Udvar

Go down 
SzerzőÜzenet
Zoathar Martaroth

Zoathar Martaroth


Udvar Tumblr_mmyhbv0wKK1rgcouwo1_400_www.kepfeltoltes.hu_ ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Aug. 15.
ζ Age : 36
ζ Job : Festő

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Udvar   Udvar Icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2014, 00:15


A kúriát a külvilágtól egy magas, fekete kovácsoltvas kerítés védi, melyen egy betörő is nehezen tudna behatolni, hiszen hegyes díszeinek köszönhetően egy rossz mozdulat, s már át is van szúrva az illetőnek a mellkasa. Komornak tűnik a hely, ám a kapun túl a kövezett út szélén elhelyezkedő, lágyan ringó fáknak köszönhetően kicsit enyhül ez az érzet. Tovább haladva az úton a fákat felváltják a kisebb bokrok s szobrok, melyek végén egy kis tér után pár lépcsőfokot megmászva lehet eljutni a bejáratig.
A hátsó rész is hasonlóan van kialakítva, számos lombkorona nyújtózik az ég felé, hosszú fűtengerekkel alattuk, s egy apró tavacskával is, melynek közepén egy nyílt, kör alakú építmény pihen, ahonnan remek rálátás nyílik a csillagokra.
Vissza az elejére Go down
Zoathar Martaroth

Zoathar Martaroth


Udvar Tumblr_mmyhbv0wKK1rgcouwo1_400_www.kepfeltoltes.hu_ ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Aug. 15.
ζ Age : 36
ζ Job : Festő

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2014, 00:51

Demetria Devonne Lovato


A felhők ma sem tágítanak. Mikor úgy látszana, hogy már kezd szakadozni, s apró napsugarak próbálnak előtörni a feketeségből, mindig győznek a gomolygó felhők, melyek szinte a semmiből bukkannak elő. Sokan nem kedvelik eme időjárást, ám Zoathar hangulatának nagyon is kedvez. Sosem szerette a hőséget, hiszen idegrendszere ekkor mindig gyenge lábakra szökken, és még egy korhadt fába is képes lenne belekötni. Így a mostani napon kedve az egekbe szökell, mikor szemeit kinyitva nem a tűző nap árad íriszeibe, hanem a borús fellegek nyújtotta félhomály. Művészi hajlamai ekkor dominálnak igazán, s agya is pillanatokon belül kezd el pörögni egy újabb festményen, melyet egy reggeli whiskey és egy finom szivar kicsit mélyebbre nyom.
A rádióban a szokásos sületlenségeken kívül a mai napon sem adnak mást, úgyhogy Zoathar hamar megnyomja a kikapcsoló gombot, s inkább élvezi a halk morajokat, melyeket a megbúvó villámok gerjesztenek.
-Tökéletes idő egy sétára!
Súgja maga elé a konyha párás levegőjében, majd a mezítelenségét feloldva felkap magára egy inget, melynek gombjait most szabadon hagyja, illetve egy bőrnadrágot, s egy bakancsot, majd a szivarral a kezében megindul az előtér felé, ahol az ajtó halk nyikorgással tárul fel, s a férfi kilép rajta.
Nagyot szippant a hűs levegőből, mikor is egy kósza szellő erősen belekap ingébe, enyhén megdermesztve mellkasát. Na, ez a neki való idő! Először lassan elsétál hátra a kis tóhoz, melynek felszíne lágyan fodrozódik a szellőtől, enyhén nyaldosva a kis építmény oldalát. A későbbiekre tervezi, hogy kievez oda, s kicsit ücsörög, ám egyelőre jobb szeretne csupán sétálni birtokán, s ihletet gyűjteni a természetből. A természetből, melynek minden apró kis szegletében egy hölgy arcát látja, ki nem valós, hiszen a vonások Zoathar elméjében mosódnak össze csupán. Egy szőke, hosszú hajú hölgy pillant rá vissza a repedésekből, a fűtengerből, a morajló égboltról...
-Csss...
Nyugtatja meg magát, mikor is nagyot szív a szivarból, melynek parazsa lágyan hullik le a földre. Sóhaját szinte tovaviszi a legapróbb szél is, mintha a fák beleremegnének, mintha csak tudnák, hogy az őrült művészben egy újabb festmény rakódik össze éppen. Eme gondolatokkal telve sétál előre, s végiglépked a kövezett úton, majd a kaputól nem messze megáll az egyik pad szélénél, s kúriája felé pillant. Mintha csak saját képéről lett volna formázva. Már egy ideje itt lakik, ám mindig megcsodálja valamiért, s áldja a Sorsot, hogy összejött ez neki. Hogy végre teljesen egyedül lehet egy házban, s mindent olyanra alakíthat, amilyenre csak szeretné. Nincs senki, aki megszabja neki, milyen modelleket vigyen fel, nincs, aki beleszóljon művészetébe s ízlésébe... Hát kívánhatna többet egy férfi?
- Igen, mindig van több...
Ajkainak szegletében megbúvó sejtelmes félmosoly jól tükrözi gondolatait, melyek természetesen a festészet bűvköréből aligha tudnának kilépni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2014, 18:23

Zoathar & Demi
Out of the ashes, I'm burning like a fire

 

Fogalmam sincs, hogy mennyi az idő, amikor végre kimászok a párnáim és a takaróm öleléséből… úgy érzem, hogy mint valami ólomsúly, úgy húz vissza a puha anyag… De valahogy mégis felküzdöm magam. A hangulatomhoz most pont illik a kinti borús idő, azt hiszem. Megint túl sokáig fent voltam… de egyszerűen képtelen vagyok elaludni… pörög az agyam, és folyton azt érzem, hogy valamit csinálnom kell, reggel pedig, mint aki egy éve nem látott ágyat, úgy kelek fel.
Lassan kisétálok a kávémhoz, ami már ott gőzölög a gépben. Isten áldja a modern technikát és az időzítős kávéfőzőt.
A bögrémet kezembe fogva sétálok az ablakhoz és a fákat kezdem el nézni, amint a szél beléjük kap, valahogy most, furcsa módon, de feldob ez a látvány… talán, mert én is úgy érzem magam, mint az a fa, aminek ágait könyörtelenül vissza a szél ereje, s arra vágyok, hogy engem is csak vigyen magával valamerre. A telefonom csörgése zökkent ki ebből az állapotból, olyannyira, hogy sikerül a kávémat is a földre öntenem… legalábbis egy részét. Nem törődve most ezzel lerakom a konyhapultra, fogok gyors egy rongyot és a telefonom után kapok.
- Igen? – Szólalok meg még kicsit rekedt hangon, ami ugye az ébredé utáni első szokott lenni… - Nem… minden rendben – Válaszoltam egy kis torokköszörülés után, hogy érteni is lehessen, amit mondok. – Nem… mondtam, hogy ma más dolgom van… esetleg ha időm lesz rá, akkor beugrok… megkértelek már, hogy ne szervezz be random programot, ha szólok, hogy nem érek rá… - Sóhajtok egyet, próbálva úgy, hogy a telefon másik végén ne hallják és szabad kezemet ökölbe szorítva emelem számhoz, hogy visszafogjam, amit éppen mondani akarok. – Jól van… majd beszélünk… most dolgom van. Jó, mondom, majd meglátom, hogy alakul a napom.
Kinyomom a telefont, a pultra rakom és ismét megragadom a kávémat. Istenem… imádom ezt a nőt, komolyan… mert pont úgy tud pörögni, ahogy én, de néha túlságosan is aktivizálja magát, annak ellenére, hogy megkérem, ne tegye.
Ma már pedig dolgom van… nem is olyan régen láttam pár képet egy kiállításon, amik borzasztóan megfogtak és kiderítettem, hogy ki a festő és hol van a műhelye. Elterveztem, hogy meglátogatom… bár illene telefonálni előtte, de akkor talán meggondolnám magam és nem mennék el. Most határoztam el, akkor meg is teszem, maximum elküld a fenébe… és akkor volt egy potya utam. De nagyon remélem, hogy nem így fog történni.
Leszólok a recepcióra, hogy nemsokára indulni szeretnék, készítsék elő az autómat, én pedig elkezdek készülődni. Első sorban vásárolni szeretnék képet… szóval, csak reménykedni tudok, hogy találok valami kincset, sajnos a galériában nem voltak már eladó darabok.
Összekapom magam, megigazgatom a hajamat is, bár nem arra törekszek jelenleg, hogy a lehető legtökéletesebben nézzek ki… csak arra vagyok felkészülve, hogy paparazzi kész legyek és ne azt kelljen olvasnom az újságokban, hogy hát milyen borzasztó, hogy smink nélkül utcára mert menni, mikor híres… Mert úristen, akkor megáll a világ, ha nem vagyunk tökéletesek egy pillanatra…
Fel is kapom a szükséges dolgokat, egy válltáskába dobálom őket és már indulok is le.
Megadom a címet, előkapom a fülhallgatóimat és valami melankolikus zene kíséretében veszem be a várost, a sötét autó védelmében. Nem, mintha védelemre lenne szükségem… nem az én döntésem ez a jármű, se a sofőr, én csak beadom a derekam ezeknek a kéréseknek/utasításoknak. Ártani nem árt végül is…
Alig veszem észre, hogy megáll az autó egy külvárosi utcában, egy régies kúria előtt. Egy pillanatra csak döbbenten nézem az épületet, majd észbe kapok és kiszállok az autóból.
- Maradj csak… sőt, akár el is mehetsz, aztán majd telefonálok, ha kellesz.. – Szólok be az anyósülés ablakán Rupertnek, az én imádnivaló, csak kicsit túlságosan is keménykötésű sofőrömnek, aki valamilyenszinten testőrként is opcionál. – Vagy… akár megvárhatsz itt is… - Teszem már hozzá mosolyogva, amire ő is bólint, leállítja a motort és hátradől. Látom én a szemén, hogy ott akar mögöttem lihegni, de ennyi szabadság nekem is kell azért.
A kapuhoz sétálok és éppen becsöngetni készülök, amikor kicsit odébb észreveszek egy férfit.
- Öhm, elnézést! – Szólalok meg, egy kicsit halkan még, de remélhetőleg elég hangosan ahhoz, hogy felkeltsem az illető figyelmét. – Zoathar Martaroth-ot keresem… jó helyen járok? – Most már kicsit bátrabb hangon szólalok meg és reménykedek, hogy helyesen ejtem a számomra ismeretlen eredetű nevet. Kicsit közelebb is megyek a kerítés mentén az irányába és egyik kezemmel megtámaszkodok annak dőlve.
- Remélem, hogy nem zavartalak meg semmiben… de egy kiállításon láttam pár képedet és borzasztóan magával ragadott a képi világuk… - Kezdek el magyarázkodni, mielőtt még választ kaphatnék. Remélhetőleg nem csinálok bolondot magamból, csak gyorsan akartam megmagyarázni látogatásom okát, mielőtt még elkergetnek innen, hogy ne zargassak embereket csak úgy… fordított esetben én se biztos, hogy örülnék neki.


öltözék: itt | ...

Vissza az elejére Go down
Zoathar Martaroth

Zoathar Martaroth


Udvar Tumblr_mmyhbv0wKK1rgcouwo1_400_www.kepfeltoltes.hu_ ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Aug. 15.
ζ Age : 36
ζ Job : Festő

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitimeHétf. Aug. 18 2014, 12:55

Demi & Zoathar



Zoathar körül egy enyhe füstfelhő keletkezik a szivar hatására, melynek már édes illata is bódítónak hathat, illetve különös alakokat formál belőle a szél. Szereti a füstöt, hiszen egy kávé társaságában remek nyugalmat szül egy ingerült, ideges, fáradt elmében, vagy akár egy kellemesnek ígérkező sétát is nagyon feldobhat, így Zoathart gyakran lehet látni úgy, hogy szájából gomolygó "felhők" áradnak ki.
A mai napot úgy tervezte, hogy magányosan fog ücsörögni székében, avagy abban a bizonyos "Sötét vágyak" szobájában. S hogy ez miért kapta nevét? Mert minden remek alkotás eme vastag és komor falak közt születik, illetve a szó szerinti értelem is nagyon helyén való... Egyszóval festegetést, sétát, olvasást tervezett a mai napra - minden olyat, mely egy korabeli férfi számára felettébb unalmas időtöltésnek bizonyulhat. Lassacskán már ki kellene mozdulnia valamerre, mert kezd érezni egyfajta nyomást, mely az egyhelyben maradás végső fázisaiban szokott rátelepedni. Ám, talán majd holnap...
Épp ezen merengve váratlanul halk kerékcsikorgás hangja árad füleibe, mely nem messze parkolhatott le a kaputól. Hamarosan követi azt ajtónyitódás, majd a finom léptek halk zajai. Egészen odáig nem is fordul meg a férfi, amíg egy hölgy hangja fel nem szólal mögüle, legyen meglepetés! Pillanatokon belül neve is felcsendül, mikor is pár másodperces késéssel fordul meg lassan, kimérten, mintha meg sem lepődne azon, hogy látogatója érkezett.
- Üdvözlöm, Kedves! - lép párat előre, a kapu felé. - Én volnék az.
Bár egyelőre szűkszavú, ám ez annak tudható be, hogy jobban szemügyre veszi hölgy látogatóját. Szőke, hosszú haj, épp mint amit a természet apró zugaiban látott, ám immáron arc is társul hozzá. Viszont talán nem olyan arc, melyet ha lefestene Zoathar, akkor azt mondhatná, hogy őt érte először ez a megtiszteltetés. Valahonnan ismerős neki, ám egyelőre nem tudja hova rakni.
- Való igaz, számos helyen ott díszelegnek a képeim. - bólint lassan. - Tán lemaradt egy árverésről?
Ekkor odalép a pad mellé, majd annak hátuljából egy rejtett zugból előhúz egy vaskos, ősréginek látszó kulcsot, mellyel a kapuhoz érve feltárja azt, s teljesen kinyitja. Nem bízza a véletlenre, az már biztos... A kaput mindig zárva tartja, hiszen sosem lehet tudni, mikor akarnak betörni egy erdőszéli, távol a világtól elhelyezkedő kúriába, s ha így is lenne, nem akarja tárt karokkal fogadni az illetőket. Ugyanakkor birtoka elég nagy, s túl sok időt venne igénybe, ha minden egyes alkalommal a kulcs után kellene rohangálnia, ha jön valaki hozzá.
- Vagy esetleg saját portrét szeretne, mely az én világom szerint készülne? - pótolja ki előző mondatát. - Fáradjon beljebb, odabent megbeszélhetjük a részleteket.
Inti beljebb, majd maga is megindul a bejárat felé. Ha esetleg amellett döntene a leányzó, hogy jobb lenne a kapunál maradni azzal az idegennel, ki a kocsiban terpeszkedik, természetesen azt is megértené, ahogy azt is, ha azt a férfit is magával akarná hozni. Történjék bárhogy, Zoathar számos lopott pillantást ereszt meg a szőkeség felé, mikor is egy ponton megszólal.
- Tán ismerjük egymást valahonnan? -kérdi kíváncsian. - Találkoztunk mi már? Az arcát biztos nem örökítettem még meg, ám sose lehet tudni, mikor fúj össze két embert a szél, nem igaz?
Mondja sejtelmesen. Hogy honnan ismerős neki a hölgyemény, arra ugyanakkor nem tud rájönni. Nem igazán néz televíziót, maximum színházban szokott előfordulni, esetleg egy-egy "földalatti" zenés összejövetelen, melyen leginkább a hozzá hasonló stílusúak szoktak megfordulni, márpedig ez a leányzó nem tűnik hasonlónak.
- Mondja csak, pontosan melyik kiállításról is van szó? Az utóbbi hetekben több helyen is bemutatták a festményeim, ám mindegyik helyre más-más stílusút küldtem. - ekkor egy sejtelmes, ajkainak szegletében megbúvó, halovány félmosollyal fordul felé. - S mi vezérelte arra, hogy meglátogasson szerény hajlékomban? Általában az emberek nehezen találnak ide az isten háta mögé!


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitimePént. Aug. 22 2014, 23:22

Zoathar & Demi
Out of the ashes, I'm burning like a fire



Először is nagy kő esik le a szívemről, amikor közli, hogy igen, jó helyen járok… sőt, az is megnyugtató, hogy nem látom rajta azt, hogy melegebb éghajlatra akarna küldeni a zaklatásért. Csodás… akkor ezen legalább túl vagyunk.
Én tényleg megértem a zaklatás fogalmát és komolyan is veszem, most mégis muszáj voltam áthágni ezt az apró szabályomat, persze csak bizonyos kereteken belül. Amint elutasítónak tűnő közlést kaptam volna, már itt se lennék… elvégre nem vagyok én őrült zaklató, vagy éppen megszállott… bár az úriember képei iránt talán lehetnék akár az is.
- Valahogy úgy… amelyik képekbe beleszerettem, sajnos már mind elkeltek. Későn érkeztem, feltehetőleg… - Vonom meg egy egészen picit a vállam, majd hátrébb lépek a kerítéstől, ahogy látom, hogy a kapu felé indul és én is elindulok vissza oda. Egy pillanatra megtorpanok a következő kérdésén, s addig nem is válaszolok, amíg ki nem nyitja az ajtót. Mielőtt bemennék, még vetek hátra egy pillantást Rupertre, de aztán csak továbbmegyek. Nagylány vagyok, nem kell bébiszitter. Még ha ő szeretne is az lenni, akkor se…
- Öhm… ilyesmin még nem gondolkodtam. – Vagyis, olyan sokat nem, hogy azt mondjam, akarom, de azért megfordult a fejemben egy-egy kép láttán, hogy vajon rólam is lehetne ilyet csinálni? Aztán persze mindig elhessegetem a gondolatot… én közel sem vagyok az a fajta lány, akiről akármilyen művészi alkotás készülhetne, azt hiszem. – De… nem hiszem, hogy alkalmas modell lennék. – Teszem azért egész halkan hozzá.
A következő kérdése megmosolyogtat. Nem, egyáltalán nem nagyzolásból mondom, de azért LA-ben kevés olyan emberrel sodor össze a szél, aki ne tudná, hogy ki vagyok… vagy legalább, hogy vagyok valaki. Elvégre itt minden a sztárokról szól, vagy hírességekről, vagy nem tudom, hogy minek hívjam magam igazából. De lényegtelen.
- Nem hiszem, hogy találkoztunk volna… viszont, ha futólag is, esetleg a médiában láthattál, ugyanis zenész vagyok. Nem feltétlenül bulvársajtóra gondolok, azonban ebben a városban nehéz nem belefutni az olyan arcokba, akik a köztudatban élnek… - Próbálok úgy fogalmazni, hogy ne tűnjek nagyképűnek, bár akkor valami hasonlóval kezdhettem volna, hogy sztár vagyok, babám… méghozzá világhírű… pedig az utóbbit kétlem is… mondjuk a Queen, na ők világhírűek voltak, azt hiszem 10 emberből 8 tudja, hogy kicsodák… és most keveset mondtam. Hozzájuk képest én elbújhatok a sarokban…
- Azt hiszem egy belvárosi galériában láttam a képeket. Kicsit régebben volt már, pontosan nem emlékszek merre, mostanában sok kiállítást jártam meg, vadászok a kincsekre az új házamba. – Magyarázkodok, szokásomhoz híven már most többet, mint kellene. Vissza kell fognom a beszélőkémet, mielőtt még bolondot csinálok magamból… kár, hogy hajlamos vagyok túl sokat és túl fölöslegesen.
- Nos… szeretnék birtokolni egy képet, azt pedig nem tudhatom, hogy milyen kiállításon botlok egybe… ezt egyszerűbbnek véltem, és bátorkodtam kikönyörögni a címet egy jó barátomtól. Remélem nem veszed rossz néven a bejelentés nélküli látogatást, nem szokásom, de van, amikor muszáj kivételt tenni…


öltözék: itt | ...


Vissza az elejére Go down
Zoathar Martaroth

Zoathar Martaroth


Udvar Tumblr_mmyhbv0wKK1rgcouwo1_400_www.kepfeltoltes.hu_ ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Aug. 15.
ζ Age : 36
ζ Job : Festő

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitimeSzomb. Aug. 23 2014, 11:57

Demi & Zoathar



Zoathar számára a zaklatás fogalma eléggé tág keretek közt lebeg. Ha "igazi" híresség lenne, akit világszerte majmolnak a televíziókban s az újságokban, akkor minden bizonnyal máshogy vélekedne, hiszen ezernyi őrült fanatikus él a világon, kik miatt okkal üthetne ki rajta a paranoia. Az is a javára válik, hogy biz nem keblekkel született, hiszen a férfi s a női fanatizmus között hatalmas a különbség. A hölgyek inkább ragaszkodóak, "kedvesebbek", míg a férfi rajongók már sokkal durvábbak és kellemetlenebbek lehetnek. Természetesen neki is akadtak már ilyen "rajongói", mint például az a félszemű hölgyemény, ki a festmények által betegesen beleszeretett Zoatharba. Ám ez még Norvégiában volt, s hosszú történet... Egyszóval, attól, mert meglátogatja egy vásárló - aki nem mellesleg egy intelligensnek tűnő leányzó -, még nem lát bele minden rosszat a dologba, hiszen lakhelye nem titkolt, s aki kicsit kutakodik, az hamar rálelhet.
- Ó, ezt sajnálattal hallom, bár nem meglepő. Nem szoktam túl sok festményt egy helyre bebocsátani, hiszen nem szeretném, ha lecsúsznának az "átlagos" kategóriába, tehát abba, hogy szinte minden háztartás falán ott lógaszkodna egy festményem. Minél ritkább, annál értékesebb!
Kacsint sejtelmesen, hiszen valóban, egy tömegtermék szellemi értéke drasztikusan csökken, bár számára nem a pénz dominál, sokkal inkább maguk a művek. Ezeket egy átlagos lélekkel rendelkező egyén ne vegye meg. Aki csak azt látja bennünk, hogy "Hű, ez érdekes, vegyük meg, jó lesz az üres helyre a falon", az inkább be se tegye a lábát egy galériába. Minden ecsetvonásnak értelme van, mindegyik egy apró történetet hordoz magában...
- Ezen most jót derültem! - mosolyodik el Zoathar. - Honnan veszed, hogy nem lennél alkalmas modell? Tán nem bírnál végigülni annyi időt, vagy esetleg nem tartod az arcod olyannak, mely portréra való? Azt is hallottam már, hogy valaki mélységes egoizmusnak tartja a portrékat, s nem akarja egész nap az arcát bámulni.
Valóban meglepődött, hiszen ha tele lenne szépséghibával, rút lenne az ábrázata s az alkata, akkor megértené. Ám a férfi egy bájos arcot, szépséges hajzuhatagot, s tökéletes alakot lát maga előtt, remek vonásokkal, főleg azok a pirosló ajkak! Azokat lenne a legszebb munka lefesteni, hiszen azt meg kell hagyni, hogy ez a szőkeség nem rendelkezik átlagos ajkakkal!
- Ne vedd modortalanságnak, de nem sok ismeretem van a médiában. Nem olyan régen költöztem ide, s a magam régimódisága miatt nem igazán veszek részt a mindennapi életben, a média világában. Televíziót egyáltalán nem szoktam nézni, maximum a plakátokon köszön vissza rám pár arc. Esetleg onnan lehetsz ismerős. - bólint határozottan. - Tehát a zene világában mozogsz. S milyen téren? Hangoddal bájolod el a közönséget, vagy esetleg hangszerrel? Szívesen pótolnám a hiányosságaim!
Kacsint rá sejtelmesen. Ám miért ne? Talán még tetszene is neki egy koncertje, vagy egy előadása. Úgyis tervezte, hogy kimozdul lassan a négy fal közül, s ez talán egy remek lehetőség lenne, ám mindezek előtt fényt kell deríteni arra, hogy ki is valójában a hölgyemény.
- Egyáltalán nem veszem tolakodásnak, sőt, mindig örömmel tölt el, ha egy új érdeklődőt sodor elém a szél, aki nem mellesleg még vette a fáradtságot, s eljött személyesen! - húzza ki magát büszkén. - Akad pár festményem még tartalékban, viszont szívesen készítek neked olyat, melyet kívánsz. Ha van olyan motívum, emlék, életkép, vagy bármi egyéb, melyet egy festményen szeretnél látni az én világom szerint, akkor mondd csak bátran!
Bár Zoathar nem látja a szőkeséget olyannak, akinek bizarr kívánságai lennének, ám sosem lehet tudni! Akadt már olyan, ki legbecsesebb testrészét akarta viszontlátni a vásznon, persze nem konkrétan, hanem rejtetten, sejtelmesen. S még sorolhatnánk...
A kis lépcsőfokokhoz érve a felettük tanyázó felhő könnyei hullni kezdenek apró cseppekben, mire a férfi lépteit sietősre veszi, s egy halk nyikorgással feltárja a bejárati ajtót.
- A neved esetleg megtudhatom? Hogy szólíthatlak? - kérdez rá kíváncsian, miközben befelé int, az előtér felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitimeCsüt. Szept. 04 2014, 18:19

Zoathar & Demi
Out of the ashes, I'm burning like a fire



Nem jövök könnyen zavarba, vagyis, annyira könnyen, mint régen… mondhatni hozzászokik az ember egy idő után, hogyan is kezelje ezeket a dolgokat, most mégis sikerül abban lennem, főleg a megszólalásom után, és az arra kapott reakció után.
- Nos… azzal nincs gond, hogy végigüljek bármit is… vagyis, már rengeteg fotózáson voltam, ami akár egész napos volt… ahhoz hozzászoktam, viszont… - Egy pillanatra megálltam, még magamnak is kicsit nevetséges volt a dolog. – nem igazán tartom az arcomat, a vonásaimat olyannak, ami festményre való… azt hiszem. – Azzal már végképp nem volt bajom, hogy a saját arcomat bámuljam… bár sok sztárral ellentétben az én házamban nem virít rengeteg Dami poszter a falon… ah, jesszus, nem is értem azokat, akik a saját arcképükkel dekorálják agyon a házat, mikor amúgy is mindenki ismeri őket és magazinok címlapján vannak, sőt, a tv-ben is őket látja az ember… Az egoista sztárság undorító és hamar az illető vesztére fog menni a dolog… ha csak nem valami mérhetetlenül nagy zseni. Bár az alázatosság akkor is fontos a mi szakmánkban, az én szememben legalábbis.
- Egyáltalán nem veszem annak… és valahogy meg is értem, ha nem lennék benne, talán én se követném… - Vonom meg a vállam egyszerűen. Távol álljon tőlem, hogy hisztirohamba törjek ki, mert nem ismernek meg. Persze, jól esik az embernek, sőt, imádom a rajongókat, ha tudják, hogy ki vagyok, mert ha elérek hozzájuk, remélem, hogy valami jót is adhatok nekik ezzel.
- Nos, mindkettő, ha már így kérdezted… de főként énekesnőként ismernek. Illetve a dalaim nagy részét is én írom… és nem ijedek meg akkor se, ha hangszerhez kell nyúlnom. Gitár és zongora, leginkább. Bár nem tudom, hogy a zeném mennyire a te világod… inkább populárisabb, de lesz unplugged koncertem a városban, egy kisebb klubban, amolyan magánkoncert, szívesen látnálak, ha már így rád törtem ismeretlenül…
Nagy kő esik le a szívemről ismét, amikor már tényleg látom, hogy nem… kicsit se zavartam meg az illetőt valami hatalmasan nagy dologban… be is fejezem a szabadkozást, azt hiszem.
- Nos… igazából konkrét elképzelésem nincs… a spontán dolgokat szeretem leginkább… Legalábbis, alkotni… és valahogy úgy érzem, a spontán alkotások mindig jobbak, mint az előre eltervezettek… bár lehet ez nem pont válasz a kérdésedre, de remélem érted, hogy mire akarok kilyukadni.
Az invitálást elfogadom, be is lépek az ajtón, s persze egyből körbe is nézek. Oké… nekem is nagy házam van, de ez még annál is hatalmasabb. Itt akár koncertet is lehetne tartani… bár az akusztika biztos nem annak kedvez.
- Oh, persze… ezzel kellett volna kezdenem. Demetria Lovato, de leginkább Demi-ként ismernek. – Nyújtom is kezem, bár ostoba szokásnak gondolom, de ez az illem.
- Gyönyörű otthonod van…

öltözék: itt | ...


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Otthonok :: Külvárosi lakások :: Zoathar Martaroth kúriája-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.