Evan ........

Go down 
SzerzőÜzenet
Charlotte Woodsen
Media
Media
Charlotte Woodsen


Evan ........ Tumblr_nd7qnw9QHn1rfrn1so1_400 ζ Posts Number : 232
ζ Join date : 2014. Jun. 26.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles Times vagy a Belváros
ζ Job : újságírás, riportok készítése, pezsgés és kíváncsiskodás
ζ : Evan ........ Tumblr_n483m1ll6N1rdlm3eo8_250

Evan ........ Empty
TémanyitásTárgy: Evan ........   Evan ........ Icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2014, 10:04

Evan (?) _ _ _ _ _


P.b.: Taylor Kinney, de egyezkedhetünk is
Kor: 25-30
Csoport: szabadon választható
Foglalkozás: hivatásos sportoló, de akár valami rossz fiú is lehet, teljesen rád bízom ^^
Kapcsolatotok: A féltestvérem vagy, aki apám egyik félrelépésének eredménye lett és, bár a család nem büszke rád és amolyan ősi titok, hogy közöd van hozzánk, én mégis úgy szeretlek, mintha a saját testvérem lennél. Miért? Mert viselkedésre, gondolkodás módra és úgy általában te hasonlítasz hozzám a legjobban. A szüleimnek nem tetszett, de 10 évvel ezelőtt felkerestelek, mikor tudomásomra jutott, hogy létezel -mivel apám csupán pénzt utalt neked, de ezen kívül semmilyen kapcsolatot nem ápoltatok-, és azóta is tartjuk a kapcsolatot, most pedig úgy tűnik, hogy te is a városba költözöl a karriered miatt, aminek én nagyon örülök. Mivel legalább annyira vagy őrült -persze jó értelemben-, mint én és tapasztalatból tudom, hogy melletted nem lehet unatkozni, alig várom, hogy sűrűbben találkozhassunk. Te vagy az én imádnivaló bátyám még akkor is, ha nem egy anya szült minket. Egyébként is, mázlistának tekintheted magad, hogy az én anyám nem a te anyád is Very Happy Na elég az anyázásból. Várlak szeretettel ^^





Tessék nyugodtan regizni, ha elnyerte a tetszésed a karakter, aztán pm-ben megbeszélhetjük a részleteket. Vannak hosszabb távú terveim a karakterrel, szóval örülnék, ha minél előbb megérkezne ^^  law 
MEGÉRKEZETT! ballon law
Vissza az elejére Go down
 
Evan ........
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Evan McNamara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek :: Akiket már megalkottak-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.