JESSICA QUALLS

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



JESSICA QUALLS Empty
TémanyitásTárgy: JESSICA QUALLS   JESSICA QUALLS Icon_minitimeSzer. Aug. 27 2014, 18:41

Jessica Qualls


P.b.: Katie Cassidy (Ragaszkodom hozzá)
Kor: 27
Csoport: Good guys
Foglalkozás: Ügyész
Kapcsolatotok:
Erősen munkamániás vagyok, így nem csoda, hogy a nők jönnek, mennek az életemben. És tudod mit? Te vagy a következő kiszemeltem. Igaz, még nem ismerjük egymást, de meglásd hamar ráveszlek vagy így, vagy úgy, hogy randizz velem. Ha már a városban kell időznöm néhány hónapig, legyen szórakoztató, gondoltam, de arra egyelőre én sem számítok, hogy az a nő vagy, akibe képes lennék beleszeretni, na meg arra sem, hogy nagy fába vágom a fejszém.

Személyiségre egy Laurel Lance típusra gondoltam (Arrow), ha nem ismernéd néhány szó: intelligens, céltudatos, büszke, kiváló ügyvéd, elítéli a korrupciót és  erősen fellép ellene - még szerencse hogy sejtelme sincs a kis titkaimról, harcias, önálló, nem szereti ha megmondják neki mit kell tennie, bátor - bár őt is igencsak meg lehet rémiszteni.

Így elsőre ennyit az alapkövekről, ha beregisztráltál jelezz és leírom bővebben az elképzeléseim üzenetben. :-))





Nagyon várom az én hercegnőm! nyáá
Vissza az elejére Go down
 
JESSICA QUALLS
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek :: Akiket már megalkottak-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.