Andrew & Madison

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeHétf. Május 25 2015, 21:40

Folytatás ebben a témában!
Vissza az elejére Go down
Andrew Blackwood
Bad Guy
Bad Guy
Andrew Blackwood


Andrew & Madison Tumblr_m1jtk8c6Gn1qlk5kj ζ Posts Number : 21
ζ Join date : 2014. Jun. 05.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista, maffiatag
ζ : Andrew & Madison Tumblr_lsbs6mnUDw1r29t7ao1_500

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeHétf. Május 18 2015, 04:28

Madie & Drew



Hosszú, túl hosszú időbe telik, mire végre sikerül kiverekednem magam a tömegen keresztül a szórakozóhelyről. Csaknem futólépésben tartok arra, ahol Madie-t hagytam, a kezemben lévő női táskát elég idiótán lóbálva. Tényleg sietek, ahogy csak tőlem telik, hogy végre megnyugtathassam magam a látvánnyal, ahogy Madie hanyagul és türelmetlenkedve áll ott a falnál. De… Madie nincs ott. Nincs sehol. Idegesen pillantok körbe a környéken, hátha csak elkószált valamerre, hiszen tudom, milyen nyughatatlan, de nincs sehol. Újra az a baljós érzés, ami görcsbe rántja a gyomromat. Ráadásul most már rendesen le is izzadtam, szinte egy pillanat alatt. A fickót nem láttam bent… Madie nincs sehol és a táskája nélkül önszántából aligha menne bárhová, még részegen is… Ha ezek a barmok csinálnak vele valamit… ha Madie-nek bármi baja esik… Szeretnék megkérdezni valakit, nem látta-e, egyedül volt-e Madie, merre ment, de csak részeg fiatalokat látok mindenféle, aligha szolgálhatna bárki használható információval. Meg amúgy is, kinek tűnne fel Madie itt? Könnyen befolyásolható állapotban van, meg le is üthették, elkábíthatták feltűnés nélkül. Rosszabbnál rosszabb rémképek jelennek meg szemem előtt, mikor megpittyen a telefonom.
„Jól szórakozol, ifjú Blackwood? A kis barátnőd és mi is jól fogunk hamarosan. Ha van kedved, gyere és szállj be” – majd utána egy cím olvasható. Nem tűr éppen nyomdafestéket, amit ezután gondolok. Nem tudom, mit terveznek Madie-vel és nem tudom, miért, de hogy ki küldte az üzenetet, abban biztos vagyok. Gondolkozásra most nincs idő, leintek egy taxit, beülök és bemondom neki az sms-ben megadott címet. Ha idejében odaérek, talán még megakadályozhatom, hogy valami rossz történjen Madie-vel. Azt nem engedhetem!
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeVas. Május 03 2015, 15:08



Oké, nem kellene egyedül maradnom, de ilyen illuminált állapotban pont ez a kérdés az, amin nem gondolkodok sokat, csak kérem, vagy inkább követelem, hogy Andrew a táskámért induljon. Jelenleg nem számít, hogy bódultan állok a sikátor falának dőlve, most fontosabb, hogy minél előbb a kezeimbe foghassam a táskámat, és kihalászhassam belőle a doboz cigarettámat. Igen, erre van most a legnagyobb szükségem, bár azért pár tablettának is örülnék, de azok sajnos igen hamar elfogytak, még akkor, amikor az egyetemről indultam el, ide.
Andrew végül szót fogad nekem, és eltűnik a bejárati ajtón át, hogy ismét a tömeg közé vesse magát, csak az én kedvemért, amit ma este meg is érdemlek, igen. Legalábbis én így látom az este történései után. Ideje, hogy kárpótoljon egy kicsit. Egyáltalán nem számítottam ilyen izgalmakban gazdag estére, ami még véget sem ért.
Egyszerűen nem tudok a fenekemen megmaradni, elszakítom a hátamat a faltól, és lépek egyet, meg kettőt, amíg Andrew visszaér hozzám. Legalábbis csak így képzelem el. Ugyanis a következő pillanatban már egy kéz megragadja a vállamat. Meglepődve fordulok hátra, és annak a férfinek az arcát látom magam előtt, aki miatt Andrew azokat a különös dolgokat tette ma este. Érdeklődve pillantok rá, egyelőre nincs okom a félelemre, de azért lezárom magamról a kezét, és hátrálok egy lépést tőle, egészen addig, amíg a hideg falat nem érzem a hátam alatt. - Ki maga? - kérdezem még egyszer, egy pillanatra sem nézve máshova, csak a szemeibe. - És mit akar Andrew-tól? - teszek fel neki még egy kérdést, azt, ami a leginkább érdekel. A férfi csak megvonja a vállait, és közelebb lép hozzám. Nyelek egy nagyot. - Andrew apjával van egy pár kedvező.. üzletünk. Ő is benne van, mint mi. - magyarázza nekem, miközben a bejárati ajtó felé pillant. - És azt hiszem, nem szeretne téged beavatni az egészbe. Biztos félti a barátnőjét. - mosolyog rám, de a hangjából kihallani az iróniát. - A másik lehetőség, hogy már be vagy avatva, aminek nem örülnénk túlságosan. Gondolom megérted miért. - vonja fel a szemöldökeit. Remek, mibe keveredtem már megint? Ráadásul akaratlanul. És hol van már Andrew? Mi tart olyan sokáig egy táska megkeresésében?
A férfi mozgolódni kezd. - Mi lenne, ha sétálnánk egy kicsit? - nyújtja felém a kezét, majd, amikor látja, hogy habozok, megint megszólal. - Szerintem így Andrew-nak sem lesz majd gondja a későbbiekben. Ezt szeretnénk, nem? Te is, én is. - kérdezi, én meg az alsó ajkamat harapdálva bólintok. Oké, nem tudom mit jelent ez az egész, de szeretem annyira Andrew-t, hogy ne is gondolkodjak, csak a férfi után induljak, aki megragadja a karomat, és igyekszik eltávolodni velem a szórakozóhely elől.

Vissza az elejére Go down
Andrew Blackwood
Bad Guy
Bad Guy
Andrew Blackwood


Andrew & Madison Tumblr_m1jtk8c6Gn1qlk5kj ζ Posts Number : 21
ζ Join date : 2014. Jun. 05.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista, maffiatag
ζ : Andrew & Madison Tumblr_lsbs6mnUDw1r29t7ao1_500

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09 2015, 22:58

Madie & Drew



Madie szemlátomást elégedetlen az irányába tanúsított viselkedésemmel. Valószínűleg szerencsém van, hogy ennyire részeg, illetve egyéb szerek hatása alatt van, különben biztosan bemakacsolta volna magát és nem tudnám magammal rángatni. Így sem fukarkodik a szúrós megjegyzésekkel. És igazából még csak nem is hibáztathatom érte. Valószínűleg teljesen hibbantnak tűnhet a viselkedésem az ő szemében. Ráadásul ismerem a kíváncsi természetét, nem balhézni akar, hanem megérteni. Mindent, a legapróbb részletekig. És ez az, amit most semmiképp sem lehet. Az ő biztonsága érdekében. Ráadásul most még ez a táska is. Tisztában vagyok vele, hogy muszáj visszamennem érte. Csípős megjegyzéseit figyelmen kívül hagyom, legalábbis látszólag, ugyanis nem reagálok rájuk semmit. Egyszerűen nem tudok mit mondani. Tudom, hogy megérdemlem, így a legkevesebb az, hogy elviselem. Meg még ennél sokkal többet is, ha úgy tartja kedve.
Sietős léptekkel indulok vissza a szórakozóhelyre és magamban imádkozom, hogy Madie ne kószáljon el onnan, amire sajnos hajlamos és ne is találjon rá senki apám bandájából, mielőtt visszaérnék. Ha odabent összeakadok azzal a fickóval, így már könnyebb beszélnem is vele. Madie talán nincs már közvetlen veszélyben.
Odabent hamar megtalálom a táskát, ott van a kanapén, ahol leültettem Madie-t és az a kínos, kényszer szülte csókjelenet lejátszódott. Felkapom onnan és körbepillantok. A fickót viszont mintha a föld nyelte volna el, sehol sem látom. Szeretném azt hinni, hogy valahol a parketten rázza már, csak a tömegtől nem látom. Nagyon remélem, hogy így van. Így kell lennie. Csak egy hülye véletlen volt az egész és nem lesz itt semmi gond. Csak tudnám, miért van akkor mégis ez a rossz érzés bennem a gyomrom tájékán… Sietve, már-már futva indulok meg a kijárat felé, kezemben Madie táskájával. Közben erősen mantrázom magamban, hogy nem lesz semmi gond, Madie unatkozva és flegmán ott fog ácsorogni a fal mellett, ahol hagytam és ez az egész hülye rossz előérzet dolog csak az én paranoiámnak köszönhető. Igen, így kell lennie… Csak érnék már ki, ne lenne itt ekkora a tömeg, hogy lökdösődve is alig tudok haladni!
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeVas. Ápr. 05 2015, 19:44


Csak hagyom, hogy Andrew maga után rángasson, a testem gyakran hozzá, néha másokéhoz ér, így haladunk a kijárat felé, elég gyorsan. A cinikus kérdésemre nem kapok választ, hiába is várom, ezért az arcára nézek, és hiába nem néz rám, azért sejtem, hogy zavarba hozhatták a szavaim, ami nem kis elégedettséggel tölt el. Megérdemli, már csak az után is, amit ma velem művel. Rendesen összezavar, az az igazság, és nem tetszik, hogy nem tudok róla, hogy mi is történik itt ma este. Megszoktam már, hogy a kíváncsi természetem gyakran bajba kever, de, hogy ma éppen Andrew miatt válik, hogy is mondjam, érdekessé az esténk, hát, erre egyáltalán nem számítottam. És mégis.
Nem kell sokat várnunk, el is érjük a kijáratot, hiszen Andrew olyan erővel húz maga után, vagy tol maga előtt, hogy másodpercek alatt kiérünk az épület elé. Csak néhány ember lézeng kint, a legtöbben maguk előtt, az egyik kezükben tartják a poharaikat, a másikban pedig cigaretták égnek. A látvány rögtön felhívja a figyelmemet arra, hogy amióta ideértünk, nem gyújtottam rá, ezért, amint a hátamat az épület melletti sikátor hideg falának támasztom, rögtön a táskámba nyúlnék. Csakhogy az nincs nálam. Magamban rögtön elmondok pár nem éppen szép szót, majd Andrew felé fordulok, és megkérem, sőt mondhatnám azt is, hogy a történtek után szinte követelem, hogy kerítse elő a táskámat, majd szemrebbenés nélkül nézem az arcát, amíg magyaráz. Végül vállat vonok. - Rendben, nyugalom, nem lesz semmi probléma. Itt maradok, egyhelyben, és nem csinálok semmit. - vonom fel a szemöldökeimet, miután megígérek mindent, amit csak lehet. - De azért haladj, nem akarom sokáig itt támasztani a falat. Meg, kellene már a doboz cigarettám is. - teszem még hozzá, miközben az alsó ajkamat kezdem el harapdálni.
Amint Andrew eltűnik az ajtóban, már lépek is egyet, el a faltól. Egyszerűen kénytelen vagyok sokáig egyhelyben maradni, kicsit hiperaktív vagyok, na, és? Ő már ismer, nem hiába lett a barátom, ezért meg is értem, hogy miért kötötte ennyire a lelkemre, hogy ne tegyek semmi mást, csak álljak itt. Csak hát, nem megy ez olyan könnyen.
A sikátorból nem lépek ki, csak az egyik faltól a másikig lépek, oda, meg vissza, hogy kicsit lefoglaljam magam, amikor alig telik el pár másodperc, valaki a vállamra teszi a kezét. Megtántorodva fordulok hátra, és meglepődök, amint az eddig bent látott férfi arcára nézek fel. Oké, az, hogy itt maradtam, még nem jelenti azt, hogy neki pont itt kellene lennie, nem? A francba. Lerázom magamról a kezét, és hátrálok tőle egy lépést, mígnem a hátam a falnak ütközik. A francba, még hatszor. Végül nagy levegőt veszek, és megkérdezem, amire már nagyon kíváncsi vagyok, amióta csak megláttam. - Maga meg ki a fene?

Vissza az elejére Go down
Andrew Blackwood
Bad Guy
Bad Guy
Andrew Blackwood


Andrew & Madison Tumblr_m1jtk8c6Gn1qlk5kj ζ Posts Number : 21
ζ Join date : 2014. Jun. 05.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista, maffiatag
ζ : Andrew & Madison Tumblr_lsbs6mnUDw1r29t7ao1_500

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04 2015, 18:49

Madie & Drew



Be kell látnom, apámnak igaza volt, mikor pocsék hazudozónak nevezett. El kellene sajátítanom pedig ezt a képességet, mert e nélkül aligha fogom tudni átvenni az üzletét és elboldogulni a maffia nagykutyáival. Bár őszintén szólva személy szerint én nem is igazán vágyok erre az életre, de sok választásom úgysincs. Ha nem akarom ezt csinálni, akár főbe is lőhetném magam már most. Más kiút ebből nincs. De most nem magamat féltem, hanem a barátomat, Madie-t. Hogy én nyakig benne vagyok, az egy dolog, de őt mindenképp távol kell tartanom ettől az egésztől, kerül, amibe kerül. Márpedig így nem egyszerű dolog, hogy mindenféle szerektől bódultan is ilyen könnyedén átlát rajtam.
- Madie, azt hiszem, ma estére elég volt már neked a pia. Egyébként is, ellátsz te egyáltalán addig a fickóig? – igyekszem tréfásra venni a hangsúlyt, ahogy visszaszólok neki a vállam fölött, miközben a kanapé felé tartunk, de mosolyom aligha sikerül túl őszintére sajnos, a hangom is meg-megremeg az idegességtől. Mikor aztán nem látok más kiutat, leülök és megcsókolom, majd utána, nem túl kedvesen talpra ráncigálom és szinte végighúzom magam után szegényt a kijárat felé. Alighanem jelen esetben szerencse, hogy túlságosan részeg és bódult ahhoz, hogy különösebb ellenállást fejtsen ki. Bár egy szúrós megjegyzést azért kapok tőle. Inkább mereven előre nézek és nem fordulok felé, hátha úgy nem veszi észre az arcomra kiülő zavart. Biztos vagyok benne, hogy nem úszom meg magyarázat nélkül ezt a kis manővert. De az igazat akkor sem mondhatom majd meg neki, még ha ez a barátságunkba kerül is. Inkább ne álljon velem többet szóba, de ne essen baja, minthogy belekeveredjen bármibe, ami a testi épségét, sőt akár egyenesen az életét fenyegetné! Ahogy kiérünk, hagyom, hogy megtámaszkodjon és már épp kezdenék megnyugodni egy kicsit, mert nem látom, hogy bárki követne, már amennyire fel tudom mérni feltűnés nélkül, mikor Madie méltatlankodva jegyzi meg, hogy bent maradt a táskája és legyek szíves visszamenni. Erre a pulzusom megint rendesen megugrik, az agyam pedig ezerrel kattogni kezd. Körbepillantok. Egy-két ember van csak látótávolságon belül, de egyedül azért nem vagyunk az utcán. Visszarángatni Madie-t semmiképp sem akarom, ilyen állapotban mégsem cipelhetem ide-oda szegényt. Viszont, ha visszamegyek, szinte tuti, hogy összefutok azzal a fickóval. A táskát azonban semmiképp sem hagyhatjuk veszni. De mennyire biztonságos egyedül hagynom Madie-t? A fickó látta velem, mi van, ha történik vele valami, amennyiben egyedül hagyom? Idegesen sóhajtok fel az égre emelt tekintettel.
- Rendben, Madie, figyelj. Visszaszaladok a táskádért. Viszont nagyon kérlek, bármi történik is, ne mozdulj innen egy tapodtat se! Ez nagyon fontos. Bárki bármit mond neked, bármit látsz vagy hallasz, te csak maradj itt, oké? – mélyen a szemébe nézek, a hangom komoly. Remélem, kissé eltompult tudatához is eljutnak a szavaim. Féltem őt. Ismerem az apámat, a kiterjedt maffiahálózatot és a módszereiket. Aztán, miután megbizonyosodok róla, hogy megértette, amit mondtam, sietős léptekkel elindulok vissza a szórakozóhely bejárata felé. Tényleg csak remélni tudom, hogy nem lesz semmi gond. Lehet csak egy hülye véletlen az egész. Legalábbis ezzel igyekszem nyugtatni magam. Akárhogy is, jobb lesz, ha sietek.
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02 2015, 14:41


Nem teljesen értem ezt a jelenleg kialakult helyzetet, és nem elég az anyag, és az alkohol hatása, már Andrew is kezd egyre inkább összezavarni. De, mint mindig, most is elég kíváncsi vagyok ahhoz, hogy ne riadjak vissza semmitől sem, ezért a barátom szavaira csak kissé megrázom a fejem, és míg az egyik kezemmel igyekszem továbbra is belékapaszkodva megtartani magam, addig a másikkal legyintve egyet fejezem ki a nemtetszésemet. - Aha, most ugye nem akarsz teljesen hülyének nézni? - kérdezem rá sem nézve, inkább továbbra is visszatekintve a bárpultnál várakozó férfira. - Amúgy is, nem hiszem, hogy meleg lenne, akkor meg ugrott az egyik ok, amiért téged nézhet. Mert téged néz, látom, már amennyire látok, de a lényeg, hogy nem kell köntörfalazni. Nekem nem. - vonom fel a szemöldökeimet, majd addig, amíg a kanapéig nem érünk, inkább a gondolataimba merülök, percenként visszafordítva a fejem, és szemmel tartva a férfit.
A helyzet nemhogy megoldódna, ellenkezőleg, még inkább bonyolultabbá válik, amikor a számomra idegen férfi megindul felénk. Szinte látom Andrewn, hogy erőteljesen gondolkozik, mi is lenne a megfelelő lépés ebben az esetben. Bár tudnám, hogy mi is valójában ez az eset.
Aztán az esténk még érdekesebb fordulatot vesz. A barátom csak fogja magát, és a következő pillanatban megérzem az ajkait az én ajkaimon. Ha eddig hittem azt, hogy össze vagyok zavarodva, akkor most már nem is tudok mit gondolni erről az egészről. A másodpercek töredékéig gondolkozom, aztán, amikor megáll mellettünk a férfi, eszembe jut, hogy talán miatta történik minden amit Andrew tesz most velem. Ha nem, akkor meg nincs semmi másik magyarázatom, ezért az előbbit választom, és eldöntöm, mint egy igaz barát, segítek a barátomnak. Bármennyire is érdekesen hangzik ez, viszonzom a csókját, és bármennyire is abszurd a helyzet, eszembe jut, hogy mélyen belül azért csak érdekelt, hogy milyen is lehet Andrewval csókolózni, erre tessék, meg is történik. Nem mintha tervezném, hogy a barátságon kívül más is legyen köztünk, de a kíváncsiság ilyen, és olyan esetekben mindig előtör.
Pár percig eltart a csókunk, aztán, amikor eltávolodunk egymástól, direkt nyíltan a szemeibe nézek, hátha sikerül kiolvasni belőlük valamit. De a pillanat nem tart sokáig, szinte rögtön feláll a kanapéról, és meg sem várva, hogy mit válaszolok a kérdésére, segít felállni, már, ha segítségnek lehet nevezni azt, ha valaki igyekszik minél hamarabb felrántani maga mellé, és még annál is gyorsabban a kijárat felé távozni a szórakozóhely tömegében. Lényegében ez történik. Azért, amíg kifelé tartunk, csak megszólalok. - Csak nem azért sietünk annyira, mert egy szobakulcs is van nálad? - kérdezem tréfásan gúnyolódva, megeresztve egy mosolyt a barátom felé. Mellesleg remélem, hogy valamit már tényleg elárul a férfiról, aki bizonytalan kifejezéssel az arcán fordul meg utánunk, és szemmel láthatólag nem tudja eldönteni, hogy utánunk induljon-e.
Aztán, amikor kiérünk a levegőre, és a szórakozóhely melletti sikátor falának támasztom a hátam, felsóhajtok. - A francba. Bent hagytam a táskám. - káromkodom el magam, aztán elgondolkodom, hogy egyáltalán volt-e nálam táska. De szerintem igen, még ha idáig fel sem tűnt. Remek. Andrew felé fordulok. - Rendben, ha már voltál szíves végigrángatni a termen, és az utca negyedén át, egyéb dolgokat nem is említve, mi lenne, ha megtennél nekem egy szívességet, és visszamennél megnézni a táskámat? - kérdezem. Remélem, az egyéb dolgok említése hatással lesz rá, és szépen besétál a kanapéhoz a táskámért. Vagy a bárpultnál hagytam volna? Megeshet az is.

Vissza az elejére Go down
Andrew Blackwood
Bad Guy
Bad Guy
Andrew Blackwood


Andrew & Madison Tumblr_m1jtk8c6Gn1qlk5kj ζ Posts Number : 21
ζ Join date : 2014. Jun. 05.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista, maffiatag
ζ : Andrew & Madison Tumblr_lsbs6mnUDw1r29t7ao1_500

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeVas. Márc. 29 2015, 03:49

Madie & Drew



Sajnos Madie is azonnal átlát rajtam, még így, elhomályosult tudattal is. Egyértelműen érzékeli, hogy a fickó nem őt, hanem engem fixíroz.
- Ugyan, miért tenne ilyet? Ritkák ezen a helyen a melegek, egyébként sem hiszem, hogy az volna – próbálom tréfával elütni a dolgot, de alighanem érződik a hangomon és a mosolyomon is a megjátszás. Tartok tőle, ezt ő is észreveszi. Mikor nem látok más megoldást a helyzetre, leülök a barátosném mellé és egy bocsánatkérést követően egyszerűen lesmárolom, lesz, ami lesz alapon. Először, teljesen lefagyva, mozdulatlanul tűri, majd engem is meglepve, rendesen visszacsókol. Madie vonzó lány és nem mondom, hogy rosszulesik a karjaimba fognom őt, vagy ne ízlene a csókja, de mégis valahogy abszurd a helyzet. Egy pillanatra megzavar, ahogy megérzem a nyelvét a számban, de aztán folytatom, amit elkezdtem, mert tudom, hogy az a tag ott van a közelünkben és még mindig figyel. Elhúzom a csókot, amennyire csak lehet, hogy időt nyerjek, mind azért, hogy a fickó esetleg megértse, hogy rosszkor zavarna, mind azért, hogy később kelljen szembesülnöm Madie reakciójával. De előbb-utóbb muszáj elszakadnom a szájától. Csak egy kicsit távolodok el tőle, még mindig a karjaimban tartom, mikor kénytelen vagyok a szemébe nézni.
- Menjünk innen, oké? – kérdezem és válaszát meg sem várva, megpróbálom felráncigálni a kanapéról, hogy a kijárat felé vezessem, miközben a szemem sarkából látom, a fickó ott áll szinte mellettünk és minket figyel. Őszintén nem tudom, mit csináljak, ha Madie ellenkezni kezd, vagy az a pasas odajön hozzánk, vagy esetleg követne, amennyiben elindulnánk….
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeSzomb. Márc. 21 2015, 18:10


A homályos bódultságtól lassan megrázom a fejem. Igyekszem egy kissé józanul gondolkozni, annak ellenére, hogy jelenleg ez eléggé nehezemre megy, és az sem segít sokat, hogy a tömeg mellettem egyre inkább szélesedik. Bár ezt lehet, hogy csak én veszem észre, és valójában nem is igaz, tévedek, mindössze az érzékeim játszanak velem. Viszont az mindenesetre feltűnik, hogy Andrew arca egy pillanat töredéke alatt megváltozik. És ez a változás nem igazán tetszik. Ennek egyféle jeleként, a válaszára fel is vonom a szemöldökeimet. - Nem, Drew, tévedsz. - rázom meg a fejem, majd ismét hátrapillantok, hogy megbizonyosodjak róla, a férfi még mindig minket követ a tekintetével. - Ez a férfi nem engem néz, vagy, ha mégis, akkor csak miattad. Téged figyel. Valamiért. - teszem még hozzá, érdekes hangsúllyal, mert nem értem az egészet. Nemcsak a jelenlegi állapotom miatt, hanem, mert Andrew ritkán szokott így viselkedni. Vagyis, én még soha sem láttam így, csak most. Ezért kicsit meg is rémiszt.
Mindenesetre, amíg elhelyezkedek mellette a kanapén, fél szemmel próbálom figyelni a férfit, ezért nem is ér váratlanul, amikor ellöki magát a bárpulttól, és a kanapé irányába indul. Felénk. Látom Andrewn, hogy nem tudja mit tegyen, ami még inkább fokozza a gyanakvásomat, de egyenlőre nem szólok egy szót sem, inkább csak egyik férfiról a másikra nézek, felváltva.
Aztán, amikor Andrew hozzám fordul, és a bocsánatkérésével sikerül meglepnie. Lassan már tényleg nem értek semmit sem, de nem is marad időm a helyzetünkön gondolkozni, mert a következő pillanatban a barátom egyszerűen csak megcsókol. Hirtelen nem is tudok mit reagálni, meglepettségemben végig tehetetlenül állom a csókot, addig, amíg a férfi mellénk nem ér, és későre bár, de leesik, hogy mindez valószínűleg miatta van, nem pedig azért, mert Andrew a barátságunkról másra akar váltani. Rövid másodpercekig gondolkozok, hogy mi is lenne a lehető legjobb, amit ebben a pillanatban tehetnék, majd döntök. Visszacsókolom a barátomat, és átkarolom a nyakát. Akármennyire is nem értek még semmit sem, és akármennyire is érdekesen hangzik, és látszik ez az egész, mint a barátja, segítek neki. Ez az este meg már úgysem lehet ennél érdekesebb. Gondolom.

Vissza az elejére Go down
Andrew Blackwood
Bad Guy
Bad Guy
Andrew Blackwood


Andrew & Madison Tumblr_m1jtk8c6Gn1qlk5kj ζ Posts Number : 21
ζ Join date : 2014. Jun. 05.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista, maffiatag
ζ : Andrew & Madison Tumblr_lsbs6mnUDw1r29t7ao1_500

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimePént. Feb. 20 2015, 22:55

Madie & Drew



Határozottan nyugtalanít az a fickó ott a bárpultnál, meg ahogyan figyel. Remélem, nem akar tőlem most semmit. Az ilyesmi most tényleg nagyon nem hiányozna. Bőven elég most nekem Madie-t pesztrálni. Igyekszem is inkább rá összpontosítani. Viszont nincs szerencsém, úgy tűnik, a nyugtalanságom kiült az arcomra, amit Madie még így részegen, bódultan is észrevesz.
- Ugyan Madie, rengeteg pasi néz itt téged. Miért lenne különlegesebb pont az a fickó? – igyekszem inkább terelni a témát és lehűteni a gyanakvását. Sajnos elég nyugtalan a hangom, a nekem kedves embereknek sose tudtam jól hazudni. Na meg az apám is mindig átlát rajtam. Gyakorolnom kéne az ilyesmit, mert sokat egyszerűsíthetne a helyzetemen. Főleg, hogy ilyen kettős életet vagyok kénytelen élni. Madie-t semmiképp sem akarom belekeverni a dologba. Ekkor a szemem sarkából észreveszem, hogy a fickó leteszi a pultra az üres poharát és a tömegben célirányosan megindul felénk. Basszus! Nem akarom, hogy idejöjjön, nagyon nem. Akár csak bratyizni akar, akár valami konkrétabb ügyben beszélne velem, most egyik variáció sem lenne szerencsés. De vajon mit tehetnék, hogy megakadályozzam? Ahogy Madie-re nézek, nincs olyan állapotban, hogy gyorsan leléphessünk. Vadul kattog az agyam, miközben igyekszem kitalálni valami villámmegoldást, mielőtt az a pasas elérne hozzánk. Már majdnem el is ér, amikor a barátosnémra pillantok. A fickó már szinte érzem, hogy nyújtja a kezét, hogy vállon veregessen, miközben én csak merőn nézek Madie alkoholtól és egyéb szerektől elhomályosult szemébe. És akkor lehuppanok mellé a kanapéra, megfogom az arcát és magam felé fordítom.
- Ne haragudj, később megmagyarázom – mondom a füléhez hajolva, aztán még mielőtt bármit mondhatna, vagy ellenkezhetne, megcsókolom, de úgy rendesen. Fogalmam sincs, hogy fogom ezt később kimagyarázni neki, lehet, hogy a barátságunk végét jelenti a dolog, de mindenképp meg kell őt védenem attól, hogy belekeveredjen bármibe, ami a maffiával van összefüggésben. Ha nem is leszünk barátok, de életben marad, már az megérte nekem. Érzem, hogy a fickó megtorpan és minket néz. Remélem, hamar odébb áll, mielőtt Madie tiltakozni kezdene és ezzel elrontana mindent, amiért ezt az egészet csinálom. Bár alighanem így is eléggé elcsesződött most ez az egész. Legalábbis ami a kettőnk barátságát illeti.
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeSzer. Feb. 11 2015, 07:00


Talán kicsit túl komolyan veszem magát a szórakozást, és tudnom, vagy legalább sejtenem kellene, hogy hol is van az a bizonyos határ, amit nem szabadna folyamatosan átlépnem. De konkrétan nem is érdekel az egész, mert én csak így vagyok képes jól érezni magam, máshogy egyelőre nem megy. Lehet, hogy a gyermekkori sérelmek azok, amik ilyen kihatással vannak az életemre, de hiába próbálom elfelejteni azokat, egyszerűen nem megy. Akármelyik pillanatban, akárhol az eszembe juthatnak, akkor pedig igyekszem elnyomni azokat, néha sikerrel, de inkább sikertelenül. Ilyenkor pedig előjönnek az egyéb megoldások, legyen szó az élvezeti szerekről, vagy pedig az alkoholról, és azok jótékony hatásairól. Ugye, kinek mi a jótékony. Nekem az, amikor elfelejtem az emlékeimet, a problémáimat, minden egyes bajomat, amikor ki tudom zárni az idegesítő külvilágot, és jól tudom érezni magam anélkül, hogy bárkinek is meg akarnék felelni. A bátyámnak meg például az, amikor biztonságban tudhat az egyetemen, a tanóráimon, és, amikor nem nyúlok semmilyen szerhez. Már meguntam elmagyarázni neki, hogy miért is teszem ezt, pedig Dean az egyetlen, aki teljesen megértheti, és felfoghatja az egészet, hiszen ő mellette éltem át a gyermekkorom legszebb, és sajnos legrosszabb pillanatait is, és végül ő volt az, aki kirángatott minket az anyánknak, és annak a baromnak a karmai közül.

Most mégsem érzem olyan jól magam, mint szoktam. Kissé szédülök, de lehet, hogy csak a zene túl hangos, vagy a levegő fogy el gyorsan a teremben, de a mindez a lényegen nem változtat. A lehunyt szemeimmel már annyira kapaszkodom Andrewba, mint a fuldokló a megmentőjébe, először hevesen, majd folyamatosan görcsösebbé válva, addig, amíg a levegő vészesen el nem kezd fogyni a tüdőmből, a terem pedig mintha még inkább össze akarna szűkülni, mint amilyen valójában.
Csak suttogásra futja az erőmből, Andrew szerencsére mégis megérti, hogy mi a helyzet valójában, és átverekedve magunkat a szórakozóhelyen összegyűlt tömegen, igyekszik az egyik kanapéhoz vezetni.
Csak fél szemmel látom, hogy a megtett pár méter alatt a tekintete találkozik egy férfiéval. Nem is tulajdonítanék neki nagy jelentőséget, meg amúgy sem teljesen tiszta már a látásom, viszont mellé kerülve, Andrew arca a pillanat töredéke alatt változik meg, már amennyire oldalról láthatom a vonásait, ami arra késztet, hogy még egy pillantást vessek a hátam mögött, a bárpultot támasztó férfira. Meg sem lepődök, hogy még mindig rajtunk legelteti a szemeit, bár kissé érdekesnek találom ezt, annak ellenére is, hogy egy szórakozóhelyen sokan megnézik az embert, ez a férfi mégis úgy méreget minket, hogy kénytelen vagyok Andrewhoz simulni, míg odaérünk a kanapéhoz, majd amint helyet foglalunk rajta, ismételten közel hajolok hozzá. - Nem, nem kérek semmit sem egyenlőre. De édes vagy, hogy foglalkozol velem. - mosolygok rá, majd egy fokkal komolyabban tekintek a szemeibe. - De Drew, mondd csak, ismered azt a férfit, aki egyfolytában minket néz? - kérdezem, már amennyire az akadozó nyelvem engedi, miközben ismét visszavezetem a tekintetem a bárpultra. Szívesen mondanám, hogy biztos tetszem neki, és meg akar hívni valamire, azért néz ennyire, de valamiért nem ezt érzem, Andrew pedig azóta kellően idegessé vált, amióta meglátta a férfit.

Vissza az elejére Go down
Andrew Blackwood
Bad Guy
Bad Guy
Andrew Blackwood


Andrew & Madison Tumblr_m1jtk8c6Gn1qlk5kj ζ Posts Number : 21
ζ Join date : 2014. Jun. 05.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista, maffiatag
ζ : Andrew & Madison Tumblr_lsbs6mnUDw1r29t7ao1_500

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeCsüt. Feb. 05 2015, 22:42

Madie & Drew



Madie-n látom, hogy már igencsak beütött nála a pia, meg még ki tudja mi. Elég sokszor láttam már ilyen állapotban ahhoz, hogy tudjam, ilyenkor kell rá nagyon figyelnem. Valójában gyakran esik meg, ha együtt megyünk szórakozni, hogy végül testőrt és gardedámot kell játszanom mellette. Úgy tűnik, nem igazán tudja, hol a határ. Vagy inkább nem akarja tudni. Biztos vagyok benne, hogy vannak az életében olyan dolgok, amik miatt ebbe az életformába menekül, de inkább sosem firtattam különösebben ezt. Talán vagyunk olyan viszonyban, de mégsem kérdezek. Persze, ha valamit nagyon meg akarna osztani velem, bizonyosan végighallgatnám, de az ok, ami miatt mégsem szeretnék ilyen mélységekig eljutni, az az, hogy tartok attól, hogy visszakérdezne. Azt pedig, hogy mivel foglalkozik az apám valójában, jobb, ha nem tudja. Az az életét is veszélyeztethetné. A maffiával kapcsolatba kerülni mindig veszélyes. Ráadásul én már így is nyakig benne vagyok. Kiút pedig nem látszik a számomra. Na meg, rendben van, hogy bír engem és megért, de vajon hogy fogadná, ha megtudná, hogy már öltem embert? Nem is akárhogyan… A rémálmaimban azóta is kísért az eset. S ha ez így megy tovább, szinte biztos, hogy nem ez volt az utolsó. De talán ehhez is hozzá lehet szokni… Megszoksz, vagy megszöksz. Ez egy ilyen helyzet. Az apám elől pedig szökni csak a sírba lehet. A keze mindenhova elér.
Madie közben úgy kapaszkodik belém, olyan közel simul, hogy biztos, akik látnak, azt gondolják, innen valami szobára fogunk menni. Nem mintha különösebben foglalkozna velünk bárki. Nem ritka látvány itt egy egymásba fonódva ringatózó párocska. Most is van itt rajtunk kívül nem egy. Mikor a szám végén Madie a fülembe súgja, hogy le szeretne ülni, csak bólintok és a kezét fogva kivezetem a tömegből, egy sarokban lévő, üres kanapé felé. Ahogy kifelé tartunk a tömegből azonban a tekintetem összeakad egy pultnál álló fickóéval, aki határozottan engem néz. Alkoholtól kissé eltompult agyammal beletelik pár másodpercbe, míg felismerem az apám egyik emberét. Nem egy akciónál voltunk ott együtt. Biccentek felé, ő pedig a poharát emeli az irányomba. Na erről beszéltem, mikor azt mondtam, apám keze mindenhová elér. Tényleg mindenhová. Nagyon remélem, hogy ez csak a vak véletlen és a pasi nem akar tőlem most semmit. Az roppant kellemetlen lenne, hiszen nem hagyhatom egyedül Madie-t ilyen állapotban. Tuti rámozdulna valami fickó és ki tudja, hová cipelné el magával és miket művelne vele. Illetve az utóbbira van pár tippem. Épp ezért nem hagyhatom a dolgot. De annak a pultnál álló alaknak még mindig a hátamon érzem a tekintetét, ahogy a kanapé felé tartok barátosnémmal és mikor odaérünk leültetem.
- Minden oké? Kérsz esetleg egy kis vizet? – kérdezem tőle közelebb hajolva hozzá, hogy a zene ellenére is hallja, amit mondok. Remélem rendben lesz. Mind Maddie, mind ez a fickó, aki érzem, azóta is folyamatosan minket figyel. Nem hiányzik most nekem semmilyen bonyodalom.
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeCsüt. Feb. 05 2015, 14:41


Komolyan, hálát adok az égnek, és nem mellesleg az évekre visszanyúló tapasztalataimnak, hogy ennyire remekül reagálok az élvezeti szerekre, és az alkoholra. Ha nem így lenne, valószínűleg már a belváros egyik utcájának sarkán feküdnék, vagy rosszabb esetben egy rendőrőrsön kötnék ki, aminek a bátyám nem örülne túlságosan. És én sem. Hiába is mutatnak olyan hihetetlenül helyesen a város rendőrei az egyenruhájukban, azért nem ilyen közelségben képzelem el magam velük. Egy börtöncellának már csak a gondolata sem éppen csábító. Ezért nem lehetek igazán hálás Andrewnak, aki, mivel valóban az egyetlen valamire való barátomnak nevezhető, a legtöbbször velem volt illuminált pillanataimban, és így egyszer sem kellett azon aggódnom, hogy milyen helyzetekbe keveredek bele magamnak köszönhetően.

Ami az illeti, most sem állok a helyzet magaslatán. Az elfogyasztott mennyiség, mind a két részről is, elég soknak bizonyult ahhoz, hogy már most igazán jól érezzem magam, és ne legyek tekintettel sem magamra, sem pedig akárki másra.
Andrew végül hagyja magát a terem közepére vonszolni, így perceken belül már a néha felerősödő zene ritmusára kezdem el mozgatni a testem, egy darabig még a barátom kezét fogva. Behunyva a szemeimet ismételten eszembe jut a kislánykori önmagam, akinek a legnagyobb álma már akkor is az volt, hogy a nem olyan távoli jövőben híres, és neves táncosnő legyen. Ha belegondolok, nem is állhatnék távolabb ettől a célomtól. Az életem sajnos elég szerencsétlenül alakult ahhoz, hogy ne váljon valóra ez az álmom, legalábbis még ne, hiszen az után, hogy az édesapám eltávozott közülünk, minden megváltozott körülöttünk. Addig mindig az apám volt az, aki biztatott, hogy soha se adjam fel az álmaimat, és legyek az a nő majd egyszer, akinek mindig is elképzeltem magam, de a halála után már senkitől sem hallottam ezeket a szavakat. Az anyámtól pláne nem, Deannek meg már akkor úgy láttam, még ha nem is így volt, hogy sokkal fontosabb a saját életének ösvényét alakítani, minthogy az én piti kis problémámmal foglalkozzon. Most meg itt vagyok Los Angelesben, az anyagi helyzetünk, a bátyám illegális munkáiból fakadóan, megengedi nekem, hogy egyetemre tudjak járni, viszont a tánccal azóta sem foglalkoztam, csak szórakozás szinten.
A zene átvált egy másikra, én pedig kinyitom a szemeimet, hogy megszabaduljak az emlékeimtől. Andrewra nézek, rámosolygok, mialatt a nyaka köré fonom a karjaimat, hogy még inkább együtt mozogjon a testünk a zene ritmusára. Akik látnak minket, azok rögtön azt következtetést vonhatják le, hogy együtt vagyok, hogy több van köztünk, mint barátság. Pedig Andrew az egyetlen srác az életemben, a bátyámon kívül, akire soha sem tekintenék máshogy, csak, mint a legjobb barátomra. Lehet, hogy régen, a megismerkedésünkkor még elképzeltem, hogy milyen lenne vele lenni egy, két helyzetben, de később annyira megerősödött a kapcsolatunk, hogy már el nem tudnám képzelni, hogy valaha is többek legyünk egymás életében, mint barátok. Az meg, hogy mások mit gondolnak, soha sem érdekelt annyira, hogy foglalkozzak is velük.
Mindenesetre kezdem azt érezni, hogy szükségem van egy kis pihenésre, ezért a zeneszám végén leállítom magam, és lábujjhegyre pipiskedve súgom Andrew füleibe, hogy pihenjünk egy kicsit, majd ismételten megfogom a kezét, és megvárom, míg a nagy tömegben az egyik sarokban lévő kanapéhoz vezet.



A hozzászólást Madison Hastings összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 11 2015, 06:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Andrew Blackwood
Bad Guy
Bad Guy
Andrew Blackwood


Andrew & Madison Tumblr_m1jtk8c6Gn1qlk5kj ζ Posts Number : 21
ζ Join date : 2014. Jun. 05.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista, maffiatag
ζ : Andrew & Madison Tumblr_lsbs6mnUDw1r29t7ao1_500

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeKedd Jan. 13 2015, 22:15

Maddie & Drew



Valójában, első ránézésre a legtöbb ember aligha találna sok közöset bennem és Maddie-ben, ezért nem is szokták érteni, miért is lógunk együtt. Legalábbis haverként. Mert a barátnőmnek talán el tudnak fogadni, de így… Engem mondjuk nem érdekel túlságosan, ki mit gondol. Én kedvelem Maddie szeleburdiságát, valahogy jókedvre derít csak hallgatni is őt. Még ha a bizalmamba teljesen őt sem avathatom a saját biztonsága érdekében. Jobb ha nem tud apám piszkos üzelmeiből, amikben tulajdonképpen már én is nyakig benne vagyok. Még mindig itt cseng a fülemben annak az embernek a halálhörgése és könyörgése, aki apám adósa volt és akit és családját el kellett intéznünk. Az utolsó lövést én adtam le… Meg kellett tennem… De nem akarok ma este erre gondolni, végtére is szórakozni jöttem. Gyorsan nagyot kortyolok hát az italomból, miután koccintok a kissé már illuminált állapotban lévő Maddie-vel. Látom rajta, hogy már a szeme sem áll jól. Biztos, hogy tolt valami cuccot, mielőtt idejöttünk. Nem árt figyelni rá, nehogy valami kétes alak elrángassa a mosdóba vagy máshová. De hát ezért vagyok én itt. Szórakozott mosollyal nyugtázom csak, ahogy barátosném egy puszit nyom az arcomra. Tudom, a pia meg a drog teszi ilyen oldottá, nem értem félre a közeledését. Bár ami azt illeti, nekem is kezd az alkohol a fejembe szállni egy kissé. Ezért nem is ellenkezek, mikor a kezemet megragadva, hirtelen váltással a tánctér felé kezd rángatni. Bár nem vagyok híve ennek a riszálásának, ami itt megy, de Maddie nem az a fajta, akivel ellenkezni lehetne. Gyorsan kiürítem hát a poharamat, a pultra teszem és hagyom, hogy vezessen. A tánctéren, szokásához híven alighanem elkezdi majd rázni magát a szokásos, kissé erotikus mozdulataival. Ha hozzám simulna, természetesen nem tolom el magamtól, miért is tenném? Inkább hozzám, mint valami suttyóhoz itt, aki ki tudja, mire használná fel az állapotát. Tánc közben néha végigsimítok a karján, esetleg a derekán is felejtem a kezem hosszabb-rövidebb ideig. A pia azért bennem is dolgozik, meg Maddie végtére is egy igen vonzó lány. De ennél tovább semmiképp se mennék. Nem érne annyit a dolog, hogy egy barátságot kockáztassak pillanatnyi élvezetekért, amiket én sem gondolok igazából komolyan.
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeHétf. Jan. 12 2015, 17:05


Kimondottan díjaztam azt, hogy a kérdésemre Andrewnak is feltámadt a kikapcsolódásra vágyó énje, amivel nem csak magának, hanem nekem is nagy szívességet tett, hiszen hetek óta csak az egyetemre koncentráltam, semmi másra, ha pedig hazamentem, akkor hallgathattam a bátyám problémáit, amiknek a nagy része velem voltak kapcsolatosak, így tényleg ideje volt már, hogy egy kis kikapcsolódásra adjam a fejem.
A Fekete Özvegy felé haladva elfogyasztott kábítószer, és alkohol már igencsak kezdett kihatással lenni rám, minden egyes perc az én fecsegésemmel telt el, a klubba érve pedig már rendkívül kellemesen, és szabadon éreztem magam Andrew társaságában. Örültem, hogy velem tartott, és nem csak azért, mert egyedül minden bizonnyal el sem jutottam volna idáig, hanem az első szórakozóhelynek titulált helységbe vezetett volna az utam, hanem azért is, mert az egyetemen Andrew volt az egyetlen, igaz barátom, akinek már csak a társasága is igen jól esett. Noha nem volt egy nagy beszédű fiú, bár lehet, hogy csak én nyomtam el őt egy kissé, beszéltem én helyette is, és egymás társaságában hamar feloldódtunk. Nem kellett tehát azon aggódnom mellette, hogy egyszer csak elillan az esti szórakozás lehetősége.

Mire sikerül felkapaszkodnom az egyik pult előtti bőrszékre, Andrew már rendelésre is fogja a dolgot, és percekkel később egy pohár whiskeyt tol elém, amit azonnal a kezeim közé veszek. - A tiedre is, Drew. - kacsintok rá, és megeresztek felé egy pajkos mosolyt is. Majd az arcához hajolok, és nyomok egy puszit az egyik oldalára. - Rettentően örülök, hogy eljöttél velem, nélküled már valami ócska lebujban ráznám a fenekem, aminek valószínűleg nem tetszenének a következményei. - fintorodom el, majd felnevetek, amikor felrémlenek előttem az említett életképek.
Kiélvezek minden kortyot, amit a whiskey rejt magában, majd, amikor meghallom az egyik kedvenc zeneszámomat, gyorsan kiürítem a poharat. - Azt hiszem eljött az ideje az este első testmozgatásának. - Majd Andrew kezét megfogva kezdem el a táncparkett felé vonszolni, miközben igyekszem kíméletlenül aranyosan mosolyogni, hogy még véletlen se tudjon ellenállni nekem. Hacsak nem szeretné, hogy valami kétes alak mellett kössek ki akár egy szám erejéig is, kétes emberekből pedig bőven van ebben a klubban.



A hozzászólást Madison Hastings összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 30 2015, 19:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Andrew Blackwood
Bad Guy
Bad Guy
Andrew Blackwood


Andrew & Madison Tumblr_m1jtk8c6Gn1qlk5kj ζ Posts Number : 21
ζ Join date : 2014. Jun. 05.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista, maffiatag
ζ : Andrew & Madison Tumblr_lsbs6mnUDw1r29t7ao1_500

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeCsüt. Dec. 18 2014, 01:03

Madie & Drew



Az elmúlt napok eseményei igencsak megviselték az idegeimet. A suliban is nehezen tudtam koncentrálni, pedig lassan a vizsgákhoz közeledve igazán nem ártana. Ráadásul még az apám is komplikálja az életemet… Igazán szükségét éreztem már, hogy kicsit kirúgjak a hámból és elfeledkezzek a problémáimról, ha csak egy kis időre is. Ezért is örültem, mikor az egyik egyetemi csoporttársam, Madie elhívott estére a belváros egyik legfelkapottabb klubjába, a Black Widow-ba. Először nem voltam biztos benne, hogy jó ötlet, de Madie az a fajta lány, akivel nem lehet ellenkezni. Olyan, mint egy forgószél, elsöpör, hiába próbálsz ellenállni neki. Nem mintha annyira akartam volna. Nincs túl sok barátom a suliban, de vele határozottan jóban vagyok. Na persze annyira azért nem, hogy eláruljam neki, mivel is foglalkozom valójában, a suli mellett. Apám üzelmeiről nem beszélek senki kívülállónak. Bár ami azt illeti, Madie is zűrös egy kissé. Nem tudok ugyan a családi hátteréről sokat, de annyi bizonyos, a bátyjával él egyedül, valamint azzal is tisztában vagyok, hogy nem veti meg az illegális tudatmódosító szereket. Én ezzel igazából abszolút ki vagyok békülve. Nem az én dolgom, minek is ütném bele az orrom?
Fel voltam rá készülve, hogy várnom kell kedves havernőmre, ennek ellenére időben indultam el a megbeszélt találkahelyre. Azonban kivételesen szerencsém volt, már a buszon összefutottam vele. Pár perc alatt levágtam a viselkedéséből, hogy már indulás előtt belőtte magát valami szerrel. Ezerrel pörgött és vihogva lóbált meg előttem egy igencsak drága whiskey-t. Nem firtattam az eredetét, no meg én igazán semmi jónak nem vagyok az elrontója, na meg a megtépázott idegeimnek is jót tett, így különösebb győzködés nélkül húztam meg, miközben hallgattam Madie idővel egyre összefüggéstelenebbé váló fecsegését, udvariasan mosolyogtam és néha közbeszúrtam azért egy-két megjegyzést. Azért is szeretek igazából Madie-vel lenni, mert kikapcsol. Arról nem is beszélve, hogy igencsak dekoratív lány és jól mutat az oldalamon. Ha lenne barátnőm, tuti féltékeny lenne rá, ilyen szempontból szerencse, hogy szingli vagyok. Ami Madie-t illeti, mindig csak barátként tekintettem rá, valahogy sosem jutott eszembe rámozdulni, pedig tényleg igencsak mutatós. Ezért sem árt majd vigyáznom rá a klubban.
Mire odaértünk, kicsit már én is lazultam, hála a whiskey-nek, Madie meg pörgött ezerrel. Akkor is szélesen mosolygott, mikor becéloztuk a pultot és ő rögtön le is huppant ott egy székre. Ismertem annyira, hogy lássam rajta, már igencsak jó állapotban van. Azt is tudtam, jól bírja azért az alkoholt és egyéb szereket.
- Hello, két whiskey-kóla lesz – szóltam oda a pultosnak, aki egy pillantással jelezte, vette a rendelést és már neki is látott kitölteni az italokat. Gondoltam, ha már eddig whiskey-t ittunk, ne törjük meg a sort. Madie aligha fog panaszkodni, hogy kérdezés nélkül rendeltem, ahogy ismerem, neki úgyis mindegy, csak üssön. Mikor a pultos elkészült, elvettem a poharakat és odaadtam érte a pénzt. A Black Widow nem egy olcsó hely, de állok úgy anyagilag apám révén, hogy ez a legkevésbé se zavarjon. Odatelepedtem Madie mellé és elétettem a poharat.
- Egészségedre, Királylány! – mosolyogtam rá, megeresztve egy pajkos becézést és felé emeltem a poharamat.
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitimeHétf. Dec. 15 2014, 18:36


Alig vártam, hogy véget érjenek a tanóráim, és, hogy végre elhagyhassam az egyetem termeit. Annyira nem voltam ma olyan formában, mint, amilyenben lenni szoktam, a mai meg amúgy is egy fárasztó napnak ígérkezett, és lett is a végére, hogy semmire sem vágytam jobban, mint egy kis kikapcsolódásra. Így eszem ágában sem volt a nap végén azonnal hazamenni, és sem az otthoni feladataimra, sem pedig a másnapi leckéimre koncentrálni, inkább elígértem magam az estére az egyik iskolatársamnak, Andrewnak. A srác az egyetlen, akit az egyetemen szinte az egyetlen, igazi barátomnak nevezhetek, hiszen nem szokásom sem ismerkedni, sem barátkozni, pláne nem az olyan emberekkel, akiket nem ismerhetek eléggé, és csak az egyetem folyosóin, illetve a tanórákon látom őket, Andrew mégis egy kicsit másnak látszott, már az első alkalommal is, és, ahogyan az eltelt hónapok bizonyítják, nem is tévedtem nagyot. Így más szóba sem kerülhetett, ha egy egyetem utáni, esti kikapcsolódásról volt szó. Márpedig ma estére pont egy ilyenfajta alkalom megvalósítását képzeltük el mindketten.
Szóval, az egyetemi tanórák után a mosdóban úgy ahogy rendbe szedtem magam, hogy ne kelljen csak azért hazafelé venni az irányt, hogy órákon át készüljek az estére, sikeresen kifésültem a hajam, kijavítottam az itt, vagy ott elkenődött sminkemet egy kicsit erősebb festésre, majd felöltöttem a táskámba, a tankönyvek, és a füzetek közé bezsúfolt esti öltözékemet, hiszen mégis egy neves klubba megyünk, ezért elmaradhatatlan a nőies, testhez álló, térd felettig érő ruha, és a magassarkú is. Igyekeztem nem sokáig megvárakoztatni Andrewt, csak negyed óráig, mert még egy kis élvezeti szert is a szervezetembe jutattam, nehogy a végén még itt hagyjon az egyetem előtt, és egyedül, nélkülem menjen el a híresen hírhedt Fekete Özvegy klubba, én pedig potyára mégis otthon ülve várjam a holnapi napot.

Fél órának sem kellett eltelnie ahhoz, hogy a buszon ülve a zsúfolt tömegközlekedés keresztezze az utunkat, ezért pár perc után, megunva azt nyúltam a táskámba, hogy kiemeljem belőle az este kezdetének megkoronázását jelentő italt, egy koros whiskeyt, majd párat kortyolva belőle, Andrew orra előtt lebegtessem meg azt, hogy ő is megízlelhesse az ízét, miközben igyekeztem magamnak is megmagyarázni, hogy miért tartok magamnál az egyetemi napokon is alkoholos italt. - Mégiscsak jobb, hogy általunk fogy el, itt, mintha a bátyám issza meg otthon, nem? – kérdeztem, mintegy magamat is megnyugtatva a válasszal. Azt meg egyenlőre inkább figyelmem kívül hagyom, hogy mit is kapok majd érte, hogy megint lenyúltam Dean italát a bárszekrényéből, elég lesz vele hajnalban foglalkozni, amikor majd hazaérek.

A klubhoz érve, a whiskeyt elfogyasztva máris jobbá vált a kedvem, és a hangulatom, mint a mai nap folyamán az egyetemen volt, és folyamatosan Andrewnak beszéltem erről, arról, igazából mindenről, ami akkor, és ott az eszembe jutott, egészen addig, amíg be nem mentünk a klubba, és meg nem láttam a bárpultot, aminek a láttán azonnal megfogtam Andrew kezét, majd szegény srácot végigrángatva a klub termén a pultig vezettem, és csak ott engedtem el a kezét. Helyet foglaltam az egyik bárszéken, és igyekeztem a lehető legszebben pislogni Andrewra, hogy azonnal kapja el a pultost, és rendeljen valami italt. Hogy ezt miért nem én tettem meg, arra legyen elég magyarázat az, hogy a mosdóban magamhoz vett szer, és az úton megivott alkohol igencsak kezdet eluralkodni rajtam, ilyenkor pedig hiába vagyok hiperaktív, a szavakat meghagyom másoknak, én meg megmaradok a tettek emberének.



A hozzászólást Madison Hastings összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 30 2015, 19:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Andrew & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew & Madison   Andrew & Madison Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Andrew & Madison
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Andrew Blackwood
» Madison Hastings
» Madison Hastings
» Mark & Madison
» Shades of Desire. Madison & Devon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Belváros :: The Black Widow Club-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.