Alex & Eve

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alexander Saimon
Media
Media
Alexander Saimon


ζ Posts Number : 7
ζ Join date : 2014. Dec. 06.

Alex & Eve  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex & Eve    Alex & Eve  Icon_minitimeVas. Dec. 28 2014, 16:30

Alexander Saimon írta:






Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Eva ? word count: 414

Notes: Izgalmas játéknak Ígérkezik.




Apám kérésére érkeztem a városba, hogy egy nagyszabású cikket segítsek megírni a helyi újságnak, az érkezésem nem épp volt meg nyerő legalábbis a fogadó bizottságom biztos így gondolja, a napom szinte elment ennek az ügynek a z elindításával, ám azért gondoltam még késő délután, esete felé benézek egy régi jó barát bárjába. A bár neve Jesse's Bar hihetetlen egoista ez a Jesse hogy magáról nevezte el a bárt, direkt nem szolok neki előre hogy a városba vagyok, és hogy meg látogatom, mert tudom, hogy nagy felhajtást rendezne érkezésem tiszteletére, amit nem akarok. Igy mikor bemegyek a bárba nincs fel hajtás, oda sétálok a bárpulthoz, ami mögött egy elégé csinos hölgy áll. Intek neki és mikor oda ér kérek egy jó fajta skót whiskyből duplát. Kitölti nekem, majd a többi vendéghez fordul, és már dolgozik tovább, pedig meg akartam kérdezni, hogy Jesse bent van-e.
Időközben pár részeg fiatal, úgy látszik, unatkozik és nem találtak jobb szórakozást, mint hogy egyikük beugrott a pult mögé és illemet nem ismerő módon az épp hátal, lévő pultos lányt át karolja és elkezdi molesztálni, a biztonsági sokat meg a haverjai foglalják, le szegények próbálnak a pulthoz jutni, de a srácok tömegbalhét csapnak így ki tör a balhé a bárba. Lám a lány nem ép ijedős próbál ki szabadulni a srác karmai közül, de sajnos a srác úgy látszik a helyzet és erő fölényben van. Bár kap egy pofont a srác. aljas módon visszaüt melynek hatására a lány a földre esik. Ekkora érek oda és mielőtt rá vetné, magát a lányra kapom el a kezét és mikor fordul, egy jobb horgot adok neki majd egy gyomrost. Meg lepődik a srác, de nem kel sok idő mire újra harcra kész, és ront rám, egy rugós késel, amit az zsebéből kap elő. Amint rám ront oldalra lépek picit majd a késes kezét meg ragadva egy Vál dobással a földre terítem. majd a megragadót, alkarját csuklóstól kicsavarom így elejti a kést, majd a szabad kezemmel még egy utolsó ütést be viszek, ezzel teljesen ki ütöm. A biztonsági sok közben sikerül le csillapítania balhét és oda érnek hozzánk feltartom a kezem és fejemmel a földön fekvő felé biccentek.
A kezembe lévő kést pedig az egyik biztonsági felé nyújtom.
- Ez az övé, de nem hinném, hogy szüksége van rá még.
Ö elveszi és társai meg ragadják, a srácot és ki viszik. Én meg a pultos lány felé fordulok. nyújtom a kezem felé, hogy felsegítsem, már ha még a földön van.
- Jól van, kel mentő?








Vissza az elejére Go down
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Alex & Eve  Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Alex & Eve  Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Alex & Eve  Empty
TémanyitásTárgy: Alex & Eve    Alex & Eve  Icon_minitimeKedd Dec. 23 2014, 21:22

Alex & Eve
you're new here 
Reggel 8 óra múlt, én meg sietve szedtem a lábaimat a munkahelyem felé. Fél kilencre kellett beérnem a bárba, ha nem akartam megint összetűzésbe kerülni a főnökömmel Jesse-vel, akivel nem mellesleg  múlt héten már volt egy apró balhém a késésem miatt. Jófej meg minden, de ezt az egyet nem tolerálja. A pontosság a mániája. Igaz van amikor elnézi nekem, persze csak kivételes esetekben, ha jó kedvében kapom el. Ezuttal azonban mégsem kellett szembe néznem a sárkány tüzével, mert még időben elértem a bár ismerős épületét. Átlépve a helyiség küszöbét, rögtön az öltözőm fele indultam, majd szűk 10 percen belül már a pult mögött is voltam, tettre készen.
Jól tettem, hogy szedtem a lábaimat, mert két percre rá már meg is jelent az ajtóban az első vendégünk, akit hamarosan újabb két alak követett, köztük  a részeges Earl-el. Azt a vénembert legszívesebben egy életre kitiltanám innen a beszólásai miatt.. no, de nem én vagyok a tulajdonos, sajnos a kezeim meg vannak kötve. Úgyhogy inkább felvettem egy poharat a közelből és törölgetni kezdtem, közben gondolatban magam előtt látva a fiamat, amint édesen alszik. Ő az egyetlen a földön, aki miatt hajlandó vagyok elviselni a részeges idióták beszólásait és csendben maradni, anélkül hogy valamelyiknek is megmondanám a magamét. Ő az én mentsvárom és legféltettebb kincsem egy személyben. Ha nem lenne, nem tudom, hol lennék, de hogy nem itt dolgoznék, mint pultos az  biztos.
Nem tudom, mennyi ideig törölgethettem szegény poharat, de Earl-nek mindenesetre sikerült elérnie a füttyentésével, hogy visszatérjek a valóságba. - A szokásosat, szépségem! - Parancsolta, mire ajkaimat egy unott sóhaj hagyta el. Kitöltöttem a whisky-jét, majd a pulta helyeztem a poharat. Újabb remek napnak nézek elébe, gondoltam.

Grateful •Remélem tetszeni fog! ahw©
Vissza az elejére Go down
 
Alex & Eve
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alex/Max ............
» Charlotte and Alex

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Belváros :: Jesse's Bar-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.