, az elkövetkezendő időszak baromi nehéz lesz.
Függőben hagyom a mondanivalómat -nem véletlenül- de ő visszakérdez, én pedig egy pillanatig szégyenlősen ott maradok a nyakánál és elrejtem arcom, végül sóhajtok egyet és ajkaimmal végig simítva bőrét, fentebb araszolok a füléhez, hogy belesuttoghassak.
-Olyankor csakis a tiéd vagyok.- duruzsolom nagyon halkan, némi pírrel az arcomon, de közben sunyin elmosolyodok és beharapom mondandóm végén az alsó ajkam. Azt hiszem, lesz pár heves jelenet is ezek közt, ha majd felhúzzuk egymást a nyílt utcán, aztán végre zárt ajtók mögé érünk. Már most érzem, hogy borzasztóan akarni fogom Őt minden pillanatban, amikor csak egy "barátot" fogok játszani. Most viszont felmerül bennem a kérdés, hogy lényegében, én akkor most mi is vagyok?
Spontán találkák? Nem ismert még ki eléggé, ha ezt megkérdezi tőlem, hiszen a minap én jelentem meg váratlanul, hogy versenyre menjünk és egyébként se vagyok egy határidőnaplós ember. Kivéve a munkát, mert ott azért alkalmazkodni kell időpontokhoz, de egyébként jobb szeretek hangulatom szerint cselekedni.
-Nem is tudom, ki jelent meg nem is olyan régen a parkolóban csak úgy, váratlanul.- mosolygok rá, miközben úgy beszélek az egészről, mintha tényleg nem tudnám a választ. Alig várom, hogy váratlanul betoppanjon hozzám vagy, hogy én jelenjek meg nála és a karjaiba kapva a falhoz nyomjon vagy a konyhapultra pakoljon vagy mit bánom én. Mondjuk ez így eléggé úgy tűnik, mintha csak a testiség lenne az egész dolog alapja, dehát lényegében ebben egyeztünk meg, nem? Szexpartnerek leszünk és barátok vagy mik. Semmi kapcsolat, rózsák, gyertyák, valentin-napi ajándék és egyebek. Ezek mind-mind kimaradnak.
-Biztos vagy benne, hogy képes lennél rá? Nem érintenél meg többé? Akkor sem, ha én kérném?- duruzsolom szemtelenül, miközben egész testemmel odasimulok hozzá és ezzel is csupán érzékeltetni szeretném vele, mit tennék, ha nem akarna megérinteni innentől kezdve. Kiharcolnám én magamnak, hogy elveszítse a türelmét, annyi szent vagy szimplán követelném, hogy érintsen meg. Nem szoktam ilyesmiken sokat variálni.
-Miféle büntetést?- fagyok le egy pillanatra és a közeledéssel is leállok, miközben szemöldököm a magasba szökik. Kíváncsian lesem az arcát és most tényleg, elképzelni nem tudom, hogy ezalatt mit ért. Átmegyünk szadomazoba vagy mi a fene? Vagy egyszerűen csak elszórakozik velem, ahogy nem rég tette, amikor még csak meg sem csókolhattam? Ez már komolyan tiszta szürke ötven árnyalata és tuti, hogy én nem Mr Grey szerepét kaptam.
-Szeretnéd?- vigyorodok el újfent, ahogy a tusolózselé felé biccent, majd nyomok egy kicsit a tenyerembe, leteszem a flakont, összedörzsölöm kezeimet, hogy mindkettőre jusson és szép lassan végig kenem a mellkasát egyre lentebb haladva. Ezt az alkalmat persze alaposan ki is használom, hogy újra felfedezzem testét immár teljesen világosban és olyan gondosan kenegetem be, mintha ettől függne a testi épsége. Valójában viszont rohadtul izgató számomra, ahogy végig barangolom a tökéletes testét.
-Ne poénkodd el, Jason. Tudod, hogy értem.- lesek fel rá komoly arccal, mert ebből most tényleg nem akarok viccet csinálni. Ha találkozik egy nővel, akivel komolyabban meg akarna ismerkedni, tudni akarok róla, nehogy bekavarjak véletlenül. Egyébként is, szerintem jogom lenne tudni róla.
-Persze, arról is szólhatsz, ha a francia divattervező pasival alakulna ki valami...- pislogok ártatlanul, miközben tovább kenegetem a testét, végül hátat fordítok neki, egyrészt, hogy ne lássa a vigyort az arcomon a beszólásomért, másrészt pedig, hogy a hajamat is bevizezzem, ha már a nagy része amúgy is csurom víz.



Vissza az elejére Go down
Jason Brooks
Artist
Artist
Jason Brooks


Like Nobody Else - Page 4 Tumblr_n8hux0o_M4_W1tejn5ko8_500 ζ Posts Number : 206
ζ Join date : 2014. Aug. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : The Orpheum Színház
ζ Job : dancer, actor

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 07 2014, 15:28


Alison & Jason




Pontosítok. Alig várom, hogy elkezdődjön ez a furcsa játék kettőnk között.
Még akkor is, ha tudom, holnaptól valószínűleg már én is visszaváltozok. Újra a komolyabb, óvatosabb, páncélba öltözött fazon leszek. És ez így is van rendjén. A világ ma már csak ezt a Jason Brookst ismeri. Mindenki, kivéve őt... pillantok le rá, ahogy megfordul, és finoman hozzám simul. Ajkaival nyakam vonalát veszi célba, de a bőre épphogy csak súrolja az enyémet. Én persze azonnal borzongok is. Olyan intenzív, jóleső érzés szalad át a mellkasomon, hogy lehunyom a szemem, hogy elraktározzam magamban ezt a pillanatot. A kellemes melegséget, ahogy a forró vízcseppek a testemen táncolnak, és a csodás bizsergető érzést, ahogy Alison teste könnyedén az enyémhez simul, és az ajkai gyengéden kényeztetnek. A kezem átkarolja a derekát, és legszívesebben azt suttognám a fülébe, hogy maradjunk így örökre.
Arra viszont kíváncsi leszek, hogy a mai nap után mennyire tudom majd tartani vele szemben is a szokásos viselkedésem. Hisz’ már eddig sem ment maradéktalanul. De ha mélyen magamba tekintek, rájövök, hogy igazság szerint nem is akarom. Ez így túl jó. Mi értelme akkor ellökni magamtól? Ám azt is tudom, hogy az élet sajnos nem ilyen egyszerű, nem dőlhetek csak hátra, és élvezhetem büntetlenül. Vannak még feladataim, amiket előbb át kell verekednem magam. De az egyszer biztos, hogy most valami nagyon összekeveredett bennem.
„Olyankor csakis a tiéd vagyok” – tör utat a fülemhez ez a mondat, és egy halvány mosoly kúszik az arcomra. Olyan lesz ez a két lakás, mint két kis sziget, ahová elmenekülhetünk a világ elől. Tetszik. Ha olyan lesz, min most, mint a ma este, akkor nem is biztos, hogy kedvem lesz kilépni belőle. Ahogy ezt suttogja, egyenesen a fülembe, és a lehelete finoman cirógat közben, érzem, hogy most sincs.
- Valami azt súgja, nehéz lesz kivárni ezeket a lopott órákat – duruzsolom a hajába, miközben a kezeim a fenekére siklanak, és meg sem próbálom elkergetni a fejemből a betolakodó képeket és gondolatokat. Akarom ezt az egészet. Nagyon.
- Köszönöm a ma estét – sutyorgom a fülébe, egyfajta sajátos válaszul, amikor megemlíti, hogy a múltkor betoppant értem a színház parkolójába, és magával vitt a versenyre. – Meg a múltkorit is.
Talán az a futam és az a tánc alapozta meg a mostani történéseket, ezt már úgysem fogjuk kideríteni. De nem is érdekes. Azt hiszem, betartotta az ígéretét, és tényleg alaposan felforgatta az életemet.
- Fogalmam sincs, hogy mire leszek képes – reagálok egy kicsit továbbgondolva a kérdést, mikor finoman hozzám dörgölőzik, hogy visszacsábítsa a kezeim a testére. És ez most nagyon is igaz. Fogalmam sincs, hogy milyen helyzet mit fog kihozni belőlem, vagy hogy meddig terjed az akaraterőm, és mennyire erőszakosak a vágyaim. Ez még mind később fog kiderülni.
De valami azt súgja, hogy ha nagyon akarna valamit, úgyis ő lenne a győztes. Erre a legjobb példa az a bizonyos fogadás, még ha kicsit kellemetlen is beismernem. Valóban azt csinálna velem, amit csak akar? – üt szöget a fejembe a hirtelen gondolat, de nem tudom végiggondolni, mert a következő mondatom után megváltozik a viselkedése. Majdhogynem elhúzódik tőlem, én pedig azt próbálom megfejteni, hogy mi rosszat mondtam vagy tettem.
De szerencsére megkönnyíti a dolgom a kérdéssel, ami után már derengeni kezd bennem, hogy mire is gondolhatott. El is vigyorodok.
- Én is tudok ám zavarba ejtő szituációkat teremteni, mademoiselle, ezt ne feledje el. És nem tartana sokáig feltüzelni azt a csodás tekintetét, akárhol is vagyunk éppen – sutyorgom az ajkaitól pár centire a választ. Remélem, most már ő is pontosan érti, mire gondolok. A gonoszkodó húzás nálam mindig visszajár, még ha olyan édes és izgalmas is, amit el tudok képzelni tőle.
A kérdésére, hogy szeretném-e, csak elmélyült hangon hümmögök egyet, mert már gondolatban élvezem is a műveletet, ahogy aprólékosan a testem simogatja. Nem is vacilál sokat, és őrülten jól esik, ahogy csinálja.
- Egyszer próbálok meg nem túlságosan komolyan viselkedni, és lásd, mit kapok – hagyom meg a halvány mosolyt az arcomon, és ahogy elfordul, centiről centire végiglegeltetem a tekintetemet rajta. De végül újra közelebb lépek hozzá – ez már lassan kínos, hogy nem tudom fél lépésnél távolabb kibírni tőle –, és a kezeim ezúttal a combjaira kúsznak.
- Tudom, hogy érted – adom be végül a kulcsot. – Sőt, azt is megígérem, hogy te leszel az első, akit értesítek róla, ha divattervező pasik kezdenek majd érdekelni. Így már elég kielégítő a válasz?




Vissza az elejére Go down
Alison Shepard
Artist
Artist
Alison Shepard


Like Nobody Else - Page 4 34hw1mx ζ Posts Number : 227
ζ Join date : 2014. Aug. 10.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles utcáin/a tetováló szalonban
ζ Job : tetováló művész, illegális versenyző, kezdő díszlettervező
ζ : Like Nobody Else - Page 4 2rohnro

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 07 2014, 16:48


i just want this now with you...

Valahányszor átkarolja a derekam vagy, csak szimplán megérint, furcsa érzés kerít hatalmába. Mintha hozzá tartoznék, mintha birtokolna, mintha az övé lennék... mintha csakis engem akarna. Persze, mindez csak szép álom és általam elképzelt érzések, de attól még jó azt hinni, hogy ez így van. Szeretnék hozzá tartozni. Semmi ellenvetésem nem lenne az ellen, hogy hozzá tartozzak és egyre inkább érzem, hogy talán benne egy olyan személyre bukkantam, akivel lenne értelme megpróbálni együtt lenni. Gáz vagyok, amiért ilyesmiken agyalok? Meglehet, de attól még jó érzés azt hinni, hogy erre van némi esély.
Nem is nagyon vonakodok az ölelése ellen és nem is kell noszogatnia, hogy én is átöleljem a derekánál és odabújjak hozzá. Rég éreztem már ilyen megnyugtatónak bárkinek a közelségét és ez pokolian jó, ugyanakkor kissé ki is billent a laza, fasza csaj szerepéből. Mindig bizonygatom magamnak, hogy tök jól meg vagyok egyedül, de ez nem igaz, mert most döbbentem rá, mennyire jó, ha van valaki a közeledben, akire számíthatsz, akihez hozzábújhatsz, aki mellett önmagad lehetsz és tudod, hogy kiállna érted és segítene, ha bajban lennél. Valamiért azt érzem, Jasont felhívhatnám az éjszaka közepén és ő mindenféle morgás nélkül a segítségemre sietne és érzem magamban is a késztetést arra, hogy ezt megtegyem én is neki.
-Nem tudod elképzelni, mennyi helyszín megfordult már a fejemben, ahogy ezt ecseteljük.- vigyorodok el, mert a lifttől kezdve a színház takarító szertárán keresztül a mosdón át milliónyi helyet el tudok képzelni, ahol kapkodva leszedjük egymásról a közénk furakodó göncöket és egy oltárit szeretkezünk abban a pár percben, amíg van időnk egymásra. Mindez viszont már megint túl nyálas és romantikus, mintha legalábbis tényleg együtt lennénk. Gőzöm sincs, hogy fogok elvonatkoztatni ettől az elképzeléstől, mikor annyira nagyon akarom Őt és nem csak, mint egy pasit, akivel oltári a szex -mint kiderült-, hanem, mint társat, párt, barátot, egy támaszt és azt, akinek én is a támasza lehetek, ha kell. Vajon mennyi idő után fog betelni nálam a pohár és fogom mindezt vázolni neki is? És mit szól majd, ha egyszer mindezt a képébe vágom?
-Én pedig köszönöm, hogy elüthettelek.- vigyorodok el, ahogy visszasutyorgok neki, miközben lábujjhegyre magasodok és egy apró csókot lehelek ajkaira. Ha mást nem, legalább azt érzékeltetni akarom vele, hogy örülök, hogy betoppant az életembe és, hogy még mindig ott is van. Kicsit életre keltem, mert arra ösztönöz, hogy megmutassam neki, hogyan kell lazítani. Utána jöttem csak rá, hogy egy picit én is elfelejtettem, mi a legjobb mód rá.
-Hát arra én is kíváncsi leszek.- szökik perverz vigyor az arcomra, mert nekem most valahogy nem azon jár az eszem, hogy fog tudni ellenállni nekem, hanem az, hogy mi mindent fogunk együtt csinálni. Izgatottan várom, hogy fog ez így menni nekünk, mert őszintén szólva, most még fogalmam sincs. Hogy fogom tudni álcázni mások előtt, vagy akár előtte, hogy őrülten vágyom a csókjára, az érintésére vagy akár egy falánk pillantására? Nagyon durva erőfeszítésembe fog ez kerülni.
A büntetés szó hallatán egy pillanat alatt lepörög előttem valami szadomazo jelenet, ami aztán végképp kiakasztana és azt hiszem, az az egy dolog lenne az, ami miatt azt mondanám, hogy "pá, édes". Sosem rajongtam az ilyesmikért és remélem, hogy róla sem fog kiderülni idővel, hogy erre vannak hajlamai. Akkor tényleg lelécelnék, mert olyasmire nem lennék képes. Még buliból felvennék valami lakk cuccot, de ennyi. De most... mi a frászért jár ilyesmin már megint az eszem?
-Ez tény, monsieur Brooks. Ez az este után nem lesz nehéz hatással lenni a fantáziámra, de ez kölcsönös. Ha aljas fegyverhez folyamodik, én is így fogok tenni.- vigyorgok rá sunyin, majd neki látok végig kenegetni a testén a zselét és persze mindezt, őrülten körültekintően teszem. Annyira felszabadult vagyok és... egy pillanatig sem érdekel, hogy esetleg zavarban kellene lennem előtte. Mintha ez az egész megszokott és természetes lenne köztünk, pedig ma olyan testrészeit vehettem szemügyre, amikről eddig maximum fantáziálgattam. Nem beszélve arról, hogy ő sem látott pucéran, de most mégse zavar, ahogy újra és újra végig pásztázza tekintetével a testemet, mert azt látom rajta, hogy tetszik neki, amit lát. Ettől pedig, csak még magabiztosabb vagyok.
-Remélem, akkor megmarad ez a viccelődős hangulatod.- csóválom a fejem mosolyogva, majd a víz felé fordulok és kicsit leáztatom magam, de ő, mintha nehezére esne elszakadni tőlem, már lép is mögém, hogy combjaimra csúsztassa kezeit. Ettől persze szokásosan megborzongok és hátammal a mellkasához simulok, hogy a tudtára hozzam, imádom, ahogy megérint.
-És azt is ígérd meg, hogy ha kínos lesz már neked ez az egész vagy szimplán az agyadra megyek, szólni fogsz.- motyogom végül halkan, ahogy eszembe jut, hogy ugyan lehet, hogy én rajongva fogok epekedni utána, ő egy idő után nem feltétlenül fog annyira ragaszkodni hozzám. Talán, ez az egész csak pár napig vagy hétig lesz izgalmas, utána pedig már azon fog agyalni, hogy koptasson le. Aztán majd benyögi, hogy el kell utaznia fene tudja hova és soha többé nem látom, ahelyett, hogy szólna, hogy vegyek vissza. Ilyesmit nem akarok.
A negatív gondolatok ellenére előbukkan belőlem a játékos énem, úgyhogy Jasont csak becsalom a vízsugár alá, hogy muszáj legyen lehunyni a szemeit, majd kislisszolok mellőle, magamra csavarok egy törölközőt és a tükör előtt ácsorogva rendbe szedem picit a csurom vizes hajamat.
-Na mi lesz nagyfiú? Egyedül kell bebújnom az ágyba?- szólok oda huncut mosollyal az arcomon, végül csípőmmel a mosdónak dőlök, összefonom magam előtt karjaimat és számotkérően rápislogok. Őrülten jó szemtelenkedni vele és tudom, hogy ezt a jövőben is nagyon élvezni fogom még akkor is, ha olykor kínozni fogom ezzel. Imádom látni, ahogy felcsillan a szemében az a huncut fény, arcára pedig mosoly kúszik. A legjobban viszont azt imádom, hogy mindez miattam történik. Mintha képes lennék a begubózott kis félénk Jasont kicsalogatni az odújából és meglátni az igazi arcát.


Music:  ballon lovely   

Vissza az elejére Go down
Jason Brooks
Artist
Artist
Jason Brooks


Like Nobody Else - Page 4 Tumblr_n8hux0o_M4_W1tejn5ko8_500 ζ Posts Number : 206
ζ Join date : 2014. Aug. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : The Orpheum Színház
ζ Job : dancer, actor

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 08 2014, 14:09


Alison & Jason




Vonzódom hozzá ez egyértelmű. Talán kicsit jobban is, mint amit jól esik bevallanom magamnak. Pont ezért nem tudom, mi lenne, ha egyszer csak történne valami; mondjuk, ha összevesznénk, és egyszer nem tudnám visszatartani az ajtónál, mint ahogy ma sikerült, vagy szimplán csak rájönne, hogy ő inkább köszöni, nem kér ebből az egészből, amit nyújtani tudok. Mert hát én is tudom, hogy ez így nem annyira sok, és valószínűleg kevesebb, mint amire szüksége lenne. Lehet, hogy ezt most valamennyire izgalmasnak találja, de két hét után könnyen megunhatja, és továbbállhat, mert rájön, hogy másra vágyik. Olyanra, aki többet nyújt neki, és akivel nem kell bujkálnia.
Másrészről viszont azt is érzékelem, hogy az ő fejében is lehet némi kavarodás. Néha annyira úgy érzem, mintha kivételes személy lennék nála, egy pillantása, egy érintése annyira sok mindent közvetít felém, hogy az már túlmutat egy egyszerű barátságon. De ezek csak apró felvillanások, és az is lehet, hogy nála ez teljesen természetes, csak én látok bele valamivel többet.
De ezeket a gondolatokat egyelőre inkább elhessegetem a fejemből. Nem akarok most ilyeneken agyalni. Élvezni akarom ezt az estét, ha már olyan kevés alkalmam van ilyesmire. A kedvemet pedig csak fokozza, amit mond, és cseppet sem szégyenlős mosollyal tekintek vissza rá. Hanem inkább úgy, mint aki már alig várja ezeket az alkalmakat. Szinte olvasok a gondolataiban, és néhány pillanat erejéig az én elmémben is végigpörögnek ezek a képek.
- Mm. Ami azt illeti, nekem is van néhány ötletem – mosolyodok el, és ez az a pillanat, amikor először megfogan bennem a gondolat, hogy mi lenne, ha meghívnám a közelgő Orpheumos rendezvényre. A premierre ugyanis nyílt fogadást és ünnepséget terveznek. De egyelőre még nem hozom fel neki a dolgot. Fogalmam sincs, mit szólna egy ilyenhez. Talán ez már túlságosan merész lenne, na meg kockázatos. Elvégre a sajtó is biztosan jelen lesz... hogy bonyolítsák az életemet.
A következő megjegyzésére majdnem elnevetem magam. Köszöni, hogy elüthetett? Nagyon abszurd, de utólag, azt hiszem, én is hálás vagyok érte. Furcsa, hogy miken múlik az élet.
Kapok egy lágy csókot, és ez megint felkelni bennem a vágyat valami többre. Hogy magamhoz húzzam, és úgy csókoljam, mintha múlna rajta valami. Az is elég furcsa, hogy teljesen kiszámíthatatlanul, a semmiből olykor rám törnek ilyen intenzív vágyak és érzések, és szinte tehetetlennek érzem magam velük szemben. Most is azt érzem, hogy ha nem teszem meg, valami óriási hiányérzet marad bennem. Fogalmam sincs, hogy mi ez az egész, de őrülten nehéz elfojtani. Lehet, így bosszulja meg magát a sok önmegtagadás?
Ahogy végigkenegeti a testem, csak olaj a tűzre, de sikerül kibírnom addig, amíg befejezi, és ellép tőlem. Akkor viszont úgy kapok utána, mintha attól tartanék, hogy kisétál az ajtón. A kezeim a combjaira siklanak, és egy pillanatra megmarkolom őket, hogy elűzzem magamból a vágyat, de arra nagyon figyelek, hogy nehogy fájdalmat okozzak vele. Maximum valami olyasmit fejezzek ki, hogy... nem is tudom. Örülök, hogy itt van, és azt érzem, kell nekem.
A hátával a mellkasomhoz dől, mintha csak azt mondaná, hogy nem bánja a mohóságom. Na de meddig? Ha rájön, ki is vagyok valójában, lehet, szaporán menekül majd előlem. Nem mindig tudom betartani ezt a visszafogott viselkedést, de ebből talán már kapott kóstolókat.
- Akkor úgy látszik, ennek sosem lesz vége – vonom le mosolyogva a konzekvenciát, mivel én is pont azt mondtam az előbb, hogy ha gonoszkodik velem, én sem maradok majd tétlen. Most pedig ő áll elő ugyanezzel. Ha valami véletlenül, vagy akár kevésbé véletlenül, beindítja a láncreakciót, egész lavina is lehet belőle. – Pontosabban addig nem, amíg nem találunk valami menedéket – szórakozom el a gondolattal.
- Ne használd ki ennyire, hogy most bármit megígérnék – mondom játékos csillogással a szememben, amit persze nem láthat, de úgy látszik, őt is felfrissítette ez a kis zuhany, mert miután sikeresen becsal maga után a víz alá, fogja magát, és elillan előlem. Mikor újra kinyitom a szemem, már törölközőben feszít előttem, és szemtelen mosollyal csábít újra az ágyba. Nem tudok, nem elmosolyodni a szavain, de az arcomra valami olyasmi van írva közben, hogy jól van... ízlelgess csak, lesz még visszavágó.
De inkább nem mondok rá semmit, csak lemosom magamról a tusfürdő maradékát, keresek magamnak is egy törölközőt, és sebtében megszárítkozva, utána indulok. Odabent aztán a földre hajítom a feleslegessé vált törölközőt, és nem bajlódva a ruhákkal, úgy ahogy vagyok, bemászok utána az ágyba. Félig-meddig eltüntetem magam a takaróval, de csak sebtében, ugyanis most már tényleg nem tartom vissza magam attól, hogy megcsókoljam. Valahogy úgy, ahogy még a zuhanyzóban szerettem volna. Az előbb kis megjegyzése tökéletes apropót adott rá.
- Azt nem hagynám – suttogom az ajkaira, miután levegőre szomjazva elhúzódom tőle egy kicsit. – Te pedig azt ígérd meg, hogy nem lépsz le csak úgy – suttogom halkan, a csók mámorában, teljesen átgondolatlanul. Még fel sem fogom, hogy mit mondtam, de talán tudat alatt abból a félelemből táplálkozik ez a kijelentés, hogy bármi is alakul ki ebből, nagyon a földhöz vágna, ha ennek is olyan hirtelen szakadna vége, mint ahogy Amyvel volt.





Music:Sanctuary
Vissza az elejére Go down
Alison Shepard
Artist
Artist
Alison Shepard


Like Nobody Else - Page 4 34hw1mx ζ Posts Number : 227
ζ Join date : 2014. Aug. 10.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles utcáin/a tetováló szalonban
ζ Job : tetováló művész, illegális versenyző, kezdő díszlettervező
ζ : Like Nobody Else - Page 4 2rohnro

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 08 2014, 14:48


i just want this now with you...

Ki kellene lőni az agyam, mert egyre nagyobb baromságok járnak a fejemben. Ilyen romantikus dolog, amolyan romantikus dolog, mintha bármi ilyesmiről szó lenne, pedig nem. Ez az alku vagy egyezség vagy nem is tudom minek nevezzem, semmi olyasmit nem tartalmaz, hogy mi együtt lennénk. Ha éppenséggel én flörtölnék a tetováló szalonban egy faszival, mikor Jason meglepetésszerűen beállít hozzám, nem szólhatna semmi rosszat és én se pattoghatnék, ha látnám az újságban egy nővel. Kicsit olyan ez az egész, mint egy nyitott párkapcsolat. Vagy inkább rosszabb.
Ennek ellenére nem fogok most emiatt letörni. Túlélem. Nagy lány vagyok, tudok uralkodni az érzéseimen és képes vagyok talpra állni akárhányszor pofára esek. Ha azt túléltem, ami gyerekkoromban volt, akkor ezt is túl fogom. Az is lehet, hogy ez a nagy érzelmi kavalkád reggelre elmúlik, mert az egészet a szex okozta, amitől teljesen felpörögtek a hormonjaim meg az agyam meg minden más is. Reggel újra a régi Alison leszek, aki laza, vagány, tökös és nem érez ilyen baromságokat. Utálom, amikor nem vagyok képes józan ésszel gondolkozni.
-Azt mindjárt gondoltam.- vigyorodok el, de azért jó tudni, hogy nem csak én fantáziálgatok ilyemiken. Más kérdés, hogy Jason részéről egyre inkább egyértelmű számomra, hogy csupán testi vonzalomról van szó és maximum kedvel, mint egy barátot. Ezért nem tudok rá haragudni és duzzogni sem fogok, mintha hogy más csajok talán tennék. Nekem ez is bőven elég, mert már így is sokkal szebb pillanatokat adott nekem, mint sok másik pasi. Mosolyogva fogok elaludni, mert ez az este csodásra sikerült és ennyp nekem elég. Ha pedig reggel még Ő is mellettem lesz, akkor tényleg nem lesz semmi okom panaszra.
Veszélyes játékba kezdünk belesétálni és tudom, hogy lesznek belőle őrült pillanatok. Ennek ellenére megígérem, hogy nem fog bennem csalódni. Ha szereti az aljas húzásaimat, akkor lesz belőlük bőven. A fantáziám végtelen, bőr van bőven a képemen és imádom, ha látszik rajta, hogy zavarba jött. Imádni fogom a kis játékunkat.
-Az egy dolog, ha találunk menedéket. Honnan tudod, hogy egyszer épp nem azzal foglak kínozni, hogy nem hagyom magam?- kuncogok, ahogy elképzelem, hogy ő csak próbálkozna én meg valami isteni erőnek köszönhetően ellenállnék, míg végül beadnám a derekam. Kíváncsi vagyok, meddig bírná és, hogy mikor adná fel. Vagy, hogy, milyen eszközökkel próbálkozna. Komolyan nagyon érdekel, de gyanítom, ez a dolog már ott megbukik, hogy ellen kellene tudnom neki állni. Nem menne. Tuti, hogy nem. Egy csók elég lenne, a térdeim megremegnének, aztán epedezve vágynék az érintéseire és a többi forró csókra.
-Miért? Most bármit megígérnél?- vigyorgok a mosdónál ácsorogva, majd amint ő is elindul kifelé, kibaktatok a nappaliba és visszaszerválom magamra azt az inget. Szerintem le kellene nyúlnom tőle. Legalább mindig emlékeztetne erre az estére.
Az ágyat picit megigazítom, mert sikeresen széttúrtuk, ekkor pedig már Jason is megérkezik. Míg ő ledobja magáról a törölközőt, én bemászok a nekem szimpatikus oldalra és derékig betakarózok. Viszont, mikor ő pucéran bekúszik mellém, picit elcsodálkozok. Tényleg így akar aludni?
-Nem veszel fel semmit?- motyogom, de belém fojtja a szót egy vad csókkal, amitől érzem, hogy az egész testem életre kel és a vérkeringésem is meglendül. Hogy tud így csókolni? Képtelen vagyok rájönni, mit művelt velem ma este. Olyan vagyok, mint akit megbűvöltek. Kezdek félni, nem-e valami vámpírral van dolgom valamelyik nyálas sorozatból, aki most megigézett és még csak nem is emlékszek rá, hogy megigézett.
Szavai hallatán egy pillanatig csak csendben pislogok rá. Valamiért úgy érzem, hogy ez a mondat most sok mindent el kéne áruljon nekem, csak épp nincs agyam hozzá. Valami azt súgja, komoly jelentéssel bír, szóval emlékeznem kell rá, mit mondott és csak, hogy elhúzzam ezt a szép pillanatot még, arcára simítom kezem és elmosolyodok. Szóval attól tart, hogy képes lennék szó nélkül lelépni? Minek néz engem?
-Nem tennék ilyet. Csak akkor fogok eltűnni, ha te arra kérsz, hogy tűnjek el.- sutyorgom, miközben hüvelykujjammal állát cirógatom, aztán azzal kezdek szórakozni, hogy a vizes haját simítgatom hátra. Annyira csodás most ez az egész és olyan megható, hogy ezt kéri tőlem és picit az is az érzésem, hogy talán nem is akarta kimondani.
-Remélem tudod, hogy velem nyugodtan beszélhetsz bármiről. Ha valaha is úgy éreznéd, hogy nem bírod tovább magadban tartani a dolgokat, nekem elmondhatod, Jason. Remélem, ezt tudod.- utalok ezzel arra, hogy most is gyanítom, a mondata mögött több rejlik, mint ami, de csak azért nem faggatom, mert ha akarná tudom, hogy úgyis elmondaná. Egyszerűen csak biztosítom arról, hogy meghallgatnám, ha beszélni akarna.


Music:  ballon lovely   

Vissza az elejére Go down
Jason Brooks
Artist
Artist
Jason Brooks


Like Nobody Else - Page 4 Tumblr_n8hux0o_M4_W1tejn5ko8_500 ζ Posts Number : 206
ζ Join date : 2014. Aug. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : The Orpheum Színház
ζ Job : dancer, actor

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 08 2014, 23:00


Alison & Jason




Nagyon megy már nekünk ez a finom civódás, egymás verbális ingerlése, de kénytelen vagyok bevallani, hogy imádom ezt benne. Viszont el sem tudom képzelni, hogy hogyan fogjuk ezt folytatni odakint, a vizslató tekintetek előtt.
Őrültségnek tűnik ez az egész, de mégis hihetetlen izgalmas már csak a gondolat is.
- Képes lennél ilyen gonoszságra? – mosolygok rá szenvtelenül, eljátszva, hogy nem is hiszek a fülemnek. Bár ha jobban belegondolok, nagyon is vallana rá, hogy hagy évődni egy ideig, miután olyan menthetetlenül felhúzott. Vagy akár először meg is tagadja tőlem, amire vágyom, miután elhúzta előttem a mézes madzagot. Elég csak visszaemlékeznem az első estére, amit nála töltöttem. Egész este arra biztatott, hogy szánjam rá végre magam arra a csókra, de mikor már kész voltam megtenni, megtörte a pillanatot, és a végtelenségig zavarba hozva, elutasította. Csak hogy aztán vigyorogva visszahúzhasson magához, és végül mégis beadja a derekát, épp csak egy kis kóstolót adva magából.
Ha rajtam múlt volna, azt hiszem, már aznap nem engedem ki a karjaim közül. De utólag én is úgy látom, hogy jó döntés volt az akkor. Még ha kicsit sértette is a büszkeségemet vele, hogy inkább a telefon után rohant.
De mindebből egy csapásra világos lett számomra, hogy nagyon is képes lenne ilyen kínzó játékokra velem, de ha csatázni akar, én igazán nem állok az útjába. Túlságosan élvezem ahhoz, hogy ellene legyek, vagy akár ne viszonozzam.
- Vagy kérdezzem inkább úgy, hogy meg tudnád tenni? – hajolok közelebb hozzá egy magabiztos mosollyal, és ajkaimmal célba is veszem a nyakát, de mihelyt a borostám hozzáér, már érzem is rajta, hogy menekülőbe kezd. Mire a vízsugár alól kilépve kinyitom a szemeimet, ő már a törölközőbe csavarva ácsorog a mosdónál, és egy szemtelen vigyorral méreget.
- Ezt csak úgy tudod meg, ha kipróbálod – küldök felé egy sejtelmes választ, de közben jól tudom, hogy igazából az eddigiekre sem mondtam fix ígéretet, leszámítva a meleg bizniszre való áttérésemet. Nem nagyon szeretek ígérni, mert sosem láthatjuk előre, hogy hogyan alakul a jövő, annyi a körülmény és annyi az eshetőség. Pár perc alatt bármi megváltozhat. Nem hiszek az állandó dolgokban. És a szavamat is utálom megszegni. Utálom azt az érzést, hogy valaki számít rám, de én nem tudok eleget tenni a várakozásának, netalántán a saját ígéretemnek. Így inkább, ha tehetem, kerülöm az olyan helyzeteket, ahol ilyesmibe kell bocsátkoznom. Lehet, ezzel csak a felelősséget kerülöm, de nem tudom, mennyire bízhatok magamban. Amynek is azt ígértem, hogy számíthat rám, és mellette leszek, a döntő pillanatban mégis magára hagytam. Ezt nem tudom, mikor leszek képes megbocsátani magamnak.
Persze tudom, mire gondol. Miért akarja, hogy ezeket megígérjem neki, és esküszöm, nem akarom én sem, hogy rosszul süljön el kettőnk között ez az egész. Erre oda fogok figyelni, hogy lehetőleg egyikünk se sérüljön közben, hiszen a lényeg az lenne, hogy mindketten élvezzük, amíg tart.
Ilyen gondolatok közepette baktatok vissza a hálószobába, és a törölközőt leejtve magamról bemászok utána az ágyba. Amit kérdez, attól viszont rögtön egy széles vigyor kúszik az arcomra, és miután a takaró alá bújok, felé sandítok.
- Talán probléma? – vonom fel játékosan a szemöldököm. Igazság szerint szeretek így aludni, sosem öltözöm túl a lefekvéshez. Imádom az érzést, ahogy a hűvös selyemtakaró a bőrömhöz ér, és most van egy olyan sanda gyanúm, hogy az is tetszene, ha az ő bőre simulna hozzám. Ám látom rajta az elcsodálkozást, és ez kissé elbizonytalanít. Nem akarom ám, hogy kellemetlenül érezze magát miattam. – Ha akarod, magamra kapok valamit – sutyorgom közelebb hajolva hozzá egy csókra, és el is határozom, hogy utána én is felöltözöm, de sikerül annyira belefeledkezni, hogy mire levegő után kapva, elhúzódok tőle, már teljesen máson jár az eszem. És félig csukott szemekkel, olyasmi szökik meg az ajkaimról, amit nem is gondolok át.
Ő eleinte csak az arcomat cirógatja válaszul, de mikor a mondata is megérkezik, csak akkor tudatosul bennem igazán, hogy hangosan is kimondtam, amire gondoltam. Mikor ez megtörténik, szinte riadtan nyitom ki a szemeim, és puhatolózva rápillantok, próbálva kideríteni, hogy mire is gondolhat most.
Ám a cirógatása, és a szelíden mosolygós arckifejezése hamar megnyugtat, és inkább homlokom a válla és a nyaka közé fúrva, odahajtom hozzá a fejem a párnára. Nem tudom, miért mondok neki ilyeneket. A végén még el ezzel fogom elkergetni innen, fut át az agyamon, de talán meg is érzi rajtam, hogy egy kicsit zavarba jöttem, vagy hogy mélyebbről jött ez a mondat, mint terveztem, mert amit utána mond, azzal még egy óvatos lépést tesz a téma felé, de konkrétan rákérdezni, talán tapintatból, de nem akar.
Hálás vagyok érte, és jól is esik, amit mond, de ez túlságosan rizikós talaj. Olyan jól alakult most minden, nem szeretném így a végére elrontani. És attól is tartok egy kicsit, hogy megint oda lyukadnánk ki, mint a vacsora után. Nem akarok tartani a véleményétől, és attól sem, hogy esetleg én reagálok érzékenyen rá. Jobb most elkerülni ezt a témát.
- Észben tartom majd – mormogom a fülébe csendesen, és az ujjaim hálásan végigsimogatják az arcát. Azon töprengek, vajon miből gondolja, hogy ennyire felemészt belülről ez az egész. Vagyis honnan tudja. Vajon ennyire látszik? Mégsem lenne olyan tökéletes a pajzsom?



Vissza az elejére Go down
Alison Shepard
Artist
Artist
Alison Shepard


Like Nobody Else - Page 4 34hw1mx ζ Posts Number : 227
ζ Join date : 2014. Aug. 10.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles utcáin/a tetováló szalonban
ζ Job : tetováló művész, illegális versenyző, kezdő díszlettervező
ζ : Like Nobody Else - Page 4 2rohnro

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 08 2014, 23:29


i just want this now with you...

Vagyis, fel tudnám-e húzni, hogy aztán úgy nyargaljon utánam, mint egy szűkölő kutya? Azt hiszem, képes lennék egy ideig bírni, de kétlem, hogy túl sokáig ellenállnék neki. Elég ehhez a mai estét venni példának, hiszen annak ellenére, hogy eleinte vonakodtunk egymás érintésétől, végül mégis az ágyban kötöttünk ki, amit esküszöm, hogy soha nem fogok megbánni. Ahhoz túlon túl csodálatos volt ez az egész és még nem is fejeződött be. Bár sose fejeződne be...
-Azt hiszem, egy ideig menne...- sutyorgom vissza, még mielőtt kiosonnék mellőle, hogy aztán magamra tekerjek egy törölközőt és csábosan várjam, hogy kövessen. Nem, mintha nem lenne jó a zuhany alatt, de már sokkal inkább vágyom arra, hogy az ágyban hozzábújhassak. A ma estéért nem vállalok felelősséget. Ha úgy fogok viselkedni álmomban, mint egy szerelmes, doromboló kiscica, azt majd ráfogom arra, hogy aludtam, nem érdekel, de azt akarom, hogy ez az este csodásan érjen véget és ez akkor fog bekövetkezni, ha a karjaiban alhatok el.
-Akkor majd kipróbálom.- vigyorodok el, miután kérdőre vonom, hogy tényleg képes lenne-e most bármit megígérni nekem, de én azért nem szeretnék most mindenféle ceremóniákat levezetni, hogy mit ígérgessen. Ne ígérjen semmit. Tegyünk mindent úgy, ahogy épp jól esik és ennyi. Következmények, ígéretek és sértettség nélkül.
Miközben befészkelem magam az ágyba, ő megjelenik, ledobja a törölközőt és úgy mászik be mellém, amin egy pillanatra elcsodálkozok. Nem azért, mert nem tetszene, hanem, mert azt gondoltam én naiv, hogy esetleg zavarná, ha így aludnánk vagy nem is tudom. Én is, csak azért vettem fel az ingjét, hogy ne hozzam zavarba vagy ilyesmi, így viszont már látom, hogy simán maradhattam volna ing nélkül.
-Ne. Semmi esetre se. Nekem így tökéletes.- sutyorgok vissza és, ha már itt tartunk, én is inkább kigombolom azt a két gombot, ami rajtam tartotta az inget, felülök, amíg kibújok belőle és ledobom az ágy végére. Sokkal jobb lesz így hozzásimulni a takaró alatt, ami nem is nagyon marad el, mert egy forró csók közepette alkalmam nyílik arra, hogy simuljak. Őrjítő érzés és már most biztos vagyok benne, hogy még sokszor át akarom ezt élni.
Ahogy megszólal, némi elégedettséggel töltenek el szavai, de egyben aggódom is, mert valami azt sugallja, hogy történt már olyasmi, mint amitől most tart. Valaki, csak úgy ott hagyta volna? Minden szó nélkül lelépett egy nő? Esetleg utólag tudta meg, hogy egyáltalán vége az egésznek, vagy mi történhetett? Komolyan nem tudom, hogy a sok verzió közül melyik lehet igaz, de nem is foglalkozok most inkább ezzel, csak a fejét simogatom tovább, ahogy arcát a nyakamba fúrja.
-Rendben.- lehelem végül, miközben én is jobban odafúrom magam hozzá és felváltva cirógatom karját, hátát vagy épp a derekát. Egy pillanatra bevillan előttem az, amikor megismertem és ott feküdt az aszfalton. Akkor is aggódtam, nehogy baja essen de most így visszagondolva, nagyon kár lett volna, ha komolyabb baja esik. Mindezt nem éltem volna át és most nem is éreznék úgy megint, mint egy kamasz csitri. Fogalmam sincs, mi lesz ebből az egészből, csak azt tudom, hogy nagyon durva érzelmeket cibált elő belőlem és a legrosszabb, hogy nem is tudom behatárolni, mikor történt ez. Talán ma este, amikor visszahúzott. Az a pillanat tényleg olyan meghitt volt és édes, amiből csak azt tudom, hogy fontos vagyok neki, legyek bármije is. Nem akarta, hogy csak úgy elvonuljak és ez nekem többet jelentett bármi másnál.
-Jó éjt, Jason.- sutyorgom végül fülébe, miközben ajkaimmal végig is cirógatom bőrét, majd egy apró csókot lehelek ajkaira és most én fúrom oda magam az ő nyakához, vagyis jobban mondva homlokom a vállának nyomom és lehunyom szemeimet, miközben magamba szívom az illatát. Muszáj vagyok elraktározni magamban jó rendesen ezt az éjszakát, mert nem tudom, lesz-e még hasonló. Az még a jövő zenéje de ami biztos, hogy most úgy akarok elaludni, hogy közben a hátát cirógatom finoman és hozzábújok a finom meleg takaró alatt. Nem is baj, hogy egyikőnkön sincs semmi gönc. Az csak elrontana mindent.


Music:  :3  

Vissza az elejére Go down
Jason Brooks
Artist
Artist
Jason Brooks


Like Nobody Else - Page 4 Tumblr_n8hux0o_M4_W1tejn5ko8_500 ζ Posts Number : 206
ζ Join date : 2014. Aug. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : The Orpheum Színház
ζ Job : dancer, actor

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 09 2014, 13:41


Alison & Jason




Igen, én is pont ettől tartok, hogy egy ideig nagyon is jól menne neki, hogy az őrületbe kergessen. De majd résen leszek, és azért engem sem kell félteni. Legalábbis régen nem kellett. Talán itt az ideje, hogy egy kicsit engedjem visszalopakodni magamba a régi Jasont, ha nem is teljesen, de vannak olyan részei, amikre szükségem lesz. És amik talán nem is ártanának olyan sokat.
A ma este után nem tudom letagadni, hogy még mindig jól érzem magam a régi bőrömben, és az is meglepett, hogy mennyire könnyen és akadálytalanul képes voltam visszaváltani. Mintha ez az utóbbi három év nyomtalanul elillant volna a szürke ködben.
Nagyon jó volt ez az este, és ha őszinte akarok lenni magammal, szeretnék még sok-sok hasonlót, az már más kérdés, hogy hogyan tudom összeegyeztetni az életemmel, és a függőben lévő dolgaimmal.
Vigyorogva közli, hogy feltétlen ki fogja próbálni, mit is lenne képes még megígértetni velem, amin csak mosolyogni tudok. Lehet, ezzel is csak ötletet adtam neki egy újabb finom gonoszkodáshoz, de az a helyzet, hogy jómagam sem tudom, hol lenne a határ. Sok mindent megtennék annak érdekében, hogy továbbra is ilyen kellemesen felforgassa a napjaimat.
- Azért legyen kíméletes hozzám, moadmaselle. Csak egy esendő férfi vagyok – duruzsolom ravasz hangon, és tudnám is még folytatni a mondatot, de inkább nem teszem. Egyelőre.
Kioson mellőlem a zuhany alól, én pedig hamarosan követem a hálószobába, ahol egy laza mozdulattal megszabadulva a törölközőmtől, mellé fúrom magam a takaró alá. Eleinte úgy látom, mintha zavarná a meztelenségem, így felajánlom, hogy ha zavarja, szóljon nyugodtan, és seperc alatt magamra varázsolok némi ruhát, de jól esik, amikor rögtön tiltakozni kezd. Még jobban örülök pedig annak, hogy ő is megszabadul az ingemtől, ami ugyan észvesztően jól mutat rajta, de egyet étünk abban, hogy most már semmi szükség nem lesz rá. Sokkal szívesebben érezném a puha, selymes bőrét az enyémhez simulni, mint azt a vékony anyagot.  
Meg is jutalmazom érte egy szenvedélyes csókkal, és nem tudom, hogy annak a hatása-e, hogy csodásnak érzem ezt az éjszakát vele, vagy hogy szinte teljesen felengedtem mellette, de hirtelen pont azt a törékeny nyugalmat és jóleső bizsergést érzem a gyomromban, mint régebben egy-egy ilyen csók után, és ez előhívja belőlem a félszt is és az ösztönös tiltakozást, hogy ez is olyan csúnyán érjen véget. Mert aki egyszer megtapasztalja a boldogságot, és ha az utána olyan húsbavágóan váratlanul kisiklik a kezei közül, talán már nem is tud úgy örülni valaminek, hogy mellette ne fúrja belé magát a gondolat, hogy mi lesz, ha elveszíti.
Talán ez magyarázza az a halk mondatot, ami kisiklik az ajkaim közül, de mihelyt rádöbbenek, hogy mit is mondtam, már egy kicsit meg is bánom. Nem mintha nem lenne igaz, de túl sokat elárulhat rólam, amikkel nem akarom rátörni az ajtót. Még olyan friss ez a kapcsolat, nem kell rögtön a legrosszabb oldalamat megismernie, ha egyszer valamikor talán képes is leszek elmondani neki a történteket. Ki tudja. Előtte még nagyon körbe fogom szaglászni a terepet, az biztos.
Az viszont nagyon jól esik, amit mond, és meg is köszönöm neki egy lágy cirógatással, amikkel ő is elhalmozza a testem. Mennyire hiányzott már, hogy valaki így érjen hozzám...
Ez a gondolat, a szavai, és a kedveskedő mozdulatai, fel is bátorítanak annyira, hogy végül mégis elhatározzam magam arra a bizonyos meghívásra, amin az előbb gondolkodtam.
- Jövő héten lesz a premierje az új darabomnak. Ez az első, amit Los Angelesben játszom – állok meg egy kicsit, hogy én is végiggondoljam, hogy mit is jelent ez az egész. Nekem sokat. Egy teljesen új közönségnek játszani, mindig izgalmas. Persze tudom, hogy őt annyira nem érdekli a színház, vagyis az eddigiek alapján azt hiszem, ezért nem is akarom erőltetni, hogy nézze meg. Viszont az utána való ünnepségre szívesen elhívnám. Ezzel is lophatnánk magunknak egy kis közösen eltöltött időt.
- És a színház is ezzel nyitja meg az évadot, amit meg is fognak ünnepelni egy fogadással – kezdek óvatosan körözni a hátán a mutatóujjammal, hogy matassak is közben valamivel. Fogalmam sincs, hogy hogyan fog reagálni, de... próba szerencse.
- Sajtósok is lesznek, és tele lesz unalmas művészekkel és színházi emberekkel, mint amilyen én is vagyok – mosolyodom el kicsit önironizálva – de ha lenne kedved eljönni, én örülnék neki – nyögöm ki végül az ajánlatot, és kíváncsian felsandítok rá, hogy lássam az arcán, hogyan reagál.



Vissza az elejére Go down
Alison Shepard
Artist
Artist
Alison Shepard


Like Nobody Else - Page 4 34hw1mx ζ Posts Number : 227
ζ Join date : 2014. Aug. 10.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles utcáin/a tetováló szalonban
ζ Job : tetováló művész, illegális versenyző, kezdő díszlettervező
ζ : Like Nobody Else - Page 4 2rohnro

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 09 2014, 14:36


i just want this now with you...

Egyre kevésbé tudom elképzelni, hogy fogok tudni visszakerülni a barát szerepbe. Ez az este olyan nagyon felborított mindent és annyira nagyot fordult a helyzet köztünk, hogy elképzelésem sincs, hogy lennénk képesek ezek után úgy összefutni valahol, mint két ismerős. Köszönünk majd, hogy "szia", leülünk és csevegünk valami tök érdektelen dologról, mikor legszívesebben az ölébe ülnék majd és a fülébe duruzsolnék? Oké, hogy valamelyikőnk lakásán belül más lesz a helyzet, de azért ott se nagyon fogom tudni szerintem először, hogyan viselkedjek. Például, ha eljön hozzám, akkor a nyakába ugrani és agyon csókolgatni ér? Vagy ott is, csak egy "szia" lenne a módi? Talán, egy puszi beleférne? Hogy a fenébe lesz ez az egész? Hiába, hogy nagyjából megbeszéltük körvonalakban, hogy mi lesz a helyzet, az ilyen részletekre nem tértünk ki.
-Kíméletes leszek én, nyugi.- vigyorgok, mikor már az ágyban heverészek, aztán a kis meglepi után, hogy ő bizony szeret pucéran aludni, én se fogom vissza magam. Mit fetrengnék itt egy szál ingben, ha tök meztelenül sokkal jobb? És valóban... amint odasimulok forró bőréhez, amin még itt-ott csillog némi vízcsepp, azonnal kellemesebb lesz a helyzet. Olyan romantikus, intim és idilli, amit már tényleg csak akkor tudnék egyébként elképzelni, ha együtt lennénk, de eszemben sincs ellenkezni. Túl jó most ez így.
Nem beszélve arról, ahogy vadul megcsókol és megköszöni ezt az egész estét. Annyira édes a maga furcsa mivoltában ez a "köszönöm". Valamiért mégis érzem, hogy ez sokat jelent. Talán, hosszú idő után végre ő is elengedte magát teljesen? Nem tudom, más nőkkel ilyen szokott-e lenni, mint amilyen most velem volt, de valamiért az a sanda gyanúm, hogy némiképp kivételes helyzetben lehettem. Hiszen engem most is cirógat és hozzámbújik, amit más nőkkel nem biztos, hogy megtesz. Nem tudom. Erre se fogok választ kapni, mert nem hiszem, hogy zavarba hoznám egy ilyesmi kérdéssel. Vagy mégis? Talán, majd legközelebb.
Nem tudom, mikor voltam utoljára ennyire nyugodt és romantikus hangulatban, hogy csak feküdtem valaki mellett és csendben cirógattuk egymást. Talán, ezért is esik olyan jól ez az egész és ezért is nem szakítanám most félbe semmi miatt. Őszintén szólva örülök, hogy megkért, hogy maradjak itt, mert most nem sok kedvem lenne elszakadni tőle. Ha ezek után még haza kellene mennem, talán el is tévednék, annyira bódult állapotban vagyok még. Ezért is nem esik le már az első mondatából, mikor a premiert említi, hogy meg akar hívni. Mert egyébként sejthetném, ha lenne annyi eszem még, hogy ezen töprengjek, de igazán csak akkor kezdem felfpgni, mi a célja, mikor konkrétan kitér arra, hogy szeretné, ha vele mennék. Először, csak kíváncsian tanulmányozom az arcát, miközben én is óvatosan cirógatom a hátát és az első dolog, ami eszembe jut az, hogy vajon tényleg velem akar ott mutatkozni majd? Ezt viszont nem kérdezem meg tőle, mert azt gondolná, hogy nem akarok vele menni. Pedig szimplán, csak az önbizalmam nem elég talán ahhoz, hogy el tudjam képzelni, valóban engem akar oda vinni magával. Hiszen, ahogy ő is mondja, lesznek újságírók meg egyéb nyalánkságok, akik kíváncsiak lesznek, hogy ki is vagyok, akkor pedig mit fog mondani? Határozatlan vagyok így hirtelen, mert arra se tenném rá a nyakam, hogy oda való lennék. Nem akarom lejáratni azzal, hogy nem vagyok tisztában esetleg az ilyen bennfentes etikettel vagy épp, azt se tudom, létezik-e ilyen.
-Biztos, hogy velem szeretnél ott megjelenni?- súgom végül halkan, miközben végig simítok az arcán ezzel is megpróbálva sugallni neki, hogy nem azzal van gondom, hogy nem akarnék vele menni, hanem azzal, hogy nem tudom, tényleg megfelelő vagyok-e arra, hogy én sétáljak be vele oda.
Ebben a pillanatban viszont megszólal bennem az a kis hang, aki általában seggbe szokott rugdosni, ha hülyeségeket gondolok. Ő a magabiztos Ali, aki egy nap egyszer szólal meg, de akkor nagyot üt. Mint most is, mert hirtelen azon kezdek töprengni, hogy már miért is ne mehetnék vele? Csinos vagyok, tudok viselkedni és remekül fogok kinézni mellette. Már azt is tudom, melyik ruhámat fogom felvenni. Na nem, mintha sok koktélruhám vagy ilyesmim lenne, hiszen a tetováló szalonban nem nagyon hordok ilyesmit. Az az egy viszont tuti befutó lesz. A gondolatra, hogy Jason megpillant majd abban, el is mosolyodok a nagy töprengés közepette és beharapom az alsó ajkam.
-Szeretnék veled menni. Miféle jó barát lennék, ha nemet mondanék?- préselem oda magam hozzá, miközben egy gyengéd csókot nyomok a nyakára, titokban pedig előre repesek az örömtől. Ez mindent jelenthet, csak rosszat nem. Egy komoly meghívás egy komoly eseményre, ami neki nagyon fontos. Akárkit nem hívna el egy ilyen helyre, nem igaz?
-Már, csak azt kell megbeszélnünk, mit mondasz majd a sajtónak rólam. Lehetnék mondjuk az unokatestvéred.- nevetem el magam, mert persze ezt, csak viccnek szánom és ezzel is, csak húzni szeretném az agyát. Ez már kapásból egy kínzás lehetne, hiszen pláne nem tehetne velem semmi olyat. Mit gondolnának az emberek például, ha a tenyere lentebb csúszna a hátamon olykor, mint ahogy illene? Én meg persze, sunyi módon, finom női praktikákkal gondoskodnék róla, hogy az állítólagos unokatestvérére nagyon nagyon szépen nézzen.


Music:  luvja  

Vissza az elejére Go down
Jason Brooks
Artist
Artist
Jason Brooks


Like Nobody Else - Page 4 Tumblr_n8hux0o_M4_W1tejn5ko8_500 ζ Posts Number : 206
ζ Join date : 2014. Aug. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : The Orpheum Színház
ζ Job : dancer, actor

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 09 2014, 21:50


Alison & Jason




Örülök, hogy itt maradt éjszakára, és nem ragaszkodott hozzá, hogy haza induljon. Azért így mégis jobb, hogy nem egyedül forgolódhatok ebben a nagy ágyban, hanem van mellettem valaki, akihez odafordulhatok, és átkarolhatom, ha arra vágyok, és aki hozzám bújik, ha ahhoz van kedve. Az ujjai most is rajtam kalandoznak, és én élvezek minden egyes apró simítást, a testem, ha tehetné, dorombolna az ujjai alatt, annyira vadul hiányzott már egy kis gyengédség. Igazából erre is csak a ma este folyamán jöttem rá.
Az utóbbi időben szándékosan kerültem és megvontam magamtól mindennemű érintést, ezzel is elszigetelve magam az emberektől, és most hogy egy kis kóstolót kaptam belőle, az érzékeim őrülten szomjazzák a legkisebb érintést is.
Azt hiszem, bajban leszek holnap, és az azt követő napokban, hetekben, hónapokban. Hogy fogom kibírni, hogy ne érjek hozzá? És ne provokáljak ki magamnak egy apró cirógatást? Vagy éppenséggel hogy fogom feldolgozni, ha váratlanul kapok egyet, és felébred bennem a vágy, hogy még többet akarok belőle?
Talán tényleg kínzás lesz, minden egyes találkozónk. Azzal a tudattal kell leülnöm vele kávézni, vagy ebédelni, hogy amire vágyom, tulajdonképpen itt hever előttem, egy karnyújtásnyira, de ahelyett, hogy kinyújthatnám érte a kezem, csak a szememmel őrizhetem, és a tekintetemet legeltethetem rajta. Vagy talán még azt sem. Mert tudok ám úgy nézni, hogy abból aztán még a legprűdebb újságírónak is teljesen egyértelművé váljon, hogy épp a szóban forgó hölgyet vetkőztetem a pillantásommal. Vagy éppen azon szenvedek, hogy a kiűzzem a fejemből azokat a képeket, amik után sóvárgok, és amiknek a tárgya épp a közelben van.
Ennek ellenére mégis elhívom a premier utáni fogadásra, és reménykedek benne, hogy nem fogja visszautasítani. Bár mikor felteszi a kérdést, hogy biztosan vele akarok-e menni, egy kicsit aggódni kezdek, hogy neki nem tetszene annyira ez az ötlet.
De aztán eszembe jut, hogy talán csak attól tart, hogy számára ismereten közeg. Ilyenbe mindig nehéz belépni, nekem is új volt a versenyes bagázs, és idegennek is éreztem magam köztük, de ő sem hagyott magamra, és segített, ahogy tudott, én sem hagynám, hogy rosszul érezze magát.
- De még mennyire – küldök felé egy halvány, de biztató mosolyt, és az ujjaim végigbotorkálnak az oldalán, a bordái mentén. – És ha nem jössz el, azt fogom hinni, hogy berezeltél. Vagy valami még rosszabbat – biztosítom róla bujkáló mosollyal.
Ekkor azonban hirtelen kijelenti, hogy mégis szeretne eljönni, és közelebb is fészkeli magát hozzám. Sőt, még a nyakam is kap egy puszit, aminek igazán örül.
- Ez a válasz már jobban tetszik – mosolyodok el én is, ahogy rápillantok, és meglátom, hogy alig bírja ki vigyorgás nélkül. Bár arról fogalmam sincs, hogy mi járhat a fejében, ami ennyire felvillanyozza. Remélem, máris az estét tervezgeti, és nem azt, hogy hogyan fog kitolni velem. De ezzel hazudok, mert nekem is megfordult már a fejemben egy-két sunyi megoldás.
- Azt bízd csak rám – csillan meg egy kis játékos fény a szememben, amikor azt említi, hogy beszéljük meg, hogyan fogom bemutatni. – Ezzel most még nem kell törődnöd. Csak gyere el. A többit majd én elintézem – fordulok a plafon felé a párnán, de a mosolyt nem tudom letörölni az arcomról. Ó, nem az unokatestvérem lesz. Ebben biztos lehet.
Mikor hozzám simul, az egyik karom átkormányzom a feje fölött, és a vállát kezdem cirógatni, a másikkal pedig lekapcsolom a hangulatlámpát.
- Jó éjt – sóhajtok egy aprót, és próbálok nem arra gondolni, hogy a holnapi napot végig kell melóznom, és a nap végére egész biztosan olyan leszek, mint akin átment egy úthenger. De akkor is megérte.
- Még jó, hogy nem holnap lesz a főpróba – mosolygok bele a sötétbe. – Akkor lehet, a premiert is elnapolnák miattam, olyan pocsék lennék.



Vissza az elejére Go down
Alison Shepard
Artist
Artist
Alison Shepard


Like Nobody Else - Page 4 34hw1mx ζ Posts Number : 227
ζ Join date : 2014. Aug. 10.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles utcáin/a tetováló szalonban
ζ Job : tetováló művész, illegális versenyző, kezdő díszlettervező
ζ : Like Nobody Else - Page 4 2rohnro

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: The Orpheum Party - Ali & Jason -   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 09 2014, 22:27


i just want this now with you...

Megnyugtató számomra, hogy olyan határozottan válaszol, mert ez csak arról biztosít, hogy tényleg szeretné, ha ott lennék és nem csak azért hív el, mert udvarias vagy épp, mert nem akarja, hogy lekoppintva érezzem magam. Valóban úgy érzi, hogy ott a helyem vele, én pedig hülye lennék visszautasítani. Azt gondolná, hogy berezeltem vagy még rosszabbat? Ez a mondat valahogy felkelti a kíváncsiságomat és nem is rejtem véka alá, mert azonnal el is vigyorodok és kíváncsian rálesek.
-Még rosszabbat? Azaz?- sutyorgom mosolyogva, miközben mellkasán kezdek körözgetni körmeimmel, de rögtön utána jóval határozottabb leszek és már közlöm is a válaszom. Vele akarok menni és akármilyen szerepem is legyen ott, én akarok mellette feszíteni és tudatni akarom minden buta bigével ott, hogy le lehet kopni róla még akkor is, ha nem vagyunk együtt. Igényt tartok rá és akarom őt, ebben pedig nem igazán lenne segítségemre egy buta liba sem. Na jó. Ennyire azért nem vagyok végzet asszonya típus. A lényeg, hogy jó lenne mellette ácsorogni egész este.
-Ezt majd a fogadás után mond.- duruzsolom továbbra is sunyi vigyorral a képemen, mert már milliónyi ötlet van a fejemben, mi mindent csinálhatok én azon az estén. Aljas leszek-e vagy épp szende kislány, az majd a hangulatomtól fog függni, ez biztos, de mindenképp élvezni akarom majd vele az estét. Persze, az is cél, hogy Ő jól érezze majd magát velem és talán máskor is magával vigyen.
Majd Ő elintézi. Miért van az, hogy ebből azt sejtem, hogy nagyon meg fogok lepődni? Vagy fene se tudja. Gőzöm sincs, mit ad majd elő az újságíróknak, de mivel nem azt válaszolja egyszerűen, hogy "azt mondom majd nekik, hogy egy barát vagy", így rosszat sejtek.
-Azért nem ártana tudnom majd előtte, hogy mit mondhatok aznap este, ha valaki megkérdezi tőlem, mi a frászt keresek ott veled.- jegyzem meg egy apró vállvonással, mert hát csak nem fogok egyedül ücsörögni végig és játszani a süket-némát, ha valaki hozzám szól. Valamit mondanom kell majd és szeretném, ha nem beszélnénk egymás ellen. Olyan ez, mint valami haditerv.
-De oké. Majd megbeszéljük.- bólintok végül, mert szemmel láthatóan álmos már és amúgy se ártana pihennie egy picit. Isten ments, hogy miattam másnap használhatatlan legyen szóval, csak odabújok hozzá, fejem a mellkasára pakolom, tenyerem hasfalára csúsztatom és lehunyom szemeimet.
-Ne haragudj, hogy leszívtam az energiádat. Nem gondoltam, hogy ennyire le foglak strapálni.- kuncogok halkan, közben felhúzom combom és az ő combjára simítom, hogy még egy picit kényelmesebb legyen a helyzet, végül mellkasát cirógatva kezdem érezni, hogy lassan elnyom az álom. Ebben mondjuk az is a segítségemre van, ahogy a karomat simogatja. Ezen a téren olyan vagyok, mint egy kisbaba. Kis cirógatás és alszok, mint a tej. Most viszont jóval édesebbet és perverzebbet fogok álmodni, mint egy kis baba, ebben biztos vagyok.


Music:  luvja  

Vissza az elejére Go down
Jason Brooks
Artist
Artist
Jason Brooks


Like Nobody Else - Page 4 Tumblr_n8hux0o_M4_W1tejn5ko8_500 ζ Posts Number : 206
ζ Join date : 2014. Aug. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : The Orpheum Színház
ζ Job : dancer, actor

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 10 2014, 11:26


Alison & Jason




Látom, sikerül felcsigázni a mondandómmal, és elégedetten nyugtázom, ahogy ráharap a „még rosszabbra”. A vigyora már csak hab a tortán, imádom, amikor ilyen élvezkedve és várakozó kíváncsisággal néz rám.
- Így van – teszek úgy, mint aki hirtelen elgondolkodik a lehetőségeken. – Mondjuk, hogy kerülöd a társaságom, vagy esetleg megint megsértődtél valamin. Vagy talán részedről ennyi volt csak ez az egész. – És kimondom. Nem is ismerek magamra, de nincs mit tenni, akkor is kimondtam már, de a biztonsági mosolyom arról árulkodik, hogy igyekszem a vicc keretein belül érteni mindezt.
Mert eredetileg tényleg annak szánom, utána gondolkodom csak el, hogy végül is tényleg gondolhatná így is. Én is tettem már hasonlót az előző partnereimmel, akár meg is érdemelném, ha most én maradnék hoppon, de ekkor eszembe jut az előző mondata, amiben arról próbált meggyőzni, hogy csak akkor fog lelépni, ha én kérem erre. Ez azért elég megnyugtató. Bár hinni, nem tudom, hogy mennyire higgyek ezeknek a szavaknak. Nyilván nem igaz így ilyen formában. Azért nekem is tennem kell, hogy itt akarjon maradni, illetve azt is seperc alatt elérhetem, hogy itt akarjon hagyni. Lásd az előző, ajtóhoz rohanós jelenet.
De a mosolyom szélesedik, amikor végül határozottan igent mond a meghívásra. Ez jól esik; és azzal, hogy még közelebb bújik hozzám, és kapok egy jutalomcsókot is, abban is biztos leszek, hogy a kezdeti bizonytalanság ellenére örül neki.
- Utána is ezt fogom mondani – pillantok le az arcára, miközben kicsit én is belegondolok, hogyan is fog lezajlani az az este. Szerintem élvezni fogja, legalábbis tenni akarok róla, hogy így legyen. Ha másért nem is, a múltkori versenyes meglepetése után ez a minimum. Bár annyira úgysem tudom meglepni vagy feldobni a kedvét, mint ahogy ő tette velem azon a bizonyos napon.
- Viszont lenne valami, amiben szükségem lenne a segítségedre – kutatom fel a tekintetét, és mivel nem nagyon szokásom kérni, kicsit talán nehezebben jönnek a szavak. – A rendező úgy döntött, hogy a tetoválásom is felhasználja a darabban, mikor elmondtam, hogy épp most készülök megszabadulni tőle, nem örült túlságosan. Ráadásul most, hogy ennyire begyulladt... – Nem is tudom, hogy oldanák meg. Valószínűleg ráfestenének, vagy szimplán kihúznák azt a jelenetet, de ha van rá lehetőség, szeretném kiküszöbölni ezt a problémát, mire a közönség elé kerül a darab.
- El lehet tüntetni a gyulladást és a bevérzéseket egy hét alatt? – kérdezem nagy szemekkel, mint egy megszeppent kutyus, aki tudja, hogy rosszat csinált, de fontos lenne, hogy helyre legyen hozva. – Igazán hálás lennék – simítok végig az álla vonalán egy sokat ígérő pillantással.
Az iránt kezd érdeklődni, hogy mit is mondjon, ha valaki rákérdez, miért is van ő itt, vagy egyáltalán kicsoda. Itt számítok az egészséges problémamegoldó képességére, de egyébként nem kell színt vallania.
- Mondd azt, hogy velem vagy, és ha bármire kíváncsiak ezzel kapcsolatban, kérdezzék meg tőlem – bujkál a mosoly az arcomon. Ez a válasz már csak azért is jó, mert így nem csak az újságíróknak, hanem neki is rejtély lesz, hogy milyen válasszal fogok előrukkolni. És bennem már nagyon mocorog a kisördög, úgyhogy nem spórolom meg neki ezt a kis kíváncsi várakozást. Tudom jól, hogy birizgálni fogja a csőrét, vagy inkább meg fogja ölni a kíváncsiság? Egy hét még hosszú idő. Még az is lehet, hogy addig megpróbálja kiszedni belőlem.
- Nem kell visszafognod előttük a sejtelmeskedő énedet. Ha teheted, soha ne adj nekik konkrét választ – látom el még néhány tanáccsal, hogy legalább egy picit felkészülhessen, majd inkább már az alváshoz készülök. Most hogy ismét letettem a fejem, nagyon rám tört az álmosság.
Ő persze nem hagyja ki, hogy ne süssön el egy utolsó szemtelen megjegyzést. Felé is pillantok, egy megjátszott szúrós pillantással, de az is azt mutatja, hogy tényleg elfáradtam, hogy nem tudok már érdemben válaszolni rá.
- Ez övön aluli volt – mormogom csak a párnámba, és simogatom még a karját egy kicsit, amíg le nem csukódik a szemem, és el nem nyom az álom.




Vissza az elejére Go down
Alison Shepard
Artist
Artist
Alison Shepard


Like Nobody Else - Page 4 34hw1mx ζ Posts Number : 227
ζ Join date : 2014. Aug. 10.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles utcáin/a tetováló szalonban
ζ Job : tetováló művész, illegális versenyző, kezdő díszlettervező
ζ : Like Nobody Else - Page 4 2rohnro

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 10 2014, 11:52


i just want this now with you...

Ismét olyat mond, amire először csak, egy ragyogó pillantással tudok válaszolni, mert számomra sokat elárul. Komolyan attól fél, hogy csak szexelni akartam vele és most le fogok lépni? Talán, ha lenne egy kis eszem, azt tenném, mert akkor meg tudnám védeni magam és nem állna fenn a veszélye annak, hogy esetleg belezúgok még jobban végül pedig pofára esek. De én inkább szembe nézek ezzel. Ha így kell lennie, akkor így jártam, de ezt, ami ma történt köztünk, nem adnám fel. Akarom még újra és újra, hogy ilyen közös esténk legyen még akkor is, ha csak barátokként tesszük. Hónapok óta nem éreztem magam ilyen szabadnak és nyugodtnak, mint ma este vele.
-Nem. A ma este után úgy döntöttem, hogy pár éjszakára szeretnélek még használni.- szemtelenül vigyorgok, mert ezzel csak húzni akarom az agyát, ugyanakkor remélem érzi, hogy viccelek. Eszem ágában sincs kihasználni Őt. Az a tervem, hogy annyi csodás dolgot fogunk együtt csinálni, hogy a végén aztán nem is akar majd többé elengedni. Kigyógyítom abból a melankóliából, ami néha eluralkodik rajta és újra boldog lehet... velem.
-Köszönöm, hogy elhívtál.- bököm ki végül egy boldog mosollyal, mert bár eleinte határozatlan voltam, most csak azt érzem, hogy talán elég fontos vagyok neki és ezért hívott el. Vagy mert szeretné, ha lenne róla sejtésem, milyen mellette lenni ilyen alkalmakon. Igazából ez az egész sorsdöntő lehet, mert, ha jól fog alakulni, akkor én is biztosabb leszek abban, hogy együtt akarnék-e vele lenni egyszer majd, ha arra kerülne a sor. Az is lehet, hogy az este után menekülni fogok tőle. Remélem, nem így lesz.
-Hallgatlak.- lesek rá, mikor a segítségemről kezd beszélni, majd figyelmesen végig hallgatom és elmosolyodok. Ahogy a válaszra készülök, felkönyökölök és fölé hajolok, hogy a tetoválást alaposan szemügyre vegyem. Finoman végig simítok a vonalain, miközben úgy csinálok, mintha egy hatalmas problémát kellene majd megoldanom. Aztán mégis csak elröhögöm magam. Nem akarom, hogy betojjon.
-Édes drága Jason. Ez azért néz most ki így, mert elhanyagoltad és megerőltetted. Ha a következő egy hétben borogatod és kened, már szerdára remekül fog kinézni. Már most is látszik rajta, hogy jó volt az a borogatás, amit tettem rá. Nem lesz ezzel semmi gond.- mosolyodok el, végül lehajolok és nyomok egy puszit a bőrére, ami ugyan még mindig forró és látszik, hogy nem gyógyult meg teljesen, de máris sokkal jobban néz ki, mint amikor először megláttam ma este.
Visszafészkelem végül magam mellé, és a "hálás lennék" mondatára sunyi vigyorral felvigyorgok rá. Megőrülök. Egyszerűen annyi energia van bennem még most is és úgy fel vagyok villanyozva, hogy az álmosság máris eltűnik. Azt hiszem, ha nem strapáltam volna le teljesen mára, még legalább két menetet kikövetelnék magamnak. Nem tudok betelni vele. Olyan csodás volt ez az egész, hogy már attól félek, nimfomániás leszek miatta.
-Mennyire leszel hálás?- duruzsolom vigyorogva bőrébe, és a kulcscsontjára adok pár puszit. El tudnám viselni minden este ezt az egészet. Annyira jó így és annyira elevennek érzem magam hosszú ideje újra. Mindez pedig az Ő érdeme.
-És én honnan fogom megtudni, mit mondtál nekik? Miért vagy ennyire sunyi? Azt akarod, hogy kiszedjem belőled?- nézek rá szúrósan, de közben vigyorgok, mert már megint csak azt érzem, hogy ez egy veszélyes játék lesz. Oké, ne mondja el, de akkor számítson a bosszúmra. Én is tudok aljas lenni és akár én is mondhatok bármit az újságíróknak, ő meg aztán kimagyarázhatja, ahogy akarja. Akár azt is előadhatnám, hogy nem értem az angolt -spanyolul perfekt vagyok- és elmesélném, hogy én csupán takarítok nála, ő pedig néha természetben fizet. Megnézném az arcát, mikor erre rákérdeznének nála az újságírók.
-Tudod, hogy én is tudok aljas lenni.- fenyegető hangnemben beszélek, mert a mosoly még mindig az arcomon bújkál. Ártani nem ártanék neki, ez egyértelmű, de megviccelném szívesen bosszúból.
-Szóval, ha megkérdezik, mi a nevem, mondjam azt, hogy talán Alison, talán nem?- elpoénkodom a sejtelmeskedős dolgot, de értem miről beszél. Kerüljem a konkrét válaszokat kettőnkről. Nem, mintha én tudnék bármi konkrétat. Ha megkérdeznék, mi van közte és köztem, őszintén válaszolnám, hogy nem tudom.
-Bocsi.- mosolyodok el, de én nem övön alulinak szántam. Inkább örülök a fejemnek, amiért jól láthatóan élvezte a mai estét és, hogy segítsem álomba szenderülni, lágyan cirógatom az arcát, olykor ajkain is végig simítva, közben pedig, ha már nem láthatja, szerelmes mosollyal a képemen bámulom. Elképesztő, mennyi minden változhat egy este alatt. Nem rég csak testileg kívántam, most pedig Őt akarom mindenestül.


Music:  luvja  

Vissza az elejére Go down
Jason Brooks
Artist
Artist
Jason Brooks


Like Nobody Else - Page 4 Tumblr_n8hux0o_M4_W1tejn5ko8_500 ζ Posts Number : 206
ζ Join date : 2014. Aug. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : The Orpheum Színház
ζ Job : dancer, actor

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 10 2014, 22:29


Alison & Jason




- Szóval szeretnél még használni? Hmm? – vonom fel a szemöldököm a nem éppen várt választól, és pont úgy nézek rá, mint aki vérig van sértve, de közben közelebb hajolok hozzá, és az ajkaimmal megharapdálom egy kicsit az övét, egészen finoman, épphogy csak harapós formába öntsem a nemtetszésemet, majd végül kap egy könnyű csókot is rá, mielőtt visszadőlnék a helyemre.
- Ez erről az oldalról is igaz – jegyzem meg mintegy mellékesen, és álmosan nyújtózom egyet az ágyon.
Tehát el fog jönni velem a bemutatóra. Ott azért majd elég sok minden ki fog derülni. Igazából semmi különösebb célom nincs ezzel a meghívással, tényleg csak annyi, hogy a sok munka után, ami a jövő héten vár rám, élvezhessem egy kicsit a társaságát. Legalább ott, ha már máshol nem lesz rá alkalom. És az, ha már ott van, jól érezze magát. Harmadrészt pedig talán azt is szeretném egy kicsit, hogy belelásson a világomba, a munkámba, abba a közegbe, ami gyakran körülvesz.
Kíváncsi vagyok, mi lesz róla a véleménye, és hogy megtalálja-e majd benne a helyét. De ha negatív élmény lesz számára, és soha többet nem kíván részt venni ilyesmiben, azt is megértem majd. Nem egy csupaszív közeg ez, nem egyszerű elkapni a megfelelő fonalat, ami utat mutat a közepébe. Ezt még nem mondtam neki, de tulajdonképpen én magam is utálom az egészet. Az embereket, a felhajtást, a bájolgást és az üres fecsegést, de a munkámat viszont rajongásig szeretem. És a kettő sajnos elválaszthatatlan egymástól. Talán valahol tudat alatt azért is hívtam el, hogy én is leljek egy kis örömet ebben az egész estében.
- Nincs mit köszönnöd ezen. Meglátjuk, hogy fog tetszeni. Ez azért rizikósabb, mint a verseny volt az én esetemben – mondom szelíd mosollyal, és közben a tenyereimmel hátrafésülgetem a vizes hajam, hogy ne olyan hülye pózban száradjon meg reggelre.
Előadom neki a problémámat a tetoválással kapcsolatban, amire nemes egyszerűséggel közli, hogy túlaggódom az egészet. Néhány nap és szinte magától is el fog múlni. Na jó, azért borogatnom kellene. Vagy mit. Legalábbis ha lesz rá időm, és ha el nem felejtem.
A mennyire leszek hálás kérdésére viszont elég szemtelen választ kap.
- Semennyire – vigyorodok el. – Azt hittem, valami komoly kezelést fogsz alkalmazni rajtam, de ha szinte magától elmúlik, mi okom hálásnak lenni?
Én is szeretem ám szívni a vérét. Ebben nagyon jól kiegészítjük egymást.
- Megpróbálhatod, de előre szólok, nem fog sikerülni – mosolygok sunyin, mikor arról kérdez, hogy mit fogok mondani az újságíróknak. Hogy tud aljas lenni? Elsőre meg se mondanám róla, ha nem ismerném.
- Ezt azt oldaladat már, azt hiszem, megismertem – duruzsolom nyugodt, magabiztos hangon a fenyegető hangszínével szemben. Volt, ami volt, egyáltalán nem vagyok hajlandó behódolni neki. Egy vereség még nem a világ. Nem jelenti azt, hogy a többi csatát nem mind én fogom megnyerni.
Nem tudom, honnan támadt fel ilyen hirtelen és ilyen erősen a nem is olyan rég porba sújtott öntudatom és büszkeségem, de örülök, hogy visszatért. Most már neki hála lazább és kiegyensúlyozottabb is lettem, ami csak fokozza az erősségeimet, tehát, ó. Alig várom, hogy végre magam alá gyűrjem.
De nem most. Most már a szemeim is alig tudom pár másodpercnél tovább nyitva tartani. Azt hiszem, tényleg kifárasztott a mai nap. Azért, amit mond, viszont legszívesebben nagyon rondán néznék, de most még erre sem futja hitelesen. Így csak halványan elmosolyodok, és hagyom, hogy álomba cirógasson. Pedig voltak olyan terveim, hogy én maradok fel tovább, és nézem egy darabig, ahogy alszik, de ez ma már most esélytelen. Ahogy abbahagyjuk a beszélgetést, perceken belül elalszom.




Vissza az elejére Go down
Alison Shepard
Artist
Artist
Alison Shepard


Like Nobody Else - Page 4 34hw1mx ζ Posts Number : 227
ζ Join date : 2014. Aug. 10.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles utcáin/a tetováló szalonban
ζ Job : tetováló művész, illegális versenyző, kezdő díszlettervező
ζ : Like Nobody Else - Page 4 2rohnro

Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 10 2014, 22:53


i just want this now with you...

Ha már ennyire vérig sértettem, kicsit elszórakozik az ajkaim harapdálásával, de aztán kapok egy apró csókot is, ami mosolyt csal az arcomra. Ebből legalább biztosan tudom, hogy nem vette komolyan, amit mondtam. Nem használom őt és nem csak arra kell nekem, hogy olykor szexeljünk. Bár a lényegről nem tud, azzal még mindig tisztában lehet, hogy a barátja vagyok és számíthat rám másban is. Remélem, egy pillanatig sem fogja soha azt érezni, hogy kihasználom. Az borzalmas lenne.
A lényeg viszont, hogy mind a ketten akarunk még hasonlót és ez a megnyilvánulása is boldoggá tesz. Azt jelenti, hogy ez rohadt jó volt, de még nem volt elég. Kell a folytatás és még pár ilyen alkalom. Részemről, jó párra gondolok.
-Tudok én alkalmazkodni. Megtalálom majd ott a helyem.- mosolyodok el, mert valóban, egyre inkább azt érzem, hogy nem lesz ez rossz. Nem vagyok se buta, se csúf se bunkó. Simán találok én majd magamnak társaságot, hogy ne Jasonön lógjak egész este, mert gondolom azért annak nem örülne, ha le se vakarhatna majd magáról. Találok én majd társaságot és hozzá is visszatalálok majd újra és újra. Ez lesz majd nehéz. Megtalálni az egyensúlyt a "lógok rajta" és az "elhanyagolom" között.
Ahogy a mellkasáról kezd kérdezősködni, hogy vajon rendbe lehet-e még hozni a hétvégi premierre, legszívesebben még durvábban megszívatnám, de nem teszem. Nem akarom én feleslegesen megijeszteni, szóval egy kisebb szemétség után megnyugtatom, hogy nem lesz ezzel gond és ez igaz is. Feltéve, hogy figyel majd rá és borogatja, amit kétlek, hogy képes lenne betartani. Talán, majd rácsörgök párszor, hogy emlékeztessem.
Felvonom egyik szemöldököm, mikor elárulja, hogy mennyire is lesz majd nekem hálás a segítségemért, és persze próbálok úgy tenni, mint aki halál komolyan vette a dolgot és megsértődött. Erről azonban szó nincs. Értem én, hogy oda-vissza megy a szemtelenkedés.
-Ezek szerint akkor, már nem is leszek hasznos számodra.- húzom el szomorkásan a számat, de végül mégis csak arcomra kúszik egy aprócska mosoly. Igazából nem várnám el, hogy hálálkodjon, mert tényleg nem nagy dolog, amit tanácsoltam. Igazából, erre magától is könnyen rájött volna, csak túlbonyolította. Azt hitte, hogy valami durva baja van, amiért így járt.
-Hát jó. Akkor azt hiszem, a premierig nem nagyon fogok veled beszélni.- vonok vállat és igen, ez most egy halálosan komoly zsarolás volt. Nem árulja el, mit fog rólam mondani a sajtónak, így aztán muszáj vagyok ilyesmihez folyamodni. Persze, valójában csak felkészítem magamat is arra, hogy nem nagyon fogunk találkozni, mert a premier előtt sok dolga lesz. Tudom én ezt. Nem vagyok hülye még, ha nem is vagyok színésznő. Nem kis munka van egy színdarabbal, tehát gyanítom, estig próbálni fognak, nekem pedig nem lenne pofám akkor már beállítani hozzá, mikor tök fáradt lenne meg minden. Szóval, találka így se, úgy se lenne.
-Nem ismersz te még engem eléggé.- sóhajtok egyet, miközben kényelmesen elhelyezkedek és úgy döntök, hogy talán ideje tényleg aludni. Leginkább azért, mert látom rajta, mennyire álmos. Holnap biztosan lelkiismeret furdalásom lesz, hogy miattam lesz fáradt egész nap. Ugyanakkor egész nap fülig érő mosollyal fogok rohangálni, ez is biztos. Hiszen most is ragyogó tekintettel lesem, amíg el nem alszik, végül én is kezdem érezni, hogy elnehezednek a szemhéjaim és lassan átcsúszok a kis álomvilágomba. Remélhetőleg, Jason is ott lesz.


Music:  luvja  

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Like Nobody Else - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Like Nobody Else   Like Nobody Else - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Like Nobody Else
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Otthonok :: Belvárosi lakások :: Jason Brooks lakása-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.