Crazy days - Gina & Rick

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeKedd Jún. 10 2014, 20:45

Rich & Gina


Unottan felsohajtok mikor Stefanrol meg a feltekenysegrol beszel.
- Nem foglalkoztam azzal hogy feltekeny volt e vagy sem, eleg volt megoldanom azt hogy ne kiabaljon velem. - mondom meg mindig ranezve es vissza emlekszek a ma reggelre. Hasogatott a fejem, Stefan pedig leoltott mint az allat, es meg kiabalt is.
Akaratlanul is elmosolyodok mikor azt mondta, hogy remeli nem a bennem lakozo gyereket csokolta meg, es amikir azt mondta hogy egy megerzes volt. Ugy latszik meg sem utal engem annyira.
- Hova megyunk? Csak mert nem szeretnek haza menni. - mondom majd mikor elindul a kocsival bekapcsolom az ovem.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Crazy days - Gina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Crazy days - Gina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeKedd Jún. 10 2014, 20:21


Gina & Rick


- Jól lehordott? Igaza lehetett... - Kicsit olyannak tűnt nekem, mint egy időzített bomba, ami már ketyeg, tikk-takk. De akkor ezek szerint tényleg nagyon kicsaphatta a biztosítékot. Azt nem tudhatom, hogy Georginával milyen dolgozni, de ami a személyiségét illeti nem egy könnyű eset. Én tudom ezt a legjobban. Már csak abban bízom, hogy Georgina elaludt valami fontos programot, hogy nem kerültem fel a terítékre...
- Mond, egy csöppet sem tűnt féltékenynek? Komolyan nem? - Tényleg csak nekem lenne ez ennyire szembetűnő? Nem hiszem, hogy csak beképzelném, hiszen mi okom lenne rá? Egyáltalán semmi. Akkor? Georginának kellene egyszer, csak egyszer megpróbálnia úgy tekinteni rá, mint egy férfira, nem pedig mint barátra. Mert az ilyen barátságok általában összezavarják az embert.
- Ne kelts fennem bűntudatot... Szeretném azt hinni, hogy az imént nem egy gyereket csókoltam meg. - Legalábbis valami ilyesmivel próbálkozom. Azt akarom elhitetni magammal, márpedig eléggé nyilvánvaló, hogy abban a pillanatban nem a kicsi Ginát csókoltam meg.
Még mindig, továbbra is kétlem, hogy ez jó döntés volt a részemről, de ezt most nem akarom megbánni. Egy csókot mindketten megérdemeltünk, még akkor is, ha a sérelmeink különbözőek.
- Nem tudom... Csak egy érzés volt. - Döntöttem oldalra a fejem, hogy egymás szemébe tudjunk nézni.
- Előbb győződjünk meg róla, hogy nem volt hiba. - Fordultam előre, hogy továbbmenjünk. Sőt, az lesz a legjobb, ha már meg sem állunk, csak amikor felálltam a felhajtóra.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeKedd Jún. 10 2014, 19:02

Rich & Gina

Szomoruan felsohajtottam es vissza doltem az ulesbe. Legszivesebben ujra megcsokolnam es vele lennek. De nem lehet, mert o nem erez irantam semmit.
- A menedzseremmel ossze vesztem ma reggel, es most nincs semmi hangulatom a szallodaba menni. - mondom halkan es kinezek a szelvedon es nezem ahogy a nap megy egyre lejebb es egyre sotetebb van.
- Mindig is csak gyerekkent fogsz ram tekinteni, igaz? Soha nem fogod azt erezni irantam amit en irantam... - mondom nagyon szomoruan es oldalra dontom a fejemet hogy szemebe tudjak nezni.
- Miert csokoltal meg..? - teszem fel neki a kerdest.
- Ha nem tudnam hogy utalsz, ujra megcsokolnalak... - suttogom hangosan gondolkozva.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Crazy days - Gina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Crazy days - Gina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeKedd Jún. 10 2014, 18:47


Gina & Rick


- Igazad van. Nem kellett volna... - Nem mondom, hogy nem lett volna szabad, hiszen miért is nem? Eddig is megtehettem volna, hogy megcsókolom, de most csókoltam meg, mert szükségem volt egy csókra. Ezúttal viszont igazat kell adjak neki... Ez most... Én voltam, de mégsem. Teljesen józanul nem valósínű, hogy erre ma este sor kerülhetett volna. Arról pedig fogalmam sincs, hogyan fogok erről vélekedni holnap. Honnan is tudhatnám? Nem akarom feleslegesen, értelmetlenül megbántani, úgy hogy ennek a csóknak semmi jelentősége sem volt. Mi eddig is csak bántottuk egymást. A férfi bennem mégis azt kívánta, hogy csókoljam meg, meg kellett csókolnom, még úgy is, még akkor is, ha holnap magamat fogom hibáztatni mindezért. Márpedig minden bizonnyal így fog lenni, így az lesz a legjobb, ha ezt most nem folytatjuk tovább.
- Hazaviszlek... - Ha csak nem talál ki valamit megint, akkor most már tudom hová kell mennünk, tudom a szálloda nevét és a pontos címet is. Ezúttal pedig nincs benne annyi alkohol, hogy az kiüsse és újra forgassuk a múltkori jelenetünket a menedzserrel. Tényleg meglehetősen furcsán éreztem magam, mikor feltűnt a tekintetében, hogy nem igazán van a tetszésére a jelen felállás. Nem voltam zavarban tőle, inkább csak kellemetlenül érintett, mert én férfi szemmel jól látom mindazt, amit Gina nem akar észrevenni.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeKedd Jún. 10 2014, 14:33


Rich & Gina
...
Csodálkozva kinézek a kocsi ablakán mikor egy kihalt területen áll meg a kocsival. Nem tudom miért erre jöttünk, mert kétlem, hogy erre szokott haza felé menni. Nem nyomozok utána, csak kétlem, hogy erre kéne hazafelé vezetnie.
Mikor a kocsival megállt kikapcsolom az övemet, mert kiakarok szállni a kocsiból, hogy körülnézhessek, hogy még is merre vagyunk, de csak addig jutottam, hogy az övet kikapcsoljam. Amikor kiszálltam volna Rich maga felé fordít és megcsókol. Megcsókolt... Hirtelen ért és váratlanul, ezért vissza csókolom. Természetesen mindenféle képen visszacsókoltam volna, mert nagyon szeretem őt akár hiszi, akár nem. Nagyon fontos számomra, és így vagy úgy, de bebizonyítom neki, hogy én nem olyan vagyok, mint akit megismert. Nem vagyok olyan, mint aki tönkre teszi mások életét, én nem akartam őt tönkre tenni, csak féltékeny voltam. Féltékeny voltam a feleségére, hogy Rich őt szereti, és nem engem. Igen hülye dolog volt amit tettem, és már nagyon bánom azt, hogy ezt műveltem.
Még csókolom pár pillanatig majd elhúzódok tőle. Annyira csókolóznék vele, de ez így nem tisztességes, hisz ittas állapotban van, olyan dolgokat tesz amit sajnos máskor nem tenne meg... - Én nagyon szeretlek téged ezt jól tudod... De nem akarom, hogy olyat tegyél meg amit akkor nem tennél, ha nem innál. - mondom egy kis szomorúsággal a hangomban. Nem ismerek magamra, végre ő csókolt meg én meg elhúzódom tőle... De hiszem, hogy ez így helyes, mert ha ugyan úgy csak gyerekként gondol rám, akkor ezt a csókot holnap nagyon megfogja bánni.
Δ zene Δ jujjjj *-* Δ ©


Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Crazy days - Gina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Crazy days - Gina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeKedd Jún. 10 2014, 11:17


Gina & Rick


Feladom... De nem felelek. Egyszerűen bekapcsolom a biztonsági övemet, elfordítom a kulcsot a gyújtásban, sebességbe teszem a váltót és a gázpedálra taposok, persze a megengedett sebességhatáron belül. Néha-néha oldalra pillantottam, de még ekkor sem szóltam hozzá egy szót sem. Inkább az utat figyeltem. Szerintem amúgy sem kellene vezetnem. Szóval, mindkettőnknek jobb lesz, ha csak a vezetésre összpontosítok. Látszólag neki sem volt mondanivalója. csak annyi biztos, hogy addig nem fog leállni, amíg biztos helyen nem tud, addig makacs módon a nyomomban fog lenni, pontosan úgy, ahogy beült mellém most is a kocsiba, pedig nem kértem meg arra, hogy ezt tegye.
Egy kevésbé forgalmas és eléggé sötét utcába befordulva hirtelen, még számmora is váratlan pillanat fog, de félreálltam az út szélére, de a motort nem állítottam csak le, csak megálltunk egy időre... Pár percig csak mindketten csöndben meredtünk magunk elé, Ő valószínűleg nem érti, hogy miért álltunk meg. A másik dolog pedig nem is igazán erre kellene mennünk... Amikor már besokalltam a saját gondolataimtól, oldalra fordultam, közelebb hajoltam hozzám, majd a tarkójánál fogva őt is közelebb húztam és se szó, se beszéd, csak megcsókoltam hosszasan elnyújtva a csókot.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeHétf. Jún. 09 2014, 20:29

Rich & Gina

Nem ertem hogy miert lep kozelebb, majd mikor kicsiket arrebb tett sohajtottam egyet majd atmentem a kocsi masik oldalara es beultem melle.
- Ma este nem kell sietnem, szoval en raerek. - mondom es bekapcsolom az ovemet, illetve az elobbi mondatom egy celzas volt szamara, hogy nem adom fel.
- Nah es hova megyunk? - mondom neki gunyosan mikor ranezek.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Crazy days - Gina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Crazy days - Gina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeHétf. Jún. 09 2014, 20:23


Gina & Rick


- Georgina, nem mondom, nem kérem többször... Csak hazaszeretnék menni. Érted pedig már biztosan aggódik valaki más. Nem tartozol a tegnapiért. - Bár furcsa módon eddig még nem szólalt meg a mobilja. Szóval, Gina vagy levette róla a csöngést vagy a menedzsere elaludt, miközben őt várta, akárcsak a múlt éjjel. Bár abban egyet érthetünk a férfival, hogy egyikünk sem számított arra, hogy a karjaimba fogom a hálószobájába vinni, mert nem akarja elengedni a nyakamat. De a legnagyobb meglepetés talán mégis csak őt érte. Láthatóan lövése nem volt róla ki vagyok, hogy mégis mi a francot keresett velem Gina.
- Nem? Még mindig? Jól van... - Léptem hozzá közelebb sejtelmes tekintettel, majd egy váratlan pillanatban megragadtam mindkét kezemmel a derekánál persze nem túl erősen, épp csak annyira, hogy feltudjam emelni pár centire a földtől, majd egy kicsivel odébb letenni, hogy végre akadálytalanul betudjak ülni a kocsiba, begyújtani a motort és elindulni végre. Olyan ez az egész, mint egy rossz vicc. Csak épp nem szórakozom olyan jól rajta. Jobban belegondolva még akkor sem tudnék, ha valaki mással esett volna meg... Akkor is hasonlóképp megbotránkoztatna. Egyet biztosan kimerek jelenteni, hogy nem vagyok részeg. Ittasnak ugyan ittas vagyok, de nagyon is magamnál vagyok. Más különben valószínűleg szépen kitaknyoltunk volna a mi előbb mindketten, amikor felemeltem.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeHétf. Jún. 09 2014, 19:57

Rich & Gina

Gunyosan elmosolyodok, es szemetforgatva a kocsinak dolok. Most nem arrol van szo, hogy mennyit ivott, hanem arrol hogy ivott jo par poharral. Akaratlanul is elnevetem magam.
- Nem. Nem allok felre. - mondom neki komoly hangnemben es a mellkasom elott osszefonom a kezemet.
Szeretem ot, es nem birnam ki ha baja esne. Egyszeruen... Ahhh, csak feltem ot, meg ha o ezt nem is akarja.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Crazy days - Gina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Crazy days - Gina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeHétf. Jún. 09 2014, 19:46


Gina & Rick


- Tájékoztatásképp jól vagyok. Tudok vezetni. - Nem vagyok már gyerek... De úgy érzem valahogy jobb, hogy ezt nem mondtam ki hangosan. Sőt, jobb lenne, ha egyáltalán semmit sem mondanék neki. Azt még megtudom érteni, ha aggódik, ha félt egy kicsit, mivel van bennem alkohol, de nem annyi, hogy elaludjon a volán mögött és frontálisan ütközzek vagy épp tömeges balesetet okozzak, ami után ki kell vágni a kocsiból, mert totálkárosra törtem. szóval, aggodalomra semmi ok. Én még mindig stabil lábakon állok, vagy most azt várja tőlem, hogy előbb sétáljak végig mellette a fehér csíkon?
Kikerültem őt, hogy tovább menjek a kocsimhoz, de még mielőtt kinyitottam és betudtam volna szállni újfent megakadályozta, mivel egy másodperccel gyorsabb volt nálam, így elém állt és nem igazán akar tágítani, legalábbis nem úgy tűnik.
- Most tényleg megmakacsolod magad? Állj félre... - Tudom, tudom... Én is segítettem neki múlt éjjel, amikor nem volt épp a helyzet magaslatán, ezért most Gina viszonozni szeretné a történteket, csakhogy nekem nincs bajom. Jól vagyok, teljesen jól. Megleszek... Nem fogok feltapadni a felhajtó melletti oszlopra, ahogy egy másikat sem... Még egy galambot sem csaptam el soha, annyira odafigyelek, vagyis nem kell féltenie.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeHétf. Jún. 09 2014, 19:31

Rich & Gina

Tudtam, hogy nem szabad megtennem azt hogy megcsokolom, de ha mar sosem lehetek vele legalabb hagyj lopjak tole egy csokot. Es az a baj hogy meg jobban szeretem, de ezt neki nem fogom kimutatni.
Mikor elindul a kocsijahoz utana megyek es a kocsi mellett megallok.
- Igy nem vezethetsz. Ittal ugy hogy nem! - mondom neki komolyan. Nem fogom neki engedni hogy vezessen, mert nagyon nem akarom hogy baja legyen.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Crazy days - Gina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Crazy days - Gina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeHétf. Jún. 09 2014, 19:25


Gina & Rick


- Már nincs jelentősége... Semmi értelme. - Jelentősége annak van, hogy amikor szemrebbenés nélkül képes volt rólam hazudozni, akkor egyáltalán nem volt bűntudta, csakis az érdekelte, hogy megkapja, amit akar, de mivel pontosan tudta, hogy sosem kaphatja meg, így bizonyára azt gondolta, hogy akkor senki másé se legyen. Abban az egy dologban kétségtelenül hibás vagyok, hogy nekem észre kellett volna vennem, hogy Georgina másképp szeretne közel kerülni hozzám, hogy nem szimpla barátságot érezi irántam, hanem annál valami sokkal többet, amit sosem szabadott volna megengednem. Erről én tehetek. Távolságot kellett volna tartanom, nem kellett volna hagynom, hogy egy szemernyivel is több legyen közöttünk, mint orvos-beteg kapcsolat. Nem kellett volna annyira figyelmesnek lennem vele. Wendy mindig is mondta, hogy egyszer a jó szívem fogja okozni a vesztemet. Igaza volt, hiszen elhagyott. Már nem számít. Húztam fel egy hajtásra a következő pohárral is. Egy pillanatig kérdőn, meglepetten és értetlenül néztem rá, de a következő másodpercben minden világossá és érthetővé vált a számomra, amikor megcsókolt. Fogalmam sincs, hogy a pillanatnyi gyengeségemnek vagy a pillant hevének köszönhető, hogy nem húzódtam el azonnal, de amikor észhez tértem, akkor megtette. A pulton hagyva a pénzt és némi borravalót álltam fel a bárszékről, hogy távozzak, méghozzá mi előbb. Nem érdekel, hogy alkoholos befolyás alatt állok, hogy így fogok volán mögé ülni, még bőven józan vagyok, hazatudok vezetni.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeHétf. Jún. 09 2014, 15:00

Rich & Gina

Nem akartam mondani neki semmit, legalábbis ehhez kapcsolatosan nem, mivel jól tudtam, hogy igaza van. Pontosan jól tudtam, hogy ha elmondom a szüleimnek azt a hazugságot, hogy ő megerőszakolt akkor kitör a botrány, és Rich is mindent elveszít. Munkát, és feleséget egyaránt. Tudtam, és még is megtettem. Tönkre tettem őt. Azt a férfit akit oly annyira szeretek... És azt is pontosan jól tudom, hogy ezért a tettemért soha sem fog nekem megbocsájtani, mindig csak utálatot fog érezni irántam semmi mást.
Iszok még pár kortyot a poharamból, majd felé fordulok.
- Tudom, hogy az én hibám, hogy az életed most nem olyan mint amilyennek eltervezted... És ezt így utólag is nagyon sajnálom. - mondom neki halkan és szemeibe nézek. Készülök valamire, egy hatalmas nagy hibára, és nem tudom, hogy hogyan fogja ezt fogadni... Félek, hogy csak még jobban összeveszünk, vagy még inkább eltaszítom magamtól...
- Sok felelőtlen dolgot követtem el, még egy már nem számít. - mondom, majd megcsókolom. Nem érdekel, hogy ellök magától vagy még jobban megutál, de megtettem. Meg tette azt amitől a legjobban féltem, megcsókoltam azt akit szeretek.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Crazy days - Gina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Crazy days - Gina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeHétf. Jún. 09 2014, 14:37


Gina & Rick


- Igazán? Te hagytál nekem választási lehetőséget? Megengedted, hogy válasszak, hogy eldöntsem, mit akarok? - Ami azt illeti nekem is nagyon elegem van már abból, hogy szerelmi háromszög kellős közepébe csöppentem tudtomon, akaratomon kívül, amiben egyáltalán nem szerettem volna szerepet kapni. Olyan ez, mint egy rossz és nevetséges szappanopera. Nem mintha túlságosan sokban vagy épp jártas lennék ebben a témában, de a túlreagálás tőlünk sem idegen. De remélhetőleg, bízom benne, hogy ennél rosszabb már nem lesz, hogy nem fog többet a parkolóban várni olyan részegen, hogy magáról is alig tud.
- Te döntöttél... Pontosan tudtad, hogy erre ráfog menni a házasságom, minden. - Gyerek volt, de ennyit még egy gyerek is tudhat. Annyit biztosan tudott, hogy ez egy nagyon komoly dolog, más különben nem kockáztatta volna meg. Tudta, hogy ezzel mindent tönkre fog tenni, engem is beleértve. Azt akarta, hogy fájjon, hogy nekem is fájjon. Nos, azt kell mondjam, hogy elérte amit akar, mert nagyon is fájt és még mindig fáj. Valahol mélyen legbelül még visszaakarom kapni mindazt, ami az enyém, de ez már nem lehetséges. Ő döntött helyettem is, helyettünk, mindenki helyett, mert tudta, hogy nem nyerhet, veszíteni pedig utál. Nos, most mindketten elveszítettünk valamit, amit egyikünk sem fog visszakapni soha.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeVas. Jún. 08 2014, 22:39

Rich & Gina

- Eddig mindenki beleszolt az eletembe de most ebbe nem engedem! Teged szeretlek Rich... - suttogom neki es beleiszok ujabban az italomba.
Mar nemtudom, hogy mit tehetnek azert, hogy nyisson felem. Tanacstalan vagyok, es azt hiszem fel kene adnom azt a celomat, hogy bebizonyitsam neki azt, hogy en nem olyan valo vagyok mint amilyennek megismert ...
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Crazy days - Gina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Crazy days - Gina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeVas. Jún. 08 2014, 22:31


Gina & Rick


- Ez butaság... Meg sem próbáltál soha szeretni valakit. - Az a férfi szereti. Odáig van tőle. Bármi a megmondhatója lehet abban a percben, hogy együtt láthatja őket. Épp csak Ginának kellene észrevennie már, hogy milyen férfi van mellette. Nyilvánvalóan nem kevés időt töltenek együtt, ami akár akarják, akár nem, de mégis hatással van a kapcsolatukra. A férfi pedig egyre kevésbé, egyre pocsékabbul próbálja leplezni a nyilvánvalót. Gina pedig mintha felhúzott volna egy falat maga köré, ami nem enged egy át egyetlen férfit sem, mert nem akarja. Nem akarja, hogy valaki más szeresse őt, ez pedig egyértelműen butaság.
- Georgina, a Te szerelmed eddig csak fájdalmat és csalódást okozott nekem. Mégis hogy várhatod el, akarhatod, hogy hirtelen most mindez többet jelentsen számomra? - Ez az egész még mindig, továbbra is felfoghatatlan. De akkor beszéljünk egyenesen és komolyan. A valóság pedig ez, amit elmondtam neki.
- Szóval, inkább csak azt szeretném kérni tőled, hogy ne szeress engem, ne szeress többé. - Húzta fel a poharam még meglévő tartalmát, majd intette a pultosnak, hogy töltsön még egyet dacára annak, hogy kocsival vagyok és még vezetni is fogok a mai este folyamán. Még mindig egy romhalmaz vesz körül. Az életem még mindig romokból áll...



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeVas. Jún. 08 2014, 22:08

Rich & Gina

- Lehet, hogy szeret de... Figyelj, nem fogom ujbol elkezdeni ezt a temat, jol tudod hogy en teged szeretlek. Meg akkor is ha ez az erzes a te reszedrol viszonzatlan marad.. - mondom halkan. Sosem szerettem az erzeseimrol beszelni, de miota visszajottem ezt teszem. Mindenkinek magyarazkodok, hogy mit miert teszek, es hogy mit erzek.
Nezem ahogy visszacsatolja csuklomra a kabala karkotomet.
- Koszonom. - mondom es akaratlanul is elmosolyodok.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Crazy days - Gina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Crazy days - Gina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeVas. Jún. 08 2014, 21:55


Gina & Rick


- Hát... Stefan tekintete valami egészen másról árulkodik. Ő nagyon is tudna rád nőként tekinteni. - Igazából fogalmam sincs miért nem fogadja ezt el. Tőle biztosan megkapná, amit akar. Tudná szeretni. Vele tiszta lappal tudna kapcsolatot indítani. A minék ehhez... Túl mocskos. Viszont neki máris sokat jelent. Ő nyilvánvalóan nem csak a barátja szeretne lenni, ha valamivel több. De mivel Gina rá sem hederít, mert makacskodik , így kénytelen megmaradni és tetszelegni a barát szerepében abban a reményben, hogy egy napon majd feljebb léphetnek egy szinttel. Szóval Gina talán nem tudja, észre sem veszi, de közben hiú ábrándokat ébreszthet benne.
- A folyosón elszeretett volna venni tőlem, de nem hagytad, nem engedtél el, pedig ott toporzékolt kis híján. - Ami azt illeti az a jelenet engem is meglepett és váratlanul ért. De mégis mit kellett volna tennünk? Nem kaphatta ki a kezeimből erővel, miközben aludt. De akkor is az első pillanatban világossá vált számomra, hogy mi ennek az oka.
- De igen. Elszakadt, de megcsináltattam. - Valószínűleg amiatt is eshetett le a csuklójáról úgy, hogy észre sem vette, a második ok pedig, hogy aludt. Kivéve a láncot az öltönyöm zsebéből csatoltam vissza a kezére, ha megengedte. miután olyan mélyen elaludt az éjjel nem akartam már visszamenni, sőt egyáltalán nem akartam zavarni...



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeVas. Jún. 08 2014, 21:24

Rich & Gina

Csak iszom egyet az italombol, mivel nagyon nincs energiam arrol beszelni, hogy mit miert tettem tegnap este. a sarga foldig leittam magamat, szerintem ez pont elegendo valasz az ezzel kapcsolatos kerdeseire.
- Stefan csak egy barat, de en sosem tudnek ugy ra gondolni mint a pasimra. - mondom Richnek nemes egyszeruseggel. De ezt komolyan is gondolom. Stefan tenyleg jo baratom es jo menedzser is, de nem o az akit magam melle szeretnek. Es most lehet azt mondani, hogy milyen gyerekes vagyok, de basszus nem tehetek rola, hogy a mellettem ulo ferfibe vagyok szerelmes!
- Apropo, tegnap este nem maradt a kocsidban a karkotom? 2 eve a kabalam, es nagy szuksegem van ra. - mondom es oldalra biccentett fejjel ranezek
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Crazy days - Gina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Crazy days - Gina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeVas. Jún. 08 2014, 21:14


Gina & Rick


- Nem tudtad hová mész, de amikor mondtam, hogy össze-vissza beszélsz a szavamba vágtál, hogy de igen... Pontosan tudod. - Ez egy kissé furcsaság a számomra, de végül is elfogadható, ha azt nézzük, hogy mi körülöttünk semmi sem tekinthető szokványosnak. Én a lehető legszokványosabb, leghétköznapibb életet szerettem volna élni, de valahogy mégis beütött a krach. Úgy tűnik valamiben túl jó voltam, valamit túl jól is csináltam. Túl jól alakultak a dolgaim, amiért egyáltalán nem voltam önző vagy nagyképű. De valahogy ezt is el kell viselnem...
- Georgina, egészen a hálószoba ágyadig vittelek. Láttam, amit láttam. Van már, aki féltsen, aki aggódjon miattad... Az a férfi, a menedzsered nyilvánvalóan nem csak a menedzsered szeretne lenni, hanem valami több. - Még a vak is látja, épp csak Gina nem akarja valamiért észrevenni vagy csak épp tudomást nem akar róla venni, mert akkor komolyan is kell vennie. Abból pedig semmi jó, semmi pozitív sem származik, ha szerelmi szálakat szövögetünk a munka és a magánéletünk közé. De tisztán kivehető volt a pasas tekintetéből, talán csak mert pontosan tudom milyen ez, mivel férfi vagyok, szinte azonnal világossá vált számomra, hogy nem csak a hírességéért aggódott, hanem a nőért. Ő nem csak pénz lát benne, hanem őt. Gina pedig pontosan erre vágyik, ha jól vettem ki a szavaiból.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeVas. Jún. 08 2014, 20:54

Rich & Gina

Elmosolyodok mikor a pultos felismer es azt mondja nekem, hogy a haz vendegje vagyok. Belekortyolok az italomba.
- Eloszor is, mar nem tudtam hova megyek, csak rad gondoltam. Masodszor pedig... Tudtam, hogy nem hagysz magamra. - mondom neki oszinten bevallva a dolgokat.
- De ne aggodj, nem kepzelek bele semmit. Szimplan ember modjara viselkedtel. Felfogtam, hogy utalsz. - mondom halkan majd elnezek. Nem birok ujra a szemeibe nezni, mert meg mindig nagyon szeretem ot.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Crazy days - Gina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Crazy days - Gina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeVas. Jún. 08 2014, 20:44


Gina & Rick


Nem így akartam. Harmincon túl szerettem volna egy cuki kis feleséget, aki mindig kitart mellettem, legalább egy csöppséget, egyszóval családot, és szépen lassan felépíteni a karrieremet. Ez mindössze kettő dolog, amiben sikeres akartam lenni, amit igazán jól szerettem volna csinálni. A karrier és a család. De most úgy érzem, hogy igazából egyik sincs meg, azaz semmim sincs tulajdonképpen. Valamit tennem kellene, valamihez kezdnem kellene magammal, de eddig bármit is tettem az sosem végződött jól. Szóval, most inkább csak sodródom az árral. Egyszerűen nem akarok már dacolni önmagammal, az elveimmel, a büszkeségemmel, a csalódottságommal... Semmi sem érdekel. Semmire sem akarok emlékezni. A legjobban csak szeretnék mindent elfelejteni, mindent, még ha csak egy rövid időre is. Nem akarok más lenni. Újra önmagam akarok lenni. Észrevettem, hogy valaki helyet foglalt mellettem, hallottam is hangfoszlányokat abból, hogy rendelt valamit, de nem vettem a fáradtságot, hogy oldalra forduljak, nem érdekelt. Csak akkor figyeltem fel rá, amikor megszólított és biztos voltam benne, hogy engem szólított meg a tegnap este kapcsán... Nem volt nehéz rájönni. Nem olyan sok nőt vittem el a hotelszobájáig a múlt éjjel. Épp csak egyet.
- Tajtrészegen, hogy a pokolba jutott eszedbe pont hozzám jönni? - Pillantottam oldalra, miközben a jégkockákkal szórakoztam a poharamban. A parkolóban várakozott, két lépésre a kocsimtól. Eléggé nyilvánvaló, hogy engem, hogy rám várt.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeVas. Jún. 08 2014, 20:18

Rich & Gina

Mikor felebredtem Stefantol egybol megkaptam a lecseszest, hogy meg is hogy a francba muvelhettem ilyet?! Hat alljunk meg egy percre, ez az en eletem, es ugy teszem tonkre ahogy en akarom!!!
Ami igazan aggaszt az az, hogy elveszitettem a kabala karkotomet, minden fellepesen rajtam van most pedig nincs sehol.
Kicsit kiakartam szelloztetni a fejemet. Elkellett szabadulnom a hotelbol. Igy hat a kedvenc helyemre jovok, regebben a baratnoimmel mindig itt beszelgettunk.
Belepek az ajton es a pultnal megpillantom az ismeros szemelyt. Oda setalok, kerek egy italt majd felulok a bar szekre.
- Koszonom a tegnapit, azt hogy segitettel. - mondom hirtelen neki.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Crazy days - Gina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Crazy days - Gina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitimeVas. Jún. 08 2014, 11:41


Gina & Rick


Mindössze csak beültem töprengeni egy kicsit ebbe a Bárba a délutáni váltásom után. Ha valamikor, akkor most jött ez az a pillanat, amikor nagy szükségem egy italra vagy kettőre. A bárpultnál foglaltam helyet, ahol szerencsére senki sem ült a közvetlen közelemben, ami azért jó, merthogy nincs épp kedvem csevegni. Viszont még nem hiányzik az üres és hideg lakásom, ezért választottam egy bárt, ahol legalább körülvesznek... Még úgy is, ha most senkire sem vagyok kíváncsi. Egyszerűen csak itt fogok üldögélni egy szál magamban, iszogatva egy kicsit egy-két pohárral, utána fizetek és hazamegyek. Nem áll szándékomban a pult alá inni magam, csak azért... Mi okom is lenne tajtrészegnek lenni? Első pont alatt, a legtöbben, akik valóban elmondhatják magukról, hogy ismernek úgy tartják, hogy én lennék a tisztességesség élő megtestesítő, ha van ilyen, erre a karrierem kezdetén megvádolnak, hogy megerőszakoltam egy fiatal lányt, aki nem mellékesen a betegem volt és a betegem miatt is függesztettek fel. Második pont alatt, az édes kis felségem elhagyott, vagyis harminc év alatt csatlakoztam és azóta erősíthetem az elvált férfiak társaságát. Harmadik pont alatt, Akinek mindezt köszönhetem a minap visszajött a városba, hogy közölje velem mindig is engem szeretett és minden azért volt, azért történt, mert nem tudtam viszont szeretni. bevallom valahogy ez most nekem egy kicsit sok és jóval meghaladva a hétköznapi fogalmat. Nem egészen így képzeltem a harmincas éveimet, még a kezdetén sem. Minden annyira jól alakult... Voltak céljaim. Most pedig követik egymást a napok, az egyik a másikat és így tovább...



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Crazy days - Gina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crazy days - Gina & Rick   Crazy days - Gina & Rick Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Crazy days - Gina & Rick
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gina & Rick - You're back
» Feltörő emlékek - Gina & Rick
» Roxfort Reloaded - The days of future past
» Gina && Val
» Dette && Gina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Belváros :: Jesse's Bar-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.