Eve & Clayton

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Eve & Clayton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eve & Clayton   Eve & Clayton Icon_minitimeHétf. Jún. 23 2014, 11:41


calling eve



"Hát persze." Bólintok a rosszfiúk ellustulására, azt már nem kell tudnia, hogy kishíján ott hagytam a fogam, ami nem újdonság persze, mert szeretik nekem adni a húzósabb ügyeket.
"Akkor holnap kilenc. Ott leszek." Zárom le ezzel a telefonbeszélgetést és egy rövidre fogott elköszönés után leteszem a telefont.

coded by kristen @ atf and caution
Vissza az elejére Go down
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Eve & Clayton Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Eve & Clayton Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Eve & Clayton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eve & Clayton   Eve & Clayton Icon_minitimeSzomb. Jún. 21 2014, 16:36









"Örülök, hogy ilyen jól alakult az ügy" mondtam monotonszerüen, ám nem kerülte el a figyelmemet az sem, hogy a munkájáról beszélt. S nem arról, amit kérdeztem.
"Én  a rosszfiúk ellustulására tippelnék " kotyogom közbe gonoszul.
"Az meglesz.." bólintottam, eltekintve attól az apróságtól, hogy ezt ő nem láthatja. A másik dologról meg inkább nem ejtettem több szót.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eve & Clayton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eve & Clayton   Eve & Clayton Icon_minitimeSzomb. Jún. 21 2014, 00:04


calling eve



"Tényleg minden rendben. Az új mexicói ügy sikeresen megoldva, alig kellett megerőltetnem magam." Elmosolyodom, amit a hangomon is hallani. "Vagy én vagyok túl jó formában, vagy a rossz fiúk kezdenek kijönni a gyakorlatból." Bár valljuk be, az egész ügynökösdi gyerekjáték a deltásokhoz képest.
A bocsánatkérése meglep, csak nagyot sóhajtok, majd rövid csend után folytatom. "Csak legyen felöltözve, rendben? Az öltöztetéssel még mindig bajban vagyok."

coded by kristen @ atf and caution
Vissza az elejére Go down
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Eve & Clayton Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Eve & Clayton Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Eve & Clayton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eve & Clayton   Eve & Clayton Icon_minitimePént. Jún. 20 2014, 23:41









"Ez nem volt túl meggyőző" bukott ki belőlem a véleményem, amikor meghallottam a hogyléte felől érdeklődő kérdésemre kapott választ. Lehet, jobb lett volna, ha inkább nem mondok semmit, ugyhogy inkább nem feszegettem tovább a témát.
"Öhm, mit szólsz a 9 órához?" kérdeztem, de az agyam egész máson kattogott. Igaz, holnap csak fél 10re kell bemennem, de előtte még szeretnék két szót váltani vele.
"És.." folytattam, de egy pillanatra elakadtam. "Clay.. én, sajnálom, amiket a fejedhez vágtam.. " Nem igazán tudtam mást mondani, de ezt muszáj volt kimondanom.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eve & Clayton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eve & Clayton   Eve & Clayton Icon_minitimePént. Jún. 20 2014, 22:31


calling eve



Nem tudok rögtön válaszolni arra, hogy hogy vagyok, így csak hümmögök egyet, vállat vonok - amit ő nem láthat persze - majd folytatom. "Sikeresen, mint mindig." A munkámról beszélek, mi másról, egyébként szarul, mint mindig, de ezt nem mondhatom ugye.
"Ne aggódj, meg tudom oldani. Csak mondj egy időt, hogy mikorra legyek ott reggel." Érzem, hogy egy részem szeretne még beszélni, de nem igazán tudom mit mondhatnék. Még mindig feszélyezve érzem magam a közelükben. A nyolcadik mennyországos perverz poénom, ahova őt tudnám juttatni meg inkább visszanyelem.

coded by kristen @ atf and caution
Vissza az elejére Go down
Evangeline Barrish
Civilian
Civilian
Evangeline Barrish


Eve & Clayton Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo1_500 ζ Posts Number : 54
ζ Join date : 2014. Jun. 17.
ζ Age : 35
ζ You'll find me : LA
ζ Job : bartender
ζ : Eve & Clayton Tumblr_mkugh7vhRf1r7rd0oo2_500

Eve & Clayton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eve & Clayton   Eve & Clayton Icon_minitimePént. Jún. 20 2014, 21:52









"Szia!" szólok bele a telefonba kissé meglepetten, miután megnyomtam a fogadást.
"Hogy vagy?" kérdezem reflexszerűen, majd egy pillanatra elhallgatok, amíg válaszol. Szavai hallatán akaratlanul is elmosolyodom. Emlékezett rá.
"Nos, igen.. öö az a dolog.." hallgattam itt el egy pillanatra,amíg azon töprengtem, mit is mondjak. Az az igazság, hogy amióta összevesztem Clayyal, nem igazán bízom senkire a krapekot, inkább otthon maradok vele. De erről ő nem tud, amúgy meg Benny biztos örülne.., plusz nekem is beszélnem kéne vele.
"De csak akkor, ha tényleg nincs más dolgod.. " mondtam, majd némi töprengés után még hozzátettem: "Benny a hetedik mennyországban lesz, ha meglát. " kuncogtam fel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eve & Clayton Empty
TémanyitásTárgy: Eve & Clayton   Eve & Clayton Icon_minitimePént. Jún. 20 2014, 18:44


calling eve



Megköszörülöm a torkom, amíg kicseng, majd a női hangot meghallva beleszólok. "Itt Clay. Figyelj csak, uh, volt ez a problémád, hogy kire bízd a kölyköt azt hiszem holnap. Úgy alakult, hogy már ma hazaértem Új Mexicóból." Egy pillanatra elhallgatok és az orrom alatt nevetek egyet. "Hát mit mondhatnék, nagyon jó vagyok. Szóval, ha gondolod szívesen..."

coded by kristen @ atf and caution
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eve & Clayton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eve & Clayton   Eve & Clayton Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eve & Clayton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» CLAYTON, ashley jules

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters section :: SMS-ek, hívások-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.