potential love interest

Go down 
SzerzőÜzenet
Ashley J. Clayton

Ashley J. Clayton


potential love interest Tumblr_ndwrnutPHM1scqmnho1_400 ζ Posts Number : 5
ζ Join date : 2014. Dec. 16.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : az ágyad alatt
ζ Job : pitypangtermesztő
ζ : potential love interest 6G5Rzq9

potential love interest Empty
TémanyitásTárgy: potential love interest   potential love interest Icon_minitimePént. Dec. 19 2014, 22:22

csodás neved *-*


P.b.: Tom Hiddleston - vagy alkudozzunk, meggyőzhető vagyok : DD
Kor: 29-40 között
Csoport: good guys
Foglalkozás: nyomozó
Kapcsolatotok:
Péntek éjjel, a parkoló alagsora. Emlékszel még? Bevittél a rendőrségre és bezártál egész éjszakára, mert rosszkor voltam rossz helyen. Az egész éjjelen át bizonygattam neked, hogy egyáltalán nem akartam annak a két tinilánynak heroint eladni (megmotoztál, basszus, és te is tudod, hogy nem volt nálam semmi), de te nem hittél nekem, és most sem hiszel, és úgy cibálsz be minden alkalommal az örsre, mintha már célod nem is lenne az életben. Elismert nyomozó vagy, miért pocsékolod az időd a magamfajta pitiáner bűnözőkre? Bár azt hiszem, bármekkora seggfej is vagy, kezdelek megkedvelni - de csak mert hoztál nekem kávét és elvittél reggelizni, miután egész éjjel bent tartottál. Minden alkalmi foglyoddal ezt csinálod, vagy csak velem? Nem tagadom, tetszik ez a kivételezés; rendkívül érdekes társaság vagy, amikor épp nem a bilincset kulcsolod a csuklóimra és a fülemhez hajolva sziszeged, hogy most ki fogod dobni a kulcsot. Kicsit talán félek is attól, hogy egy nap ezt megteszed... És akkor mit csinálsz majd, tartod a cigimet, amikor rá akarok majd gyújtani? Tényleg nem értelek néha.
Áruld el, mit akarsz tőlem? Mert amikor a cella rácsai mögül nézel rám, az az érzésem van, hogy mint állatkerti állatot csodálsz, aztán amikor reggelizni viszel, egyből emberinek tűnsz. Amikor bilincset teszel rám, szidni tudnálak, de amikor azon a piszkosul csábító hangodon suttogsz a fülembe, szinte könyörögni tudnék azért, hogy ne csak ennyit tegyél. Összezavarsz, és egy kicsikét utállak ezért; meg azért is, hogy annak a bizonyos határvonalnak a két különböző felén vagyunk, és nem kéne engednem, hogy egy magadfajta így az ujjai köré csavarjon. Egy kicsikét baszd meg magad. Vagy engem. Na?

// A név szabadon választható, a playby alkuképes, a plotot alakíthatjuk. Nagyon-nagyon szeretném, valaki? ő.ő *puppy eyes* //






Lestipistopizva :3
Vissza az elejére Go down
 
potential love interest
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Give me love - Georgie & Rick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.