McKenzie Drake

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
McKenzie Drake
Bad Guy
Bad Guy
McKenzie Drake


McKenzie Drake Tumblr_mdkcjyQO2C1qbabvao1_500 ζ Posts Number : 6
ζ Join date : 2014. Aug. 30.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : anywhere in LA
ζ Job : boss

McKenzie Drake Empty
TémanyitásTárgy: McKenzie Drake   McKenzie Drake Icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2014, 16:36


McKenzie Drake



Teljes név:
McKenzie Cornelia Drake
Szül. idő:
1992. 04. 11.
Szül. hely:
USA, LA
Kor:
22
Csoport:
bad guys
Foglalkozás:
étterem tulaj (maffiatag)
Multik:
---

A vér cinkossága ősi, bizalmas kötelék. A Nagyok ismertetőjele.


Nobody's perfect

Határozott. Csábító. Hidegvérű. Kedves. Aranyos. Vicces. Lenéző. Életvidám. Könyörtelen. Provokatív. Intelligens. Segítőkész. Kommunikatív. Bátor. Tanulékony. Megnyerő. Gyerekes. Kíméletlen. Titkolózó. Lázadó. Szarkasztikus. Kreatív. Laza. Kötelességtudó. Szabadelvű. Fölényes. Szadista. Makacs. Kompromisszumképtelen. Játszadozó.
175. Szőke. Tornacsuka. Farmer. Póló. Fullcap. Bőrnadrág. Bőrdzseki. Acélbetétes. Szegecsek.
Ki mit lát...

This is my Life



"Fejben csend, kívül a Főnök közeledő léptei, beszélni jött...
Fejben sötétség, kívül a vizes betonon visszaverődő holdfény, éjszaka volt...
A sikátor zajai elnyelték a Főnök utolsó fojtott hangját is.
Sötéten pirosló vére előbb a késemen csillant meg, lassan csordogált le ruháján, az esővízben ért véget útja.. Én nem akartam megölni.

Mindig ezek a képek térnek vissza, ha arra gondolok, hogyan is lettem én fejes ezek között, hogyan lett befolyásom, egyszerű hobbibérgyilkosból, hogyan lett súlya a szavamnak.
Nő vagyok. Rengeteg mérget ismerek, irigylésre méltó a fizikumom, és már tizennégy évem koromra kitanultam a keleti harcművészetek nagy részét. Mire tizenhét lettem mesterien bántam a pengékkel. Azt hiszem akkor indult el minden. Akkor keveredtem bele abba a társaságba, ahol kezdtem. Nem volt komoly célom, de minden vonzott, amit illegálisan űzhettem. Apám cégtulajdonos, megloptam és elszöktem. Aztán nem csak őt loptam meg, de ez volt a legkevesebb. Az első gyilkosságom, igen, az mindig emlékezetes lesz majd számomra. Mostanra már feledésbe merülhetett volna, de olyan jó nosztalgiázni...
Az évek teltek sorban egymást után, szám szerint három, és húsz éves koromra, mire már a kezeim által elpatkolt emberek száma régen három számjegyű volt, azt vettem észre, a bandatagokon kívül senkit sem ismerek úgy igazán. Nem volt családom, nem volt senkim, és úgy éreztem szükségem van egy másik személyiségre.
Volt pénzem, hát nyitottam egy éttermet, amely azóta is OrangeTree névre hallgat, és elég jól profitál az alvilági melóim mellett. Akkor, amikor ebbe belefogtam, még csak azt akartam, hogy ne legyek egyedül, és legyen normális életem. Jó úton haladtam, bulizni jártam, lelkiismeretesen dolgoztam az üzletem élén, aztán... hát el kellett, hogy patkoljon az a Wayne, még ha én nem is akartam likvidálni. Nem mertem.  
Féltem attól a hatalomtól, amit most élvezek. Féltem attól, hogy a korom miatt nekem majd más lesz, vagy épp mindenki engem akar majd megölni. Most két életem van, két személyiségem. Mindenki, akivel kapcsolatban állok, csak egy felemről tud. McKenzie Drake vagyok, vagy épp csak Cornelia? Ez attól függ, kivel állok szemben."
-egy naplójából kitépett aztán elégetett lap-



Vissza az elejére Go down
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


McKenzie Drake Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : McKenzie Drake Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

McKenzie Drake Empty
TémanyitásTárgy: Re: McKenzie Drake   McKenzie Drake Icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2014, 18:18

Elfogadva!

Üdv Cornelia! Kíváncsi vagyok, mit hozol ki a karakterből, ha már ilyen durva élethelyzetbe sodródott Smile Az előtörid egyszerű volt, de nagyszerű, mert felkeltette az érdeklődésem, hogyan is lesz tovább a dolog. Szóval, rajtad tartom a szemem! Wink Ha jól láttam, már avifoglalóztál, úgyhogy nincs más dolgod, mint hogy keress valakit egy játékra Smile Érezd jól magad nálunk ^^

Charlotte

Vissza az elejére Go down
 
McKenzie Drake
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» McKenzie & Zoathar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters :: Karakterek :: Bad Guys-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.