Aleksandar Powers

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aleksandar Powers
Bad Guy
Bad Guy
Aleksandar Powers


Aleksandar Powers Tumblr_inline_mn4w3x6uYJ1qz4rgp ζ Posts Number : 11
ζ Join date : 2015. Feb. 08.
ζ Age : 26
ζ : Aleksandar Powers Tumblr_inline_mn4wa2c2on1qz4rgp

Aleksandar Powers Empty
TémanyitásTárgy: Aleksandar Powers   Aleksandar Powers Icon_minitimeVas. Feb. 08 2015, 21:02


Aleksandar Powers



Teljes név: Aleksandar Powers
Szül. idő:
1998.02.03
Szül. hely:
Franciaország, Párizs
Kor:
17
Csoport:
Bad Guys
Foglalkozás:
tanuló, díler
Multik:
nincs

Saját idézeted, avagy mottód


Nobody's perfect

Én voltam a megtestesült rosszcsont, a csibész, aki mindenben a szórakozást kereste. Tréfák millióit szabadítottam a családom tagjaira, ami hol sikert aratott, hol pedig nem és akadt olyan eset is, amikor rendesen megkaptam érte a magamét apámtól. Szerettem szórakozni és még inkább szerettem azt, hogy nem volt senki, aki olyan gyorsan lépett volna le a „bűntény” helyszínéről, mint én. A lábaim tökéletes összhangban működtek és szükségem is volt arra, hogy gyors legyek akár egy suhanó nyíl, mert nem igazán szerettem, amikor fülön csíptek és megadták a jussom azért, amit tettem. Nem mondom, hogy én voltam a felelősség tökéletes mintapéldánya – mert nem – de ebben legalább nem okoztam csalódást senkinek. Mondjuk a tréfáimmal sem akartam én azt elérni, hogy csalódjanak bennem, de túl nagy volt a kísértés nyughatatlan lelkemnek. Egyszerűen muszáj volt lekötnöm magamat és a figyelmemet, amire tökéletesen adta magát, minden, amit elkövethettem. A lehetőség adott volt, megláttam és kihasználtam. Amit akartam, megkaptam. Elértem, hogy megkapjam. Nem türelemmel és kitartással. Mert hát a vérem nem hagyta, hogy nyugton legyek és csak kivárjak. Az valahogy sosem volt az én formám. Nem kenyerem sem a várakozás, sem a babérokon való ücsörgés. Szerintem fél órát is nehezen tudok megülni a hátsómon nyomós ok nélkül. Ma is úgy zubog bennem a vérem, mint korábban, nem szűnt meg létezni. Inkább felerősödött. Vérmérsékletem továbbra is heves és mondjuk úgy, nem szeretek szarozni, ha valamit véghez kell vinnem. Örökké mozgásban vagyok, nem bírom ki egy helyben sokáig, folyamatosan tennem kell valamit, különben ez az érzés szétfeszít és elemészt belülről.
Nem szeretek agyalgatni, nem is szoktam. Cselekedni, ez az én módszerem, tenni a dolgom, jól vagy rosszul, de véghez vinni, amiért létezem. Nem valami elcseszett vak hitből fakadóan, hanem, mert rájöttem arra, hogy olykor viharként kell pusztítanom ahhoz, ha azt akarom, hogy utána újra kiderüljön az ég. A személyiségem! Hogy mennyien próbáltak már rájönni, hogy most milyen is vagyok valójában. De azt hiszem nem sokan arattak sikert…
Most milyen vagyok? Ennél sokkal rosszabb. Pofátlan. Nagyképű. Egoista. Önfejű. Nikotinfüggő. Koffeinfüggő. Szétszórt. Komolytalan, vagy éppen halálosan komoly, kedvtől függően. Lelkem mélyén a sok hűvösség ellenére is továbbra is érzékeny vagyok, akit hajt az ideál forrósága, de józanít a valóság tragédiája. Sebezhető oldalam senkinek sem mutatom meg.
Ahol balhé van, biztos lehetsz benne, hogy ott vagyok valahol, hacsak éppen nem miattam robban ki. Sose hidd azt, hogy ismersz. Cselekedeteimet mindig a pillanatnyi lelkiállapotom határozza meg, reakcióim teljességgel kiszámíthatatlanok
Magasság: 165 cm nem számítok magas teremtésnek. Szálkás izomzattal rendelkezem, vagyis nem vagyok kigyúrva, de egy deka zsír sincsen rajtam.
Súly: 75 kg
Hajszín: Barna
Szemszín: Zöldes-barnás
Bírom a bőrdzsekiket, meg a farmert, de öltönyös díszpinty is tudok lenni, ha valamiért muszájnak érzem. Amúgy inkább a laza csávó titulus illene rám. Lezseren, egyszerű felsők és trikók, néhol szakadt farmerek és valamilyen edző/tornacipő az, amiben kimozdulok.

This is my Life


Ennyire érdekel a történetem? Legyen hát!  Nincs visszaút. Soha sehonnan nincs visszaút. Soha. Törsz előre, vagy elbuksz.
Nem sok mindenre emlékszem gyerekkoromról, van egy bátyám, elköltöztünk Párizsból, Ethan elért sok mindent. Francia nyelvet angol nyelvre cseréltük, bár a mai napig beszélek franciát is. Azt hiszem az a legkisebb gyermekek örök sorsa, hogy a bátyja árnyékában loholjon. Én nem loholtam utána sosem, a magam útját jártam. Mivel nagy a korkülönbség…talán ez a hiba. Az egész rendszerben.. Mondjuk, örülök, hogy egy bátyóval áldott meg a sors. Ő jó gyerek, én meg? Kicsúszott a lábam alól a talaj. Egy punk bandával nyomultam nap mint nap, suli után, vagy közben. A leckéimet a suliban csináltam, közepes tanuló voltam és az is maradtam. Aztán a bátyám elköltözött…felnőtt és dolgozik…Kiröpült. Nekem ez bolydította fel az életem. Neki álltam cigizni, piálni, durvább lenni, szabad szájú pöcs lettem. Nem volt ki visszatartson. Voltak rendőrségi ügyeim is, mégis kinek beszéltem volna róla? A szüleimnek, akiket egyébként is kerültem? A bátyámnak aki lelépett az életemből? Mindegy, otthon megtudták, nem voltak büszkék… Mindenki sepregessen a saját háza tájékán. Nem megyek át a szomszédba jó tanácsokat osztogatni és elvárom, hogy a másik se tegyen így.
Apával elég csúnyán összekaptam, azt mondta, nincs maradásom, takarodjak...nah igen kicsit sok volt belőlem. Hát suli helyet, a bátyámhoz mentem. Már kezdem hiányolni a fejét.  Megtudakoltam merre él, becuccolok hozzá. Azt hiszem. ...
Hirtelen azon kapom magam, hogy a hátam és a tarkóm a fallal ismerkedik. A szívem  rendellenes sebességben kezd dobogni. Testemben minden izom azonnal görcsösen összerándul.
A fejem a nyirkos aszfalton hever, a szemembe saját vérem csorog a halántékomból, az éjszaka sötétjére olvadt vörös hályog ereszkedik, melyen keresztül látni kezdem a mocskos sikátort, ahová belöktek. Miért csinálom mindezt? Hogy emlékezzenek rám? Igen, valami ilyesmit akartam az elején ez egész biztos. Ezer fele szaladt a tudatom, ezer meg ezer kérdés… megválaszolatlanul lebegve…Mennem kell. ...




Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Aleksandar Powers Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Aleksandar Powers Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Aleksandar Powers Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aleksandar Powers   Aleksandar Powers Icon_minitimeHétf. Feb. 09 2015, 06:28


Elfogadva!

Üdv nálunk Aleksandar! Smile A bátyád biztosan örülni fog neked, én pedig nem húzom el a nagy találkozás előtti várakozást, ugyanis remek lapot hoztál össze. Az előtörténet nem volt hosszú de, mint tudjuk, a végén megzavartak, valamint a jellemzésben minden másról meséltél, ami onnan esetleg kimaradt. Szóval, nyomás lefoglalni a cuki pofid, aztán mehet a játék Smile Jó szórakozást kívánok neked ^^

Charlotte

Vissza az elejére Go down
 
Aleksandar Powers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ethan és Aleksandar
» Ethan Powers

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters :: Karakterek-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.