Delilah Barrish Zabini

Go down 
SzerzőÜzenet
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Delilah Barrish Zabini Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Delilah Barrish Zabini Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Delilah Barrish Zabini Empty
TémanyitásTárgy: Delilah Barrish Zabini   Delilah Barrish Zabini Icon_minitimeSzomb. Nov. 15 2014, 12:14

Delilah Barrish Zabini


P.b.: Bianca Lawson
Kor: 28
Csoport: Good guy
Foglalkozás: Ügyvéd
Kapcsolatotok: Te vagy az én három évvel idősebb nővérem, a féltestvérem apukám oldaláról. Te az apukám előző házasságának gyümölcse vagy, a szüleid a harmadik születésnapodon váltak el, pontosabban akkor, mikor kiderült, hogy az anyukám állapotos velem. Ez teljesen tönkre tette nálatok a családi idillt és megalapozta a miénket. Utálnod kellene engem, de te erre valamiért mégsem voltál képes. Az anyukád kiskorod óta ellenem uszított, volt hogy megakadályozta, hogy beszélgessünk, persze én semmit sem értettem az egészből. Mindezek ellenére, titokban mégis szerveztünk találkákat, közös bulizásokat(mert mindketten partiállatok voltunk), egészen addig, míg egyetemre nem kerültél és az államvizsga dolgozatod előtt teljesen meg nem változtál. Olyannyira megkomolyodtál, hogy egy ideig nem is tudtunk már miről beszélgetni. Míg engem ugyanazok a témát izgattak, buli, pasik, pia, te elkezdted tervezgetni az ügyvédi karrieredet.
Azóta persze én is megváltoztam, felnőttem és megkomolyodtam, a fiam születése óta kénytelen voltam behozni néhány jelentőségteljes változást az életembe. Tudsz a fiam létezéséről, mert apu elárulta neked, abban bízva, hogy rendbe hozhassa a kettőnk kapcsolatát, de te mégsem kerestél fel, mert abban bíztál, hogy majd én foglak megkeresni.. Picit megsértődtél rám emiatt, de remélem, hogy most, mikor végre találkozunk, eláshatjuk a csatabárdot!  ahw
Nagyon, nagyon, nagyon hálás lennék annak, aki megalkotja őt nekem!!  ahw



Vissza az elejére Go down
 
Delilah Barrish Zabini
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Evangeline Barrish

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.