Sophie & Derek

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Sophie & Derek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie & Derek   Sophie & Derek Icon_minitimeSzer. Jún. 11 2014, 13:16


Derek & Sophie

Hello stranger!
A mai este igazán ritkaságszámban megy mostanában. Szinte minden időmet lefoglalják az interjúk, a fotózások és a forgatások. Hihetetlen az a körforgás amiben a mindennapjaimat élem. Annak idején amikor még egy otthon ülő kis könyvmoly voltam, remélni sem mertem volna, hogy egyszer majd idáig fogok eljutni. Azt meg aztán végképp nem gondoltam volna, hogy pont Leon lesz az aki miatt az életem fenekestől fel fog fordulni. De mégis megtörtént, és egyáltalán nem bánom, hogy így alakultak a dolgok.
Na de visszatérve a mai estére. Már körülbelül egy hete megbeszéltük a lányokkal a stábból, hogy csapunk egy görbe estét. Erre pedig a legalkalmasabb hely a Devon által vezetett klub. Az itteni helyek közül ez a legexkluzívabb és legszínvonalasabb. Azt hiszem éppen ezért is kedvelte meg első látásra. A zene hangos, de nem elviselhetetlen, a személyzet igazán készséges és az itt bulizó emberek is tudják, hogy hol van a határ.
Amikor beléptünk az ajtón, már is érezhető volt a tomboló emberek testéből áradó melegség és az alkohol édeskésillata, ami masszívan körbelengte az egész épület belsejét. De ami minket most a legjobban izgatott, az a lüktető életerőre emlékeztető zene volt, és az, hogy minél hamarabb megtaláljuk a bárpultot. Az izzadt és szorosan egymáshoz simuló testek között ez nem volt éppen egyszerű menet, de ahogy végre sikerült magunkat átpréselni közöttük, rövidesen meg is találtuk azt, amire vártunk, vágytunk. Alig hogy odaléptem a pulthoz, egyből megéreztem, hogy egyre több tekintet szegeződik rám. Tudom, hogy a hírességnek vannak hátulütői is, de ennek ellenére örülök neki, hogy az vagyok aki. Azt pedig, hogy folyamatosan megbámulnak és leszólítanak, vagy autógrammot kérnek, pedig már megszoktam, szóval nem igazán tud felzaklatni a dolog. Így aztán fittyet hányva az engem pásztázó tömegre, máris a pultos csajfigyelmét próbáltam felkelteni, de még mielőtt odaléphetett volna hozzánk, egy fiatal srác fordult felém és pár másodperccel később a szavak is elkezdtek belőle áradni.
- Szia! Köszi a meghívást, de azt hiszem ezt most kihagynám. Várnak a barátaim. – válaszoltam kedvesen, de mégis elutasítóan.
Megeresztettem felé még egy utolsó mosolyt, majd amikor végre én kerültem sorra, közöltem a pultossal, hogy hozzon négy Margaritát a négyes számú boxba, ami egyike volt a VIP vendégek számára fenntartott helyeknek.
Derek // 360 // I hope you like it

credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sophie & Derek Empty
TémanyitásTárgy: Sophie & Derek   Sophie & Derek Icon_minitimeKedd Jún. 10 2014, 21:29

Fáradtan simítok végig arcélemen a klub bejáratánál, napbarnított bőrömön már kezd kiütközni egy kevés borosta. A húzós hét után semmi másra nem vágytam, mint egy alapos zuhanyra, és egy kiadós alvásra. A melót sikeresen elvégeztem, csak jelenteni mentem a főnökhöz, nem számítottam rá, hogy máris egy újabb megbízást akaszt a nyakamba, ráadásul egy olyat, amivel bármelyik kezdő tagunk megbirkózna, még az a szerencsétlen Sanchez is. Nevetséges…süllyesztem kezeimet bőrkabátom zsebének mélyébe. Nem tudom, miért kell a tehetségemet ilyen pitiáner ügyekre pazarolnom. Ki a fenét érdekel, hogy egy üresfejű beképzelt lotyó kivel kavar és kivel nem? A megbízót biztosan, aki felkérte Finnicket, hogy szerezzen információkat egy bizonyos Sophie Flemming nevezetű színésznőcskéről. Az egyik megfigyelőnk adta le a fülest, mi szerint Ms. Flemming ma este ellátogat a Black Widowba, így keveredtem tehát én is ide, bár a hátam közepébe se kívánom ezt a kiruccanást. Csak tudnám mit vétettem Finnick ellen, hogy így büntet engem…egy nagy sóhaj kíséretében eresztem ki a fáradt gőzt, majd szenvtelen arckifejezést öltve lépem át a szórakozóhely küszöbét. Határozott léptekkel haladok el az egyre nagyobb létszámban megjelenő szórakozni vágyok között, a pultig meg sem állok, ott letelepszek a bárszékre és újra végigpásztázok a tömegen. Egy egzotikus megjelenésű fiatal nőt keresek, kinek egy magazinból kitépett képe ott hever valahol a sporttáskám és a használt zoknim mellett az edző teremben. Egy ilyen közéleti személyiség kinézetéről nem nehéz alaposan informálódni. Egyelőre nem látom sehol, így visszafordulok a bárpulthoz.
- Egy pohár alkoholmentes csapoltat, légyszi, köszönöm.- jutalmazom meg egy féloldalas mosollyal a pultos csajt. Hiába gyerekeknek való feladat munkaközben nem iszom, sohasem tudhatja az ember, mikor siklanak félre a dolgok. Miután kézhez kaptam a hűvös gabonapárlatot ismét a tömeget kezdem vizslatni. Néhány perc elteltével végre felbukkan a bige. Azt mindenesetre valóban el kell ismernem, hogy kitűnik a tömegből. Előveszem a telefonomat és rövid üzenetet küldök a társamnak, aki most valahol a bár egyik távoli sarkában nyakalja az olcsó whiskeyt. Az sms-ben csupán ennyi áll: a célszemély megérkezett. Most nincs is más dolgom, mint megvárni, hogy Ms. Flemming formás virgácsaival a pulthoz lejtsen.
- Szia! Meghívhatlak egy italra?- teszem fel a szabvány kérdést, mielőtt még leadhatná rendelését.

Vissza az elejére Go down
 
Sophie & Derek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dena & Derek
» Sophie & Devon
» Sophie McKinley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Belváros :: The Black Widow Club-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.