Lucas Daniel Fields

Go down 
SzerzőÜzenet
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Lucas Daniel Fields Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Lucas Daniel Fields Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Lucas Daniel Fields Empty
TémanyitásTárgy: Lucas Daniel Fields   Lucas Daniel Fields Icon_minitimeSzomb. Feb. 07 2015, 22:52

Lucas Fields


P.b.: Charles Michael Davis
Kor: 27
Csoport: Bad guys
Foglalkozás: díler
Kapcsolatotok: Nos, a mi kapcsolatunk rendkívül komplikált és ahhoz, hogy megértsd, nagyon mélyre kell leásni. Egészen a gimis éveinkig.  Te voltál az első szerelmem a gimiből, egy profi sportoló, aki nagyszerű hírnévre tett szert az aktív életvitele miatt. Volt valami benned, ami magával ragadott.. és vonzott hozzád, mint méz a méhet. Akkoriban még egész más voltam. Igazi kamasz lány, aki bármikor képes volt felvenni a harcot a szüleivel a saját igazának kiharcolásáért. A stílusom eléggé extrém volt, de ezt te szexisnek tartottad. Minden megvolt köztünk, ahhoz, hogy boldogak legyünk, egészen addig a bizonyos napig, amíg..
A szüleim nem kedveltek téged, mert azt hitték, miattad lettem annyira szabadszájú és bátor. Bármit megtettek volna annak érdekében, hogy elválasszanak bennünket. Részben ők voltak a felelősek a szakításunkért. Másrészt pedig Te magad, amiért nem harcoltál eléggé értem. Egy nap ugyanis, a 16. születésnapomon meg akartál lepni engem és emiatt betettél egy doboz óvszert a kedvenc csokimmal együtt egy dobozba, gyönyörű csomagolással körítve, majd elrejtetted a kis ajándékodat a szobámban. Ám, azzal nem számoltál, ha az anyukám véletlenül arra keveredne és kiszúrná a dolgot.. Mindig is utáltam, ha turkáltak a cuccaim között, de ez anyut sosem zavarta igazán. Naná, hogy kiszúrta az ajándékot és ki is akadt rendesen. Elmondta a dolgot apának, aki azt hívén, hogy már hetek óta közösülök Veled feljelentett téged azzal a koholt váddal, hogy elraboltad a családunk legnagyobb becsben őrzött kincsét. (Egy gyémántot, bár igazából rám célzott..) A nyomozás elkezdőtött, a helyszínelők feltúrták a szobádat.. és láss csodát, meg is találták nálad az anyukám egyik arany nyakékét. Igazából azt az ékszert apu rejtette oda egy alkalommal, amikor beszélgetésre hivatkozva felkeresett. A vád beigazolódott és téged börtönbe zártak pár évre. Mivel én semmit sem sejtettem az egészből, természetesen meggyűlöltelek, annyira, hogy egyszer sem látogattalak meg téged. Azt hittem átvertél, hátbaszúrtál, becsaptál, míg az igazság távol állt mindettől.
A börtönben töltött évek változást hoztak az életedben. Megesküdtél, hogy ha egyszer kikerülsz onnan, tisztára mosod a neved előttem. Illetve, azt is megfogadtad, hogy bosszút állsz a szüleimen, ott, ahol az a legjobban fájhat nekik: rajtam keresztül. Mindezt azért, mert egyszer sem látogattalak meg.. Az évek teltek, te pedig egyszer csak kikerültél a rácsok mögül, egy új hivatással büszkélkedve; drogdílerré váltál. Az, hogy ezek után, mit tervezel, teljes mértékben az userre bíznám! :3 Kíváncsi vagyok, milyen hatással lesz rád a tény, hogy immár  egy két éves kisfiú anyukája vagyok Wink  Gyere, mert már nagyon várlak!  ahw



Vissza az elejére Go down
 
Lucas Daniel Fields
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Charles Daniel Hemsworth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.