Sophie & Devon

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Sophie & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie & Devon   Sophie & Devon Icon_minitimePént. Jún. 27 2014, 23:29



Sophie & Devon

- Ezt igazán jó hallani. – mosolyogtam rá őszinte vidámsággal és kedvességgel.
Lehet, hogy bennem van a hiba, de még azok után, hogy egy párszor már megégettem magam, még mindig az az elvem, hogy mindenki megérdemel egy esélyt. Azzal aztán azt kezd amit szeretne. Ha elvesztegeti, úgy is jó, de ha él a lehetőséggel, hogy megismerjen akkor az még jobb.
Devon pedig tipikusan az a fajta ember aki fiatal kora ellenére képes volt egy ilyen birodalmat felépíteni, szinte a semmiből. Ez pedig igazán figyelemre méltó teljesítmény.
A poharaink halk koccanása és az a parányi kis bók, annyira jó érzéssel töltött el, hogy egyből tova szállt, minden bizonytalanságom az esténkkel kapcsolatban. Jól fogjuk érezni magunkat, és kész.
- Hát… Nem hiszem, hogy annyira érdekes lenne ő is mint a színésznő akit a vásznakról ismersz. – mondtam elgondolkodva, majd lassan belekortyoltam a pezsgőmbe.
Az aranylóan sárga enyhén pezsgő ital jólesően folyt végig a torkomon, miközben lágy megnyugtató lepelként terült rá a lelkemre és a tudatomra.
- Nem egy olyan érdekes személyiség, mint amilyennek az emberek gondolják. – mosolyogtam rá cinkosan.

Úgy érzem az élet bármely területén megállom a helyem, de valahogy a magán életem, a magánszférám akkor is csak rám tartozik. Sok mindenbe beavattam már a sajtót és a nagyvilágot, de azokról minden bizonnyal ő is tud. Viszont akkor túl sok újdonsággal nem tudnék neki szolgálni. De hát próba szerencse.
- Sophie, egy egyszerű olasz leányzó, akit beszippantott a modell szakma és a filmezés. Pedig annak idején totálisan más elképzelései voltak a jövőjéről. – kezdtem bele végül a mesélésbe.
Nem is igazán értem, miért hozakodtam elő ezzel a „más elképzelés” dologgal. Az már olyan régen volt. Szinte már-már úgy is mondhatnám, hogy ezer évvel ezelőtt. Viszont az álmok akkor is álmok maradnak, ha nem éppen úgy alakul az életünk ahogy szeretnénk. Azt pedig nagyon is jól tudom, hogy sokaknak az én életem volna a valóra vált álom, és én sem mondom azt, hogy nem élvezem minden pillanatát, de azért abban az életben is eltudnám, magam képzelni.
- Viszont, ha elmondod mire vagy kíváncsi akkor talán részletesebben el tudlak látni infókkal magamról. Ha nagyon érdekel, hogy milyen is vagyok a csillogás mögött. – fordultam végül fel, miközben belekortyoltam a poharamba és vártam, hogy mit fog reagálni.

Tag: Devon - Words: 370 - Clothes: Ezt látod rajtam!


Vissza az elejére Go down
Devon Lancaster
Bad Guy
Bad Guy
Devon Lancaster


Sophie & Devon Tumblr_m67gbfeqE51r1vc6y ζ Posts Number : 18
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ You'll find me : In my Club
ζ Job : Adok-veszek

Sophie & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie & Devon   Sophie & Devon Icon_minitimeCsüt. Jún. 26 2014, 21:08



Sophie & Devon


Minden , amit felépítettem azt magamnak köszönhetem. Én hoztam létre a Lancaster birodalmat, a bátyám pedig élvezi ennek a gyümölcsét. Persze Ő is kiveszi ebből az egészből a részét, de Ő inkább a kemény, én pedig az üzletember. Ketten együtt pedig fél Los Angelest uraljuk minden különösebb erőfeszítés nélkül. Persze ez egy 0-24-es elfoglaltság és az ember erre az egész életét felteszi. 50-50% hogy bejön egy ilyen élet. Az ilyen életmóddal viszont a Sophie-hoz hasonló nők is hozzájárnak. Olyan kellemes hozzátartozói a gazdagságnak, hogy nem érinthetetlen a számomra.
-A Black Widow mindig nyitva áll előtted.-mosolyogok rá.
Két elég komoly ügyem van folyamatban, így igazából nem ezzel kellene elmulatnom az időmet, hogy csinos lányokat szórakoztatok, de most egy estére szükségem van, hogy ne kelljen a munkával foglalkoznom.
Ez természetesen nem azt jelenti, hogy nem fogok belekényszerülni , de egyenlőre megpróbálom elkerülni a dolgot amíg csak lehet.
A pulthoz kísérem , hogy megkezdjük az éjszakát egy pohár pezsgővel. Nagyon mutatós a kisasszony és egyenlőre úgy tűnik, hogy a személyisége sem az utolsó. Magunkhoz vesszük a poharakat.
-Egészségedre, gyönyörűm..-koccintom össze finoman a poharakat nehogy összetörjem. Végigfuttatom a tekintetemet a kis birodalmamon.
-Mesélj egy kicsit magadról..a színésznőt ismerem a váasznakról, de ki Sophie?-nézek megint a hölgyre mosollyal az arcomon.

▲music: Royals   ▲note:  Smile
[/quote]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sophie & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie & Devon   Sophie & Devon Icon_minitimeSzomb. Jún. 07 2014, 22:39



Sophie & Devon

A nyüzsgés azóta a véremben van, amióta annak idején Leon és én komolyabban elkezdtünk foglalkozni egymással. Azóta azonban sok minden történt, sok minden megváltozott. Többek között én is, és őszintén szólva, ezt nem bánom annyira, mint azt bárki is gondolná.
Ahogy megpillantottam Devont, egyből tudtam, hogy jól döntöttem. Nyugodt szívvel kitalálhattam volna valami kifogást ami miatt, mégsem jöttem volna el, de én mégse így döntöttem. Ez annál sokkal fontosabb volt. Nem azért mert jót tesz a karrieremnek, vagy legalább is nem csak azért. hanem azért is mert így legalább közelebbről is megismerkedhetem vele. Túl sok mindent hallottam már róla, ahhoz, hogy ne keltse fel az érdeklődésemet. Arról meg már nem is beszélve, hogy igazán megnyerő a külseje. A ma esti öltözéke sem hagyott maga után semmilyen kivetnivalót. Az elegáns fekete Armani öltönye hibátlanul illett hozzá. Nem csodálom, hogy olyan sokan rajonganak érte.
- Ez esetben örülök, hogy itt lehetek veled és köszönöm a meghívást. – mosolyogtam rá kedvesen és őszintén.
Nem szokásom a hazudozás, éppen ezért is nem teszem most sem. Igazából tényleg örülök, hogy itt lehetek.  Az elmúlt hetek nyüzsgése egy csöppet lestrapálttá tett, ezért jó hogy valaki még is gondolt rám, mint „hírességre” és meghívott a klubjába.

Ahogy egészen közel kerültünk egymáshoz, egyik keze finoman a derekamra siklott és így próbált meg a pulthoz terelni, ahol két pohár pezsgő várt minket. Annak idején nem ittam olyan sokat, mint a velem egykorú fiatalok, de amióta belekerültem a hírességek forgatagába hozzá kellett szoknom az alkoholhoz. Ugye nálunk a bor az nem számít annyira alkoholnak, de a pezsgő már igen, és talán ez az egy olyan alkohol van amit szeretek is. Nem feltétlenül az íze miatt. Inkább csak a kellemes bizsergés miatt amit maga után hagy. Egyszer régen, valaki azt mondta nekem még otthon Olaszországban, hogy a pezsgő a titka mindennek. Ha mindig van benned annyi pezsgő, hogy kellemesen zsibbad tőle a lábad, akkor akármennyi időt ki lehet bírni magas sarkúban. Először nem akartam neki hinni, de aztán kipróbáltam és tényleg igaza volt. Úgyhogy azóta is rendszeresen alkalmazom ezt a praktikát, ha úgy hozza a sors.
- Én pedig örülök, hogy meghívtál. Már itt vagyok egy ideje, de még sosem volt alkalmam ellátogatni ide. Pedig igazán megnyerő hely. – mosolyogtam rá kedvesen, miközben szépen manikűrözött ujjain a pezsgőspohár köré fonódtak.

Tag: Devon - Words: 380 - Clothes: Ezt látod rajtam!


Vissza az elejére Go down
Devon Lancaster
Bad Guy
Bad Guy
Devon Lancaster


Sophie & Devon Tumblr_m67gbfeqE51r1vc6y ζ Posts Number : 18
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ You'll find me : In my Club
ζ Job : Adok-veszek

Sophie & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie & Devon   Sophie & Devon Icon_minitimePént. Jún. 06 2014, 06:55



Sophie & Devon


Mindent kitakarítattam az embereket. Nem mintha nem ez lenne megszokott, de így legalább érzik az este fontosságát a számomra és ez nekik pénzt jelent , ha nem szúrják el és így legalább ők is átérzik, hogy mekkora a nyomás. Rajtuk. Ma VIP partyt tartunk. Ez annyit jelent, hogy a belépő mindenkinek VIP áron van és ma minden piát féláron adunk. Csak a legjobbak léphetnek ide bála hála a dress code-nak. Minden lány modellnek öltözött ma és sajnos azok a fiúk, akik nem voltak hajlandóak rendesen felöltözni, azok odakint várakozhatnak és csorgathatják a nyálukat.
Egy ilyen nőnek , mint Sophie dukál egy legalább ilyen fogadtatás. Színésznő ez pedig azt jelenti, hogy egyik forgatásról a másikra rohan és mindenhol tökéletesen kell mutatni. Erre érkezett tőlem a meghívás, amire ugyan az ügynöke egyből rábólintott, de ez még mindig nem a hölgy véleménye. Ezt az estét neki jó szórakozásnak, a klubnak jó reklámnak , nekem pedig egy fantasztikus esélynek tartom , illetve szánom. A helyet szereném jó fényben feltüntetni neki, hátha kedvet kap hozzá legközelebb. Ezértis szóltam a fiúknak odakint, hogy neki soron kívül mindig van félretéve egy VIP belépő. Idióta majdmoknak tűnnek, de egy ilyen jelenségre , mint Sophia valószínüleg mindenki felfigyel. Ma pedig, mivel először jön, így az egész VIP részleget magunknak szánom, érezze a törődésemet és a hálámat, hogy hajlandó volt eljönni egy valószínüleg igencsak hosszú nap után.
Ma kivételesen nem az üzlettel foglalkozom , elvégre nekem is jár legalább egy szabad este a héten, amikor nem kell éppen áruért mennem.
Sophie pedig, ahogy számítottam rá nem okozott csalódást. Ismét tökéletesre igazított külsővel jelent meg egy gyönyörű és egyben dögös ruhában. A mixer mivel már jól tudta a dolgát már bontotta is a pezsgőt. Egészen közel kerülök hozzá.
-Ezesetben maradhatunk a tegeződésnél.-formai követelmény volt megjárni ezt a tiszteletkört. Anyukám mindig erre tanított, majd késöbb a nagymamám. Addig nem tegezünk egy hölgyet , amíg meg nem engedi.
Kezem finoman siklik a derekára és a pulthoz terelem, ahol már két pohár pezsgő vár minket. Nem igazán szeretem az ízét, de a hangulatát annál inkább.
A VIP részleg gyakorlatilag egy erkély, ahonnan ugyanúgy élvezhetjük a buli hevét csak egy kicsit magasabbról. Mivel itt ma nincsenek sokan, így majd ha táncolni akar természetesen le fogom kísérni elvégre ezért hívtam meg.
-Örülök, hogy elfogadtad a meghívást.-pillantok rá majd odaadom neki a vékony pezsgőspoharat.

▲music: Royals   ▲note:  Smile
[/quote]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sophie & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie & Devon   Sophie & Devon Icon_minitimePént. Jún. 06 2014, 00:27



Sophie & Devon

Egy újabb nap, egy újabb zsúfolt időszak vége. El sem merem hinni, hogy vége van a forgatásoknak és most tarthatok egy szusszanásnyi időt. Na és persze mi lehetne jobb egy kis nyilvános megjelenésnél. Legalább is a menedzserem szerint ennek kell lennie. Úgyhogy muszáj volt magam kicsípnem és sofőrt hívnom. Tudom, tudom, még mindig túl jó kislány vagyok. De mit tehetnék, ha egyszer ilyennek neveltek a szüleim?
Alig hogy hazaértem a forgatásról, már indultam is a fürdőbe. Muszáj igazán megnyerő külsőt varázsolnom, így tehát körülbelül másfél órámba került mire megszabadultam a fürdőszobám rabságából. A következő megálló a hatalmas gardróbom volt, ahol egy szál fekete csipkés fehérnemű szettben mértem fel a kínálatot. nem is értem miért mentem én ebbe bele egyáltalán. Ahelyett, hogy egy jó pohár bor mellett olvasgatnék. De most már mindegy. Josh megígérte annak a klubtulajdonosnak, hogy ma nála töltöm az estét. Bevallom őszintén, hogy ha másért nem, akkor miatta megéri felcicomázni magam. Az a pasi mindig tudja, hogy csavarja az ujjai köré a nőket, és őszintén megvallva, régóta várok már valakire akivel kellemesen elszórakozhatok. Nem mint ha nem akadnának udvarlóim, de valahogy egyik sem az igazi. Viszont ha ma aratni akarok, és miért is ne akarnék? Akkor igazán dögösen kell kinéznem. Így aztán már nem is volt kérdés, hogy miben menjek. Az utolsó utáni pillanatban készültem el, mint mostanában olyan sokszor. De végül sikeresen elértem az úti célom.

A klubb előtt tömött sorokban álltak a bulizni vágyó emberek, nekem mégsem kellett várnom a bejutással. Amint a magas sarkúim a klub előtti betont érintették, két biztonsági őr jelent meg nem messze tőlem és szabad utat biztosítottak nekem, ami elég sokaknak nem nyerte el a tetszését. Számomra már megszokott dolog volt, hogy mindenhová „gorillák” kísérgetnek, szóval ezen már igazán meg sem lepődtem.
- Miss Flemming, erre tessék. Mr Lancaster a VIP részlegben már várja. – engedett utamra az ajtóban álldogáló kisebb darab őr.
Hmm… Milyen figyelmes. Bent a DJ már egész szépen megalapozta a hangulatot amitől a party máris ígéretesnek bizonyul. Nem volt nehéz megtalálnom a különleges személyeknek fent tartott részt, hiszen egy magas korláttal ellátott lépcsősor vezetett fel odáig. A zene lüktető ütemétől egyre jobban éreztem, hogy kezd forrni a vérem. Joshnak mégis csak igaza volt. Erre volt már szükségem. Egy kifulladásig tartó bulizásra. Erre pedig a legjobb hely a Black Widow.
A magas sarkúm monoton és elég hangos kopogásával alighanem mindenki tudtára adta az érkezésemet. Ahogy felértem a lépcsősor legtetejére, rá kellett ébrednem, hogy a  VIP részleg legalább olyan lenyűgöző, mint a lenti, ha csak nem lenyűgözőbb. Minden nagyszerű. Külön mixer, behűtött pezsgő, valamint Devon Lancaster személye igazán üdítő hatással volt a már így is jócskán felpezsdült kedvemen.
- Ugyan már Devon. Szólítson csak Sophie-nak. – mosolyogtam rá én is kedven, miközben egész közel sétáltam hozzá.

Tag: Devon - Words: 455 - Clothes: Ezt látod rajtam!


Vissza az elejére Go down
Devon Lancaster
Bad Guy
Bad Guy
Devon Lancaster


Sophie & Devon Tumblr_m67gbfeqE51r1vc6y ζ Posts Number : 18
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ You'll find me : In my Club
ζ Job : Adok-veszek

Sophie & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Sophie & Devon   Sophie & Devon Icon_minitimeCsüt. Jún. 05 2014, 20:25



Sophie & Devon


Tömött a sor a Black Widow előtt pedig még csak alig 10 óra van. Semmiféle kedvezmény nincsen a belépővel kapcsolatban , azt leszámítva, hogy a lányok féláron léphetig át a fényesre csiszolt küszöböt.
Az özvegy egy álca, egy roppant csinos álca, amiben sok örömöt leltem az elmúlt évek alatt. Mindent megad nekem. Nők, pénz és még több pénz. Mi több kellhet még egy férfi számára?
Az éjfekete lamborghini macskákat megszégyenítő halk dorombolással parkol le a nekem szánt helyre, közvetlenül a bejárat elé. Ma egyedül érkezem elvégre azt csiripelik a madarak, hogy ma egy csillag hull le az égről és nálam fog landolni. Sophie Flemming. Egy ilyen személy , mint Ő még nagyobbat dobhat a forgalmamon és ráadásul még el is mélyedhetünk egy kicsit egymás társaságában, ha úgy alakul. A diszkréció pedig az egész klub alapja. Odabent nincsenek lesifotósok, csak a biztonsági kamerák rögzítenek, de azok a felvételek az én fiókomban landolnak és nem eladóak, maximum azoknak, akik rajta szerepelnek. Elegáns fekete Armani öltönyöm hibátlannul illeszkedik rám, így magamat is tökéletesnek érzem. Lányok kuncognak fel, amikor elhaladok mellettük és még a fiúk is összesúgnak. A biztonsági őreimhez lépek, akik készségesen félrelépnek , én mégis az egyikhez közelebb lépek.
-Ha a madárka berepül, ne kelljen sorba állnia. Mondjátok meg neki, hogy egy behűtött pezsgővel várom.-bólint. Felfogta. Remélem. Odabent , már az ibizai DJ keveri a számokat és a party máris fergetegesnek ígérkezik. Ha nem így lenne holnapra le lenne cserélve az egész személyzet. Az utam viszont nem a tömegbe vezet , hanem a VIP részleg lépcsőjéhez, ami ma kívételesen csupán két embernek áll nyitva. Sophie-nak és nekem. Odafent külön mixer várja csak őt. Mindent meg fog kapni , amit csak akar.
A korláta támaszkodom és félreteszem a napszemüvegemet , hogy alaposabban szemügyrevegyek mindent. A tökéletes gépezet remekül működik. Csípők az ütemre ringnak, férfifarmerok dagadnak a tesztoszterontól, a város krémja itt bulizhat, de megfizetik az árát egytől egyig.
Magassarkú hangját hallom, még így is a zenét keresztül a mixer pedig a lépcsőre szegezi a tekintetét. A hölgy pedig lélegzetelállító.
-Miss Flemming.-mosolygok rá és közelebb is lépek.


▲music: Royals   ▲note:  Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sophie & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie & Devon   Sophie & Devon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sophie & Devon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sophie McKinley
» Sophie & Derek
» Ava & Devon
» Come with me now. Ava & Devon
» Devon & Erin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Belváros :: The Black Widow Club-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.