Charlotte & Mason - Vörös szőnyeg

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Charlotte Woodsen
Media
Media



ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.

Charlotte & Mason - Vörös szőnyeg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Vörös szőnyeg   Charlotte & Mason - Vörös szőnyeg - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 06 2014, 23:51


You light me up inside like the 4th of July


Őrület, hogy ez a pasi képes úgy felhúzni, hogy napokig azon kattogok aztán, amit mondott. Fogalmam sincs, miért élvezi, ha kikészíthet idegileg de tény, hogy a hajam égnek áll sokszor tőle. Sokszor nem tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire utál-e vagy szimplán jól szórakozik és igen komoly erőt kell vennem ahhoz, hogy újra találkozzak vele. Már pedig tudom, hogy találkozni fogunk a ma esti rendezvényen. Olyan nincs, hogy Ő ne lenne ott.
Egyedül arra nem számítok, hogy nem engednek be. Az egy dolog, hogy az igazolványom a másik táskámban hagytam, amivel eredetileg jönni akartam, mert a kidobó már ismer. Tudja, hol dolgozom és miért, na de még így se engedhet be, csak a többi újságíró közé. Ez meg már mi? Nevetséges. Elvileg ezzel a nyamvadt igazolvánnyal mindenhova be lehet menni főleg, ha az újságom hivatalosan is tudósítani akar a rendezvényről. Ezért is van az, hogy épp emiatt hisztizek, amikor megjelenik a szőke, daliás herceg... ja nem. Csak Mason azzal az alamuszi vigyorral a képén. Jót mulat rajtam, érzem, és nem is hagyja szó nélkül az esetet de én most nem a dühítő seggfejet látom benne, hanem a mentőövet. Jön nekem eggyel. Nem felejtettem el és most eljött az ideje, hogy törlesszen.
-Be kell vinned!- vágom azonnal oda, mintha észre se vettem volna a flegma megjegyzését, közben megmarkolom két vállát és úgy szuggerálom szemeit, mintha valami jedi lennék, aki így meg tudja győzni az igazáról.
-Jössz nekem eggyel! Vigyél be, aztán ma este nem látsz többet! Nem leszek az estéd fénypontja, ígérem, csak vigyél be!- mosolygok rá ragyogó szemekkel, a legbájosabb mosolyommal, aztán mivel feltűnik, hogy meglehetősen vadul kaptam a vállaira, kisimítgatom az anyagot a vállán és továbbra is azzal a mosollyal a képemen vigyorgok fel rá.
Tudom, hogy ha most az Ő oldalán battyogok be oda, akkor holnap ezzel lesznek tele az újságok és biztosan zavarni fog egy bizonyos szinten, de nem érdekel annyira, hogy ne akarnék így bejutni oda. A legjobbat kell kihoznom magamból és a legjobb cikket kell erről az estéről megírnom. Milyen príma lenne, ha én bejutnék a többi firkásszal ellentétben csak, mert a közedvelt színész jön nekem egy szívességgel?
-Ugye egyedül jöttél?- tudakolom óvatosan, mert egyrészt érdekel is, hogy van-e valami anorexiás liba "kísérő" néven mellette, na meg nem árt tudnom, szabad-e még az a poszt. Ami azt illeti, már csak amiatt is örülnék, ha én lehetnék a kísérője, mert így egy álmom válna valóra. Besétálnék az oldalán a vörös szőnyegen. Igaz, nem úgy, mint egy álompár de na. Az álmok nem mindig abban a formában válnak valóra, mint ahogy szerettük volna.

Music: Shower :$ • Words: doesn't matter • Note: remélem tetszik ^^

Vissza az elejére Go down
Mason Blackburry
Star
Star
Mason Blackburry


Charlotte & Mason - Vörös szőnyeg - Page 2 Tumblr_n4cjqr6BHX1rk9elqo9_r1_250 ζ Posts Number : 106
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 38
ζ You'll find me : L.A.
ζ : Charlotte & Mason - Vörös szőnyeg - Page 2 Tumblr_n4gmvuj26X1qeyj9bo3_250

Charlotte & Mason - Vörös szőnyeg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Charlotte & Mason - Vörös szőnyeg   Charlotte & Mason - Vörös szőnyeg - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 06 2014, 23:09

Charlotte & Mason



Őszintén nem gondoltam volna, hogy Charlotte végül segíteni fog. Nem érdemeltem meg. Fogalmam sincs mivel sikerült végül kiharcolnom, hogy ne vágja a képembe, hogy mekkora egy önző dog vagyok, de az a flört... mert mindketten tudjuk, hogy abban a rövidke öt percben legfeljebb, de flörtöltünk egymással. Szóval, ha ezzel sikerült módszeren összezavarni, akkor nincs egyedül. De még sosem hazudtam ennyire jól, amikor benyögtem, hogy nem is venném le a bugyiját. Épp csak elegem volt, mivel kihallgatott minket, ami aljas húzás volt, még tőle is. De ha azt vágom hozzá, hogy ennyivel tartozik nekem, akkor holtbiztos, hogy megjelent volna a következő számban az a cikk. Azt nem mondom, hogy túlságosan mélyen érintett, amikor megpillantottam és tudatosult bennem, hogy nem vagyunk kettesben, inkább dühös voltam, hogy most tényleg ezt teszi velem? Ha hivatalosan nem tudhatja meg, amit akar, akkor megtudja önerőből nem hivatalosan? Elismerem, egy kezdőhöz képest egész ügyesen a közelünkbe férkőzött, hogy ne csak lásson, de halljon is valamit, ami aztán lejegyzetelhet a kis noteszébe, de ahhoz azért már nincs, hogy a női ügyeimről engem kérdezzen? Nagyon kezdem már unni ezt az olvasóim mögé bújok stratégiát. Egyébként pedig... Ha valóban azt szerette volna megtudni, hogy mit mondhatok egy nőnek egy egy éjszakás kis kaland után sokkal egyszerűbben is kideríthette volna. Mondjuk szemtől szemben élesben tizenöt-húsz perc után a mosdóban. Sőt, utána akár a tapasztalatait is megoszthatná az olvasóival mégis hogyan szeretem ha egy nő dorombol nekem. De miután rá kellett jönnie, hogy nem vagyok egy idióta fogalmam sincs hányadán is állunk. Még nem keresett meg azzal a bizonyos szívességgel, amivel lógok neki, de van egy olyan érzésem, hogy nem azért, mert megfeledkezett róla, hanem mert még nem jött el a megfelelő alkalom... Mindjárt gondoltam, hogy nem fogja beérni újabb öt kérdéssel... Még nem találkoztunk, de megint csak van egy olyan sejtelmem, hogy ez is rövidesen megfog változni, mivel nem hagyna ki ilyen nagyszabású rendezvényt.
- Charlotte, már megint balhézol? - Megmondtam. Nem volt nehéz kiszúrni még a tömegben sem. Neki valahogy van ehhez egy külön érzéke, ami a jelen helyzetben azt hiszem nem fog beválni, mivel nem fog annál tovább jutni, mint a többi újságíró. vagyis kénytelen lesz a szalag mögött maradni.
- Ma is a napom fénypontja fogsz lenni, mint mindig, igaz? - Tudom, tudom... Már megint nem kellett volna észrevennem, csak tovább kellett volna haladnom, de most valahogy még az is jobban feltudja kelteni az érdeklődésem, hogy Charlotte miért kampányol ennyire, mint ez a vörös szőnyeg.
Vissza az elejére Go down
 
Charlotte & Mason - Vörös szőnyeg
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» I need your help - Charlotte & Mason
» Charlotte&Kate
» Charlotte and Alex
» Charlotte Ellis Woodsen
» Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Hollywood :: Roosevelt Hotel-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.