Ava & Devon

Go down 
SzerzőÜzenet
Devon Lancaster
Bad Guy
Bad Guy
Devon Lancaster


Ava & Devon Tumblr_m67gbfeqE51r1vc6y ζ Posts Number : 18
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ You'll find me : In my Club
ζ Job : Adok-veszek

Ava & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Ava & Devon   Ava & Devon Icon_minitimeVas. Jún. 29 2014, 08:01



Ava & Devon


Ha az igazat kellene mondanom ezt egyetlen nőért se tettem volna meg , amit most. Szabadságot vettem ki. Nincs senki más csak Ő. Ő, aki elhagyta a vőlegényét, amikor megismert, Ő aki uralja a teret, miközben ezt észre sem veszi.
1 hét tömör gyönyör minden munka, telefonhívás nélkül. A folyamatban lévő üzleteimet lezártam, a Black Widow nélkülem is üzemel elvégre én csak az embereket veszem fel és intézem a piszkos ügyeit. Ez a hét azonban nem erröl fog szólni, hanem arról, hogy megadjam a királynőmnek mindent, amit csak megkíván és akar. Így tegnao meglepetésként elhoztam őt ide, Rómába a magángépemen. A célállomás pedig a Hassler Roma, egy ötcsillagos szálloda Róma szívében , ahol kivettem magunknak egy egész lakosztályt. A legjobbat a legjobbnak, ahogyan mondják.
Ava Hopkins több szempontból is tökéletes számomra. A múltja megkérdőjelezhetetlen, így a média nem találhat rajta fogást, sokkal csinosabb , mint a legtöbb modell, így nem kaphat csípős megjegyzéseket és a személyisége pedig... nem hagyja rám mindig a döntéseket, van önálló véleménye és nem elveszett bárányk nélkülem. Nem mellesleg pedig tud mindent, hogy mi folyik a Black Widow-ban , tud a pénzmosásról és nem emlegeti, nem hozza fel újra és újra a témát mert tudja, hogy ennél többet nem kell tudni.
Néhány órája érkeztünk csak meg és a hely tökéletesnek tűnik , bár csak egy pár napot fogunk Rómában időzni, utána leutazunk valahova délebbre tengerpartra.
Hagytam, hogy kicsomagoljon és átöltözzön. Én is hasonlóan tettem. Lezuhanyoztam, átöltöztem és most az ajtó mellett támaszkodom és várom, hogy elkészüljön, mert egy csodálatos vacsora vár minket lent az étteremben.
Aztán amikor megjelenik egyből mosolyt csal az arcomra. Gyönyörű, mint mindig.
-Nagyon csinos vagy..-karolom át a derekát és elindulunk az ajtó felé.



▲music: Royals   ▲note:  Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ava & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ava & Devon   Ava & Devon Icon_minitimeVas. Jún. 29 2014, 11:53

Amit most Devon tett, tudom, hogy nagy szám. Azt hiszem, hogy ez az ember minden egyes nappal jobban megerősíti, hogy annak idején nagyon is jól döntöttem. Annyira jólesik a törődése. Imádom..Engem pedig más helyettesített, a hozzám járók pedig megértették a kis pihenésemet.
A teljes úti célt nem tudom. Csak azt, hogy nagyon szép időt fogunk együtt eltölteni. A magánrepülőgépen ülve, egyre izgatottabb lettem. Szorosan megfogtam a kezét és rámosolyogtam. Szeretem...
Amikor megláttam azt a gyönyörűséges lakosztályt amit kivett, elállt a szavam.
-Oh, egek..Ez...Gyönyörű. Köszönöm!
Mondtam vidáman és megöleltem. Gyorsan átöltöztem és kipakoltam. Még mindig izgatottan öltöztem fel. Egy egyszerű fekete ruhába bújtam aminek a háta kivágott volt. Ehhez pedig egy fehér nyakláncot vettem fel, amit  még Devon-tól kaptam. Mielőtt kimentem volna, kaptam egy sms-t. Vincent. Ezt nem hiszem el. Pedig még a telefonom is lecseréltem. Kitöröltem az sms-t és ledobtam a szekrényre. Nem érdekelt. Nem néztem meg. Lementem a szeretett barátomhoz akinek a meglepetése sokkal fontosabb, mint ez a bolond.
-Köszönöm! Rád is fog vetülni egy jó pár női szem. -dicsértem meg, de mielőtt derekamat átkarolva elindultunk volna megfogtam a kezét és mondani akartam valamit.
-Vinent írt az imént egy sms-t. De nem néztem meg, csak leraktam a telefont.
Lesütöttem a szemem és megszorítottam megint a kezét, vártam a reakcióját. Eközben kimentünk az ajtón és indulásra késztettem. Nem akartam, hogy ezért bármiről is lekéssünk. Nekem egyáltalán nem éri meg. Csak szerettem volna ha tudja, mert utálom a titkolózást. Ő is mindent elmond akkor én miért ne tenném?! Ő is tudja, hogy nekem nem jelent semmit. És nekem csak az a lényeg. Viszont fogalmam sincs, hogy minek írogat Vincent. Ez már annyira fárasztó és zavaró. Azt meg már végképp nem tudom, hogy honnan tudja az új számomat. Ha azt mondom, hogy vége akkor az úgy is van. Nem tudom, hogy ebből mit akar kihozni. Csak egy valamitől félek.., hogy még a végén kitalál itt Devon-nak valami ócska hazugságot és...
Nem, nem nem és nem. Bízom benne, nem hinne neki. Istenem csak tűnjenek el ezek a gondolatok a fejemből. Nem fogja tönkretenni az esténket. Határozott jellem vagyok ezért ki is zártam a fejemből ezeket a hülyeségeket. Olyan szívesen kitörölném még a múltamból is azokat az együtt töltött időket. Örökké hálás leszek mindenér Devonnak.
Vissza az elejére Go down
Devon Lancaster
Bad Guy
Bad Guy
Devon Lancaster


Ava & Devon Tumblr_m67gbfeqE51r1vc6y ζ Posts Number : 18
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ You'll find me : In my Club
ζ Job : Adok-veszek

Ava & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ava & Devon   Ava & Devon Icon_minitimeCsüt. Júl. 03 2014, 08:42



Ava & Devon


Meglepetésnek szántam ezt az egészet. Mivel ügyvéd és a munkaterülete ezen belül a válás nem sok pozitív dolgot lát nap mint nap. Ezért gondoltam, hogy meglepem ezzel az egyhetes nyaralással , hogy kikapcsolódhasson és elszökhessen Los Angelesből. Ez egyébként vicces. Nagyon sokan vágyódnak Los Angelesbe , mi pedig pont onnan menekülünk el.
-Neked bármit.-mosolygok rá, egy pillanatig megtartom majd engedem, hogy kicsomagoljon és átöltözzön. Időnk mint a tenger. Az asztal ki van fizetve az étterem pedig akár éjfélkor is kiszolgál bennünket. Gondterheltnek tűnt az arca , amit egyébként igyekezett titkolni, ezért sem kérdeztem bele. A bókjára elmosolyodok és átkarolom a derekát , de meg is állunk. Nagyon édesen vallomást tesz és igazából örülök, hogy úgy érzi, hogy ezt megoszthatja velem. Szeretnék tudni az ilyen dolgairól, hogy ha baj van , akkor közbe tudjak avatkozni.
-Ha gondolod felhívhatok valakit és eltűnik az életedből.-megpuszilom a homlokát és ismét átkarolom a derekát, hogy mehessünk tovább. Nem fogok ebből problémát csinálni és igazából két lehetséges kimenetele is van az ügynek. Szólok az egyik emberemnek , aki eltölt vele egy éjszakát és garantáltan nem írogat többet annak a nőnek , aki velem vakációzik vagy szólok több emberemnek és holnap már Szibériában dolgozhat egy bányában.
Belépünk a liftbe, ami levisz minket a legalsó szintre, ahol az étterem valamint a recepció található. Az étterembe lépve nem kérdeznek semmit tőlünk, csak az előkészített asztalunkhoz vezetnek. Kihúzom Ava-nak a széket , majd helyet foglalok vele szemben.
-A programot te választod. Ha szeretnéd egy két napot eltölthetünk Rómában és utána megyünk tovább délre a tengerparti hotelbe vagy akár holnap is indulhatunk. Amit csak szeretnél.-mosolygok rá miközben megkapjuk az étlapot.


▲music: Royals   ▲note:  Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ava & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ava & Devon   Ava & Devon Icon_minitimeSzomb. Júl. 05 2014, 15:00

Elindultunk a lifthez és közben megbeszéltük a dolgot az exemről.
-Nem, hagyd! Majd meglátjuk mi lesz.
Megvontam a vállam és tovább mentünk. Mikor megérkeztünk és a széken helyet foglaltam és annyira boldog voltam. Rögtön elvesztem Devon gyönyörű, kék szemeiben. Annyira imádom. Csak mindig van bennem egy "félsz" mert tudom, hogy egyszer minden jónak vége lesz. De bízom benne, hogy szerelmünk örökké tart és, hogy nagyon erős. Az étlapot meghozva visszatértem a valóságba és szemeimmel már az étlapot böngésztem. Kedvelem az olasz konyhát. Még kislány koromban ismerkedtem meg vele és azóta is jóízűen fogyasztom.
-Mit hozhatok? -kérdezte a pincér.
-Francia krémlevest, főételnek.....ööö, zöldséges csirke sajttal, desszertnek pedig tiramisu. Köszönöm!
Össze csuktam az étlapot és Devonra néztem. Be kell vallanom. Első találkozásunknál beleszerettem. Megfogott és oly annyira, hogy azóta el sem enged. Aztán teltek múltak a napok és egyre inkább összehúzott minket ez a.."kötelék" mind addig amíg teljesen egymásba nem habarodtunk még ennél is jobban. A fejem a kezemen pihentettem majd megfogtam a kezét és csak néztem..néztem....gondolataim pedig össze-vissza repkedtek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ava & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ava & Devon   Ava & Devon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ava & Devon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Come with me now. Ava & Devon
» Sophie & Devon
» Devon & Erin
» Devon Lancaster
» Shades of Desire. Madison & Devon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Los Angeles határain kívül :: Olaszország :: Róma-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.