Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimePént. Júl. 04 2014, 20:01


[You must be registered and logged in to see this image.]

-Arra céloztam, hogy én vagyok a legjobb kisokos könyv. Az egyetlen és utánozhatatlan.- varázsolok széles, büszke vigyort a képemre és próbálom menteni a helyzetet, hátha nem kell elásni magam szégyenemben még ma.
-Szóval, még nem voltál szerelmes. Értem.- bólintok csak, hogy hozzá fűzzek valamit a szavaihoz, de valójában el vagyok teljesen képedve. Nincs egy nagy csalódás tini korszakból, ami miatt ironizálgat? Nincs egy nagy első szerelem? Vagy, csak nem akar beszélni róla és inkább így próbál lekoptatni én pedig, mivel művelt és okos nő vagyok, tiszteletben tartom ezt és nem faggatom. Tudom hol a határ és a legelső szerelem az már igen csak túl van azon a határon.
-Ki tudja? Lehet, egy kis idő múlva már unni fogod a mostani szerepeket és kihívásnak fogod tekinteni, ha megkaparintasz egy bőrfotelban ücsörgős, nyakkendős karaktert.- vonok vállat, hiszen akár ez is előfordulhat. Az ember változik, így aztán könnyen megtörténhet, hogy Mason Blackburry egyszercsak megkomolyodik (???) és könnyedén eljátszik egy olyan szerepet, ahol vállalati igazgató, megfontolt döntéseket hoz és ... na jó, ezt nehéz elképzelni. Akkor már inkább az a verzió valószínűbb, hogy a főnök lenne, aki minden titkárnőt megdönget a tárgyalóasztalon és minden nőszemély odáig van érte. Ez sokkal testhez állóbb lenne neki.
A következő interjún felteszem majd a saját kérdéseimet is. Addig a te szemed ragyogjon a kíváncsiságtól.
Nem akarom üzenetben részletezni, mi mindent kérdeznék még tőle. Például, hogy milyenek a szülei, hogy nevelkedett és egyebek. Miket szeret nézni a tévében, mivel tölti a szabad idejét és, hogy a kamerák mögött is olyan-e, mint előttem? Tudnék mit kérdezni tőle, ez a lényeg.
Minden figyelmem neki szentelem, amikor a tökéletes nőről beszél és akaratlanul is zavarba jövök, ahogy a szőke hajról és a tengerkék szemről beszél. Épp ezért fixítrozom inkább a bögrémet, na meg azért is, mert kissé elszontyolodok a többi halatán. "Nem akar mindig mindenről tudni", mintha ezzel is szolidan jelezné, hogy "neked esélyed nincs kisanyám". Itt ücsörög előttem álmaim pasija, aki soha nem tekintene rám lehetséges barátnőként a munkám miatt, viszont a munkám nélkül meg se ismerhettem volna. Igazán ironikus. Már-már olyan, mint Mason rendezte volna az életem filmjét.
-Bizony, nem egy egyszerű kérdés, de te jól válaszoltál.- mosolyodok el, végül a telefont magam elé húzom és leállítom a hangfelvételt. Véget ért az öt kérdéses interjú és azt hiszem, ezzel a kis beszélgetésünk is. Nehéz elképzelnem, hogy továbbra is kíváncsi lenne rám, így aztán megiszom a kávém, vállamra kapom a táskám és feltápászkodok.
-Igazán hálás vagyok, hogy szántál rám egy kis időt. Ígérem, nem lesz pocsék cikk.- mosolyodok el, aztán pár pillanatig csak lesek rá és próbálom rávenni a lábaimat, hogy elinduljanak. Nehéz itt hagynom de, ha tovább maradok, akkor nagy valószínűséggel még többször oltana le és a végén az önbecsülésem eltűnne. Így még emelt fővel tudok távozni, olyasmin pedig meg se próbálok képzelegni, hogy esetleg szólna, hogy maradjak még vagy valami. Alig várja, hogy megszabaduljon tőlem és picit talán meg is tudom érteni.
-Kellemes másnapot, Mason.- mosolyodok el ismét, aztán erőt veszek magamon és elindulok kifelé. Azt hiszem, az lesz a legjobb, ha haza megyek, lekörmölöm a cikket és aztán közlöm a főnökkel, hogy lehetőleg ne akarjon több infót Masonről, mert én nem fogom tovább nyaggatni. Még a végén lecsukat.

◘ Music: [You must be registered and logged in to see this link.] ◘ Words: i have no idea ◘ Note: : $|

Vissza az elejére Go down
Mason Blackburry
Star
Star
Mason Blackburry


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4cjqr6BHX1rk9elqo9_r1_250 ζ Posts Number : 106
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 38
ζ You'll find me : L.A.
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4gmvuj26X1qeyj9bo3_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimePént. Júl. 04 2014, 17:17


Charlotte & Mason

[You must be registered and logged in to see this image.]

- N-a és akarsz is ezzel valamire célozni, vagy csupán csak felhívtad rá a figyelmem? - Ez egészen különösen hangzott, mintha egy dühös cinikus barátnő mondaná ezeket a szavakat, valahogy nem tűnt olyan újságírósnak, de ebbe most inkább nem mennék bele, mivel abban maradtunk, hogy nem fogunk ebbe belebonyolódni. Egy, mert nem kell. Kettő, mert fölösleges. Három, mert nincs értelme, legfőképp azért mert nincs is olyan, hogy mi. Akkor meg miről is beszélnénk?
- A szerelemhez? Hmmm... Az igaz szerelem. Ha szerelmes leszek, akkor elárulom. De addig is számomra ez egy idegen fogalom fog maradni. - Arról nem beszélve, hogy épp egy egy éjszakás kalandom után csípett el. Talán nem ez a legmegfelelőbb alkalom arra, hogy a szerelemről beszéljünk, mert ami a múlt éjjel történt az messze nem szerelemből fakadt, hanem egyszerű vágyból, szexuális feszültségből. Vagyis nem, nem gondolkodtam el azon, hogy magasabb szintre helyezhetnénk a kapcsolatunkat, miután lefeküdtünk egymással. Sőt, még ennyire sem kellett volna.
- Így is fogalmazunk. Bár inkább rémálomnak mondanám. - Alapból nem tartom valószínűnek, hogy vállalnák egy ilyen szerepet. De a nem tűnik valószínűbbnek. Egyszerűen képtelen lennék magamévá tenni a karaktert, akit hitelesen el kellene játszanom. Valószínűbb, hogy a forgatáson elszabadulna a pokol, mert a szövegtanulással még nem is lenne gondom, de van egy olyan érzésem, hogy kész kabaré lenne. Plusz iszonyat idiótán érezném magam lenyalt hajjal, stb.
Felvont szemöldökkel olvasta,m ami a kis papíron írva volt. Jogos. De akkor is úgy érzem, hogy mint nő az olvasói mögé bújik, hogy Ő maga nem merné feltenni ezeket a kérdéseket, sőt hogy ennél jóval többet szeretni tudni, csak az épp már nem férne bele az interjú kereteibe.
Ez esetben nincs is mit veszítened, nemde? Tudod... Már megint ragyognak a kíváncsi szemeid. Fogjam vissza magam? Csúsztattam elé ismét a kis papírt az asztallapon. igen, ez már majdnem olyan, mintha flörtölnénk egymással, de abba inkább nem akarok belegondolni, hogy mi lenne ha... Tényleg azt tennénk.
- A tökéletes nő... Nyilvánvalóan nincs még meg ez a bizonyos nő. De ha lenne valahol számomra ilyen, akkor... Érdekelne mégis mi tart eddig? Szóval, Szőke, szeretem, mikor valakinek nem tudom elengedni a tekintetét úgy megragad, ezt mondjuk leginkább a tengerkék szemek esetében tudom elképzelni, mivel imádom a tengert is. Egy olyan nő, aki nem akar megváltoztatni, aki nem beképzelt, nem akar mindig mindenről tudni, de ugyanakkor nem butácska, mivel nem szeretem, mikor ötször kell valamit elmondanom, sőt szabályosan idegesít. Ne akarjon folyton kihozni a sodromból. Összességében legyen egy kicsit bolondos, minimálisan provokatív... És azt hiszem holnapig itt ülnénk, ha mindent el kellene mondanom, hogyan eltudom képzelni a számomra tökéletes nőt. Sőt, azt sem tartom kizártnak, hogy barna és zöld szemű, mégis amit megpillantom Ő lesz a tökéletes. Ez nem egy könnyedén megválaszolható kérdés. - Azt hiszem most, hogy nagyrészt sikerült leírnom őt lassan fejezhetnénk is az interjút, hiszen túl vagyunk azon az öt kérdésen, amiben megállapodtunk, valamint egyet sem hagytam válasz nélkül. Ellenkezőleg, úgy hiszem eléggé részletes és terjedelmes válaszokat adtam, amelyek legfőképpen a személyiségemre irányulnak.
- Ha van ilyen nő nem mondom, hogy osonjon be hozzám az éjszaka kellős közepén se mondjuk rúgjon bokán fényes nappal, hogy halló... - Tettem hozzá nevetve. Ez tényleg nem volt egy könnyű kérdés, de még vagy egy óráig tudtam volna beszélni róla, viszont nincs sok értelme. Mivel mit mondhatnék arról, ha valóban egy fekete hajú, barna szemű hölgy lesz az igazi? Tévedtem?
[color=#969696]
 
[/coor]
Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimePént. Júl. 04 2014, 16:02


[You must be registered and logged in to see this image.]

Le lettem oltva... már megint. Lehet, hogy nem szó szerint azt mondta, hogy ne okoskodjak bele a dolgába, de a lényege ez volt. Viszont nem hat meg vele. Nem vagyok egy csendes kislány, aki ráharap a nyelvére és hallgat, ha valakinek nem fog tetszeni, amit mond. Kimondom a véleményem, maximum nem úgy van és kész, de azt ne várja tőlem, hogy csendben bólogassak.
-Az a baj, hogy ilyet, mint én, sehol nem találsz még egyet. Könyvtárban főleg nem.- mindez amint kimondom, már cseppet sem úgy hangzik, mint ahogy én elképzeltem. Sokkal inkább olyan, mint egy szakító jelenet, ahol a nő ezt a pasi képébe vágja vagy épp fordítva. Reményeim szerint, neki ez nem fog eszébe jutni és érti, hogy valójában a kisokos kölcsönzésről beszélek.
-Pompás. Ha már ez a válaszod, akkor jöhet is a következő kérdés.- vigyorodok el, majd tekintetem viszgálódón íriszeibe fúrom, pár pillanatig csak csendben lesem, hogy ezzel is fokozzam a nem létező izgalmat, végül megszólalok.
-Hogyan viszonyulsz a szerelemhez?- azaz, röhög-e az "örökkön örökké" és hasonló közhelyes dolgokon vagy épp titkon ő is vágyik valakire, aki mellett majd boldogan éldegélhet. És igen, kicsit ezzel a saját kíváncsiságomat is kielégítem, de örömet is fogok okozni jó pár rajongó hölgynek, akik fanatikusan imádják és ezzel reménykedni fognak abban, hogy talán fel tudják majd egyszer szedni ezt a pasit. Bár megjegyzem, kétlem, hogy egy átlag nő -akár én- fel tudná kelteni az Ő érdeklődését. Magasabb körökben mozgolódik tökéletes csinibabák között.
-Az én szakmámban tudni kell jól kérdezni.- vonok vállat, de fejben már azt mérlegelem, mennyire sikerült nekem ezt a Masont megismerni mindeddig. A nagyképűségéről már tudok, ahogy a makacsságáról és a bunkóságáról is. Volt szerencsém megtapasztalni, milyen az az irónia, de a ragaszkodás eddig kimaradt. Gyanítom, ki is fog maradni a szórásból.
-Egy ilyen szerep akkor igazi kihívás lenne neked.- jegyzem meg még interjún kívül, mert ugyebár az én véleményem nem fog ott megjelenni vagy legalábbis nem ilyen formában. A csipkelődős megjegyzések kimaradnak majd, hiszen nem kell tudnia az olvasónak, hogy mi így kommunikálunk egymással egy laza kávézás közben. Lerí róla, hogy nem bír elviselni, rólam pedig az, hogy ez sért.
A hülye gondolatokról azonban ismét elterelődik a figyelmem és amint elolvasom a kis cetli tartalmát, már vésem is rá a választ.
Ha jól emlékszek, csak öt kérdésre vagy hajlandó válaszolni és kommunikálni sem akarsz velem. Vagy tévedek?- halálosan komoly arcomra apró mosoly kúszik és úgy fürkészem ismét azt a sötét szempárt. Ha tudná, mi mindent tudnék még tőle kérdezni. Olyat is, amit egyébként nem illene és szerintem kiakadna, hogy mégis mi közöm nekem ehhez, de nem tehetek róla. Ilyen vagyok, ha felkelti valami vagy valaki az érdelődésem.
-Következzen hát az utolsó kérdés.- jelentem be, de még mielőtt elsietném a dolgot, kényelmesen kortyolok a kávémból és mosolyogva bámulok Mason arcába. Tudom, hogy majd megeszi a kíváncsiság, hogy vajon mit akarok még kérdezni. Hát most megtudja.
-Milyen számodra a tökéletes nő?- vigyorodok el és igen, ezzel most legfőképp magamnak akarok jót, de megint igaz az is, hogy a rajongó nőszemélyeknek is kedvezek vele bőven. Holnaptól csupa olyan nő fog az utcán mászkálni, akik megfelelőek Mason Blackburry ízléséhez.
De azok a szemek...

◘ Music: [You must be registered and logged in to see this link.] ◘ Words: i have no idea ◘ Note: : $|

Vissza az elejére Go down
Mason Blackburry
Star
Star
Mason Blackburry


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4cjqr6BHX1rk9elqo9_r1_250 ζ Posts Number : 106
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 38
ζ You'll find me : L.A.
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4gmvuj26X1qeyj9bo3_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimePént. Júl. 04 2014, 13:02


Charlotte & Mason

[You must be registered and logged in to see this image.]

- M- Charlotte, semmi sem tökéletes és mindenkinek vannak hibái. Az életem pedig messze nem csodás. Az egy dolog könnyedén elviselhető, hogy millióan lenének a helyemben, de helyettünk senki sem tud élni. Szóval, Te se legyél olyan mindentudó kisokos. Majd ha szeretnék egyet beszerzek egy könyvkereskedésből. - De azért neki sem megy olyan rosszul. Ha azt nézzük nap, mint nap olyan személyekkel van körülvéve, olyan személyek nyomában van, mert megteheti, sőt neki ezt is kell tennie, akiket mások a büdös életben nem fognak személyesen látni, legfeljebb, ha rohadt sok pénzük van, annyi, egy pofás kis összeg jó sok nullával, akkor nincs lehetetlen, mindent el lehet érni. De nem azért említem meg, mert panaszkodni szeretnék. Egyelőre még tudom hová tenni.
- Nem, nem volt ilyen korszakom. azért annyira elégedetlen nem vagyok azzal, amit csinálok, amit elértem. De ugyanakkor nem zárom ki annak a lehetőségét sem, hogy egy napon történik valami, akármi, ezt most nem részletezném, ami olyan szinten döntően hatna ki rám, hogy bármit képes lennék feladni érte. De amíg ez nem következik be, addig játszom a szerepem. - Olyan szinten azért nem ragaszkodom a színészi karrieremhez, hogy képtelen is lennék már lemondani róla. Valahol persze kötődöm hozzá, ahogy a részemmé is vált, de nem olyan szervesen, hogy ne tudnám kitépni magamból, mert lássuk be ez így szép és jó, talán túlságosan is, de nem mindenki vágyik ilyen életre. Szóval, lehetséges, hogy valakiért alább tudnám adni. Közel áll hozzám, furcsa mód olykor élvezem is, de nem szeretném megengedni, hogy a filmiparnak, hogy teljesen bekebelezzen.
- Fifikásan fogalmaztál... Ha Mason Blackburry egy karakter lenne. Az attól is függ, hogy melyik korszákban készülne ez a bizonyos film. De az biztos, hogy makacs lenne, inkább ragaszkodó, mintsem önző, iróniában gazdag, hajlamos a nagyképűségre, de amilyen pofátlan, olyan nőfaló is lenne, vagyis csak élvezné az életet. Igazság szerint nem tudnám elképzelni magam semmilyen unalmas állást elfoglalni. Így ha mondjuk beakarnának tuszkolni egy íróasztal mögé egy szerep kedvéért, akkor arra alaposan fel kellene készülnöm, már csak azért is, hogy egy a fenekemen tudjak maradni tíz percig nem valami hihetetlenül életunt képet vágva. Talán azért sem illenének hozzá az efféle szerepek, mert magam sem szeretek mindig mindent túl komolyan venni. - Fölöslegesen nem akarom felhúzni magam. Egyrészt, mert nem éri meg, másrészt, mert mert még menne is, de a túlzott töprengés általában csak ront a helyzeten, a problémákat viszont nem oldja meg, ergo tényleg szükségtelen erőfeszítés. A kérdést viszont megértettem. Magamról kellett mesélnem... Ez így mind igaz is lenne rám, vagyis Mason Blackburryre. Mondjuk egy vállalat vezérigazgatójaként, öltönyben és nyakkendőben... Utálom a nyakkendőket. Nem tudnám elképzelni.
Még kettő kérdés maradt hátra, amit feltehet és őszintén most már egy kicsit kíváncsi is vagyok arra, hogy mit hagyott utoljára, mi lesz az a két kérdés, De addig is, amíg talán leesik az állam az utolsó kérdésektől fogtam a tollat és újra firkálni kezdtem rá a következőt: Nyíltan is felteheted a kérdést, amit tudni akarsz. Nem kell az olvasók mögé bújnod.
[color=#969696]
 
[/coor]
Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimeCsüt. Júl. 03 2014, 15:34


[You must be registered and logged in to see this image.]

-Épp ez az, hogy semmit.- vágom rá élből és nem is óhajtok ezzel a témával többet foglalkozni. Nem kell a tudtomra hoznia még jobban, hogy már már undorodik tőlem, amiért az a foglalkozásom, ami. De, ha már itt tartunk, a színészet sem épp a legvisszafogottabb szakma, mikor kamerák előtt érzelmeket játszanak el az emberek, szexelnek meg miegymás. Meglehetősen kétszínű az a szakma is. Nem is értem, miért nem azt választottam az újságírás helyett.
-Oké. Bevallom, részben élvezem is, hogy az idegeidre megyek. Legalább ennyivel is rontok a csodálatos kis életeden. Tudod, csak, hogy ne mondhasd azt, hogy milyen tökéletes minden. Kell egy ilyen negatív karakter, mint amilyen én vagyok.- és valóban, mennyire élvezem, hogy sokszor már látom rajta, hogy legszívesebben a haját tépné tőlem. Vagy az enyémet. Minden esetre, ha mást nem is, legalább valami érzelmet kiváltok belőle és az már nagy szó, mikor a legtöbbször csendes, mogorva és semmivel sem lehet szóra bírni. Nekem valahogy mégis sikerül, ettől pedig büszkeség tölt el.
Miután elkezdődi a kis rögtönzött interjúnk, csendben hallgatom a válaszát az első kérdésemre, ami meglepően hosszú és kielégítő. Talán, még a végén komolyan vesz és nem fog félszavakkal válaszolni, viszont így azt is megtudtam, hogy nem egy hazug ember. Megígérte, hogy lehet öt kérdésem és tartja is magát ehez, ezt pedig díjazom. Ettől, csak még inkább szimpatikus, mert szeretem, ha valakinek vannak elvei és hű hozzájuk.
Válaszáról azonban kicsit eltereli a figyelmemet az, amit közben "jegyzetel" nekem. Épp a kávémból kortyolok, mikor elém csúsztatja a papírt, így kis híján félre is nyelek, de aztán összeszedem magam és elvigyorodok.
Sajnálattal közlöm, de semmilyen hatással nincs rám a hangod.
Már hogy ne lenne? Ekkorát kamuzni. Imádom hallgatni és, ha csak elképzelem, hogy vágytól fűtötten a fülembe suttog ezen az édes hangon, minden szőrszálam égnek áll. Őrületes ez a pasi, csak épp az a baj, hogy tisztában is van vele, nekem pedig épp ezért nem szabad még inkább adni alá a lovat. Higyje csak azt, hogy teljesen hidegen hagy én meg megpróbálom ezt elhitetni vele. Vagy sikerül, vagy nem.
-Második kérdés. Volt olyan időszak karriered során, amikor kissé alább hagyott a lelkesedés, mert épp valami nem sikerült és úgy érezted, talán abba kellene hagynod?- lehet, hogy béna kérdésnek tűnik, de a rajongóinak legalább azt sugallja majd a válasz -ha volt ilyen időszaka-, hogy mindent el lehet érni, csak akarni kell és nem szabad feladni akkor sem, ha esélytelennek tűnik a helyzet. Ez jobb esetben akár nekem is sugallhatna valamit, de én már akkor feladtam, hogy valaha utánam fog teperni, amikor először megpillantottam és belehabarodtam. Nem olyan nő vagyok, akire szüksége lenne valaha. Ezzel tisztában vagyok.
-Valamint a harmadik, azaz, ha Mason Blackburry egy készülő film karaktere lenne, hogyan jellemeznéd?- azaz meséljen kicsit magáról, csak épp nem ilyen konkrétan kérdeztem rá. Így talán még Ő is bele megy, hogy válaszoljon valami érdekeset, de leginkább mégis azt figyelem, firkál-e ismét valamit arra a kis cetlire. Mondjuk a telefonszámát vagy egy randi időpontját. ~Jézusom, Char, térj észhez...~

◘ Music: [You must be registered and logged in to see this link.] ◘ Words: i have no idea ◘ Note: : $|

Vissza az elejére Go down
Mason Blackburry
Star
Star
Mason Blackburry


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4cjqr6BHX1rk9elqo9_r1_250 ζ Posts Number : 106
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 38
ζ You'll find me : L.A.
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4gmvuj26X1qeyj9bo3_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimeCsüt. Júl. 03 2014, 09:50


Charlotte & Mason

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Mit kell ezen részletezni? - Elsősorban nagyon bejön, hogy olyan pazarul kitudja forgatni a szavaimat. Egy firkász sosem fog az esetem lenne, de ha mégis, akkor is mindent megtennék, hogy nagyon gyorsan kiverjem a fejemből azt az őrült ötletet, hogy miért is ne lehetnénk együtt... Egy, mert egy újságírónak mégis csak a cikk a legfontosabb, hogy megkapja, amit akar. Kettő, mert nem biztos, hogy valaha is megtudnék bízni benne. Három, csakis bonyodalmak származnának belőle mindkettőnk számára. Van amit nem érdemes túlbonyolítani.
- Nem tud érdekelni, mivel nyilvánvalóan mindenkinél valami ehhez hasonlóval kampányolsz a sztori végett. Igazad van. Ez csak munka. A Te munkád az én magánéletem felforgatása. Szóval, nézd el nekem, hogy nem tudok ennek örülni. - Azt már eleinte is tudtam, hogy ezt nagyon pocsékul fogom elviselni, de mindaddig mondhatni egészen jól elbírtam a többi keselyűvel, amíg meg nem kaptam őt a nyakamba. A kis ragtapaszomat magánélet ellen. Ő valahogy sokkal idegesítőbb, makacsabb, kitartóbb, dögösebb...
- Szerintem senki sem kért meg arra téged, hogy tapadj rám a Rodeo Drive-on. Te ezt magad miatt csinálod, de másra fogni mindig egyszerűbb. - Én megértem. Én is folyton ezt csinálom. Csak még azt nem tudom mire foghatnám a tegnapi kis botlásomat, hogy pont arra a nőcskére tudtam ráesni. De ha ez még nem lenne elég még együtt is dolgozom vele. Talán mind közül ez a legfontosabb, amit senkinek sem kellene megtudnia. Fogalmazzunk úgy, hogy begyakoroltuk a szerepünket. Most már egész biztosan nem lesznek gondjaink a jelenetekkel, a pikánsabbakkal sem.
- Én egyáltalán nem akartam ezt. Meglehet, hogy ezzel most sokaknak okozok csalódást, de nem a filmipar volt elődleges számomra. Talán annak köszönhető az egész, hogy Los Angeles-ben jártam fő iskolára. Gondolom ezek az évek számomra is annyit jelentettek, mint a többi egyetemista hallgató számára. azok az évek, amelyekről nem mesélünk a szüleinknek. A zeneipar lett volna a célom. Ez az, amit akartam. De aztán sorsot húztam... A gép pedig Hollywood-ot dobta ki. De azóta is kiválóan játszom gitáron és zongorán. Egyesek szerint az énekhangom sem utolsó, de arra elég nehéz rávenni. Ennyi lenne... - Ezt lehet is akár úgy venni, hogy ha egy filmben gitáron vagy zongorán játszom az nem felvétel és nem valaki más játssza, hanem én. De ha már kaptam ezt a papírdarabot meg egy tolat, akkor amíg megkapom a második kérdést addig élek a lehetőségemmel és azzal, amit korábban mondtam a mocskos megjegyzésekről. Aztán meg ne tudjam, hogy éjszakánként ezt hallgatod le és a hangomat hallván huncutkodni szeretnél velem. Miután leírtam elmosolyodva csúsztattam elé a papírt az asztallapon. Nem kell ezt csinálnia. Elég, ha szól nekem...

 
Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimeSzer. Júl. 02 2014, 22:11


[You must be registered and logged in to see this image.]

-Örülök, hogy ezt tisztáztuk. Felfogtam elsőre is, hogy nem vagyok az eseted. Nem kell részletezned, rendben?- nézek rá szúrósan, mert ezzel a megszólalással már igen csak sért. Nem azért, mert nem érdeklem, mint nő, mert erre fel voltam készülve hanem, mert még a képembe is vágja nyíltan. Megszoktam már, hogy van bőr a képén és oltári nagy bunkó, de azt nem gondoltam volna, hogy ilyen egyszerűen bárkinek a lelkébe gázol. Mi lenne, ha én egy gyengébb személyiségű nőszemély lennék, aki elhinné, amit hall tőle és ezek után mondjuk alkoholba fojtaná a bánatát, mert ronda? Nem számít. Én az újságokba fogom fojtani magam.
-Megnyugtatlak. Te sem fogsz hiányozni.- hazudtam, mert bár irtó bunkó jelenleg és kiborító, attól még képes lennék elviselni. Sőt, azt hiszem, ha olyan helyzetben lennék, tudnám, hogyan érjem el, hogy megnyugodjon, mert jól látható, hogy nyűgös, frusztrált és hisztis. Valószínűleg mindez a tegnap éjszaka következménye.
-Azt tudom, hogy lenézel engem, megvetsz és piócának tartasz, holott én is, csak teszem a dolgom. Vedd úgy, hogy játszom a szerepem, mert ez a munkám és a hivatásom. Lehet, hogy én választottam, de hidd el, nem feltétlenül volt az a vágyam, hogy hisztis sztárocskákat üldözzek korán reggel.- ez részben igaz is, részben viszont hazugság. Örülök, hogy ez a dolgom, mert más esetben soha a büdös életbe nem ismerhettem volna meg személyesen és nem ülhetnék most itt vele egy kávézóban, de ezen felül tényleg nem épp az a leghőbb vágyam, hogy sztárocskákat kérdezgessek arról, hogy kivel, mikor hol és mit csinált. Ez csak a fanatikus rajongókat érdekli, én viszont belőlük élek.
Kortyolok egyet a kávéból és legyintek a válaszára. Tudom én, hogy a legkevésbé érdekli Őt az, hogy velem mi történt már és mi nem. Nem is neki kell rólam írnia és amúgy is örül, ha végre megszabadul tőlem. Mellesleg, meg se érdemelné, hogy bármit mondjak neki magamról. Ha érdekelné bármi is velem kapcsolatban, akkor megkérdezne vagy kiderítené, viszont van egy olyan sanda gyanúm, hogy addig jó nekem, amíg nem kezd el kérdeződködni.
-Adok is egy cetlit. Oda kérem a mocskos megjegyzéseket.- csúsztatok elé egy papírt meg egy tollat, majd elő veszem a telefonom is, ha már okos és képes hangot felvenni. Első osztályú arra, hogy interjút készítsek.
Rituálé szerűen igazítom meg a hajam és fújom ki a levegőt, ami tényleg egy általános mozdulatsor ilyenkor. Így érem el, hogy igazán csend legyen odabent és a kérdésekre tudjak koncentrálni, majd amint úgy érzem, hogy össze szedtem a gondolataim, Masonre emelem a tekintetem és elindítom a felvételt.
-Akkor első kérdés. Mi késztetett rá anno régen, hogy ezen a pályán indulj el?- ez részben engem is érdekel, de azt hiszem, a rajongókat sokkal inkább fogja felizgatni, hogy is lett a kis kedvencük azzá, ami. De persze, én is figyelmesen várom a válaszát, mert már ez is sok mindent elárulhat Róla. Aztán ki tudja, ha így kicsit jobban megismerem és fény derül pár dologra, alig fogom talán várni a pillanatot, hogy leléphessek innen. Bár kétlem. A nő ügyei, a bunkósága és egyéb hülyeségei ellenére is őrülten vonzó számomra. Mi olyat tudna vajon mondani, amitől megváltozna mindez?

◘ Music: [You must be registered and logged in to see this link.] ◘ Words: i have no idea ◘ Note: : $|

Vissza az elejére Go down
Mason Blackburry
Star
Star
Mason Blackburry


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4cjqr6BHX1rk9elqo9_r1_250 ζ Posts Number : 106
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 38
ζ You'll find me : L.A.
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4gmvuj26X1qeyj9bo3_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimeSzer. Júl. 02 2014, 19:54


Charlotte & Mason

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Nem kívánságlista alapján vágok gerincre nőket, hanem akihez épp kedvem van. Hozzád pedig nincs kedvem... - Hazudtam egy oltári nagyot szemrebbenés nélkül. Szakmai ártalom. Hazudni is tudnom kell. De szerencsére vagyok annyira jó benne, hogy nagyon kevesek tudnak átlátni a szitán. Ezek szerint még Charlotte sem jött rá hogyan csinálom. Én fordítva hazudok, mint a legtöbb ember. A legtöbb úgy hazudik, hogy közben nem képes a másik ember szemébe nézni. Én fordítva csinálom. Bárkit félrevezetek, ha kell... Neki pedig végképp nem kell arról tudomást szereznie, hogy esetleg néha még tetszik is, ami látok, hogy esetleg időnként nagy örömmel oldanám meg az összes problémáját.
- Nem fogsz hiányozni. -  Egy idegesítő firkász sosem hiányzik, mégis mindig mindenhol ott vannak. Most is a lehető legrosszabbkor csípett el és nagyon kezdene érdekelni mégis hogyan csinálja. Valahogy mindig tudja mikor, hol vagyok, hogy mikor hol kell keresnie. Nyomkövető csíp van rajtam csak nem tudok róla? Követi a GPS--t a mobilomon, vagy mi? Hogy a pokolba csinálja? Senki sem ennyire jó.
- Talán Te tudsz rólam bármivel is többet annál, amit elmondok? Tájékoztatásképp nekem azért fizetnek, hogy hitelesen alakítsak valakit, valakit, aki soha nem én vagyok. Én csak eljátszom, amit a forgatókönyvben írva van. Ennyi. de a világ semmit sem tud rólam. Csak annyit láthatsz Te is, amennyit megmutatok. - De az a legkevésbé sem valós, legalábbis eddig még nem sikerült olyan szerepet kézhez kapnom, aki valóban én lennék. A kérdések is többnyire egy adott szerepre vonatkoznak. Az emberek azt a karaktert akarják látni és megismerni, akit egy adott filmben keltek életre. De ez a lehető legtávolabb áll tőlem. egyszerűen csak jó vagyok abban, amit csinálok. Egyszerűen csak tudom mire vágynak mások és meg is tudom azt adni nekik. Illetve arra még nem sikerül rájönnöm, hogy Charlotte mire vágyik, mi az, amit igazán akar, de folyamatban van.
- kétlem, hogy tudnék most rád figyelni is. - Ez még mindig szebben hangzik, mintha azt mondtam volna, hogy igazad van, tényleg nem érdekel, ami nem teljesen igaz, de ma semmire és senkire sem vagyok kíváncsi leszámítva egy erős fekete kávét, egy fájdalomcsillapítót, de a leginkább az ágyamra vágyom, mert nem sikerült valami sokat aludnom és ilyenkor felettébb morcos vagyok, másnaposan pedig a megszokottnál is.
- Azaz téged is. Ne tagadd... De igen, vállalom. - Vagyis most alkalma nyílik feltenni öt olyan kérdést, amit egyébként nem tenne fel, mivel egy, nem lenne miért feltennie, kettő, mert nem lenne hozzá bátorsága. De mint, hogy újságíró ez már egy okot ad neki, arról nem is beszélve, hogy a kíváncsiságát is csillapíthatja.
- Nem bánom. Ha pedig valami mocskosat fűznék hozzá neked, majd leírom. - A feladat adva van. Én pedig kíváncsi vagyok hogyan fogja megoldani, de ez úttal tényleg érdekel. Biztosra veszem, hogy kifogja használni, de mégsem lehet olyan könnyű, hogy öt kérdésben minden benne legyen. De annyit kitudok szúrni, hogy mi az, amit az olvasok akarnak tudni és mi az, amit inkább csak Charlotte.

 
Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimeSzer. Júl. 02 2014, 18:46


[You must be registered and logged in to see this image.]

Az első pillantásom, hogy lesújtóan végig nézek rajta, de aztán belátom, hogy ha már én is a szexuális életéről kérdezgetem, ő is tehet megjegyzést az enyémre. Ez így korrekt, csak ne fajuljon tovább a dolog.
-Ne aggódj, ha ilyesmi igényem lenne, biztos nem hozzád fordulnék.- vigyorgok rá gúnyosan, de legbelül egy hang azt mormogja, hogy "dehogyisnem, az lenne életed legjobb éjszakája". Na ez az a hang, amit el kell nyomni a fenébe, mert csak hülyeségeket beszél. Azt hiszem, ő lehet bennem az igazi szőke nő, akinek elment a józan esze és, akit még véletlenül se engedhetek a felszínre törni.
-Semmi egyebet nem akarok, nekem elhiheted és most, hogy végre beadtad a derekad, jó ideig nem is fogsz látni. Megnyugodhatsz.- sóhajtok egyet a végén, mert ez teljes mértékig igaz. Ha nincs okom rá vagy nem csinál valami őrjítően érdekeset, akkor nincs értelme annak se, hogy felkeressem valahol. Ha teszem azt, hetekig tök nyugisan élne, akkor maximum azért keresném fel egy hónap után, hogy kiszedjem belőle, mire ez a nagy komolyodás?
-Arra még nem gondoltál, hogy a normális pasikkal én is normális vagyok? Ismersz te engem egyáltalán? Mert szerintem cseppet sem. Azt tudod, hogy a munkám terén maximalista vagyok, de ezen kívül semmi. Szóval, amíg nem tapasztalod meg, milyen vagyok, amikor nem vagyok épp nikotin tapasz, addig ne is véleményezd a viselkedésem a pasikkal kapcsolatban.- belül már fortyogok, de nincs az a pénz, hogy ezt Ő is láthassa rajtam. De nem ám. És miért? Mert a legutóbbi kapcsolatom épp egy hasonló szöveggel zárult. Megkaptam, hogy én mindig mindent tudni akarok és mindig mindent eltervezek előre, a szegény szenvedő alany pedig úgy érezte, hogy megfojtom. Lehet, hogy így volt, de nem tehetek róla, ha meg akarok felelni annak, akit szeretek. Más kérdés, hogy neki éreztetnie kellett volna velem, hogy akkor is szeret, ha nem vagyok épp kiöltözve. Na de kanyarodjunk vissza Mason Blackburryhez.
-Mesélhetnék hasonlót, de kétlem, hogy érdekelne bármi velem kapcsolatban.- vigyorodok el, ahogy eszembe jut az eddigi legnagyobb őrültség, amit egy cikk kedvéért elkövettem, viszont nem véletlenül választottam ezt a hivatást. Nem írhatnék úgy cikkeket, ha otthon ücsörögnék a csendes kis lakásomban. Menni kell és kutatni.
-Nem. Ez még csak a bemelegítés volt.- eresztek meg egy flegma vigyort, de aztán csak beszambázok előtte a kávézóba és leülök a legszimpatikusabb helyre. Mivel olyan tekintetek vesznek körül, hogy legszívesebben láthatatlanná válnék, próbálok úgy helyezkedni, hogy háttal legyek a csapatnyi némbernek a pultnál. Tartok tőle, hogy holnap ezzel lesz tele minden és talán ellőnek pár képet is, hogy vajon ki volt az a szöszi, akivel Mason kávézgatott. Anyám örülhet majd. Celeb leszek, de én remélem, hogy tévedek.
Mason persze nem ússza meg könnyen a kávérendelést és kicsit aljas módon el is nevetem magam a női had láttán, ami körül veszi, de a hírnév ezzel jár. Nem mehet sehova anélkül, hogy letámadnák de ennek inkább örülnie kéne. Felnéznek rá, akár egy Istenre és kitartanak mellette, aminek a hírnevét is köszönheti.
-Köszönöm.- húzom magam elé a bögrét, ahogy visszaér hozzám és, csak most döbbenek rá, hogy a kérdéseken nem is gondolkoztam, helyette csomó baromság járt az agyamban.
-Öhm. Mi lenne, ha ez egy rövid cikk lenne, mint egy interjú? Öt kérdés, öt válasz, ami lehetőleg érdekli az olvasókat. Azaz, a nőket. Vállalod?- kérdezem kíváncsi tekintettel, ahogy vázolom az elképzeléseim és így, már tudom is, mi lesz az az öt kérdés, ha rábólint. Aljas mód kicsit nekem is fognak kedvezni a válaszok, természetesen.
-És, ha megengeded, felvenném a válaszaid, mert kétlem, hogy olyan gyorsan tudok körmölni, mint ahogy elhadarnád a mondandód, már pedig szeretném, ha szóról szóra írhatnék meg mindent. Ragaszkodni szoktam a részletekhez és az igazsághoz, tehát nem fogok kiszínezni semmit.- biztosítom gyorsan arról, hogy korrekt ember vagyok attól függetlenül, hogy egy vérszívó banyának vagy épp nikotin tapasznak néz. Nem szokásom kamuzni, mert az már inkább mese írás és én ugyebár nem az egyik Grimm vagyok.

◘ Music: [You must be registered and logged in to see this link.] ◘ Words: i have no idea ◘ Note: : D|

Vissza az elejére Go down
Mason Blackburry
Star
Star
Mason Blackburry


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4cjqr6BHX1rk9elqo9_r1_250 ζ Posts Number : 106
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 38
ζ You'll find me : L.A.
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4gmvuj26X1qeyj9bo3_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimeSzer. Júl. 02 2014, 15:49


Charlotte & Mason

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Ez sajnálatos... Pedig egy jó szex minden problémádat megoldja. De akkor hát tovább szenvedek. - Engedtem el a fülem mellett a mondandója egy igen csak csípős részét, ami egyáltalán nem ért váratlanul, meglepő sem volt. Én sem viselkedem épp egy úriemberként. Sőt, az hogy kóstolgatom az már egy finom kifejezés arra, amit művelek. Én viszont lassan kezdem magam vérszegénynek érezni mellette, amilyen tempóban, amilyen mohón szívja a vérem, egyszer még a vesztem is okozhatja.
Részletekkel különben sem tudnék szolgálni, mivel még össze kellene illeszteni azokat a bizonyos filmkockákat, ahhoz viszont még szükségem lenne a másik szereplőre is, hogy neki melyik részek vannak meg, hogy a két félből végül összerakjunk egy egészet, amitől talán még jobban fog fájni a fejem. Azért nagyon remélem, hogy akkora bődületes ostobaságot nem csináltam, aminek kilenc hónap múlva következménye is lenne. Mondanám azt, hogy soha többé nem iszom egy kortyot sem, csak most ne legyen gyerekem attól a nőtől, de nyilvánvalóan hazudnék.
- Mégis mi a fenének tennéd? A többi nő azért teszi, mert többet akar. De Te mi többet akarhatnál annál, minthogy megválaszolom a kérdéseidet, Te pedig megírhatod és mindenki boldog? - Na jó, koránt sem mindenki olyan boldog, mert előbb engem rendszerint mindig kiakaszt, mintha ez lenne az eltitkolt hobbija, amit olyan előszeretettel űz. Igazság szerint, ha nem lenne firkász... Akkor talán sosem találkoztunk volna, de... Abbahagyom.
- Arra még nem gondoltál, hogy a férfiakat alaptermészetüktől fogva irritálja, amikor egy nő tapad? Te rosszabb vagy, mint egy ragtapasz dohányzás ellen. - Még jó, hogy nem dohányzom, különben a kínok kínját élném át. Nem megbántani akarom. Ellenkezőleg, ezek csak a tények lennének, mivel ezek szerint arra még eddig nem gondolt, hogy mi van abban az esetben, ha Ő az, aki a rossz oldalról közelíti meg a céljait.
- Komolyan aggódnék, ha ezt megtennéd... Szóval, ne csináld. - Valahogy inkább nem akarok belegondolni mi lenne akkor, ha az éjszaka kellős közepén tényleg besurranna hozzám, esetleg mellém nem szeretne bebújni az ágyba? Azért abban mindketten egyet érthetünk, hogy beteges lenne és komolyan aggódnék miatta. De szerencsére ettől még távol állunk, legalábbis remélem, hogy még nem kell ilyesmitől tartanom.
- Ez már egy kérdés volt az ötből? Ne pocsékolj. - Szerintem nem az számít, hogy mitől gondoltam meg magam, hanem, hogy egyáltalán meggondoltam magam, ami neki csak jó. De csak vele még mindig olcsóbban megúszom, mintha még rajta kívül húsz firkász tapadna rám. Szóval, inkább megadom neki, amit akar. Közben meg is érkeztünk a kávézóhoz, ahol előreengedtem...
- Foglalj helyet valahol. Én elmegyek a kávéért. addig gondol át azt az öt kérdést. - Mert ebben nem fogom meggondolni magam. A pulthoz sétálva egy újabb felcsillanó szempárral találtam szembe van. Tudtam, hogy nem kellett volna levennem a napszemüvegem, sőt még egy kapucnis felsőt is fel kellett volna vennem, amiben most meg is gyulladnék.
- Két eszpresszó lesz... - Amíg a kávéra vártam túl is estünk vagy féltucat aláíráson, amikor végre hál' az égnek megkaptam a két kávét. - A többi a magáé Corinne. Köszönöm. - Olvastam le gyorsan a nevét a kitérőjéről majd fogtam a kér csésze kávét és visszamentem Charlotte-hoz.
- Na blondie, megvagyunk? - Tettem le a két kávét az asztalra, majd én is leültem a vele szemben lévő székre.

 
Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimeKedd Júl. 01 2014, 21:50


[You must be registered and logged in to see this image.]

Kezdem kicsit nevetségesnek érezni, hogy itt pocsékolom Vele az időmet, mikor tudom jól, hogy szebb és jobb szavakat a büdös életbe nem fogok tudni kicsikarni belőle. Az meg végképp kizárt, hogy sikerülne alkut kötnöm vele. Annyira ragaszkodik a nem létező magánéletéhez, mintha érdemes lenne egyáltalán foglalkoznia vele, hogy most írnak-e róla valamit vagy sem. Ha annyira vagány csávó lenne, le se tojná mi van róla a lapokban, de ez a hallgatás mutatja a legjobban, hogy igenis érdekli és zavarja. Miért nem pszichológusnak mentem?
-Ne aggódj, nekem nincs a terveim közt, hogy megdöntselek. A szemem csillogása pedig biztos a te csillogásodnak köszönhető, hiszen olyan hatalmas és csodás sztár vagy. Még jó, hogy nem sült még ki a szemem a ragyogásodtól...- vágok vissza gúnyosan és nem, nem vagyok hajlandó csendben elviselni, hogy kóstolgat. Lehet, hogy ő egy celeb, de nekem akkor se kötelességem minden beszólása felett szemet hunynom és egyébként se szoktam hagyni magam. Egy ideje nem.
-Nem, a részletektől kímélj meg. Üres gyomorra nem vállalnám be. Épp elég lesz ez is.- firkantok le pár szót, bár szükség nincs rá, mert a memóriám nem olyan, mint egy 90 éves öreglányé, de biztos ami biztos, szeretek leírni pár fontos dolgot. Így aztán, amikor otthon ülök, szuggerálom a pár levésett szót, aztán elindulnak az ujjaim és lepötyögnek egy kész cikket. Hála az égnek, nem sűrűn van gondom egy-egy cikkel.
-Sajnálom, hogy csalódást kell neked okozzak de vigasztaljon a tudat, hogy miután én is megkapom amit akarok, általában le szoktam lépni. Gondolj bele milyen rossz lenne, ha továbbra is a nyakadon lógnék utána.- kúszik szemtelen mosoly az arcomra és egy pillanatra elképzelem, hogy egy napból tíz percet egy-egy cikkre áldoznánk, aztán valami sokkal kellemesebbel töltenénk az időt. És már megint itt járok. Ez képtelenség.
-Értem és nem vagyok szőke, csak közöltem, hogy mire kíváncsiak a főnökeim. Eljutott a tudatomig, hogy képtelen vagy normális kapcsolatot létesíteni akárkivel is, így muszáj vagy beérni ezzel.- magyarázom gúnyosan és szívem szerint hozzá tenném azt is, hogy nem kelle ezen csodálkozni, mert senki nem tudná őt elviselni hosszabb ideig, de egyrészt nem akarom sértegetni, másrészt pedig biztos vagyok benne, hogy lenne olyan, csak épp rossz körökben keresgél vagy épp nem is akar magának senki komolyat. Miért is akarna? Híresség. El van ő egyedül is a nőcskékkel.
-Tudod, Mason- lépek hozzá kicsit közelebb, mint valami nyomozós sorozatból a nagykutya, aki épp meg akarja szorongatni a bűnöző tökeit... képletesen értve -ha annyira zavarna a társaságom, egyszerűen hátat fordítanál és lelépnél. Nem lenne szükséged távolságtartási végzésre. Másrészt pedig, egy újságírónak ez a dolga és ezt a bíróság is tudja. Ritkán hallok olyanról, hogy egy firkász ellen ilyesmi pert indítanak. Ha a kerítéseden lógnék és bemásznék a házadba éjszaka, akkor még meg is érteném, de így...- majdnem végig suttogok, ami általában akkor jön elő, amikor már az agyamra megy valami és holt biztos vagyok az érveimben. Simán le tudna vakarni magáról, ha annyira akarna, de valami azt súgja, hogy nagyon is élvezi, amikor megjelenek és egy kicsit levezetheti rajtam a feszkót a bunkó beszólásaival. Nem, hogy inkább megköszönné, hogy mindezek ellenére nem rugdostam még meg ott, ahol a legjobban fájna neki. Kétlem, hogy sok ember eltűrné ezt tőle, amit velem csinál.
-Mi a fene? Vegyem úgy, hogy hajlandó vagy szánni rám egy kis időt? Mitől gondoltad meg magad?- pislogok rá homlokráncolva, a noteszem lapját pedig idő közben szép lassan kitépem majd kisebb fecniket kreálok belőle, végül arrébb lépek a kukához és ki is dobom.
-De rendben. Mehetünk.- bólintok végül, de gondolatban már azon töprengek, hogy mi legyen az az öt kérdés? Talán, össze tudnám hozni ezt a kérdezősdit úgy, hogy még nekem is kedvezzen pár információ.
-Oda indultál?- mutatok a kávézóra nem messze, ahogy megigazítom a táskám és becsúsztatom a helyére a noteszem is, de nem is ez érdekel a leginkább, hanem az, hogy valamiért őrülten zakatol a szívem. Kettesben kávézunk? Nem gondoltam volna, hogy ilyesmi megtörténik.

◘ Music: [You must be registered and logged in to see this link.] ◘ Words: i have no idea ◘ Note: : D|

Vissza az elejére Go down
Mason Blackburry
Star
Star
Mason Blackburry


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4cjqr6BHX1rk9elqo9_r1_250 ζ Posts Number : 106
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 38
ζ You'll find me : L.A.
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4gmvuj26X1qeyj9bo3_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimeKedd Júl. 01 2014, 16:33


Charlotte & Mason

[You must be registered and logged in to see this image.]

- De, általában ezt szoktam mondani azoknak a nőknek is, akiket megakarok dönteni. - Jegyeztem meg vállat vonva. Bár azt hiszem ez most egy igen csak fölösleges információ volt tőlem, vagyis rólam. Elképesztő, hogy eddig még egyetlen nő se tudott ennyire az idegeimre menni, még azok a nők sem, akikkel együtt dolgozom, pedig azt mindenki tudja, hogy velem nem könnyű együtt dolgozni, mert valami nincs az ínyemre, akkor egyszerűen képes vagyok mindent magam mögött és kisétálni a forgatásról, megbeszélésről, számomra igazán nem jelent akadályt felrúgni egy-két szabályt. Számomra azért vannak, egyébként nincs jelentőségük.
- Tényleg nem? Pedig feltűnt, hogy mindig úgy ragyognak a szemeid, mint aki épp arra vágyik... De biztosan csak képzelődöm vagy viselhetnél napszemüveget. Úgy kevésbé feltűnő, hidd el... Én is mindig azt csinálom. - Ez már megint több, mint ami a kérdésben foglalva volt, de hát mi mikor is tudtunk tárgyilagosak maradni. Soha, egyszer sem, ha jól emlékszem. De sebaj, amíg lépést tudunk tartani egymással, addig olykor még szórakoztat is, de ma inkább csak idegesít és tényleg csak a fejem hasogat még jobban tőle.
- Meglehet, hogy meghúztam, de idióta nem vagyok. Szóval, azt feljegyezheted, hogy nem rólunk fogják mintázni a következő Szerelmünk lapjait. Csak szex volt. Azt is részletezzem milyen pózban és hol csináltuk? - Alaptermészetemtől fogva hajlamos vagyok bunkó mód viselkedni, de mindenki balszerencséjére élvezem, kivéve ha valakinek tetszik. De most komolyan... Fel nem foghatom, hogy a fél világ honnan szedi azt abszurd hülyeséget, miből gondolja, hogy egy híresség, aki ugyanolyan ember, mint a többi nem tud vagy nem akar olykor istentelenül berúgni és csak bulizni egyet? Vagy kefélni egy jót következmények nélkül? De így, hogy ma mindenki erről akar tudni már ez sem volt olyan jó. Egyébként sincs benne a legjobb tízben. De elment mindkét értelemben.
- Pontosan emiatt kedvelem az egy éjszakás kalandokat. Mert a nő éjjel teszi, amit kell, reggelre pedig egy szó nélkül lelép, ha szerencsém van, de ha nincs, akkor sem fecseg fölöslegesen. Csak veled vagyok ilyen szerencsétlen. - Azt már inkább nem akartam hozzátenni, hogy talán őt is meg kellene döntenem, hogy végre elduguljon egy kicsit az elégedettségtől. Minden nővel le lehet bírni, csak tudni kell velük bánni. Ennyi az egész.
- Szöszi, nem kavarok. Nem kavarok senkivel. írd fel a kis minden tudó noteszedbe, ha nem tudod megjegyezni, csak ne húzzál már ezzel. - Jól tudom, hogy az emberek egy fotó vagy egy újságcikk, néhány sor, de akár még két szó láttán is képesek két legtávolabb álló személyt is összehozni, de nekem erre végképp nincs vagyis nem lenne szükségem, szóval ha már itt tartunk talán mégis csak van, amiben, amivel segíthetne rajtam.
- Sokkal jobban élvezném, ha valami mással nyaggatnál, mint a kérdéseiddel. Tudod mennyire élvezem? Te mennyire élveznéd, ha távolságtartásit kérnék ellened, még a közelembe se jöhetnél. Biztosan építő hatással lenne a karrieredre. - Fordítottam el a fejem egy pillanatra, mivel sikerült belátnom, hogy ez úttal tényleg egy tahó voltam, jobban is, mint ahogy az megszokott. Különben meg nem valószínű, hogy tényleg megtenném, de neki erről nem kell tudnia.
- Rendben van. Jól van. Egyezzünk meg. Te elfelejted, amit eddig mondtam, kitéped azt a lapot a noteszból. Én pedig amúgy is kávéért indultam, velem tarthatsz, addig is én válaszolok neked öt kérdésre, szóval jól gondold át őket, ha benne vagy. Vagyis miit mondasz? - Sietnék még mielőtt bárki más is felfedezne, ahhoz most végképp nincs türelmem. Egy jó erős feketét viszont most mindennél többre értékelnék, hogy magamnál is tudjak maradni. Utána pedig még vár még rám egy kínos találkozó.

 
Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimeHétf. Jún. 30 2014, 21:49


[You must be registered and logged in to see this image.]

Leperegnek rólam szavai, amiket jól érezhetően bántónak szánt, legalábbis külsőleg mindenképp. "Legkevésbé veled". Mintha valami leprás aljadék lennék, akit el kéne tenni láb alól, mert nélküle jobb lenne a világ. Mintha én lennék a világon a legundorítóbb személy és még, ha ez nem is hatna meg túlzottan, az az undor annál inkább fáj, ami belőle árad irántam. Ha másért nem, legalább azért ne mondana ilyet, mert nő vagyok, mert én is ember vagyok. És még én vagyok a sz*r alak.
-Nem tanultad még meg, hogy előbb szabadulsz, ha beadod a derekad?- biccentem kissé oldalra a fejem és már, csak azért is megeresztek egy gúnyos mosolyt. Tény, ami tény, nem sokra ment még azzal, ha flegmán válaszolt nekem, megpróbált megalázni és elkerülni azt a kínos pillanatot, amikor be kell nekem számolnia arról, amire kíváncsi vagyok. Nem adom fel. Ezt Ő is tudja.
-Én nem vagyok olyan hülye, hogy valaha is együtt töltsek veled egy éjszakát, így aztán sosem fordulhatna elő, hogy a szennylapokból értesülnék erről. Ilyen egyszerű a válasz.- vágom rá csípőből, de ugyebár én tudom a legjobban, hogy talán mégis tudnék annyira hülye lenni, hogy hagynám elcsavarni a fejem. Erre viszont megint csak nem sok esély van tekintve, hogy majdnem, hogy undorodik tőlem. Milyen kellemes érzés is ez.
-Nem érdekel a kis hölgy bugyija. Az érdekli az újságot, mert ugyebár nem arról van szó, hogy engem mi érdekel, hogy mi lesz ezek után, komolynak indul-e a dolog vagy csak egy futó románc volt. Hidd el, engem a legkevésbé sem érdekel a szexuális életed vagy a párkapcsolatod. Ne hidd, hogy körülötted forog a világ.- szemrebbenés nélkül hazudok, mert valójában érdekel minden, ami vele történik. Miért? Mert ezek alapján lehet igazán megismerni valakit. Abból, hogy milyen helyzetekbe kerül és abból, hogyan viszonyul azokhoz a helyzetekhez. Semmi másból nem lehet többet megtudni valakiről.
-Nem tudtam, hogy ilyen kis gyenge vagy. Rád száll egy nő és megfájdul a fejed?- csipkelődök immár én is, mert kezdem unni, hogy ilyen lekezelő velem. Értem én, hogy nem vagyok a szíve csücske és nem fog kávéval megkínálni, ha összefutunk, de azért mindennek van határa. Szívem szerint pedig most kifakadnék és elküldeném melegebb éghajlatra, de akkor egyrészt soha többé nem látnám, max az újságokban, másrészt pedig örökre elvágnám magam nála, harmadrészt pedig lemondhatnék az ütős cikkről, amit követelnek tőlem. A legkevésbé akarnék Mason Blackburry szexuális életéről írni. Mi vagyok én? Mazochista?
-Micsoda? Féltékeny? Ne légy nevetséges. Nem érdekel, kivel kavarsz.- nem tudom, mikor számít gyanúsnak egy tagadás. Ha túl gyorsan érkezik vagy, ha túl vehemensen? Talán megütöttem a mércét, és most majd hallgathatom, ahogy rajtam szórakozik, mert féltékeny vagyok. Mert az vagyok, nem? Meglehetősen zavar, hogy mindenféle kis libákra fecséreli az idejét, amikor velem is foglalkozhatna. Ha csak egy kicsit megpróbálna megismerni, rájönne, hogy van különbség aközött a Charlotte között, aki újságíró, és aközött, aki a magánéletben vagyok. Kár, hogy nagyon jól tudom, hogy soha nem fogja magát megerőltetni és érdeklődni irántam. Az túl fárasztó lenne. Megfájdulna a feje.
-Szóval, a nő részeg volt!- vigyorodok el tágra nyílt szemekkel, mint aki most nyerte meg az ötöst, majd lefirkantom a kis jegyzetfüzetembe ezt az igen fontos információt. Ezzel fogom megőrjíteni. Az apró részletekből fogok összehozni valamit, amit idegességében elkottyant. Így is lehet játszani.
-Ne mond, hogy nem élvezed, ha egy firkász veled foglalkozik és nem valaki mással. Nem értem, mi lenne olyan nehéz abban, ha nyilatkoznál nekem röviden és aztán elköszönnénk. Kifejezetten élvezed, ha nyaggatlak?- bamm, vissza szerva, ha már arról volt szó, hogy féltékeny vagyok-e. Én is tudok olyat kérdezni, ami övön aluli lehet, hiszen akár az is lehet, hogy direkt élvezi, amikor így szívjuk egymás vérét és bunkózunk. Én legalább tudok a beszólásaira reagálni.

◘ Music: [You must be registered and logged in to see this link.] ◘ Words: i have no idea ◘ Note: : D|

Vissza az elejére Go down
Mason Blackburry
Star
Star
Mason Blackburry


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4cjqr6BHX1rk9elqo9_r1_250 ζ Posts Number : 106
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 38
ζ You'll find me : L.A.
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4gmvuj26X1qeyj9bo3_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimeVas. Jún. 29 2014, 23:33


Charlotte & Mason

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Kedves tőled, hogy így aggódsz a szexuális életem miatt, de megnyugtatlak, hogy minden a legnagyobb rendben megy vele, de nem akarok erről beszélni, de még kevésbé veled.- Gondolom azt már nem kell hozzátennem, hogy ezt egyáltalán nem mint nőnek, hanem mint egy idegesítő újságírónak címeztem, mert néha nagyon is a falra tudnék mászni tőle, csak valahogy mindig túl sokan vagyunk ahhoz, hogy megtegyem.
- Jó. Te kérdeztél. Én jövök. mi lenne, neked hogyan esne, ha egy szennylapból kellene arról tudomást venned, hogy nekem mennyit jelentett a múlt éjszaka veled? Ez egy rém egyszerű kérdés, szóval? - Mert az eléggé valószínű, hogy nagyon is volt valami a múlt éjjel, de iszonyatosan rühellem, mikor valaki ennyire a magánéletemben akar matatni ott, ahol nem kellene. Akár tetszik, akár nem, de meghúztam egy bizonyos határt a munka és a magánéletem között, amit bár tegnap sikerült pazarul felrúgnom néhány ponton, senkinek sem fogom megengedni, hogy átlépje. Van amiből nem engedek.
- Szóval, mi lenne, ha végre megengedném, hogy felkeressem a kis hölgyet és tapintatosan vagy sem, de inkább lényegre törően megkérdezzem megvan-e még a bugyija vagy elveszítettük? - Emeltem fel kissé a hangon ingerülten, de számára ez már csöppet sem lehet idegen tőlem. Ez van, amikor kezd elegem lenni, kezdek besokallni a kíváncsiskodásából, ezt pedig Charlotte nagyon jól tudja. Ez nagyon is az a pillanat, amikor le kellene állnia, de mint tudjuk nem fog.
- Megfájdult tőled a fejem... Szóval, hacsak nincs a cuki tatyódban fájdalomcsillapító, ami egy állatot is leteríteni, akkor aligha tudsz rajtam segíteni. Vagyis itt egyedül Te vagy, akinek kellene valami. - Már majdnem ott tartottam, hogy megkérjem fejtse nekem egy kicsit bővebben mégis hogy a pokolba segítenénk mi ezzel közösen egymáson? Mármint rajtam az hogyan segítene, ha elmondanám neki, amit tudni akar, ami még nekem sem igazán tiszta.
- Nem szeretem a tizenéves csitriket, de mire ez a hév? Te féltékeny vagy? - Álltam meg egy pillanatra, hogy szembeforduljak vele, akkor tudatosult csak igazán bennem, hogy tényleg hangosan kimondtam, vagyis ezt most tényleg megkérdeztem, ami annyira abszurd, mint nevetséges. De egész egyszerűen csak erre tudtam következtetni.
- Mégis mi a jó nekem abban, ha lehozzák az újságok, hogy még valaki megvolt? Tanácsadás rovatot ne nyissunk? Melyik kis taknyos nem tud meghúzni egy részeg libát egy buliban? Könyörgöm, mi olyan szenzáció ezen, hogy most mindenki erről akar tudni? - Tártam szét a karjaimat kérdőn, mert komolyan nem értem. Mintha legalábbis eljegyeztem volna valakit. De nem... Ez csak szex volt. Csak szex és más semmi.

 
Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimeVas. Jún. 29 2014, 21:59


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem vártam egy széles vigyorral megspékelt üdvözlést, mert általában látom rajta, hogy a háta közepére se kíván -ami megjegyzem, elég rosszul tud esni-, de azért ez a "ne fárassz" se volt épp nálam betervezve. Sebaj. Mint mindig, ezen is túl lépek és még mindig vigyorogva ácsorgok előtte. Nem adom meg neki azt az örömet, hogy lássa rajtam, hogy egyáltalán képes akármivel is megbántani. Hiszen elvileg, én csak az újságíró vagyok, aki próbál belőle kiszedni dolgokat. Az már más kérdés, hogy bele kevertem érzelmeket is a dologba. Én idióta.
-Nem fárasztalak, ígérem, ha pár infót elkotyogsz. Ki volt az és miért, mi lesz ezután, egyebek?- fonom össze karjaim mellkasom előtt és várakozón pillantok rá... azokba az őrjítően sötét szemekbe, amikben olyan szívesen vesznék el egyszer és adnám át magam a bambulásuknak. De heló, kislány! Infó kell, mert a főnök morcos és az nem jó.
-Ezt az ajánlatot hülye lennék elutasítani. Akár szexvideót is küldhetsz, biztos megdícsérne a főnök.- bólogatok helyeslően, de mélyen legbelül fortyogok, amiért ilyen lekezelő velem és amiért ezek hallatán is csak az jut eszembe, hogy több tucat olcsó nőszemély kerül be az ágyába nap, mint nap. És én képes vagyok érezni akármit is egy ilyen alak iránt. Nem is tudom, mi az amit érzek. Szerelmes lennék? Mason Blackburrybe, aki köztudottan bunkó, modortalan, lekezelő és egoista? A nagyanyám büszke lenne rám.
-Nézd Mason. A főnököm fortyog, mert minden lap lehozott már valamit a tegnap estéről, csak mi nem. Legalábbis, semmi olyat nem írtunk meg, amit ne tudna már mindenki. Segíts rajtam. Mondj valamit a tegnap estéről és esküszöm, nem kínozlak tovább a jelenlétemmel, amit jól láthatóan nehezen viselsz. Kölcsönösen segítünk egymásnak és mehetsz nőket megfektetni vagy tudom is én mit csinálsz.- legyintek egyet a lehadart kis rövid monológom/alkum/érvem után, végül csak reménykedve rápislogok és elképzelem, ahogy azt mondja "Rendben. Mesélek. Igyunk meg valamit, mert amúgy nem is gyűlöllek annyira, mint ahogy te gondolod.", de ez ugyebár túl sok lenne. Beérném annyival is, hogy két percben mond valami használhatót, aztán ágyő. Amúgy sem biztonságos a közelében lennem, mert ilyen baromságokat képzelgek. Valaki pofozzon már fel!
-Tudod, hogy semmi olyat nem írok meg, amire azt mondod, hogy túlzás lenne. Más részről viszont, csak a hírnevedet csiszolgatja, ha érdekes dolgok kerülnek be rólad az újságba. Ne mond, hogy neked nem jó, ha kétszer annyi rajongód van, mint most. A sok kis tizenéves csitri... biztos nagyon kellemes lehet a társaságuk.- mosolyodok el némi gúnnyal az arcomon, mert ez a másik, ami végképp ki tud akasztani. Az, ahogy elképzelem, hogy sok kis tini liba körül zsongja, ő meg még élvezi is. Nevetséges.

◘ Music: [You must be registered and logged in to see this link.] ◘ Words: i have no idea ◘ Note: : D|

Vissza az elejére Go down
Mason Blackburry
Star
Star
Mason Blackburry


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4cjqr6BHX1rk9elqo9_r1_250 ζ Posts Number : 106
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 38
ζ You'll find me : L.A.
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n4gmvuj26X1qeyj9bo3_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimeVas. Jún. 29 2014, 21:15


Charlotte & Mason

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Mr Tökéletes pocsék hangulatban, másnapos és kissé faragatlan ma. Ne fárassz még jobban... - Ma legfeljebb annyit lehet megtudni rólam, hogy milyen pöffeszkedő, magamnak való, elviselhetetlen szemétláda vagyok, de ma valahogy senkihez sincs se kedvem, se türelmem, de még csak kíváncsi sem vagyok senkire. Egyedül az érdekelne, izgatja a gondolataimat, ami nagy valószínűséggel Charlotte kíváncsiságát is felborzolta. A múlt éjszaka... Igen, mondhatjuk, hogy eléggé hosszú volt, ennek ellenére nekem alig van meg valami belőlem a másnaposságtól szenvedő fejem nem hagyja felszínre törni az emlékeket.
De ha ez még mind nem lenne elég a mai napomra nagyon úgy tűnik, hogy megint kettő árnyék fog követni, az egyiket Masonnek hívják, a másikat pedig Lottynak, mert esküszöm ez a nő valósággal levakarhatatlan és nincs amire ne lenne kíváncsi, amit ne akarna megtudni, épp csak a méreteimről nem kérdezősködött még, de ki tudja? Hosszú még a nap. Csak azt tudnám honnan a pokolból tudja mindig hol keressen, de legfőképp azt, hogy hol fog egész biztosan megtalálni is. Mindenesetre csak gratulálni tudok hozzá, hiszen megint csak sikerült. Ő annyival bosszantóbb az árnyékomnál, hogy fecseg is miközben követ mindenhová és valahogy mindig kiszúr.
- Most már az orgazmusom pillanati is érdekelnének? Legközelebb megpróbálom szavakba önteni és felveszem neked egy diktafonra, rendben? Megígérem, ha el nem felejtem... Esetleg szeretnéd, hogy listázzam neked az utóbbi tíz évben átélt kalandjaimat? Hidd el csak megunnád és a végén hozzám vágnád... Szóval, nem fárasztanálak vele, hogy felidézzem. Nagyra értékelném, ha Te sem tennéd... - Nyilvánvalóan csöppet sem burkoltan arra akartam célozni, hogy nagyra értékelném, ha nem fárasztana, legalább ma ne, igazán lehetne egy kis figyelemmel rám, gondolom valamivel pocsékabbul is festek, mint általában, kivéve, ha nekem még a másnaposság is jól áll, bár ezt eddig még senki sem jegyeztem meg. Az az igazság, hogy erre a kérdésre nem tudok válaszolni, nem csak simán azért, mert nem akarok, hanem mert számomra sem egészen tiszta hogy alakultak a dolgaim, dolgaink az éjszaka. csak annyit tudok, hogy mikor felébredtem úgy éreztem magam, mint akin keresztülgázoltak, amiből nem nehéz levonni a következtetést, hogy módszeresen sikerült kiütnöm magam. Erre még a csapból is ez folyik... Nem hiába nem az a lényeg, hogy kivel jelensz meg egy eseményen, hanem hogy kivel távozol vagy épp ki mellett ébredsz fel.
 
Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitimeVas. Jún. 29 2014, 17:21


[You must be registered and logged in to see this image.]

Fújtatva sétálok a Rodeo Drive-on és várom, hogy befusson az, akire számítok, hogy arra fog jönni. Nem azért, mert lenyomoznám a telefonját és tudnám merre jár vagy ilyesmi, csak elég ideje "figyelem" már ahhoz, hogy tudjam, mikor merre lehet elcsípni. Aztán maximum, ha nem sikerül, elmegyek egy másik helyre.
Az egyik üzlet előtt megállok, de nem a gyönyörű ékszereket vagy órákat nézem, hanem az utcát szemlélem és ajkamat harapdosva, idegesen járkálok fel-alá. Féltékeny vagyok. Iszonyatosan zavar, hogy az előző esti partyról mindenféle cikkek, képek és pletykák terjengnek, hogy ez a majom, akarom mondani Mason kivel kavart. Dühít, hogy ilyen olcsó kis színésznőcskék keltik fel a figyelmét, ugyanakkor meg is tudom érteni, hogy nem értem epekedik. Engem egy nyamvadt kis újságírónak tart, aki pusztán azért akaszkodott rá, hogy minél érdekesebb infókat szedjen ki belőle. Ez is kellene legyen a célom. Kár, hogy már rég nem így állok az egészhez.
A legdühítőbb ugyanakkor nem az, hogy az a riherongy vele töltötte állítólag az éjszakát, hanem az, ahogy én erre reagálok. Úgy érzem magam, mintha megcsaltak volna. Mintha átvertek volna. Legszívesebben zokogva elbújnék egy sarokba, de én ugye ilyesmit nem teszek. Elhatároztam hát, hogy megkeresem Masont és kifaggatom. Úr Isten, mintha bármi közöm lenne hozzá. Mintha tartozna nekem magyarázattal, mintha együtt lennénk. Le kell állítsam magam, mert talán úgy fogok neki esni, mint egy megcsalt feleség. Irtó gáz lenne, ha megkérdezné aztán, hogy mire fel vagyok így kiakadva.
Lehunyom a szemem, ahogy a hülye meditációs videón láttam, elképzelek egy gyönyörű virágos mezőt és mélyen beszívom a levegőt, elképzelve a vadvirágok csodás illatát, aztán kifújom. Mindezt elismétlem vagy háromszor és gyanítom, közben megnéznek párszor a járó-kelők, de nem érdekel. Le kell nyugodnom és talán sikerül is.
De nem a vadvirágokkal, hanem azzal, hogy nyugtatgatom magam. "Nem is történt köztük semmi, csak pletyka." "Nem csókolta azokat az őrjítő ajkakat az a rühes liba." "Mason nem olyan, mint az összes többi celeb pasi." és hasonlók, amikről tudom, hogy hazugságok, mégis jól esik ezeket kántálni.
Kinyitom a szemem és körbe pislogok azt várva, hogy valaki röhögve videóz vagy valami, de a sznob népség észre sem vette talán, hogy én itt ácsorgok. Annyira csüngnek a telefonokon és a kirakatokon, hogy senki észre sem vesz. Én viszont azonnal kiszúrom, amikor Mason megjelenik. Hogy a fenébe ne szúrnám ki? Most is szívdöglesztően fest, napszemüvegben, lazán... imádom. Egyre többször képzelem el, ahogy együtt vagyunk és turbékolunk valahol vagy akármi és ilyenkor rend szerint elhessegetem magamtól, de nem vagyok elég erős ahhoz, hogy a nap 24 órájában kontrolláljam a gondolataim. Őrülten bejön a pasi és fogalmam sincs, hogy fogok ebből kigyógyulni, hiszen erre csak az lehet a megoldás. Képtelen lenne csak rám koncentrálni vagy ne adj' Isten megbízni bennem és elhinni, hogy nem a szaftos pletykákért akarnék vele lenni. Nem hinne nekem, tudom.
-Szép reggelt Mr Tökéletes. Hosszú volt a tegnap este?- szólalok meg, ahogy mellém ér és gőzöm sincs, észre vett-e előbb vagy, csak akkor, mikor elé vágtam, de nem is érdekel. Itt senki se lát, csak megy a feje után. Ő miért tenne másképp?
-Nincs kedved mesélni róla? Meg a színésznőcskéről, akivel állítólag romantikus perceket éltetek át?- varázsolok sunyi mosolyt az arcomra, amivel a bennem tomboló dühöt próbálom palástolni és a beszédemmel se óhajtom elárulni, hogy a féltékenység hajt. Inkább olyan hangnemben kérdezek, mint aki... aki újságíró és követel valami hasznos infót. Jó nekem ez a szerep, nem kell rám ragasztani az "őrült rajongót" mellé.

◘ Music: [You must be registered and logged in to see this link.] ◘ Words: i have no idea ◘ Note: remélem megfelelő :$ |



A hozzászólást Charlotte Woodsen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 29 2014, 22:00-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...   Charlotte & Mason - Let's speak about your last night... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Charlotte & Mason - Let's speak about your last night...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Whispers of the Night
» Charlotte and Alex
» I need your help - Charlotte & Mason
» Charlotte&Kate
» Let's work at night... ~Hayden and Jamie~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Beverly Hills :: Rodeo Drive-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.