Richard & Wendy

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Richard O'Connell
Doctor
Doctor



ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.

Richard & Wendy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 23 2014, 10:27

[center]
 

- Szerintem a jelen helyzetben egyáltalán nincs annak jelentősége hogyan jutott eszembe, a válasz lenne a fontos. - Sejtettem, hogy nem fogok egyértelmű helyeslő vagy nemleges választ kapni, de még csak egy talán, nem tudom sem hangzott fel. Az én hibám lenne, hogy ez megfordult a fejemben? Végül is nem akkora bűn arra gondolni, hogy a feleségem esetleg mégsem volt olyan boldog mellettem, mint hittem, mint szerettem volna, amikor épp válunk, legalábbis azt hiszem. Mert őszintén lassan kezdem elveszíteni a fonalat. Először mentegetőzik, másodszor felkapja a vizet azon, hogy azt mertem feltételezni, hogy boldogtalan volt, vagyis mintha az ellenkezőjét szeretné elhitetni velem. El is hittem, egészen mostanáig. Most viszont már nem igazán tudom, hogy mégis miben kellene hinnem. Minden hazugság volt?
- Sőt? Sőt mi? - Sőt meg de... Nagyon utálom ezeket. Mert ebben az esetben mindig félbeszakad egy mondat, egy fontos dolog, amit el kellene mondanunk valami oknál fogva mégsem megy. De ha jól emlékszem, bár kissé fáradt és kimerült vagyok, de azért jött, hogy megbeszéljük hogyan tovább és ahhoz, hogy tisztábban lássunk bizonyos dolgokat nem kellene annyiban hagynunk azt, amihez nincs elég bátorságunk, hogy kimondjuk. Talán nem fontos, talán igen.
- Na és? Sikerült tisztáznod magadban a dolgokat? Mert akkor hallgatlak... - Bőr Wendy kissé már felemelte a hangját, ami nem meglepő, hiszen válunk ilyenkor a még házaspárok üvölteni szoktak egymással, nem pedig csak felemelni a hangjukat, én még mondhatni halálosan nyugodt vagyok. Én sosem emeltem fel a hangom vele szemben. Most sem valószínű, hogy ez megfog történni. Mégis mire mennék vele? Semmi értelme.
- Felvetted volna? Vagy inkább a könnyeiddel küszködve megvártad volna, amíg lecsörög, én pedig feladom és nem hívlak többször? - Fordultam felé egy nagyon is őszinte válaszra várva. Én ha nagyon őszinte akarok lenni, márpedig az leszek, az utóbbiban hiszek.
- Igen, minden bizonnyal az én is hibám is. Én tehetek arról, hogy összecsomagoltál és elmentenél, mert hagytalak elmenni. De ne gondold, hogy ha láttam volna a tekintetedben, hogy azt szeretnéd, hogy ne engedjelek el megtettem volna. - Elakart menni. Mégis milyen jogon akadályoztam volna meg ebben? A következő kérdésére már nem feleltem, csak vettem egy nagy levegőt, felálltam a kanapéról, tarkójánál fogva közelebb húztam magamhoz és megcsókoltam hosszasan elnyújtva nem engedve el.
- Azért mert el kellett, hogy engedjelek ahhoz, hogy egy napon visszagyere hozzám. A kérdés már csak az, hogy mindig az enyém voltál vagy sosem? Mert visszajöttél, de nem azért, hogy maradj. - Engedtem le kezeimet magam mellé, ahogy elhúzódtam tőle. Én igazán semmit sem várok már, csak az igazat, mert megérdemlem, hogy tudjam.


Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 22 2014, 00:51

Richard
435
Love
Good to see you
Azt hiszem ez a nap, sok féle tekintetben fordulópontot jelent a kapcsolatunkban. Nem csak azért mert két év után mind a ketten egy légtérben vagyunk, hanem azért is mert amióta ismerjük egymást, azóta most először veszekedünk. Sőt mi több kiabálunk egymással. Ez eddig nem volt ránk jellemző. Ahogy a kisebb viták jöttek ugyan olyan könnyen mentek is. Nálunk ez sosem volt probléma. Mi mindent megtudtunk beszél, azt az egy dolgot kivéve. Ez a veszekedés, pedig annak az egy dolognak az eredménye. Hát ez csodálatos. Mondhatni fenomenális.
Türelmesen végighallgattam és rá kellett döbbennem, hogy a férjem aki mellett az életemet terveztem leélni, sokkal jobban ismer, mint én saját magamat. Hiszen, hiába hogy fájt minden szava, de tudtam, hogy igaza van. Tényleg ez a helyzet.
- Ez hogy jutott most az eszedbe? – néztem mélyen a fürkésző szemeibe.
Vajon milyen gondolatok játszódhatnak most le a fejében? Honnan jött ez az abszurd kérdés? Persze hogy nem voltam boldogtalan mellette. Hiszen szerettem. Sőt még mindig szeretem, csak éppen egy kicsit mazochista lettem az elmúlt években.
- Az isten szerelmére Richard, én soha nem akartam ezt. Én szerettelek. Sőt… De akkor amikor elmentem tényleg úgy éreztem szükségem van egy kis térre és szabadságra, hogy tisztázni tudjam a dolgokat magamban. – mondtam egy kicsit ingerültebben mint általában.
Amióta kisgyerekekkel foglalkozom, megtanultam, hogyan kontroláljam a dühömet, és ebben Rick nagy segítségemre volt, de most épp az ellenkezője igaz rá. A benne felgyülemlett fájdalom és csalódottság éppen annyira felszítja a bennem lévő érzelmeket, mint amennyire az övéi intenzívek. Ez pedig nem jó. Nagyon nem. Se neki, se nekem.
- Egyébként pedig tudod mit? Igazad van. Egy gyáva nyúl voltam, amiért nem jöttem vissza hozzád, de valljuk be őszintén te sem kerestél fel túl sokszor, sőt úgy is mondhatnám, hogy egyszer sem. – kiabáltam immáron a kezeimmel is hadonászva.
- Elegem van abból, hogy az egészet rám akarod kenni. Te is legalább annyira hibás vagy, mint én, és ezt te is tudod nagyon jól. Csak könnyebb mindent rám kenni és megmagyarázni azzal, hogy összepakoltam és elköltöztem. – most már szinte teljes erőmből kiabáltam.
Iszonyatosan feldühített ez az egész. Kár volt ide jönnöm. Az ügyvéd mondta, hogy lesz majd egy békítő tárgyalás, ahol megpróbálnak minket újra összeboronálni, de így, minek? Tipikusan abban a helyzetben vagyunk, hogy „Bort iszik és vizet prédikál”.
- Azért egy dolgot árulj el nekem. Ha annyira szeretsz, hogy minden nap hazavártál, mert ugye ezt állítod. Akkor miért nem írál nekem soha egy sms-t, egy e-mailt, vagy miért nem hívtál fel, de jobbat is tudok. Miért nem kerestél meg? – kiabáltam már teljesen kifordulva önmagamból, miközben felpattantam a kanapéról és kérdőn széttártam a karjaimat.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy - Page 2 Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy - Page 2 Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 20 2014, 21:21

[center]
 

- Valóban? Hát tudod... Akkor biztosan velem van a baj, amiért vártam rád, hogy egy napon visszagyere hozzám két éven keresztül. Szóval, igazad van. Teljes mértékben. Az elakarok válni tényleg nem a legjobb megfogalmazás. A bűntudatom van, ezért menekülni szeretnék sokkal találóbb lenne. - Nem igazán tudom erre mit mondhatnék, de kár is lenne tagadni, hogy menekül, ami a hihetetlen és egyben nevetséges az egészben, hogy előlem. De kétlem, hogy sikerülnie bármiről is meggyőznőm tekintettel az elmúlt két évre. Ő mindent egyedül határozott, döntött el, nélkülem. Sőt, a papírok láttán már kezdtem azt hinni, hogy többé a szemebe sem akar nézni, hogy legközelebb a bíróságon fogjuk egymást látni, hogy talán már sosem jön vissza, inkább mindent itt hagy, maga mögött, mindent, a múltat, velem együtt. Fáj, hogy szerinte ezt, hogy csak ennyit érdemlek.
- Wendy... Ha őszintén csak ennyi lenne, amit mondani tudsz nekem, ezt telefonban is megtehetted volna. Úgy még könnyebb is lett volna, hiszen mást sem teszel, csak mentségeket keresel, amitől kevésbé érezheted rosszul magad. De én ezt nem tudom megadni neked. - Komolyan így is gondolom. Már meg sem lepett volna. Kétlem, hogy tudnék ennél csalódottabb lenni, de azt már nem, hogy tudna még ennél nagyobb fájdalmat is okozni. Próbálom megérteni, tényleg próbálom, de vagy egyszerűen túl fáradt vagyok most ehhez, vagy nem megy vagy tényleg minden az én hibám csak annyira vak voltam mindvégig, hogy nem vettem észre, nem vettem észre, hogy boldogtalan volt mellettem, ha így volt...
- Megérdemlem... - Bólintottam egy mély sóhajjal. - Mond, boldogtalan voltál mellettem? - Néztem rá, keresve valamit a tekintetében, amit olyan régn nem láthattam. Tudnom kell, hogy ott van-e még valahol mélyen legbelül vagy végleg elveszett.
- Nem kell tovább folytatnod. Elfogadom a döntésed. Ha Te azt szeretnéd, hogy így legyen vége, akkor így fog véget érni. Hozzászoktam már ahhoz, hogy a magánéletem valahogy a munkám szoros ellentéte. Minden úgy történik, hogy semmit sem tehetek ellene. Úgy csomagoltál össze, hogy mindössze egy levelet akartál hagyni nekem. Most mégis mire számítottam? Már kezdtem azt hinni, hogy csak a bíróságon fogunk találkozni, mivel az ugye elkerülhetetlen. - Egyszerűen nem tudom és nem is akarom már leplezni, hogy összetörtem úgy, ahogy még soha, úgy, ahogy még senkinek sem sikerült összetörnie engem. De ha nekünk valóban csak ennyi volt írva, ha tényleg idáig jutottunk, akkor tudomásul kell vennem, be kell látnom, hogy nincsen már miért küzdenem.


Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 18 2014, 17:54

Richard
540
Love
Good to see you
Ahogy félreállt előlem, és így szabd utat engedett nekem, folyamatosan csak az a mondat motoszkált az agyamban, hogy még mindig itthon vagyok. Valóban az én házam is volt, de hogy az otthonom e azt már nem tudom. Sok minden köt ide, de akkor amikor kiléptem a közös életünkből két évvel ezelőtt, még sem tűnt semmi elég erősnek, ahhoz, hogy itt tartson.
- Köszönöm. – mosolyogtam rá kissé bátortalanul, miközben végigsétáltam az előszobán, ami a nappaliba vezet.
Fogalmam sincs, hogy jó ötlet volt e ide jönnöm, de meg kellett tennem. Így lesz a legjobb, hiszen ha sikerül mindent megbeszélnünk, akkor talán van még esély számunkra. De ha nem, akkor is tisztázzuk legalább az ügyeinket. Mert bármennyire is fog fájni, hogy külön folytassuk az életünket, vannak bizonyos dolgok amiktől majd meg kell válnunk és a másiknak adni.
- Figyelj Rick. Nem hiszem, hogy az elszeretnék válni a legjobb megfogalmazás. De azt hiszem két év elég hosszú idő volt ahhoz, hogy mind a ketten új életet kezdjünk. – vallottam színt végül azzal kapcsolatban, hogy én is hogyan érzek.
Szeretem és mindig is szeretni fogom, de ettől függetlenül befészkelte magát közénk az az érzés amit bizalmatlanságnak hívnak. Nem tudom, hogy mindent rákenhetek e Georginára és az aljas hazugságára, de tény, hogy más is közre játszott abban, hogy ide jutottunk.
Rick minden idejét lekötötte a munkája, ugyan úgy ahogy az enyémet is. Nagyon keveset tudtunk együtt lenni és ez minden téren megviselte a kapcsolatunkat, még úgy is ha ezt akkor nem vettük észre. Talán ha többet vagy erősebben próbálkoztunk volna a családalapítással, mindez nem fordult volna elő, de most már mindegy. Ezt úgy sem fogjuk megtudni, hiszen az a múltunk elképzelése ez pedig már egy kevésbé vonzó jelen.
- Figyelj, én megértem, hogy feldúlt vagy és rosszul esett ez az egész, de úgy érzem, hogy ennyi idő után nem lenne könnyű helyrehozni köztünk a dolgokat. Hibát követtem el amikor elmentem, főleg , hogy akkor lett volna rám a leginkább szükséged, de nem tudom a dolgokat visszacsinálni. Bármennyire is szeretném. – mondtam kissé érzelemdúsabban, mint szerettem volna. Annyi érzés gyülemlett fel bennem az elmúlt időszakban és nem tudtam tőlük megszabadulni, most pedig rám jellemző módon olyasvalakire zúdítom rá, aki fontos nekem.
- Soha sem kértem, hogy hazudj nekem. Viszont azt megérdemled, hogy én őszinte legyek veled. – néztem mélyen a csokoládébarna szemeibe, majd vettem egy nagy levegőt és folytattam.
- Úgy gondolom, jogod van tudni, hogy mi is történt igazából amikor elmentem. Ezt most nem azért mondom, hogy mentegetőzzem, de tényleg úgy gondolom így lesz a legjobb. Szóval amikor az a lány, georgina előadta hazugságait nekem, nem akartam elhinni. Egyszerűen nem tudtam elhinni. De valahogy mégis belefészkelte magát a tudatalattimba és nem tudtam tőle megszabadulni, aztán már bent a suliban is ezzel kezdtek nyaggatni és nem bírtam tovább. A többit meg már tudod. – meséltem el az egész történetet, azelőttről amikor elmentem.
Az pedig már csak hab volt a tortán, hogy azt hittem babát várok, amiről persze kiderült, hogy csak téves riasztás volt. De erről nem kell tudnia, meg arról sem, hogy ez a két év volt életem leghosszabb két éve, ráadásul ez az időszak bizonyítja a legjobban, hogy egy gyáva nyuszi vagyok aki nem mer szembenézni a legnagyobb félelmeivel. Többek között azzal sem, hogy lecserélhetik egy másik nőre.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy - Page 2 Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy - Page 2 Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 18 2014, 11:47

[center]
 

 - Hogyne, persze. Még mindig itthon vagy. - Álltam félre az ajtóból, hogy beljebb tudjon jönni. Tény, hogy kissé meglepett volna, ha két év után a saját kulcsával jön be, de ettől függetlenül megtehetné, hiszen ez az Ő otthona is, amit elhagyott velem együtt.
- Igen. Megvannak a papírok, de valahogy eddig mindig a "most nem" opció lépett életbe életbe, amikor a kezem ügyébe akadtak. Szóval még nem olvastam át őket. Én leginkább csak összetépni akartam őket, de nincs jogom hozzám, mivel Te ezek szerint elszeretnél válni. Várható volt. - Fogalmam sincs mégis mire számítottam ennyi idő, két év különlét után. Valamiféle csodára... De hétköznapibb nyelven csak reménynek mondanám, ami az utóbbi időben napról-napra egyre inkább kezdett elhalványulni bennem, amikor is csak az tudott volna boldogsággal eltölteni, ha visszajön hozzám. De már nem bízom, nem várok, nem remélek semmit. Most már egyedül neki kell eldöntenie, hogy menni akar, szabad akar lenni vagy inkább maradna, mert valami még visszahúzza felém vagy nincs már semmi és mindennek vége. Mert akkor nincs is miről beszélnünk. Egyszerűen csak elfogadom azt, ahogyan dönt. Ha a válás lesz az, akkor aláírom a papírokat, még egyszer végignézem, ahogy összecsomagol és elmegy és számunkra nincs tovább. Ha úgy dönt nem fogom az útját állni, bár ezeket a papírokat nem igazán lehet félreérteni. Ezeknek egyetlen szándékuk van, mégpedig az elválás.
- A jövőre nézve... Mármint? Nekünk van még közös jövőnk? Mert a válási szándékodból ítélve úgy hiszem, hogy továbbra sem látod kettőnk számára a folytatást. Azt sem beszélted meg velem, hogy válni szeretnél. Azt is egy ügyvédtől kellett megtudnom. Akkor most mégis miben szeretnéd kikérni a véleményemet? - Mindig is egyenes és őszinte voltam. Ebben azóta sem változtam és azt hiszem már nem is fogok. Így szerintem eltekinthetünk a megelőző kínos bájcsevejtől, szükségtelen. Közben én is helyet foglaltam a kanapén, tekintetem pedig az asztalon lévő papírokra tévedt, nem véletlenül. Nem, nem vagyok dühös rá. Egyszerűen csak fáradt, kimerült és semmi türelmem sincs most ehhez. Egyszerűen elegem van mindenből. Belefáradtam már folyton harcolni valamiért, pedig tudom, hogy folytatnom kell, hogy nem hagyhatom abba. Nem is fogom, de most jelen pillanatban nagyon nincs erőm hozzá.
- Most azt kellene hazudnom, hogy jól vagyok, nemde? De nem, nem vagyok jól. - De majd megleszek. Jól leszek. Túlteszem magam ezen is, mind minden nehézségen, ami az utóbbi időben sújtott. Valahogy mindig felálltam, ha padlóra kerültem. Most is sikerülni fog. Menni fog.


Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 17 2014, 12:11

Richard
395
Love
Good to see you
Igen. Nagyjából valami hasonló arckifejezésre és reakcióra számítottam. De őszintén szólva, valamilyen szinten meg is érdemlem. Végtére is én csomagoltam össze és tűntem el két évre az életéből.
- Tudom, és ne haragudj. Esetleg bemehetnék? – néztem bele mélyen a szemeibe.
A szívem egyre szaporábban vert. De valahogy mélyen mégis sokkal nyugodtabbnak és magabiztosabbnak érzem mint az első pillanatokban. Richard mit sem változott ez alatt a két év alatt. Pontosan ugyan olyan mint akkor volt amikor elmentem, persze azt leszámítva, hogy iszonyatosan fáradt. Azt hiszem nem ez volt a legjobb időzítés számára, de ha már itt vagyok akkor már nem tehet semmit.
- Jól gondolom, hogy már megkaptad a papírokat? – kérdeztem egy kicsit elmerengve, miközben tettem felé egy bizonytalan lépést.
Már a kezdetektől fogva tudtam, hogy ez nem lesz egy egyszerű menet, de meg kell tennem. Szükségünk van erre a beszélgetésre ahhoz, hogy tisztábban lássuk a dolgokat. Hiszen ha még nincs minden veszve, akkor talán ez az utolsó esélyünk arra, hogy helyrehozzuk azt, amit annak idején elrontottam.
Ahogy besétáltam a nappaliba egyből rám tört az az ismerős érzés. Ha jöttem, az otthonomban vagyok, de valahogy mégis annyira más. Egyszerűen nem tudom azt érezni, hogy ne lennék idegen ebben a házban. Pedig annak idején ez volt a mi mentsvárunk. Itt töltöttük majdnem minden szabad percünket, kettesben, szerelmesen és önfeledten. Most pedig ez az egész már csak emlék.
- Jó lenne, ha megtudnánk beszélni a dolgokat a jövőre nézve. – vallottam végül színt, miközben letelepedtem a kanapéra.
A bútorok, a kiegészítők és minden más azt bizonyítja, hogy még mindig ugyan úgy él ahogy eddig. Ez valamilyen szinten jó érzéssel tölt el, hiszen így legalább tudhatom, hogy nem engedett még be senkit a „helyemre”. Viszont azt még továbbra sem tudom, hogy ő mit is akarhat. Mi lenne az amit Ő igazán szeretne. Azt a szabadságot amelyet a válásunk megadhat neki, vagy azt szeretné, hogy újra együtt legyünk és szépen lassan minden visszakerüljön a régi jól megszokott kerékvágásba.
- Na és egyébként hogy vagy? Látom hosszú volt a műszakod a kórházban. Ha gondolod el is mehetek és majd máskor visszajövök, amikor neked is jó lesz. – mondtam kissé zavarban. Hiszen máskor ha ilyen fáradt volt, mindig tudtam mit kell tennem, de most ezt nem tehetem meg. Nem bölcs döntés, arról nem is beszélve, hogy túl nagy lépés lenne ez ahhoz, hogy ennyi idő elteltével, az első alkalommal felszakítsak régi emlékeket.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy - Page 2 Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 41
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy - Page 2 Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 17 2014, 10:10

 

- Rick, hét és fél órán át feküdt a műtőasztalon. Nem sikerülhetett volna. - Egy teljes hónapja feküdt bent. Egy teljes hónapig álltattam egy családot, ringattam hiú ábrándokban. Én orvos vagyok... Talán pontosan nekem kellene reményt adnom, de nem tehetem meg. Most mégis elkövettem azt a hibát, hogy magam is remélni, sőt bízni kezdtem a lehetetlenben, akkor is, amikor tudtam, hogy nincs esély, nincs mit tenni. De elvállaltam, hogy megműtöm azt az embert és... Sikerülhetett volna. Sikerülnie kellett volna.
- De, de igen. Már majdnem megvolt. Sikerülhetett volna, csak még egy kicsi... - Csak még egy kicsit kellett volna kitartania, velem maradnia. De elment és nem tudtam visszahozni. Nem tudom visszahozni. Nem számít, hogy közel nyolc órája ki sem jöttem a műtőből, hogy lassan tizenkét órája dolgozom, hogy kimerülten, hozzá pedig még iszonyúan dühös vagyok. Magamra. Én tehetek róla. De tudtam, hogy nincs egyetlen olyan sebészorvos sem, aki elvállalná ilyen esélyekkel. Én csak úgy éreztem, hogy... Én nem írhatom alá senkinek se a halálos ítéletét. Meg kell próbálnom. Megtettem. Most pedig érjem be annyival, hogy súlyosan sérült volna a gerince? Mindenkin lehet valahogyan segíteni, csak sokan nem a megfelelő helyen keresik azt, amit olyannyira megszeretnének találni.
- Hol van a lánya? - Még fogalmam sincs hogyan, de azt tudom, hogy nekem kell megmondanom neki. Az én kezeim alatt halt meg az édesapja. Mégis ki másnak a feladata lenne ezt közölnie vele? - Már elmondtam neki. Elment Rick...
- Az én feladatom lett volna! - Eddig csak az arcomról hajtottam le, de most szinte kitéptem a nyakamból a műtősmaszkot, mert úgy érzem megfulladok ebben a ruhában. Lemosakodtam, mégis úgy érzem, mintha még mindig véres volnék valahol. Muszáj lezuhanyoznom és át kell öltöznöm.
- Nem Te vagy a sebész főorvos. Kimerültél. Menj haza. Pihenj... - Ilyenkor gyűlölöm a munkámat. Az egész rohadt életet, hogy semmit sem tehetek, tehetünk az ellen, hogy véget érjen valaki számára egyik percről a másikra. Egyszerűen csak elpattan egy ér vagy leáll a szívműködése és ennyi. Muszáj ki mennem innen... Kocsiba ülnöm, meginnom egy kávét vagy csak aludnom kellene. Fogalmam sincs. Csak szeretnék most egy kicsit kikapcsolni. Azóta nem aludtam, ha csak az nem számít annak, hogy lehunytam a szeme tíz másodpercre.
Nem számítottam senkire, így előbb nem is akartam ajtót nyitni, de végül meggondoltam magam. Ajtót nyitva nem tudtam eldönteni, hogy csak a szemem káprázik, a képzeletem játszik velem vagy tényleg Wendy csöngetett be hozzám.
- Szia... Az igazat megvallva előbbre vártalak úgy egy-másfél évvel. - Mondani szokás, hogy jobb későn, mint soha. De nem tudom, hogy ez kettőnknek egyáltalán jelent-e még valamit. Gondolom csak a válási papírok miatt jött, amiket én is sikeresen megkaptam, csak még arra nem tudtam rávenni magam, hogy végigolvassam, pedig annyiszor elkezdtem vagy a többi dolgaiért.


Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Richard & Wendy   Richard & Wendy - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 15 2014, 14:50

Richard
595
Love
Good to see you
Két év hosszú idő. Talán túlságosan is hosszú ahhoz, hogy már bármit is rendbe lehessen hozni. Éppen ezért is adtam be a papírokat a váláshoz. Szeretem a férjemet és ezen az a két év mit sem változtatott. De túl gyáva voltam ahhoz, hogy visszamenjek hozzá, amikor kiderült, hogy a megérzéseim nem csaltak és tényleg nem tett semmit az ellen a hazug kislány ellen. Túlságosan is gyáva voltam, ahhoz, hogy arra kérjem, bocsásson meg nekem.
Most mégis arra készülök, hogy találkozzam vele és megbeszéljünk mindent. Itt ülök az autómban és arra várok, hogy váltson a lámpa. Egész egyszerűen még most sem, tudom felfogni, hogy mindez velünk történt. Egyszerűen hihetetlen,  de sajnos mégis igaz. Ahogyan az is, hogy megbántam mindent amit tettem. Mármint attól a pillanattól kezdve, hogy egyáltalán hajlandó voltam végighallgatni annak a buta libának az aljas hazugságait. Nem lett volna szabad hagynom, hogy ezek az aljas rágalmak tönkre tegyék az életünket, én mégis hagytam. Szinte már-már tálcán kínálva Georgia számára a férjemet, a házamat, az életemet.
Ahogy a lámpa végre átvált, a gázra lépek és meg sem állok a házunkig. Ahogy a felhajtóra állok, egyből ráébredek arra is, hogy ez tényleg a valóság. Tényleg itt vagyok, és tényleg újra fogom látni a férjem az után a végzetes nap után, amikor elköltöztem itthonról. Bevallom őszintén egy kicsit félek, hogy mi lesz, de úgy gondolom mind a ketten elég kulturáltak vagyunk ahhoz, hogy ez ne okozzon problémákat közöttünk.
Vettem egy nagy levegőt és kissé bizonytalanul, várakoztam az autóm kormánya mögött. Tarthatatlan ez az állapot. Már meg sem tudnám pontosan mondani, mióta meg kellett volna tennem ezt, de még most sincs annyi bátorságom, hogy odaálljak Richard elé, és közöljem, hogy itt vagyok és mindent meg kell beszélnünk. De ennek most véget kell vetnem. Nem maradhatok meg a gyáva nyuszi szerepében.
Soha nem voltam az a fajta ember, aki egykönnyen megriad valamitől, most mégis itt gubbasztok az autóban és úgy markolászom a kormányt idegességemben, hogy az a csoda, hogy eddig még nem adta meg magát, és nem tört el.
~ Na jól van, kislány! Most azonnal szedd össze magad! Emeld fel azt a csinos popódat és baktass fel azon a lépcsőn a lakásotokba, és értelmesen beszéljétek meg a dolgokat. ~ győzködtem magam, eléggé hatásosan érvelve.
Vettem egy újabb nagy levegőt, megigazítottam a hajam, a számon és a szemen lévő minimális sminkemet, majd kikapcsolva a biztonsági övet, kiszálltam a kocsiból és becsuktam magam mögött az kicsim ajtaját. Még egy nagy levegő, és elindultam felfelé a lépcsőn. Teljes mértékig biztos voltam benne, hogy a férjem itthon van, hiszen láttam az autóját és valahogy éreztem is a jelenlétét. Ahogy szaporán lépkedtem a lépcsőn, egyre szaporábban kezdett verni a szívem és egyre csak azok a pillanatok villantak be az emlékeimbe, amikor utoljára találkoztam vele.
Először a teraszon várakoztam még egy picit, azon morfondírozva, hogy csengessek, vagy csak vegyem elő a táskám mélyén lapuló kulcsomat és csak egyszerűen engedjem be magam. Fogalmam sincsen mi lenne ebben a helyzetben a leghelyénvalóbb, de végül döntöttem, hogy az lesz a legjobb ha csengetek. Lesz ami lesz, de az biztos hogy ha valami másik nő, például Gina, nyit ajtót akkor lelkileg nagyon össze fogok törni.
Vártam és vártam, még nem egyszer csak kinyílt az ajtó és ott állt velem szemben az a férfi aki a mindent jelentette a számomra és akit még mindig jobban szeretek mindenkinél az életemben. A szívem olyan szaporán vert, hogy szinte már-már az ájulás határán voltam, de valahogy mégis sikerült erőt vennem magamon, és gyengéden rámosolyognom, majd egy pár szót kipréselnem magamból.
- Szia Rick! –mondtam halkan, kedvesen és kicsit mégis zavrodottan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Richard & Wendy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Richard & Wendy
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Adam & Wendy
» Wendy O'Connell
» Stay - Wendy & Rick
» Good evening - Wendy & Rick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Otthonok :: Belvárosi lakások :: Richard O'Connell lakása-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.